•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Звернення бійців Торнадо

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2016, 19:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут вже згадувалася журналюшка Лунькова. Оце текст з "Хробацького", цілком підходящій, щоб оцінити її мотивацію, професійність, рівень письменності, стервозності, і взагалі.

https://hromadskeradio.org/programs/kyiv-donbas/lyudi-do-sih-por-boyatsya-govorit-avtor-cikla-perezhit-tornado

Не мова, але більшого нема сенсу вимагати.

"... И реакция у всех была одинаковая. Мы остановились снимать вид на шахты возле Лисичанска, и из шахт выбежали шахтеры. Мы спросили, могут ли они рассказать что-то о Торнадо, они сразу начали отнекиваться. Мы сказали, что снимаем, как все действительно было и, когда они услышали, как мы начали говорить о потерпевших, они начали рассказывать свои истории, связанные с Торнадо..."

Це просто пісня. Казка, для особливих дітей. Перли, густо замішані з кізяками. Вопшем, рекомендую до прочитання, насолоджуйтесь, панове!
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2016, 20:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лунькова буде ще довго відбріхуватися. Що їй залишається після цього п'ятисерійного корита з помиями? СТБ не вважаю пристойним каналом з огляду на багаторічний проект "Битва екстрасенсів". Ну а після цього паскудства це просто телеклоака.

А "Громадське радіо" продовжує обрану лінію "незаангажованості" і "балансу". То передачу про "Миротворець" і журналістів з акредитацією в ДНР зорганізує, де як експерт виступає журналістка з акредитацією Лунькова. То для висвітлення теми "Торнадо" запросять прокурора Кравченка. Для балансу щоправда телефоном зв'язувалися з адвокатом, але лінію вів прокурор-орденоносець.


Редаговано: Ліна (13 вересня 2016, 20:42)
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2016, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні було судове засідання.

Несподіванкою стало, що пустили охочих до судової зали...

Руслан Онищенко добавил 4 новых фото — с Романом Івашем и еще 6 в Оболонский Районный Суд.
8 ч ·

Сейчас 13.09.16 в 11:30 идёт очередное заседание по делу Торнадо.
Потерпевшие у прокуратуры закончились, начали опрос свидетелей. В суд прибыли свидетели со стороны прокуратуры - 2 чел., под охраной и в сопровождении, и со стороны защиты - 3 чел.
Все бойцы в хорошем настроении и рады видеть своих побратимов, пришедших их поддержать.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=346144405725424&id=100009896010901

Тішать коментарі. Чимало людей хлопців підтримують. Ніякі журнопроститутки нормальних людей не зіб'ють.

Ще є новина. Прохання хочби трохи підтримати, бо у хлопців, дівчат реальна потреба і брак грошей. Там додані всі фотографії чеків.

Допомога батальону "Торнадо"
сегодня в 13:51
Звіти по витратам, за операції Лени: (пластини + медикаменти)

В четверг, Лені будуть робити ще одну операцію, яка наразі сума буде, нам поки не відомо, тож якщо є можливість допомогти - ми будемо дуже і дуже вдячні !!

5168 7556 3168 5373
Контакт: 093-279-07-27
https://vk.com/public_torrrnado?w=wall-73969851_9026
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2016, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://ua.censor.net.ua/resonance/405732/katuvannya_vykradennya_nasylstvo_kontrabanda_obvynuvachennya_i_vypravdannya_roty_tornado

Луньковій щось муляє. Напрацювавши п’ять серій телелайна, носиться по інформресурсах і долучає до свого паскудства нерозбірливих колег. Але не можна сказати, що Бутусов – наївний хлопчик, ще той пронира.
Навіщо друкувати на своєму сайті, м’яко кажучи, спірний матеріал? Тут треба самому розслідувати і підписуватися власним ім’ям, а не бути і вашим, і нашим. Хоча він свою думку висловлював. Торнадівці погано поводяться на суді. І нічого більше не вразило Бутусова в усій цій справі. Не дарма Цензор поміщав найбільш ворожий до "Торнадо" репортаж з-під стін суду Лунькової, а не інших журналістів, приміром, "Еспресо", "24-го", які подавали врівноважену інформацію.
І вся стрічка повідомлень стосовно "Торнадо" на Цензорі – це суцільний негатив а ля Матіос. Жодної альтернативної думки, хоча коментарі до теми нерівномірно поділені: приблизно дві тритини за "Торнадо" супроти третини прихильників версії Матіоса. І в мережі є достатньо журналістського матеріалу, який розходиться з лінією Матіоса-Лунькової.

Таке вже траплялося. Після подій біля ВР 31 серпня 2015 Бутусов написав про правильні дії МВС. Хоча ми були там разом і не могли бачити різне.

Судячи з цього: http://ru.telekritika.ua/rinok/2013-04-02/80479
Бутусов допускає оціночні судження, емоційні новини, а в тому, який матеріал розміщує на сайті, керується власним розумінням ситуації. І цікаво, що він абсолютно фінансово незалежний. Яким чином? Тож це не фінансова залежність від сильних світу цього, а свідома позиція?

Отже, мінус Бутусов і мінус Цензор.
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2016, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
http://ua.censor.net.ua/resonance/405732/katuvannya_vykradennya_nasylstvo_kontrabanda_obvynuvachennya_i_vypravdannya_roty_tornado

Луньковій щось муляє. Напрацювавши п’ять серій телелайна, носиться по інформресурсах і долучає до свого паскудства нерозбірливих колег. Але не можна сказати, що Бутусов – наївний хлопчик, ще той пронира.
Навіщо друкувати на своєму сайті, м’яко кажучи, спірний матеріал? Тут треба самому розслідувати і підписуватися власним ім’ям...........................................................................................................................
Бутусов допускає оціночні судження, емоційні новини, а в тому, який матеріал розміщує на сайті, керується власним розумінням ситуації. І цікаво, що він абсолютно фінансово незалежний. Яким чином? Тож це не фінансова залежність від сильних світу цього, а свідома позиція?

Отже, мінус Бутусов і мінус Цензор.


Я би інакше формулював питання. З Луньковою ясно, їй доручено вести цю тему, гарантована фінансова, впливом, зв'язками підтримка, тому вона така бездумно - нахабна, весела, і неакуратна.

З Бутусовим складніше, він все розуміє, але, схоже, не абсолютно вільний у своїх діях. Приблизно, як Дейнега. Є якась залежність від влади, грошова, або юридична. Я би, навіть, не ставив їм це жорстко у вину. На упокорення ЛСД працюють значні сили АП. Такі значні зусилля, логічно, дають якийсь результат. Система діє проти громадянського суспільства, по всьому фронту. Від Мужчиля і до Бутусова. Наскільки я пригадую, щось таке було створено при Януковичу, якась організація, бо було помітно, шо ригівські спікери тренувалися говорити, тези виступів стали узгодженими, інформаційні атаки явно заздалегідь спланованими і координованими, тощо. Приблизно на 2007 - 2008 роки припадає початок цих процесів. Тут, на форумі ще була дискусія, що це за тенденція, і звідки взялася. Схоже, Вальцман успадкував готову структуру. Тобто, це або структура всередині АП, або підрозділ СБУ, або квазінезалежна організація при ПР.

Взагалі, конституційність подібної контори мені здається дуже сумнівною. Це типовий апарат політичного нагляду і контролю, охранка. В Конституції такого точно нема. Але, думаю, наша, українська філія КГБ конституційністю переймається в останню чергу.

Один з маркерів діяльності - фейкові відеоролики, як правило, про крайню аморальність політичних противників. Що потрібно для створення подібного ролика? Апаратура монтажу, актори, гример, павільйон, реквізит, канал для вкидання і поширення. І найважливіше - дах. Впевненість виконавців, що їх не знайдуть, і їм нічого не буде.

Зберемо лінійку адресатів, кому призначалися ці "привітання".

Кірш. Тимошенко. Акордеоніст Завадський. Саакашвілі. "Торнадо". Ризикну додати "Свободу", 31 серпня.

Що спільного? Всі так чи інакше заважали вести успішну діяльність владному політико - поліцейському конгломерату. Всі ролики, за винятком поліцейської з'йомки 31 серпня вже тихо визнані фейками і канули в небуття, без наслідків для режисерів і акторів. Чому? І таке нахабне порушення прав жодного разу не зацікавило міліцію, прокуратуру, омбутсмена, депутатів, нікого. Тиша. Ну, тобто, всі розуміють, що і як, і не сподіваються на жоден результат розслідування.

Метода почала буксувати. Останні дві спроби, з "Торнадо" і "Свободою" - були якщо не контрпродуктивними, то не дали бажаного результату точно. Глядачі стали занадто вибагливими, "Ютуб" розбалував. Так що журналістка Лунькова - це вже облізлий хвіст вмираючого дракона.
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2016, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про найкращіх партнерів Хтивого Клавдія.

http://ua.censor.net.ua/blogs/3756/mejdunarodnoe_sotrudnichestvo_matiosa_s_okkupantami
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 23 вересня 2016, 23:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руслан Онищенко - показання для НАБУ
https://www.youtube.com/watch?v=uU-MHdBdyRg&feature=youtu.be

Альтернативний матеріал п'ятисерійному серіалу Матіос-продакшн. Просто годинна розмова, а не нарізка слів з хвиськими фразами пані журналістки: "А ви все будете розповідати?" "А чому я вам не вірю?" Дівчинка з кешем і без клепки в голові. Бо розсудлива людина в це військово-прокурорське лайно б не занурилась.

17-й канал викликає багато питань. Та ж інші не намагаються дати слово протилежній стороні. А важливо почути не окремі фрази, втулені в матіосівську концепцію, а зв'язну мову.
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І знову "Торнадо"...

Події, що стосуються "Торнадо", розвиваються за законами жанру...Раптом вигулькнув ще один бандит, який несподівано почав стріляти.

Вбивця поліцейського у Дніпрі - колишній боєць батальйону "Торнадо"
http://www.pravda.com.ua/news/2016/09/25/7121722/

Пугачов, не Пугачов? Чого розшукували, з тих самих причин, що і тих, хто вже сидить? І чому раптом з'явився, засвітився, знаючи, що перебуває в розшуку? Цікаво, чи спіймають? І кого?
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 15:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ага, чудово! Що тепер? Засудять торнадівців, бо поліція вважає, що поліцаїв застрелив колишній торнадівець? Доречі, а чому вони так вважають? Я би не ризикнув за тим відео, що є в мережі, впізнати навіть рідного брата. Матіос побачив через тепловізор? Може, тепер мусора будуть всі "висяки" навішувати на торнадівців?

Окремо, що це за поліцаї, якщо їх двох перестріляв один нападник, як куріпок на полюванні? Із їхньої ж зброї? Тобто, якби в мусорів не було пістолетів, то залишилися би живі? Це просто празнік якийсь-то. Це просто феєрична казка, із самозречено толєрантними мусорами, ідеалом Деканоїдзе !!! Де мусорські начальники діли гроші на навчання, оснащення? Чи вони здатні вправність показати лише коли шоблою розстрілюють беззбройного, і то, бажано щоб у кайданках? А якщо без кайданків, то вже будуть варіанти? Чи вони мавпували Генегального пгокугога? Голосно попередили тіпочка, що зараз його будуть перевіряти? І остаточно переконалися, що так робити не можна? Що, мовчки перевірити машину, а потім подивитися документи - не можна було? Коротше, акаби вони і є акаби.

Мусора нездатні захистити навіть себе. А тепер вони плюнуть на все взагалі, і шукатимуть тільки цього Пугачова. Тож питання №1 - нафіга вони нам потрібні, такі красіві, за такі скажені гроші? Питання №2 - коли буде нормальний закон про самозахист, і озброєння народу пістолетами?
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Справжній бойовик. Народ стежить ледь не в режимі онлайн, і вся лють тепер скеровується на конкретного лиходія, а не на пацанів, через яких люди не сплять і думають, як полишити "цю кляту країну".

Щось подібне вже було: справа "Мазурка", справа "Лісника"... Ну бо ж закони жанру - залізні.

http://censor.net.ua/news/407564/ubiyitsa_patrulnyh_v_dnepre_vzyal_v_zalojniki_semyu
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 17:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійство розвивається вже за законами Голівуду. Взяв у заручники родину, а потім разом із ними анігілізувався...

Квартира в Дніпрі, де міг перебувати підозрюваний у вбивстві патрульних, виявилася порожньою. ФОТО
http://ua.censor.net.ua/photo_news/407567/kvartyra_v_dnipri_de_mig_perebuvaty_pidozryuvanyyi_u_vbyvstvi_patrulnyh_vyyavylasya_porojnoyu_foto

Боже, ну за що це нам? Там щодня гинуть, тут казна-що, і в цього казна-що одна мета - довести народ до сказу, голоду і божевілля. Для такого "остаточного вирішення" задіяні всі інформзасоби, всі спецресурси.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

У місті панує велика тривога.
Туманом окутала вража облога,
І голод грозиться страшною рукою,
Від шпигів ворожих немає спокою.
Збирається в місті за радою рада,
Та згоди немає, панує розрада,
Змагання, непевність і крик: зрада! зрада!
Мов тяжка хвороба, так час там пливе,

Та місто не вмерло, воно ще живе...
Леся Українка. "Поет під час облоги"
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 17:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нє - нє - нє !!! Казка має бути феєричною до кінця !!! Нормально !!! Зловмисник телепортувався до Зімбабве і влада буде вести перемовини з вождем тамтешнього племені про обмін зловмисника на визнання вождя племені зулу регентом України !!! І проголошення шамана племені - верховним шаманом України !!! Якось так, і не менше !!!
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 17:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Затриманий. Хто він? Чому і навіщо все це?

https://vk.com/wall-91972006_133606

Розстріл поліцейських: щось тут не так
http://obozrevatel.com/blogs/82164-rozstril-politsejskih-schos-tut-ne-tak.htm

У дописі все до купи: Аваков, добробати. І це насторожує...
Додам лише одне. Не вірю жодному офіційному повідомленню після побаченого на власні очі, почутого на власні вуха протягом року.
Після того, як поліціанти тягли ні сіло ні впало вже покійного Андрія. Сталася, м'яко кажучи, дивна подія. Поведінка вбивці занадто нелогічна. Хоча може, і логічна. Чого ми не знаємо?
Що вже знаємо добре: ефект від події.
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось пацанва активізувалася. Таке враження, що радіє, ну бо ж "Торнадо"... І знову християнин Матіос. А ще той самий Тука.
http://patrioty.org.ua/other/ymenno-takykh-podonkov-kak-tornadovets-puhachev-hammy-aktyvno-zashchyshchaet-nardep-semenchenko--matios-135147.html

Подія дивна. Людина, яка переховується, їде на червоне, потім влаштовує стрілянину. Виявляється, у розшуку з 2013?!

Тут ще деталь з подачі сайту "Патріоти України", який останнім часом витримує баланс, показує "дві сторони".

"Ему не доверяли. Ходили слухи, что он предатель", - торнадовець про вбивцю поліцейських (фото)
http://patrioty.org.ua/society/emu-ne-doverialy-khodyly-slukhy-chto-on-predatel--tornadovets-pro-vbyvtsiu-politseiskykh-foto-135148.html
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2016, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та пішли вони всі в кобилячу жопу. Тука нехай розкаже, кого сам захищав, і який з нього командир, а то гавкає, як шавка з-під паркану.

Як там з мусорами з Кривого Озера? І з тим, що всі вони були поліцаями? З придурками, що розстріляли впритул БМВ? Просто, беззбройних пацанів. Без особливих причин. А там поліцаї влаштували натуральну гонитву за зайцем! А що з мусором, що вбив Індила? Чи, може, Індило був злісним торнадовцем? А що там з екіпажем мусорків, у машині котрих ламали руку Богдану Тицькому? Номер відомий. Що з цими янголятками? Чи вони - не торнадівці, їм усе можна? А що з рукою Тицького? Може, мусора хоча би компенсують вартість лікування? А що там за фігурні ідиотизми мусора ісполняють в Одесі? А в Києві на забудовах? Чому всі ці подвиги і славне ім'я "нової мусоріції" не рекламують усі медія цілодобово? Бо проплачено лише рекламу "Торнадо"?

Тому, ще раз - пішли вони всі в кобилячу жопу.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET