•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Доний считает идеологией регионалов русский национализм

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Гоголь-Яновский написав:
российский язык это раковая опухоль на теле Украины !

Перший раз в житті бачу таку балакучу "раковую опухоль":)
Ще не дуже зрозуміло про "випячивание своего Я"?
А,ви все залишаєтеся прихільником безлікой сірої маси?
Пора вже шановний,пора, ставати особистістю.

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А КГБісти читають ці безкінечні сварки між своїми і ручки потирають. Які молодці українці самі себе переборять.

Доборолися, добалакалися,
досварилися, аж гримить.
Україно, чи ти була колись
незалежною, хоч на мить
Від кайданів, що волю сковують?
Від копит, що у душу б'ють?
Від чужих, що тебе скуповують?
І своїх, що тебе продають?
Ліна Костенко.

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна Маруся Чурай.
От і я ж кажу Гоголю-не будь рабом!

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 16:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

вы ж тут для балачёк а я для праці

І вас надо вчіть, патріоти ви наші старенькі
Шкода

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 16:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи пристойна у вас платня?
І кого чому треба вчити?
І хто такі старенькі?
І дуже шкода,що не знаю як на своїй клавіатурі
надрукувати "Е с крапочками", а то я б тобі відповіла.

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 20:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Діалог Ющенко- Тимошенко не варто продовжувати ,втрачається сенс обговорення теми

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 20:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Літо написав:
Діалог Ющенко- Тимошенко не варто продовжувати ,втрачається сенс обговорення теми

Літо,а ви нічого не плутаєте?
Тут вже давно забули,про Ющенків,тимошенків...

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2010, 21:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Перейменуйте тему у сварку Шкоди-Гоголя,переведіть її з останніх подій,а ні то і взагалі закрийте,хай сваряться на е-майлах.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2010, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="АК-74"]Перейменуйте тему у сварку Шкоди-Гоголя,переведіть її з останніх подій,а ні то і взагалі закрийте,хай сваряться на е-майлах.[/quote
Та нічого..
Якщо Гоголь нормальна людина,
це піде йому тільки на користь.
Хай ще раз перечитає книжку свого Корчагіна:
"Як рельса гартувала сталь".
І,взагалі,я вважаю, що людину треба провокувати,
і рано чи пізно там вилізе справжнє нутро.

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2010, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так само як і населення яке ним розмовляє. Яка мова є для людини рідною? - Та, на якій людина думає. Яка держава для людини є рідною? - Та, мовою якої людина спілкується. Пане Гоголь, я вважаю, що вам просто необхідно попросити вибачення у п. Шкоди і якщо ви справжній Українець то надалі спілкуйтесь рідною мовою, а не собачім языком. Я розумію, що це важко, але ж ви живете в Україні і повинні поважати людей( більшість), жителів цієї Держави.
Улар

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2010, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="СНІГУР]Так само як і населення яке ним розмовляє. Яка мова є для людини рідною? - Та, на якій людина думає. Яка держава для людини є рідною? - Та, мовою якої людина спілкується. Пане Гоголь, я вважаю, що вам просто необхідно попросити вибачення у п. Шкоди і якщо ви справжній Українець то надалі спілкуйтесь рідною мовою, а не собачім языком. Я розумію, що це важко, але ж ви живете в Україні і повинні поважати людей( більшість), жителів цієї Держави.[/quote]
дуже вибачаюсь. що вмішуюсь у розмови таких поважних людей, але ж, пане СНІГУР, даруйте, не можу з Вами погодитися.
1)Ви повністю правильно, як на мене, визначаєте, яка мова є для людини рідною. Але ж з Ваших слів витікає висновок, якого, знов таки на мою думку, Ви не хотіли висловлювати: якщо людина розмовляє у побуті російською мовою, то вочевид вона й думає тією ж мовою, отже, рідною мовою для цієї людини є саме російська.
2)Яка мова, якої держави, є рідною для переважаючої більшості населення Австралії, Нової зеландії, Сполучених штатів Америки? Якщо за Вашою логікою, то американці мають відчувати себе англійцями, шо зовсім не так.
СНІГУР

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2010, 23:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, але умови проживання на території вищезгаданих вами коаїн це знання( державної) мови. Без знання мови ви навіть дозвіл на п.м.ж. не отримаєте, не те що громадянство... А що вам відомі випадки про існування американської, зеландійської, австралійської мови? Але ж Українська то існує і вона являється Державною. Я не ворог Гоголю, та все ж таки хочу на форумі Українських Націоналістів(Бандерівців) читати повідомлення рідною МОВОЮ. Мені цей язик вибачте дістав в повсягденні і думаю других теж...
СНІГУР

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2010, 23:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

вы ж тут для балачёк а я для праці

І вас надо вчіть, патріоти ви наші старенькі
Знову москалі вказують, що нам робити... Ага попробуй мене навчи... На яких правах ви збираєтесь це робити? Чи бува не на правах " старшого брата"? Ддля какой такой праці? Може на кгб працюєте? Яка мета вашої праці? А ви й справді істинний "патріот" Тільки не можу зрозуміти якої держави?
Улар

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2010, 23:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СНІГУР написав:
Так, але умови проживання на території вищезгаданих вами коаїн це знання( державної) мови. Без знання мови ви навіть дозвіл на п.м.ж. не отримаєте, не те що громадянство... А що вам відомі випадки про існування американської, зеландійської, австралійської мови? Але ж Українська то існує і вона являється Державною.

То є так. Але ж Ви, сподіваюсь, не будете заперечувати на тому, що у Австраліі, як і в Америці, існували й інші мови (і існують певною мірою).

До речі, багатонаціональна Бразилія, що містить у своєму населенні сотні автохтонних мов, чомусь використовує за державну - португальську.
Іггор

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2010, 23:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Перший раз в житті бачу таку балакучу "раковую опухоль":)
Ще не дуже зрозуміло про "випячивание своего Я"?
А,ви все залишаєтеся прихільником безлікой сірої маси?
Пора вже шановний,пора, ставати особистістю.

Ні, не пора. Нехай не стає.) Знатимем позицію тієї рускоговорячої половини країни.
Пише ж він таки розумно, бо довго ж його тут терплять :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,