•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Від кого захищатися?

Автор Повідомлення
Дмитро Клець


Повідомлень: 102
Звідки: Рівненська обл.

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2008, 09:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Українці, вас тут 80%! І щонайменше сотня вас припадає на одного єврея. Але при цьому євреї вами командують?! Це означає, що більшість із вас абсолютно свідомо якраз цього і хоче. І всіляко цьому сприяє на практиці! То для чого придурочно галасувати про засилля неукраїнців!?...
Для нормалізації життя вам треба всього лишень: 1.Перестати бути сраколизами. 2.Взаємодіяти з одноплемінниками на основі взаємної вигоди. Детальніше:

МЕНШОВАРТІСТЬ: ЗА І ПРОТИ
За початковим фахом я нейрофізіолог. Потім спеціалізувався в напрямку "Мозкове забезпечення біосоціального статусу людини". При цьому з часом мені вдалося створити метод дослідження для цілісного опису активних сис¬тем - живого, соціуму та штучного інтелекту. Цим методом пояснив причини суспільних проблем та недоліків і розробив шляхи та методи гарантованого і безконфліктного вирішення наших бід.
Однак, на жаль, українці вкрай негативно ставляться до вітчизняної но¬визни та її авторів і дружно їх ігнорують. І хоч природу негативних рис українського світобачення мені вдалося пояснити, та це анікогісінького не цікавить. Насамперед тому, що це наукова новизна, та ще й автор українець,
Для прикладу, шановний, згадайте, чим, як і з якими наслідками Ви пос¬прияли хоча б одній науково-технічній новизні вітчизняного походження?
Це Вас не цікавить, кажете? Хай інші цим займаються?
Свята українська правда! Так і є! Цим займаються інші! Японці, корей¬ці, німці, американці і ще десятки народів, які внаслідок впровадження на¬уково-технічних розробок живуть щораз краще!
Українці ж споконвіку цупко вхопилися за "славу предків". В цьому і за¬клякли чи то пак запослідовнилися.
Оскільки наші проблеми є продовженням нашого ж минулого, то хоч не хоч, а зацікавишся історією предків. Причому всіх, хто з давніх-давен жив на нашій землі. Різні в них були назви, різні мови, але зовсім безлюдною те¬риторія України не була ніколи. Це означає, що якісь засадничі підвалини колективного життя формувалися на нашій території та передавалися з поко¬ління в покоління у значній мірі безперервно. Це і є те, що зараз почина¬ють називати етнічними особливостями.
На жаль, ті, хто гордиться власним незнанням шкільної програми з біології, задурили вам голови, шановні, тим, що, мовляв, етнічні риси закріпле¬ні на генетичному рівні та передаються вроджено. Так ось - це вкрай без¬грамотна та шкідлива брехня! Етнічні особливості не вроджені, а набуті, вони передаються шляхом виховання, звичаями, мовою, речовим середовищем даного населення тощо.
З життєвого досвіду відомо, що всі земляни хочуть жити краще. Але далеко не всім етносам вдається жити так, як хочеться. Тобто, ніхто ж не хоче жити гірше. Але чомусь так виходить, що більшість/!/ людства живе гірше, ніж дозволяють обставини/?!/.
Причина цього - в особливостях надіндивідуального, спільного розуміння власного життя даною групою /етносом/ людей. Тож дуже схематично під цим кутом поглянемо і на історію українців. Зокрема, що в їхньому світобаченні сприяло чи заважало покращенню життя і що з цих навичок вони передали нам у спадок. Зрештою, саме життя вимагає насамперед виясняти причини болячок. А з іншого боку - не спеціалізуюся я на хвалебних одах.

2. Що було
Віха перша - Трипільська культура. Існувала вона десь від 4-х до 6-й тисяч років тому. Тобто, тривала близько 2000 років. Це 100 людських поко¬лінь!
Кажуть, була ця культура високорозвиненою. Авжеж, протоміста, місцеве самоврядування, ремесла і т. п. І ця ж культура за власним/?! / бажанням бла¬гополучно щезла. Кажуть, від зміни клімату.
Але ж ці зміни наставали повільно, протягом багатьох десятиліть /якщо не століть/. Чому ж до них наші предки не пристосувалися? Адже й справді були високорозвинені. Будували 2-поверхові будинки, виготовляли всілякі знаряддя праці, мали групи людей, які професійно займалися управлінням де¬сятками тисяч населення. І на тобі - принципово відмовилися пристосуватися до повільних біокліматичних змін/?!/. Чому???
Та тому, що їхня система світоглядних аксіом була логічно замкнутою і самодостатньою. А отже - однозначно і категорично забороняла своїм носіям навіть саму думку про можливість якихось змін у світобаченні, А значить - і в реальних справах все мусило залишатися незмінним! Хай там що відбува¬ється навколо.
Кажучи сьогоднішніми простими словами - це були самозадоволені самодури, для яких основним правилом використання власного мозку було: "Не думай!!!" І так 2000 років ?!?!?!
Зрозуміло, що трипільці вимерли не всі. Чимало з них із задоволенням /авжеж, бо такий обожнюваний фатум!/ здичавіло. Однак принципові засади світоглядної твердолобості вони успішно передали нащадкам.
988 рік, Князь Володимир із найближчим оточенням зрадили світобачення /віру/ своїх предків, прийняли християнство і жорстоко нав'язали чужозем¬не тлумачення світу решті підданих, А перед цим майбутню віру князь обирав виключно з-поміж кількох чужих. При цьому не робили жодного порівняльного аналізу щодо можливості концептуальної модернізації наявного тоді язичниц¬тва. Зрозуміло, що якихось наукових аналітичних методів тоді не було й близько. Проте наші предки за природнім розумом були не дурніші від нас. Тож при бажанні могли порівнювати багато чого.
Згадаймо ще, що віра давніх слов'ян досить швидко розвивалася до єдино¬божжя /монотеїзму/. Чому ж було свідомо не прискорити даний процес? Адже освічених людей для цієї роботи в Київській Русі вистачало?
Ну то й що?! Освічених вистачало, але й у них головним законом було: "Не думати самому!"
Тому прийняття християнства тільки зміцнило у наших предках позиції меншовартості та продажності. Тому то так легко вони й підкорилися татаро-монголам. І аж ніяк не тому що боялися смерті в бою - при короткій тривалості життя не встигає формуватися і висока його ціна. А головним чинником поразки наших предків була духовна капітуляція, глибинна впевненість у тому, що "Ми гірші та дурніші від іноземців".
Бо ж за фізичними якостями, рівнем розвитку, матеріальними та людськими ресурсами наші предки в рази/!/ переважали нападників. Не було в них лиш одного - бажання і вміння жити власним колективним розумом.
Згодом, коли монгольська окупація сама себе вичерпала, то наші предки за¬лишилися бездоглядними. І їх охопила велика туга за черговим пасту¬хом. Ба більше - ніхто із сусідів, внаслідок своїх клопотів, не хотів ними опікуватися.
Однак меншовартість надихає добряче - знайшли таки одного, аж у литовських лісах. Та й причепилися: "Княж над нами, чоловіче, бо ми самі собі ради не дамо".
А той і послухався. М'якосердою був людиною, зглянувся над ходаками. Бо й так, стільки світу пертися болотами й чагарями...
Однак литовців нашим предкам виявилося замало. Підлізли ще й під поля¬ків. Та так вже їм догоджали, так підлизувалися, що цілком заслужено удосто¬їлися титулу "бидло".
Так би українці щасливо наймитували й досі, якби поляки користувалися ни¬ми ощадливо, по-господарськи. Але ж ні, масове угодництво наших предків дуже швидко спровокувало поляків на позаекономічні методи визиску, а то й просто на масові катування й знущання.
Тож деяким українцям це вже не сподобалося - спрацював біологічний, /досоціальний!/ інстинкт самозбереження. Тоді й почалася масова різанина українців між собою. Між прихильниками та противниками польського панування. І з неве¬ликою домішкою власне поляків. А нащадки цю міжусобицю лицемірно назвали "Ви¬звольна війна українського народу 1648 - 54рр."
Звучить, правда ж? І є чим гордитися...
Отож, визволилися. Не забуваймо, що на той час українців було чи не біль¬ше від поляків та московитів, разом узятих. Здавалося б, будуйте, нарешті, власну державу - ніхто вже не заважає,
Проте виявилося, що українці вміють виконувати лише чужі рішення. А колек¬тивні свої виробляти не вміють і не хочуть. Знову ж таки, через табу на вла¬сне мислення. І, як на те, всіх погоничів зі своєї землі вже розігнали.
Так і вийшло, що на величезній території не стало надіндивідуального розуму /по-теперішньому - громадської думки/. А сила ще запишалася.
От і давай "відроджувати славу предків", тобто, чубитися та все нищити. Добре, що нащадки соромливо списали все це на таку собі Руїну. Мовляв, стихія, що тут вдієш. Хоч насправді це був черговий спалах ніким не стримуваного ко¬лективного самодурства українців.
Заспокоїлися наші предки тільки тоді, коли їх знову поділили між сусідні¬ми народами і запрягли в ярмо. І слід визнати: основна маса українців працю¬вала на поневолювачів навіть із задоволенням /не випадково, мабуть, мазохізм походить із наших земель/. Головним було для корінного населення - аби тільки не свої ними керували.
Так воно й тягнулося аж до більшовицького перевороту в І917р. А тоді росіяни затіяли громадянську війну і тимчасово послабили керівництво українцями.
І знову наші предки миттю скористалися нагодою - враз спалахнули масові та криваві міжусобиці. І насамперед під гаслом "Бий свій свого!" І знову вдосталь попатріотили кровиці одноплемінників.
Але й тут сьогоднішні базіки белькочуть про провідну чи хоча б провока¬ційну роль у цих міжусобицях євреїв та росіян.
Та це безграмотна брехня! Бо якби українці не хотіли вбивати свій свого, то ніхто б їх до цього не примусив! І якраз тому, що росіян та євреїв була десь десята частка від всіх учасників всеукраїнської різанини. Тобто, чисто фізично не було кому примушувати таку масу людей. Самі прагнули вбивати сво¬їх!
Такий ось відступ. Собаку можна видресирувати і нацькувати, щоб загриз людину. Бо в собаки жменька мозку і нізвідки взятися власному розумові. А тут українці, в кожного мозку по піввідра - і без всякої команди гризуть¬ся між собою гірше скажених псів/?!/. Та навіть якби й нацьковували україн¬ців мордувати один одного - при наявності власного розуму вони б цього не робили. А якщо вже робили, то це означає, що мозку мають достатньо, а розуму - ніякого.
Якраз ця обставина вирішальним чином "допомогла" українцям під час грома¬дянської війни добряче скоротити власне поголів'я /це не образа - просто не¬ма підстав вважати, що в таких людей є душі, тобто, якісь духовні, спільні цінності/. Але все одно чисельність українців лише в СРСР до самого голодо¬мору була більшою, ніж росіян.
Швидко, однак, цю “несправедливість” самі ж і виправили. Бо нехай навіть з подачі тих же євреїв та росіян, але щонайменше 75% жертв голодомору "забез¬печили" самі українці. Все від того ж вислужування перед чужими, все від ті¬єї ж меншовартісної продажності.
Самісінько так українці чинили з одноплемінниками і в 1939 - 49рр. Та й у післявоєнний період саме українці найбільше продавали своїх та найжорстокіше з них знущалися.
Правда, в СРСР московська влада /не українці!/ попри імперську русифікацію з ідеологічних міркувань інколи місцями підтримувала українство хоч на рівні шароварності.
Проте вкрай недоброзичливе ставлення українців до одноплемінників довело до того, що, нарешті, більшість українців на рівні підсвідомості допетрала, що українцем в Україні бути не лише збитково , а й просто небезпечно. Тому, як тільки розвалився СРСР і українцям нав'язали /саме так, не треба брехати/ незалежність, то після коротенької ейфорії різко прискорилася добровільна і масова відмова українців від власних етнічних особливостей. Насамперед, від мови...

3.Що є
Зараз фактично в розпалі відбувається етнічне самогубство українців, суп¬роводжуване безграмотним вереском псевдопатріотів. Правда, хитріші з них, т. зв. українознавці, лицемірно причитаючи над "всиханням дерева українства", при цьому не забувають спритно хапати чергові титули мудрості та гризтися за подачки від таких же меншовартісних верхів.
Ба гірше, етнічна зрада і продажність здавна у нас офіційно престижні. За це дають чини, титули, посади, нагороди, заохочують матеріально. І хоч решта "патріотів" цих зрадників власного етносу таврує ганьбою, але сутнісна причина їхнього "праведного" гніву зовсім в іншому. Насправді ж наші "бор¬ці за народ" всього лишень заздрять нашим же зрадникам - що ті дохитрилися так вигідно продатися.
Естафету меншовартості та відмови від власного світогляду впевнено підхо¬пив і новий Президент. І в перший/?!/ же свій робочий/!/ день, по-суті, не¬проханий, він поспішив на поклін до тих, хто його найбільше обпльовував пів¬року перед цим. Мовляв, я вже облизався від вашого харкотиння, давайте чер¬гову порцію. Та й діоксину не завадило б поновити...
Московитів така вірнопідданість вельми втішила. Бо були вже трохи зане¬покоєні помаранчовим галасом - може українці й на ділі вирішили стати само¬стійними.
Виявилось, однак, що ні. Це був просто черговий викид емоцій частини ен¬тузіастів та мрійників. А всерйоз змінюватися на краще українці й не думають.
Та й для чого змінюватися?! Залишаймося такими, як були і є! Достатньо лише обрати високоморальне керівництво. А воно вже, в силу якнайкращих своїх намірів, що не робитиме, то неминуче нам на щастя. Тож нумо, браття, ширше розкриваймо роти і наставляймо руки – чергова манна небесне гряде.
А різні підлі натяки на якісь там суспільні закономірності та світоглядну грамотність – це провокація, зловорожий намір заплямувати одвічну незайманість українського мозку. Куди тільки компетентні органи дивляться?!… Негайно ж, і з коренем!… З усією революційною доцільністю! Як і тисячоліття до цього. Щоб і іншим наука.
Зрештою, й нам полегшало. Тепер можемо бути певні, що керівництво РФ збе¬реже за українцями статус почесної робочої сили.
А назавтра наш Президент гайнув на Захід. І там заливається соловейком. І там прогинається нижче підлоги /хоч цивілізовані європейці цього й не схвалюють/.
Та традиції предків - святе. Тому В.Ющенко пообіцяв полякам "позитивно вирішити" питання напису на польському цвинтарі у Львові. Авжеж, не так давно Л. Кучма вибачився перед тими ж поляками за "злочини українців", які посміли /ич, які!/ дати відсіч польським бойовикам на Волині під час німець¬кої окупації. То як же "синові" не продовжити лінію "батька" - типові ж бо українці?!
Навпаки, за польським цвинтарем слід чекати "справедливості" і на могилах вояків Третього рейху, яких чимало в Україні. Там теж напишуть приблизно та¬ке: "Героям і патріотам, які полягли за свободу і щастя німецького народу!"
Ізраїльському ж чинові наш Президент пообіцяв, що "при ньому єврейського питання в Україні не буде",
Сумно, коли українські президенти вважають себе зобов'язаними бути спеца¬ми у всьому.
Бо насправді єврейського питання як етнічного протистояння у нас немає і без В. Ющенка. Зате є проблема антиукраїнського шабашу сіоністів. За повного сприяння Л. Кучми. А тепер, схоже, що і нова влада "не проти". А чого ж, меншовартість - річ дуже послідовна і безмежна.
І це ж не самоуправство чи примхи одного лише В.Ющенка. Думаю, що новий Президент таки радиться зі своїми соратниками та прислухається до їхніх міркувань. А вони йому таке підсовують. Це означає, що дії нової влади ні на йо¬ту не відрізняються від сумнозвісних українських традицій. Тобто, нові владці роблять те ж самісіньке, що й попередні - гасають у пошуках Векторів і нашо¬рошують вуха, ловлячи Сигнали /обов’язково з великої літери, бо, видать, щось священне/.
На жаль, така активність нової влади може лише побити кучмівський рекорд з міжнародного туризму. А решті від того яка радість?!
Насправді ж повагу інших здобувають справами, а не словами. Тому "активна зовнішня політика" - це не вояжі з язиком, куди й чого заманеться. Це части¬на роботи державного апарату. Який заздалегідь підготовляє візити свого ке¬рівництва документально. І обов'язково - кількісно та взаємовигідно для обох сторін. Керівник же, реалізуючи свої повноваження, своїм підписом надає цим документам обов'язковості.
Тож якби нові вожді спробували ознайомитися з наявним науковим поясненням нашої ситуації, то дуже швидко збагнули б, що стратегічна їхня мета - це не "десь, кудись і з кимось про щось", а підвищення життєвих стандартів свого населення.
І досягати цієї мети державний муж має, сидячи за столом, на робочому місці/!/ у кабінеті. По 8 годин щодня з двома вихідними в тиждень, А на столі має бути статистичний опис тих чи інших суспільних процесів та явищ. І з цією статистикою треба працювати на основі професійних знань.
До цього часу нами керували на основі знань компартійних. І, як бачимо, збитково для абсолютної більшості. Значить, щоб було краще більшості /а то й всім поголовно - а чому б і ні?/, то треба керувати Україною принципово інакше, іншими методами. На основі науково обгрунтованого управлінського алго¬ритму. Який, на жаль, створений українцем.
Чому "на жаль", питаєте?
Та тому, що якби це було відкриття закордонне, то за нього всі наші діячі давно вже вхопилися б руками й ногами, А то ж своє, від власного кріпака. Тьху...
Зрештою, і в передових країнах високопосадовці керують без всякої боротьби чи подібних припадків. А всілякі викрутаси типу "З одними дружимо, а до ін¬ших приєднуємося" - це другорядне і, бажано, в позаробочий час,
Це, повторюю, пріоритети усвідомлюваного управління суспільством. Коли ж маємо метушню та балачки - значить, немає розуміння. Зате дуже по-українськи!
Кажете, грубо це й несправедливо з мого боку?
То це Ви, шановний, так вважаєте. Бо Вам байдуже, коли Вас і Вашого Пре¬зидента так принижують.
А я не хочу, щоб мене, мого Президента чи будь-кого з Українців ображали та оббріхували. Не хочу, щоб по Україні хтось топтався та витирав об неї бру¬дні кінцівки. Не хочу я також, щоб українці були чиєюсь робочою худобою та рабами. Навіть божими!
Бо мені це дуже неприємно. І не тому, що я такий делікатний та перебірливий. А насамперед тому, що самоприниження українців псує життя всім в Україні!
Інша справа, що змінити ці сумні речі самотужки я ніяк не зможу. Та й бо¬ротися із суспільними проблемами та недоліками - просто безграмотно. Бо для покращення власного життя українцям достатньо лише почати формувати управлін¬ські рішення щодо себе своїм же розумом. Але перед цим треба вияснити, які саме особливості українського світобачення є причиною їхніх негативних рис, а отже - і життєвих болячок. А потім залишається вивчити, заповнити грамот¬ними знаннями хибні місця свого світогляду.
Ось так і виходить, що для покращення життя цілого народу/!/ не треба ні страйків, ні революцій, ні навіть пнутися до посиніння.
Вчитися жити краще /знову ж - всім українцям/ - це звичайна педагогічна діяльність. У спокійних умовах, за відповідними підручниками.
Правда, самих цих підручників ще немає. Зате вже є відповідні знання, які можна трансформувати в підручники за лічені місяці.
Самі ж бачите, що педагогів у нас достатньо. От тільки не мають вони нау¬кового пояснення суспільства, яке треба помістити в українські голови. Тому й бавляться наші педагоги числом "12" /когось там осяяло, що воно магічне/. Крутять його і так, і сяк. В надії - а раптом щось вийде...4._Висновки
Навіть дуже побіжний розгляд нашої історії однозначно показує, що усвідо¬млена меншовартість та відмова жити власним розумом є вирішальними чинниками всього життя українців.
Гірше того, ці негативні риси стали етнічними атрибутами, світоглядними та духовними їхніми цінностями і передаються відповідними механізмами з по¬коління в покоління. А нетоварний характер виробництва та жорстка централізована регламентація життя українців у XX ст. ці їхні вади тільки загартува¬ли. Найсумніше ж те, що принцип "Не думай - лишень хитруй!" пронизує все на¬ше суспільство, переповнює всі формальні та неформальні імперативні ніші. А це, у свою чергу, блокує осмислення українцями самих себе з тим, щоб над на¬явним конкретно-емоційним мисленням надбудувати мислення абстрактно - логічне .
Бо без цього ефективність всякої спільної діяльності буде принципово ні¬кудишня всюди та в усьому. І так буде доти, доки українці самі не захочуть ознайомитися з уже створеним науковим поясненням їхнього суспільства. Адже жити чужим розумом - це ніби й економмо, але насправді вилазить боком.
Візьміть хоча б таке. Зараз, мабуть, немає в світі жодних сідниць, яким вдалося б уникнути українського язика. Ба гірше, українці скрізь нахабно лізуть в наймити та попихачі. А до нас – ніхто?! Чому ж нашим теоретикам та ідеологам на цю тему заціпило?
Та тому, що світоглядна продажність є закономірним наслідком меншовартості. Тому навіть “помаранчовий Фелікс” О. Мороз запропонував знову, цього разу вже від імені самих українців, офіційно принизити статус української мови. Головне тут – плазувати перед неукраїнцями. В т. ч. й перед колишніми українцями, які від власної продажності найбільше галасують про рускоязичіє. Зрозуміло, що про користь для суспільства тут і не йдеться. Головне ж бо – втілити своє, хоч і недолуге, зате сокровенне…
Не все, мабуть, у нашій історії було сумним та кепським. Були і є серед українців і яскраві особистості, і справжні патріоти, і епізодичні звершення, Зрештою, навіть у концтаборах бувають свої маленькі радощі. Проте хід історії визначають не винятки, а масові процеси.
Тому практично все в нашому минулому та сьогоденні було б кращим, якби українці виробили для себе українське розуміння життя. Як це зробити, повто¬рюю - вже описано.
Справа лише за вами, шановні. Оцініть всі "за" і "проти" та й оберіть, що вам вигідніше - меншовартісна продажність і наймитування чи життя з людською та національною гідністю і професійним честолюбством.
При будь-якому вашому виборі - з повагою /бо хі¬ба є вибір у мене?/ Дмитро Клець

5. Післяслово
Пересічний український інтелігент може сказати: "Фе, якийсь задрипаний селюк пнеться бути розумнішим від столичних діячів. Сміх та й годі!"
Відповідаю: в науці головне не особи, а результати. По-друге, пора вже хоч т. зв. елітним українцям затямити, що замовчування власних недоліків тільки погіршує наші справи.
Отже, треба вчитися ставати кращими і вчитися кращого життя у тих наро¬дів, хто вже живе краще. Але для цього спершу треба назвати речі своїми іменами.
Зрештою, шановний читачу, Вам все ще комфортно витати в координатах "столичної мудрості" та "маленького українця"?
26 січня 2005р.
Клець Дмитро Васильович, українець без мен¬шовартості, засновник наукового суспільствознавства
вул.Шевченка, 102, с.Рачин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35609
т./ненадійний/: 03656 - 52-261

_________________
Фахівець із суспільних та світоглядних проблем. Шукаю партнерів для реалізації української новизни.
Джміль


Повідомлень: 892
Звідки: Січеслав

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2008, 08:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
тривала близько 2000 років. Це 100 людських поколінь!


Угу. По 20 років на покоління...
Щастить же Україні на клоунів.

_________________
На будь-яке запитання російською маю одну відповідь - стріл. (с) Яків Гальчевський, командир (1921-1925) Подільської повстанської групи
http://dzhmil.livejournal.com
Нахтігаль


Повідомлень: 1798
Звідки: Львів, Західна Україна

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2008, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Клець написав:

Клець Дмитро Васильович, українець без мен¬шовартості, засновник наукового суспільствознавства


...винахідник вічного двигуна, володар філософського каменю, автор задачі квадратури круга, підкорювач Антарктики, приятель Конфуція.

Прийомні години у вас там коли?

_________________
Той, що греблі рве
Stem


Повідомлень: 987
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2008, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці, не звертайте уваги на хворого.

_________________
Наша релігія - націоналізм, Біблія - АК, ікона -Велика Україна. Націоналістичні бригади.
Устим Карма


Повідомлень: 110
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2008, 20:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
Цитата:
тривала близько 2000 років. Це 100 людських поколінь!


Угу. По 20 років на покоління...
Щастить же Україні на клоунів.


Джміль чого ви так спішите попасти в десятку клоунів України?
В Україні дівчата одружувалися з шістнадцяти років ,в двадцять п"ять можна було рахувати старою дівкою.Тобто нове покоління середньостатистичне з"являлося приблизно в цьому проміжку часу.

Наприклад, сину 20 років, батькові 40, дідові 60.
Ще смішно?
Борис Небайдужий


Повідомлень: 13
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 07:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"...2000 років. Це 100 людських поколінь!..."
Не 100 а 40 :^)

_________________
Свобода людям - дар Бога, та боронити її - нам !
Чорний


Повідомлень: 5898
Звідки: Лемберґ, Галичина

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
Джміль написав:
Цитата:
тривала близько 2000 років. Це 100 людських поколінь!


Угу. По 20 років на покоління...
Щастить же Україні на клоунів.


Джміль чого ви так спішите попасти в десятку клоунів України?
В Україні дівчата одружувалися з шістнадцяти років ,в двадцять п"ять можна було рахувати старою дівкою.Тобто нове покоління середньостатистичне з"являлося приблизно в цьому проміжку часу.

Наприклад, сину 20 років, батькові 40, дідові 60.
Ще смішно?

Смішно. Тому що одруження і настпуне покоління це речі хоч і поязані, але не ідентичні. На покоління треба рахувати років 25-30.

_________________
Тут все просто - перемагають перші, потім другі, потім знову перші, а потім приходить Чорний...
Олег Тягнибок: Чорний - то страшна людина! (Харків, 28/09/2008)
Погляд


Повідомлень: 538
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 10:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В темі про причини наших бід на прикладах історії більшість обговорювачів цікавить скільки поколінь було до занепаду трипільської культури... Бо коли ж не 100 а, скажімо, 88 - це суттєво міняє справу. М-да, тут докладніше треба розібратись...

_________________
Я не боюсь тюрми і ката —
Вони для мене не страшні.
Страшніш тюрма у рідній хаті,
Неволя в рідній стороні.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 11:53 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
В темі про причини наших бід на прикладах історії більшість обговорювачів цікавить скільки поколінь було до занепаду трипільської культури... Бо коли ж не 100 а, скажімо, 88 - це суттєво міняє справу. М-да, тут докладніше треба розібратись...

Коли середньовічні теологи, на підставі родослів"я Ісуса в Новому Заповіті, за таким самим принципом сперечались - скільки пройшло до його народження від створення Світу - за такі похибки когось могли спалити на вогнищі.
Так що - Слава плюралізму ! :)

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Джміль


Повідомлень: 892
Звідки: Січеслав

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 15:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма... карма... чакри... вайшнави... пекельний уіцраор, ти смалиш ніпадєццкі! :))))

Stem, без психопатів жити було б легше, але не так весело. Чекаю ще на парочку пасажів щодо "жидівського бога"... :))

_________________
На будь-яке запитання російською маю одну відповідь - стріл. (с) Яків Гальчевський, командир (1921-1925) Подільської повстанської групи
http://dzhmil.livejournal.com
Подоляк


Повідомлень: 243
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 17:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Клець написав:
Кажучи сьогоднішніми простими словами - це були самозадоволені самодури, для яких основним правилом використання власного мозку було: "Не думай!!!" І так 2000 років ?!?!?!


Ці, за висловом пана Клеця, "самозадоволені самодури" створили першу в світі цивілізацію. А пан Клець за три дні, вибачте, засрав увесь форум. Вся штука у використанні власного мозку. В сенсі: що він продукує... цивілізацію чи ................

Але найбільше сподобалось ось це:
Дмитро Клець написав:
Українці, вас тут 80%!

Питання до Дмитра Клеця: А Вас скільки?

Може ця фраза усе пояснює? Обмовка суттєва...
Погляд


Повідомлень: 538
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2008, 19:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подоляк написав:
Дмитро Клець написав:
Українці, вас тут 80%!

Питання до Дмитра Клеця: А Вас скільки?

Може ця фраза усе пояснює? Обмовка суттєва...


Цитата:
Когда у оппонента заканчиваются аргументы, он начинает выяснять либо национальность, либо сексуальную ориентацию (c)

_________________
Я не боюсь тюрми і ката —
Вони для мене не страшні.
Страшніш тюрма у рідній хаті,
Неволя в рідній стороні.
Джміль


Повідомлень: 892
Звідки: Січеслав

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2008, 08:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Аргументи? А де аргументи? Прочитав багато букоф пана Клеця і не помітив жодного вартого уваги аргументу. Що тут обговорювати, крім психічного стану вищеозначеного пана?

_________________
На будь-яке запитання російською маю одну відповідь - стріл. (с) Яків Гальчевський, командир (1921-1925) Подільської повстанської групи
http://dzhmil.livejournal.com
Аналітик


Повідомлень: 213
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2008, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мене нервує нервова аналітика.
Захищатися треба, інакше нас згноїть зовнішнім травленням весь глобалізований світ.

_________________
аналітик
Дмитро Клець


Повідомлень: 102
Звідки: Рівненська обл.

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008, 10:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці, не дратуйтеся, що мало до кого дійшло - це ж світова наукова новизна. Прочому, створена засобами абстрактно-логічного мислення. Ви ж у своїй інтелектуальній незайманості тішитеся лише мисленням конкретно-емоційним, з яким вас матінка-природа і випустила в світ. А тут така оказія, що думаючі люди (з укрїнців серед них, здається, лише я - на превеликий жаль) за тисячі років створили і продовжують вдосконалювати мислення якраз для пояснення суті та властивостей абстракцій, в т.ч. і суспільства та його закономірностей. Так що помаленьку вчіться - мого вже дещо є в Інеті. А те, що ви не любите грамотних українців - справа відносна. Бо для більшості своїх же однопартійців ви й самі є "занадто грамотними".

_________________
Фахівець із суспільних та світоглядних проблем. Шукаю партнерів для реалізації української новизни.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET