•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Пенсія

Автор Повідомлення
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2011, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Останнім часом Тигипка мусолить свою пенсійну реформу.
Дивує, що на його зомбування про відсутность іншого рішення пенсійного питання не має ніякого спротиву.
А він має бути, тому що інший шлях для пенсійних реформ є, тому що, дасть Бог, пенсійне питання торкнеться всіх нас.
Тигипка "втирає" нам що є дві пенсійних системи - або солідарна, або накопичувальна. Ви або платите пенсії нинішнім пенсіонерам, або відкладаєте собі. По його виступах це все. Виникає питання: він недосконало володіє питанням, чи вмисно вводить нас в оману. Чому він напирає тільки на недоліки солідарної системи?
А недоліки накопичувальної? Наприклад працюючи на заводі в США в 1915 році і отримуючи 45 дол, ви на пенсію відраховувили 15 дол., які в 1955 році не дадуть достойного прожиткового рівня.
Це приказка, а ось інформація, яка чомусь проминула увагу досконалого розробника нашого пенсійного блага:
Цитата:
Виходець з племені аймара Ево Моралес виграв вибори в Болівії в 2006 р., ставши першим за багатовікову історію латиноамериканського континенту президентом-індіанцем. Проповідує їм соціалізм відповідає принципам колективізму, характерним для його рідної культури. За останні роки він повернув під контроль держави нафтові та газові родовища, основних операторів телефонного зв'язку та електромережі. Пенсійні фонди Болівії були приватизовані 13 років тому після колапсу державної системи управління. Тепер вони будуть знову повернені під контроль уряду та злиті в єдиний «фонд солідарності», який отримає джерело додаткового фінансування за рахунок коштів, зароблених болівійськими держкомпаніями від експорту природного газу і продукції гірничодобувного сектора. Президент Болівії скоротив вік виходу на пенсію відразу на сім років - з 65 до 58 років. ... В найближчі кілька тижнів буде схвалений місцевим Сенатом і вступить в силу в 2011 р

http://world.eizvestia.com/full/prezident-bolivii-evo-morales-sygral-protiv-obshhemirovoj-tendencii-po-uzhestocheniyu-pensionnyh-sistem
Тобто це вже не теоретичні розробки, а світовий досвід.
Що? Відсталі латиноси нам не приклад? Як вам приклад Норвегії?
Цитата:
Доходи від діяльності в нафтовій та газовій промисловості інвестуються в державний пенсійний фонд на благо майбутніх поколінь. Через фонд проводиться довгострокове розміщення коштів, він є ресурсом для надійних компаній всього світу. Відкритість і етичний підхід займають центральне місце в діяльності фонду.
Через Державний Пенсійний Фонд-Закордон (ГПФЗ) проводяться інвестиції значної частини доходів Норвегії від масштабної нафтової діяльності в Північному морі в компанії та облігації в усьому світі. У середньому частки володіння фонду, який в народі часто називають Нафтовим фондом, на глобальних фондових біржах становить один відсоток. Це означає, що фонд забезпечив собі право на значну частку майбутнього прибутку світових компаній. Використовується лише процентнмй дохід.

Наші ж надра для олігархів нічого не коштують, що дозволяє олігархам в кризисні роки подвоювати свої статки, які в кого більше, в кого трохи менше мільярда долярів. А ось українському пенсіонеру надра, які є його власністю, стати джерелом безбідної старості, як в правильних країнах побудованих для своїх громадян, не можуть.
Але голодне існування і ця несправедливість не спонукає українських пенсіонерів до хоч якогось спротиву.
Якщо молоді можуть боятись втратити роботу, чи отримати каліцтва в сутичках з ворожою до українців міліцією, то що зупиняє пенсіонерів від дій, які б їх прославили і збагатили?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 22 червня 2011, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Українці з подивом споглядають на європейських пенсіонерів, які радуються заслуженим, вільним, забезпеченим і безтурботним життям.
Українець також відкладав життя «на завтра», яке точно мало наступити в пенсійний час, в час, коли не потрібно викладатись на роботі, думати готуючись до неї в неробочий час, підробляти в вільну хвилину, самостійно виконувати домашню і дачну роботу економлячи гроші. На відміну від німця, який в 16-00 вимикав за пивом в гаштеті думки про роботу, українець постійно був зайнятий, крім 7 годин сну, різноманітною роботою.
Українець за короткий проміжок часу побудував в зруйнованих спочатку відступом москалів – наступом німців, потім наступом москалів-відступом німців містах фабрики і заводи, школи, інститути, лікарні, бані, електромережі, державні установи, котельні, тепломережі, магазини, вокзали, електростанції, шахти, порти…За цей час він встиг побудувати ще житло собі, в яке радісно перебрався з «угла» в бараці, відгородженого ширмою від ще співмешкаючих з його сім»єю 2-3 інших українських сімей.Все. Пенсія. Можна спочити після плідної роботи і користуватись заробленим.
Але не так сталось як гадалось.
Безслідно зникли заощадження в Ощадбанку, відложені за трудове життя і виконану роботу. Потім перерахували саму пенсію. Потім всі мовчки прийняли аксіому що медицину не фінансують, тому ліки і робота лікарів(поки неофіційно) платні. Потім підняли ціни на те, без чого не можна прожити(хліб, воду, тепло, квартиру…). Потім заборонили селянам самим продавати свою продукцію, яка ще по цінах доступна пенсіонерам. Чекайте заходів, які унеможливлять харчуватись з дачних ділянок і інших підлянок.
Таким чином велика частина нашого суспільства, яка побудувала електростанції, котельні, інші об»єкти, якими ми досі користуємся приречені на голодну смерть.
Нема вже військового оточення навколо сіл, які прирекли на голодну смерть, навіть можна спробувати втікти за кордон, але правда в тому що український пенсіонер приречений на голодну смерть. Вона не кидається в очі тому, що на відміну від вироку страти голодом в 33му, ця страта розтягнута в часі.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців

Редаговано: верба (02 квітня 2012, 11:57)
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2011, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тігіпок як почав у вісімдесяті роки бізнес доїнням бюджету через комсомол, так досі не може зупинитися. Змінюючи пенсійну систему, він вирішує аж ніяк не наші проблеми, а виключно свої. При конструюванні доброї пенсійної системи метою повинно бути забезпечення прийнятного рівня виплат, який дозволив би українському пенсіонеру достойно жити, ходити до кіна, музею, їздити хоча б до Болгарії чи Туреччини. Натомість пропозиції стосуються виключно вдосконалення методик здирання внесків, збільшення пенсійного віку. Особисто мене шокує логіка панків, що наводять вбивчий аргумент - от, ті, хто досяг віку 60 років, мають шанс прожити ще довго... Великий перерозход грошей на них! Тобто, отих, що не дожили - просто викреслено і забуто, скинуто з розрахунку, наче їх ніколи не було! В мене кожен раз спина холоне, коли чую. От же людоїди! А що гроші померлих всеціло залишаються у закромах Родіни - то вже просто не обговорюється.
Так само не чую пропозицій щодо гарантій збереження або збільшення реальної вартості пенсійного внеску. Віддати гроші, і то немаленькі, панові Тігіпку, панам Януковичу, Арбузову, Азарову - то може тільки дуже дурний чоловік, на всю голову. Ці люди стільки всякого вже вкрали, що ви їм тільки ті гроші дайте в руки - а вони вже не схиблять! І не поперхнуться, і надхи не буде! Це ж будуть класичні п*ять сольдо, закопані Буратіно. Так що я повірю в чесність і добрі наміри Тігіпка, коли він проштовхне закон, щоб я отримував на руки всі зароблені гроші, сам платив з них податки, а не моя бухгалтерія, сам відкладав на пенсію, скільки вважаю за потрібне, і туди, куди сам захочу. Хоч би і Дойче Банк. А фінансувати прожекти Тігіпка і його хазяїв я не хочу точно.
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2011, 13:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А між тим, якщо використати знання арифметики і деяких статистичних даних отримаєм слідуюче:
Вік виходу на пенсію-60 років
Вік початку трудової діяльності -23 р
Середня тривалість життя українця-67р
Відрахування в пенсійний фонд -31,8 %
Термін відрахування в пенсійний фонд-37 р
Розмір відрахування за цей час -1178%(річної зп)(37Х31,8)
Середній час перебування на пенсії 7р
Таким чином отримуєм пенсію, яку ми повинні отримувати в місяць - 168% від середньостатистичної зарплати!!!
(1178%/7р)
Якщо взяти середньостатистичну зарплату (груд.2010р) 2600, то нинішні пенсіонери могли б отримувати 4368грн. Офіційний рівень безробіття низький, пенсія Стельмаха в 132тис грн трохи зменшать очікуваний рівень, але все ж не ті 800 грн, які отримують пенсіонери.
Ви скажете, що дехто на пенсії проживе довше середньостатичних 7 років. Так і , як замітив ГАККЕН, дехто живе і менше.
Щоб полегшити працю тим, хто не хоче розбиратись в викладках, повторю справедливі джерла наповнення пенсійного бюджету:
1.Відрахування претендентів на пенсію.
2.Поступлення від продажу вмісту надр.
3.Частина плати за землю.
3.Проценти загублених заощаджень в Ощадбанку.
4.Плата за "приватизовані" підприємства.(Більшість залишилось їх "співвласниками" згідно ваучерам)

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2011, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нинішня пенсійна реформа переслідує одну дуже конкретну матератеріальну ціль - отримання 3 мільярдів траншу кредиту МВФ. Не сумніваюсь що якась шестизначна частина осяде до кишені особисто жида тігіпка. А підвищення пенсійного віку для громадян, то так, до реформування пенсійної системи відношення не має.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 04 серпня 2011, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
...підвищення пенсійного віку для громадян, то так, до реформування пенсійної системи відношення не має.

Зате має відношення до кожного українця. Одним віддалив фінішну стрічку, у інших забрав можливість зайняти звільнене пенсіонером місце.
Звернув увагу, коли натрапив на оголошення юридичної компанії
Цитата:
Також у судах розглядаються справи пенсіонерів щодо перерахунку пенсії за 2009 рік. Розмір недоплати пенсії кожному! пенсіонеру складає від 300 до 600 грн. за місяць, від 3500 – 7200 грн. за рік відповідно.

Виграються справи щодо виплат учасникам війни, інвалідам війни, молодим матерям на дітей до 3–ох років і т.д.

За плечима більше 200 виграних справ ...

Тому порівняйте ті суми, які Вам виплачує держава з тими сумами, які вона зобов’язана виплачувати. І задайтесь питанням: чи готові Ви подарувати свої гроші державі, чи будете боротися за те, що Вам належить по закону?!

Атмосфера встановленої і культивованої ворожості громадян до своєї держави. Зрозуміло, що держава це апарат примушення, але не об"єкт неповаги і ненависті своїх же громадян. А саме це і насаджується разом з тюремним "людина людині вовк" і "кожний сам за себе".

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
пан Суворий


Повідомлень: 205
Звідки: з Києва

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2011, 13:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А недоліки накопичувальної? Наприклад працюючи на заводі в США в 1915 році і отримуючи 45 дол, ви на пенсію відраховувили 15 дол., які в 1955 році не дадуть достойного прожиткового рівня.


Це якщо з заробітної плати забрати 15 доларів і покласти їх у банку=) Наскільки я можу оцінювати своїм молодим мозком, то йдеться мова про відкриття пенсійних накопичувальних рахунків в банках (можливо, спеціально створених державних структур). І будемо мати ситуацію як в приведеному прикладі з Норвегією.

Цитата:
Відрахування в пенсійний фонд -31,8 %


Наскільки я розумію - ще з ФОНДУ з/п. А ще є утримання з самої з/п!

А загалом, найважливіше відрахування в житті кожного - це його діти=)
пан Суворий


Повідомлень: 205
Звідки: з Києва

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2011, 13:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан Суворий написав:
Цитата:
А недоліки накопичувальної? Наприклад працюючи на заводі в США в 1915 році і отримуючи 45 дол, ви на пенсію відраховувили 15 дол., які в 1955 році не дадуть достойного прожиткового рівня.


Це якщо з заробітної плати забрати 15 доларів і покласти їх у банку=) Наскільки я можу оцінювати своїм молодим мозком, то йдеться мова про відкриття пенсійних накопичувальних рахунків в банках (можливо, спеціально створених державних структур). І будемо мати ситуацію як в приведеному прикладі з Норвегією.

Цитата:
Відрахування в пенсійний фонд -31,8 %


Наскільки я розумію - ще з ФОНДУ з/п. А ще є утримання з самої з/п!

А загалом, найважливіше "відрахування" в житті кожного - це його діти=)
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2011, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан Суворий написав:
... І будемо мати ситуацію як в приведеному прикладі з Норвегією.


Ні. Будете мати ситуацію як у Болівії, до виправлення її Ево Моралесом.
Читайте статтю повністю і багато стане зрозуміло.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 27 вересня 2011, 12:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я підтримую недавній штурм "афганців", їх солідарність з "чорнобильцями" і "дітьми війни". Але за що , в принципі, вони воюють?
За те, щоб вирвати свою частку з пенсійного мішка, який від їх боротьби більшим не стане, а значить їм перерозподілять чиюсь пенсію.
Мені здається, що вони мали б воювати не "за" свої надбавки, а "проти" тих, хто захопив економіку України, її знищив, довів людей до злиднів, до ситуації, коли за свій кусок треба йти на штурми.
Чому вони не вимагають від Росії, як правонаступниці СРСР, яка володіє загарбаними в колоніальних війнах колосальними ресурсами, компенсації за участь в афганських подіях?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Часті повідомлення в ЗМІ про прийняття рішення тою і іншою країною збільшити пенсійний вік своїх громадян до ... років, має переконати нас в правильності прийнятого "непопулярного але вимушеного рішення".
Ми маєм прийти самі до висновку "Ну якщо вже в розвинутій Ламанчії так рішили, а в них на 3 працюючих один пенсіонер, то нам, коли в нас..."
Добре. Порахувати скільки працюючих до непрацюючих не полінились.
Тоді хай не полінуються порахувати на скільки людей один сучасний ткач зробить полотна. І вийде (приблизно) слідуюче: для наших 46 мільйонів українців потрібно 1000 ткачів, 1000 пекарів, 10000 с\г робітників, 1000 ... /Всього 4 мільйона зайнятих. Це коли не рахувати втрати робочих місць завдяки китайським товарам.
Куди діватись незайнятим людям і як скоротиться кількість зайнятих, коли незайняті знайдуть куди подітись?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
пан Суворий


Повідомлень: 205
Звідки: з Києва

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 12:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правильно! Вони заліковують економіку, коли їй необхідно оздоровлювати!=)

_________________
Лиш Ти моя! І я один для Тебе!
Пані Луся


Повідомлень: 1556
Звідки: Каховка-Краматорськ

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан Суворий написав:
...А загалом, найважливіше відрахування в житті кожного - це його діти=)

Воно до того і йде. Краєм вуха чула розмову двох розлючених життям жіночок. Одна мовила приблизно таке: «…А той вийшов до трибуни і каже – треба взагалі відмінити пенсію, нехай старих діти догодовують!».

Тобто буде як у Китаї, де пенсії не існує як такої (інфа з радіо). Аж тепер я збагнула, чому в китайців перенаселення: кожне намагається народити якомога більше дітей (із урахуванням смертності), щоб було в кого годуватися під старість.

_________________
...І нехай вони повиздихають, наші вороги!
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 11:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Краєм вуха чула розмову двох розлючених життям жіночок. Одна мовила приблизно таке: «…А той вийшов до трибуни і каже – треба взагалі відмінити пенсію, нехай старих діти догодовують!».

а може тоді і дітей побільшає

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Пані Луся


Повідомлень: 1556
Звідки: Каховка-Краматорськ

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 12:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

100-відсотково. Такий собі простий, елегантний та дешевий для держави спосіб вирішення демографічного питання :)

Хоча мене не дуже радує споживацьке відношення до дітей. У ідеалі непогано, щоб дитину любили, а не дивилися на неї, як на майбутню дійну корову…

_________________
...І нехай вони повиздихають, наші вороги!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET