•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Русские депутати Верховної Ради України...

Автор Повідомлення
Люмен

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2009, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не знаю як вас,а мене дуже дратуют депутати Верховної Ради яки не знают УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!!!!!Як ви вважаете чи потрібно зробити обов-язковий тест на знання української мови для депутатів Верховної Ради,чиновникив всіх рівних та держслужбовцев?
таксист

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 00:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

фантастика поверхом вище.
україна зареєструвала кандидатом у президенти людей, що пропонують поділитися українською територією /севастополь/. партія, лідер якої є лідером електоральних уподобань на офіційному саті має дві мови - РОСІЙСЬКУ ТА АНГЛІЙСЬКУ. і він буде нами правити? що він знає про українців? що йому биківня, що йому бабин яр, що йому взагалі щось українське? якби було відео як він вчить мову та матюкається ото було справжнє ВСЬО ПРОПАЛО!
проблема в тому, що перемога вимагає БАГАТО-БАГАТО правильних кроків у правильному напрямі. а націоналісти першим же кроком роблять помилки, причому критичні. і тягнибок скільки завгодно може маскувати антисемітизм за маскою правильних та розумних висловів, це нічого не означає. бо вороги націоналістів точно знають куди бити. і вдаряють. і правильно роблять бо хто розкрився - той зазнає удару. життя жорстоке і так буде завжди.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

таксист написав:
... і тягнибок скільки завгодно може маскувати антисемітизм за маскою правильних та розумних висловів...

Ой-вей, да шо ви нє гаварітє?!
А у нас антісємітізм - це такий собі індикатор, для виявлиння ліберастів. От ви чергове ліберастичне мачо.

Мені молодим помирати
таксист

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 07:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
таксист написав:
... і тягнибок скільки завгодно може маскувати антисемітизм за маскою правильних та розумних висловів...

А у нас антісємітізм - це такий собі індикатор, для виявлиння ліберастів. От ви чергове ліберастичне мачо.

брешете. якби це було так. то ви чесно написали б про це у програмі партії. а там такого нема. отже або ви страшні скромняжки, що боїтеся признатися чого хочете /мов дівка, що хоче але встидаєтьтся))/ або брехуни, які обдурили мінюст, записавши в програму не те, чого прагнуть.
третій варіант - ти випадковий пасажир і до во свободи не маєш жодного відношення.
і ще. з вашого люб'язного дозволу у пропагандистських цілях буду антисемітизм визначати обов'язковою умовою націоналізму. якщо це дійсно так то чого писати довгі красиві програми? першим пунктом тре записати - якщо тобі дуже неподобаються євреї то йди до нас. у нас можна заробити на цій ненависті, зробити її професійною та ціллю свого життя.
це якщо я правильно вас зрозумів.
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 07:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тягнибок все правильно каже. Комусь щось не подобається - прапор з зіркою Давида в руки і кроком руш на землю обітованну. І голосуватиму я за Тягнибока не в останню чергу тому, що він називає речі своїми іменами. Не кажуть у нас на Полтавщині "євреї", для людей жид залишається жидом, так було і так буде. Скигління про антисемітизм облишимо для обрізаної жидовствуючої "інтєлігєнціі",для якої весь світ у вікні - то жид і вся турбота зводиться лише до захисту жидів.

P.S. І таксисте, Україна пишеться з великої букви.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 08:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

таксист написав:
у пропагандистських цілях буду антисемітизм визначати обов'язковою умовою націоналізму.

а демагогію обов'язковою умовою своєї пропаганди.

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 08:00 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
чергове ліберастичне мачо.

:)))

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 10:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

таксист написав:
...проблема в тому, що перемога вимагає БАГАТО-БАГАТО правильних кроків у правильному напрямі. а націоналісти першим же кроком роблять помилки, причому критичні. і тягнибок скільки завгодно може маскувати антисемітизм за маскою правильних та розумних висловів, це нічого не означає. бо вороги націоналістів точно знають куди бити. і вдаряють. і правильно роблять бо хто розкрився - той зазнає удару. життя жорстоке і так буде завжди.
...першим пунктом тре записати - якщо тобі дуже неподобаються євреї то йди до нас. у нас можна заробити на цій ненависті, зробити її професійною та ціллю свого життя.
це якщо я правильно вас зрозумів.
Ви такі проповіді читайте в іншому місці. Конкретно в Харкові вас радо вислухають за добре відомою вам адресою- Пушкінська 12. Для інших дописувачів скажу: це опора хасидизму в Харкові, хоральна синагога Бейт Менахем

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 10:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

таксист написав:
...брешете. якби це було так.....

Ти прийшло на форум, щоб захистити від антісємітізму свого кумира Сєню Яйценюка.. що послужило чудовим індикатором та яскраво тебе охарактерезувало.
Згань мара!

Мені молодим помирати
иванов

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 11:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:
Не знаю як вас,а мене дуже дратуют депутати Верховної Ради яки не знают УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!!!!!Як ви вважаете чи потрібно зробити обов-язковий тест на знання української мови для депутатів Верховної Ради,чиновникив всіх рівних та держслужбовцев?

Якщо ви такий сміливий,заявіть про це наприклад в місті Севастополь.
хі-хі!

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
таксист написав:
...брешете. якби це було так.....

Ти прийшло на форум, щоб захистити від антісємітізму свого кумира Сєню Яйценюка.. що послужило чудовим індикатором та яскраво тебе охарактерезувало.
Згань мара!

ні. все було набагато простіше. але ви були ще малі, щоб тоді знати всю правду.)))
якщо серйозно, то я прекрасно пам'ятаю ваш перший пост мені. а чи пам'ятає ви - сумніваюся. тож нащо вам відповідати якщо ви відповідь вже за мене придумали?
це ознака націоналіста - жити в вигаданому світі. ще наркомани так чинять. але у них хоч вагома причина на то є.))
таксист

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 20:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

xxx

Востаннє редаговано: таксист (05 листопада 2009, 21:02), редаговано 2 раз
Люмен

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Иванов.Я це везде заявляю--і заявляти це в Херсоні,не менший героїзм ніж заявляти це в Севастополі.А в Криму ніколи в жітти не був,й чомусь не хочу=)Бачу так ніхто й чітко не відповив на це питання "так" чи "ні"=)))Лише почали з-ясовувати відносини...
таксист

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
Тягнибок все правильно каже. Комусь щось не подобається - прапор з зіркою Давида в руки і кроком руш на землю обітованну. І голосуватиму я за Тягнибока не в останню чергу тому, що він називає речі своїми іменами. Не кажуть у нас на Полтавщині "євреї", для людей жид залишається жидом, так було і так буде. Скигління про антисемітизм облишимо для обрізаної жидовствуючої "інтєлігєнціі",для якої весь світ у вікні - то жид і вся турбота зводиться лише до захисту жидів.

P.S. І таксисте, Україна пишеться з великої букви.

якщо це все, до чого ви змогли досікатись то я визнаю -так, україна пишеться з великої літери - Україна.
Печеніг

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009, 21:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
таксист написав:

Libera - Свобода. "Свободівці" - ліберасти... Ну і полова у вас в голові...

Пилип Орлик

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"