•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Австрія, Німеччина і інші країни ЄС

Автор Повідомлення
Галичанин_Львів


Повідомлень: 271
Звідки: Львів/Люблін

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2011, 08:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хотів би звернути Вашу увагу на останні події, які сталися в Австрії.

Австрія видала Росії Головатова, полковника КГБ, злочинця, який командував кривавим придушенням повстання в Литві в 1991 році. Видала, не зважаючи навіть на те, що в Литві він був у розшуку.
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2011/07/17/83535.shtml

Це обурило прибалтів. Лунали навіть заклики до ігнорування і не куповання австрійських товарів. Виник міжнарожний скандал.

Латвія хоче закликати міжнародне співтовариство засудити сприяння Австрії російським злочинам проти людства
http://www.kavkazcenter.com/ukr/content/2011/07/22/19757.shtml

Президент Литви зажадала обговорити сприяння Австрії російському тероризмові на європейському рівні
http://www.kavkazcenter.com/ukr/content/2011/07/22/19758.shtml

Ось Вам і Європа.

Далі. Німеччина.
WikiLeaks: Німеччина блокувала членство України
Україну не взяли в НАТО через побоювання Німеччини зіпсувати відносини з Росією.
http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/21/6410193/

До чого я веду. До того, що Європі далеко наплювати на нас, українців, прибалтів аби не зіпсувати відносини з Росією. Більше того, мені здається, що Європа взагалі не зацікавлена у вільній сильній націоналістичній Україні.
Там готові навіть уголовника Януковича сприйняти аби тільки не націоналістів. Такі заклики лунали від польських дипломатів.

А ось Болгарія відмовилась видати чеченця Росії.
http://www.kavkazcenter.com/ukr/content/2011/07/21/19750.shtml
пан майор


Повідомлень: 1482
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2011, 09:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вони вічно душили Україну з Азії і з Європи,
Згадайте, як вони, Європейці - мадьяри, німці, і т.д. вкупі із Азіатами - москалями і т.д. шматували Прикарпатську Україну. Це було історично недавно.
А коли наші вояки-дружинники "На Грудь!" взяли ординців, то хіба ви не пам'ятаєте, як татарві підмахувала споріднена із цїєю татарвою Московія і одночасно із татарвою тіж самі Європейці ласилися на наші українські землі.
Недарма ж бандерівці УПА билися на два Фронти - супроти як Європейської, так і Азійської орди, Тому то й гордитися нам потрібно нашою Нацією! Наймогутнішою Нацією в Світі!

І НЕ СКИГЛИТИ!

_________________
пан майор
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2011, 11:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Вони вічно душили Україну з Азії і з Європи,
Згадайте, як вони, Європейці - мадьяри, німці, і т.д. вкупі із Азіатами - москалями і т.д. шматували Прикарпатську Україну. Це було історично недавно.
А коли наші вояки-дружинники "На Грудь!" взяли ординців, то хіба ви не пам'ятаєте, як татарві підмахувала споріднена із цїєю татарвою Московія і одночасно із татарвою тіж самі Європейці ласилися на наші українські землі.
Недарма ж бандерівці УПА билися на два Фронти - супроти як Європейської, так і Азійської орди, Тому то й гордитися нам потрібно нашою Нацією! Наймогутнішою Нацією в Світі!

І НЕ СКИГЛИТИ!


Як кажуть "лоха не нагріти-себе обідєть".
Коли поруч лох з прекрасною сировинною базою, природними ресурсами, з чудовою природою, і, при цьому, не усвідомлює що те, що погано охороняється довго не лежить, то виникає запитання, "або я зараз, чи хтось поперед мене прибере це".
(Це не образа українців, це може невдале порівняння)
Але зараз сказати, що будем тратити на оборонку на перших порах NN%, більшість скаже: нам це не потрібно, як сказали тим же бійцям УПА^ "не маєм і самі що їсти", а коли нагрянули нквдсти, то і сало, і хліб, і самогон знайшли, але не допомогло.
І людина не замислюється, що це їй треба, бо багатства землі його вже захоплені в результаті економічної війни. Що, як я приводив приклад в "пенсія", там, де природні ресурси народу служать народу, то люди мають за що жити всі щасливо.(Японію також, там трудові ресурси використовуються на користь нації.)

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
пан майор


Повідомлень: 1482
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2011, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Коли у Вінниці був штаб Симона Петлюри і перебувало Військо Української Народної Республіки - Фактично тоді Вінниця була столицею із Урядом Директорії, який перебував у Вінниці, То уся Європа кинула нас, українців під ноги Краснай Армії - дикій АзіЇ. І в цій Красній орді були і китайці і яких тільки інших азіатів не було!
І Євпропейському тоді військовому альянсі АНТАНТІ начхати на нас було!

А мужик в селі чухав зад, не йшов до війська Симона Петлюри! У Січових Стрільців не було ліків, Їх косив тиф!

А мужик жував вдома ковбасу і чухав зад.

А коли у 1932-33 роках у мужика не то що ковбасу забрали Красниє. але й останню жменю зерна. То мужик почав гундосити - краще б я пішов до Петлюри, та й в бою загинув, чим тепер від голоду гинути, дивлячись як мої діти від голоду мруть.

Коли я у формі майора керував встановленням Хреста у Вінниці на масових могилах Січовим Стрільцям, то мужик крутив пальцем біля виска, що мені щось в голові не вистачає! Бо мав після закінчення Військової Академії перспективу в Краснай Армії. Власть! Пагони! Про що мужик тільки мріяти міг!

І мужику начхать було, що українських хлопців із Афгана в гробах привозили!
Що діти Чорнобильською пилюкою дихають!
А сьогодні ПРдуни за пам'ятник Сталіна, за вічний вогонь з яйцями в тюрму українських дівчат і хлопців саджають.

А за те що пам'ятника СІЧОВИМ СТРІЛЬЦЯМ у Вінниці напередодні 20-ріниці Незалежності зруйновано, Вінницький суд сьогодні відхилив ЗАЯВУ ВІННИЦЬКОЇ СВОБОДИ ПРО ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ. Пояснивши по радіо своє рішення тим, що цей акт не викликає суспільної шкоди і тому подобну ЄРЕСЬ ПОРОЛИ!

Питання - за що Воїни-Українці голови положили? За що боролись? Де Правда! Хто її розпинає!

І що Ви не вірите у те, що сучасним ворогам України так усе не минеться?! І що Ви не вірите, що буде їм таки кара Небесна?!

Та біля Вінниці Вали-Городища! Оріяни, Скіфи, Сармати, Руси, Українці - це ми!!!

Ми їх прямі нащадки! Пра-пра-пра.....................пра...........пра........ правнуки.

Вони боролися за Україну! І вони усе із Небес спостерігають! І Бог із ними за нас, українців, піклується.

Почитайте ПОПЕРЕДЖЕННЯ З НЕБЕС!!!

Це що я видумав?

А поруч із тими Городищами, яким більше років, ніж Єгипетським пірамідам криниця - глибока-глибока.

Із неї орійці, скіфи, сармати, тобто ми - українці воду пили! І ми їх діти кровні! І нам узагрожене було отруєння!
Чому вони нас попередили?! Чому Ісус Христос нас попередив?!

Га???

Смійтеся тепер! Хі-хі-кайте і ха-ха-кайте!

Про що пан Процесс у гілці ВІДКРИТЕ ХОРОБРЕ СЕРЦЕ ПИШЕ?

Га?

Де пояснення!

Ось нехай і тремтять яники із своїми попами-героями!

Де їх сила і міць?

Сила і міць в УКРАЇНЦІВ!

І НІХТО І НІКОЛИ НЕ СПРОМОЖНИЙ УКРАЇНУ ЗДОЛАТИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

_________________
пан майор
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2011, 09:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З одного боку, так, Європа ніколи НАСПРАВДІ не була захисницею України, бо завжди дбала про свої ВЛАСНІ інтереси. З другого - вона і не зобов"язана бути нашою захисницею. Просто і нам не потрібно занадто багато сподіватися на чужих - ні на американців, ні на росіян, ні на європейців. Вони завжди дбатимуть самі про себе - і це правильно і нормально. Я вже не раз згадував, що весь цей нібито антикомуністичний Захід чудово співпрацьовував з комуністами під час "імітаційної" Холодної війни, ніколи не допомагав насправді антикомуністам зі Східної Європи або СРСР - ні угорцям, ні чехам, ні полякам, ні українцям, ні прибалтам, ні росіянам, ні вірменам, нікому. Максимум - використовував їх як шпигунів або пропагадистів.

Проте не можна не згадати, що зараз і сама Європа в великій кризі, і не лише в економічній, а в кризі самоідентифікації. З запереченням свободи слова, з підсиленою імміграцією людей з неєвропейських народів.
У Європейської Дії є чимало документів по цій проблемі, наприклад, тут
http://www.europaeische-aktion.org/Dokumente_ua.html
http://www.europaeische-aktion.org/EA_ua.html
Але, якщо відверто, то лише маргінальні сили щось намагаються хоча б критикувати. Всі інші "задоволені", мозки промиті і всі їхні погляди сформовані ТБ та журналами "Шпігель", "Штерн" і "Фокус", де проводяться думкі, вигідні істеблішменту. Наклад націоналістичних журналів на кшталт Сляйпнір або Націон унд Ойропа дуже невеликий, і жодної ролі для суспільної думки Німеччини вони не мають - бо їх читають лише ті, хто і так є прихильниками цієї ідеї, а інші люди цим не цікавляться.
Цой


Повідомлень: 786
Звідки: Черкаська обл ;м.Чернігів

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2011, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже корисні наці, загорніть ще!
Про розгул "лівих".Німеччина,Польща.

http://translate.google.ru/translate?sl=ru&tl=uk&js=n&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Flussien.livejournal.com%2F27232.html

_________________
Не будь слугою,в паничі не лізь
і долі кращої не знайдеться на світі!
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2011, 08:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пiсля поставленоi в Нiмеччинi ялинки я взагалi не впевнен, що з цих нiмцiв щось ще можна зробити. Повнiстю дегенероване суспiльство i така ж "культура".
УкраЇнець_89


Повідомлень: 289
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2011, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Європа завжди дбала про власні інтереси. І росія завжди дбала про власні інтереси. Це тільки у нас Презедент України може дбати про інтереси сусідньої держави в шкоду Україні.

І не треба обманюватися.
Зараз Європі ніби як не хочеться сперечатися з Росією про газ - там і так криза. А Україна ще і Тимошенко посадила, показавши слідування до тоталітаризму.

Як тільки Європі стане критично потрібна сильна противага Росії в Східній Європі, чи назріє потреба в новому ринку для європейських товарів - тоді в Європи прокинеться "палка і нездоланна" любов до України

Головне зрозуміти - це НОРМАЛЬНА світова практика. Вибирати оптимальним варіант для себе. І цим треба користуватися, обдумуючи які вигоди наша країна може мати з цього і які вигоди від цього отримає Європа

_________________
"Боже! Що ж це ми своїм дітям віками розказуєм про героїв і про жертовні подвиги? Вони ще тільки почали життя, а ми їм про трагедії й поразки, ..."
Може, може хоч це покоління виросте не для поразки? Якщо, звичайно, захоче за щось боротися" Л.Костенко
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 січня 2012, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про Угорщину Так, я розумію, що це недружня держава і має територіальні претензії до України, але тут, як я розумію, дещо вже важливіше - ЄС просто давить ВСІХ, хто не хоче перед ним стрибати, тому, можливо, і варто їх підтримати.

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/de/EU-Hetzkampagne-gegen-Ungarn_43.html

Кампанія провокаційного цькування з боку ЄС проти Угорщини

Горді угорці не хочуть покірливо терпіти політику «ручного управління» Європейського Союзу.


Вельмишановні, дорогі друзі Угорщини!

Нинішні політичні нападки проти Угорщини набувають драматичного масштабу. Після атак засобів масової інформації і засуджуючих оцінок з боку політиків, для яких немає жодних правових підстав, тепер послідувало фінансове здирство МВФ у згоді з ЄС і з посиленою підтримкою з боку США.

Чарльз Гейті, з давніх пір головний консультант американського Міністерства закордонних справ, відповідальний за країни Східної Європи і Євразії, представив минулого тижня програму з п'яти пунктів, за допомогою якої можна повалити уряд прем'єр-міністра Віктора Орбана.

Там в якості зразків згадані "Греція" і "Італія", а як вимога - повернення колишнього (соціалістичного) прем'єр-міністра Гордона Байнаі, єврея, відданого прибічника "демократії" за західним зразком.
Інакше Гейті говорить про можливість громадянської війни (!) в Угорщині "якщо громадяни дійдуть висновку, що зміст знову згаданого суверенітету в двадцять першому столітті є порожнім трюком". (Інтерв'ю газеті "Heti Válasz" від 12.01.2012)

Також і колишній американський посол в Угорщині Марк Палмер вважає, що можна і «інакше», ніж шляхом демократичних виборів запобігти поверненню до додемократичних відносин (саме так!). (Інтерв'ю Марка Палмера екс-комуністичній газеті "Népszabadság" від 02.01.2012) (Примітка: це означає, як можна було б усунути від влади вибраний демократичним шляхом уряд, який отримав більшість в 2/3!)

Президент комісії ЄС Жозе Мануел Барросо (примітка: колишній маоіст!) 05.01.2012 говорив в Копенгагені: "Ми використовуватимемо усю нашу владу, щоб забезпечити поважання Угорщиною європейського права і наших (саме так!) цінностей"!

Отже: йдеться не лише про Угорщину, Угорщина - це тільки випадок перевірки. Йдеться про Європу. Ренаціонализації треба запобігти усіма засобами, Брюссельський централізм має бути підсилений шляхом створення центрального економічного уряду, який отримає справжні диктаторські повноваження. Угорщина заважає цьому процесу, і наслідування їй має бути відвернене усіма засобами.
Заклик, що міститься в додатку, "Hungaria semper libera" (примітка: це конституційне визначення з угорської "Золотої Булли" (*Bulla Aurea* 1222)) відноситься до Угорщини, але стосується не лише її одної.

Будь ласка, підтримайте Угорщину, вона потребує Вашої допомоги!

Ми будемо наступними жертвами, за яких потім візьметься комісія ЄС, - і, врешті-решт, уся Європа. Захистіть тих, хто почав!!

Німецький і угорський текст заклику можна побачити і підписати тут :
http://www.petitionen24.com/selbstbe...enitat_ungarns
http://www.peticiok.com/signatures/m...szuverenitasa/
З проханням розповсюдити цю інформацію про далеку лінію - і з дружнім, але стурбованим і відчайдушним привітом з Відня,

Доктор Єва-Марія Баркі
16 січня 2012 року
Цой


Повідомлень: 786
Звідки: Черкаська обл ;м.Чернігів

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2012, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЄС шантажує Угорщину, змушуючи її відмовитися від поняття сім'ї

http://translate.google.com.ua/translate?sl=auto&tl=uk&js=n&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fpolemika.com.ua%2Fnews-81187.html%23title

Цитата:
Угорщина може залишитися без фінансової допомоги, якщо не виконає певні умови. А вони такі: відмовитися від обвинувачення колишнього соціалістичного прем'єр-міністра в корупції і видалити розділ нової конституції, де стверджується, що шлюб є ​​інститутом, заснованої на зв'язку подружжя.

Цитата:
«Агресивна позиція західних держав проти життя і сім'ї з кожним днем стає дедалі більш відверто, оскільки у них вже немає причин приховувати свої справжні цілі. Нехай ЄС і всі західні «розвинені» держави негайно припинять фінансовий та юридичний тиск на ті суверенні народи, які вибрали життя замість смерті »

_________________
Не будь слугою,в паничі не лізь
і долі кращої не знайдеться на світі!
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2012, 07:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/de/Einer-hat-laut-gesagt,-was-viele-nur-leise-denken_44.html

«Кожен має право вільно висловлювати і поширювати свою думку усно, письмово і за допомогою зображень, а також безперешкодно отримувати інформацію із загальнодоступних джерел. Свобода друку і свобода інформації за допомогою радіо і кіно гарантуються. Цензури не існує». (Основний Закон, стаття 5, абзац 1)

«Мистецтво і наука, дослідження і викладання вільні». (Основний Закон, стаття 5, абзац 3)

НАСПРАВДІ?

Засуджений у ФРН в 2009 році на 13 років в'язниці за ВИСЛОВЛЮВАННЯ СВОЄЇ ДУМКИ - в його віці це фактично означає – довічно.
Один говорив голосно те, про що багато хто тільки тихо думає

«Я говорю про те, що я знаю і що я можу довести».


Хорсту Малеру виповнилося 76 років

- Один говорив голосно те, про що багато хто тільки тихо думає.
І за це був позбавлений свого вільного голосу.

- У одного була мужність порвати ланцюги неправди, щоб усі знову могли вільно думати.
І за це був позбавлений своєї вільної волі.

- Один, оскільки право і чесність в нашій крові є законом, пожертвував собою заради права і правди, щоб право знову стало законним для усіх, і правда знову стала істинною на службі усіх.
І за це був позбавлений своєї свободи.

- Тільки один серед несправедливості, брехні і свавілля доводить нам усім, що, поки правда не може бути вільною, свобода не буде правдива в цій державі.

- Тим одним, хто з'єднав обов’язок до правди з волею для звільнення усіх, відкрито поклав на чашу вагів правди свої знання і поручився своєю честю, і за це був насильно посаджений до в'язниці, є воістину Він один, і назавжди пан і вільний.

Доктор П’єр Кребс
23.01.2012
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2012, 07:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://rusistka.livejournal.com/219476.html

Австрія: толерастія головного мозку проти здорового глузду.


January 20th, 22:58

Австрійська філія ЮНЕСКО виключила традиційні віденські бали зі списку нематеріальної культурної спадщини країни. Про це 19 січня повідомляє Agence France - Presse.

Причиною такого рішення стала участь в одному з 17 традиційних віденських балів представників неонацистських організацій. Відзначається, що ультраправі з Німеччини і Австрії регулярно збираються на щорічному Балу корпорації віденських студентів (Wiener Korporationsring Ball).

За словами представників ЮНЕСКО, подібні факти не допускають знаходження віденських балів в списку культурної спадщини організації, оскільки це суперечить її фундаментальним цінностям, які засновані на толерантності і повазі до чужих культур.

Ага, видавати за рахунок ЮНЕСКО книжки для арапчат, де їх нацьковують вбивати євреїв - це не нацизм? Відмінно.

Ага, видавати за рахунок ЮНЕСКО книжки для арапчат, де їх нацьковують вбивати євреїв - це не нацизм? Відмінно.

Всі ці "міжнародні" організації треба розігнати до біса. Хороша ідея перетворилася на свою повну протилежність. Замість охорони культурної спадщини це гівно няньчиться з терористами і дахознісно толерастує. Яка гидота ця ваша заливна риба номадократія.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2012, 12:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут мені саме розповіли, як проходив "Зелений тиждень" в Берліні.

Ще потрібно сказати пару слів про Зелений Тиждень. Коли коротко то це жахливо. Можливо так, як було спочатку. В Українському, як нічого не було так тепер зовсім пусто. Горілка-водка і все. Ресторан, якщо так можна назвати, він відомий в Києві і належить одному якомусь з тих.Але яке було здивування, що в Російському теж цей ресторан. В російському були колись фірми, але тепер навіть павільон не заповнений. Ікра “Лемберг”, як в українському так і російському, щось трохи з Якутії та Кубань. Враження, що якби не було кубані то небулоб чого показувати. Детально я носа не сунув, але мені сказали, що в українському “ресторані” висів портрет Петра Першого в обрамлені українських рушників. На укр. та рос. павільйони один ресторан (хазяїн один) ансамбль теж один. Пограють для України , а потім гайда до росіян. В рос-павільйоні в ресторані навіть ходять у вишиванках, напевно нема часу на переодягнення.
Святослав Ігоревич


Повідомлень: 614
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2012, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Вони вічно душили Україну з Азії і з Європи,
Згадайте, як вони, Європейці - мадьяри, німці, і т.д. вкупі із Азіатами - москалями і т.д. шматували Прикарпатську Україну. Це було історично недавно.
А коли наші вояки-дружинники "На Грудь!" взяли ординців, то хіба ви не пам'ятаєте, як татарві підмахувала споріднена із цїєю татарвою Московія і одночасно із татарвою тіж самі Європейці ласилися на наші українські землі.
Недарма ж бандерівці УПА билися на два Фронти - супроти як Європейської, так і Азійської орди, Тому то й гордитися нам потрібно нашою Нацією! Наймогутнішою Нацією в Світі!

І НЕ СКИГЛИТИ!


Слабких ненавидять через їх слабкість і захоплюють у рабство. А рабів, що підняли голову і боряться за незалежність - ще більше. Тому це тимчасове явище закономірне. Його маємо пережити, це такий єтап розвитку нації. Львівський історик С. Семенюк зауважує, що практично всі нації у своєму розвитку проходили однакові єтапи. Українська нація наразі змінює стан свого діалектичного заперечення, вступає у фазу заперечення заперечення :-) . Тому є надія , що уже у цьому столітті можемо побачити перші зрушення у напрямку розвитку нації. Той же історик , спираючись на історичну закономірнісь розвитку різних націй, аналізуючи історичний шлях української аціїї робить припущення на основі законів діалектики, що українська нація має можливість з донора перетворитися не лише на повноціну свідому націю, а й має підстави досягти піку свого розвитку і бути лідируючою нацією (як зараз англо-сакси) десь у 35 стріччі. Прикольно? Залишилось небагато часу :-)

_________________
Іду на ви
Святослав Ігоревич


Повідомлень: 614
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2012, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
http://rusistka.livejournal.com/219476.html
.........
Всі ці "міжнародні" організації треба розігнати до біса. .......


Колись була така приказка "На дурнів не ображаються". Може не варто реагувати на те, на що самі австріяки не реагують? Народ сам мусить знати, де його спадщина, яка є його культура, і хто герої його нації, а не якась організація.

_________________
Іду на ви

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET