•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Доний считает идеологией регионалов русский национализм

Автор Повідомлення
СНІГУР

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2010, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Улар написав:
СНІГУР написав:
Так, але умови проживання на території вищезгаданих вами коаїн це знання( державної) мови. Без знання мови ви навіть дозвіл на п.м.ж. не отримаєте, не те що громадянство... А що вам відомі випадки про існування американської, зеландійської, австралійської мови? Але ж Українська то існує і вона являється Державною.

То є так. Але ж Ви, сподіваюсь, не будете заперечувати на тому, що у Австраліі, як і в Америці, існували й інші мови (і існують певною мірою).

До речі, багатонаціональна Бразилія, що містить у своєму населенні сотні автохтонних мов, чомусь використовує за державну - португальську.
Заперечувати не буду. Скоріш за все погоджуся. Просто люди які не знають державної мови, а працюють в державних установах(і не тільки) з документами( починаючи з жкг) не можуть вірно заповнити бланк створюючи цим самим проблеми для населення. Маю власний гіркий досвід, неправильно написали одну букву в паспорті. І я по волі дури став практично бомжом. Уявіть собі скільки потрібно було часу, грошей та нервів щоб отримати нового документа. Мені байдуже якою мовою людина розмовляє. Та мені боляче, що громадяни України не знають українську і зневажають її. Так само як і зневажають людей які нею розмовляють...
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2010, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи може бути патріотом України людина,яка розмовляє
іноземною мовою-мовою окупанта цієї країни?
Ні! І ще раз,ні!
Совковий каток вже котиться Україною,
і мова,це вже майже останнє,що ми можемо зберегти.
Думаюча людина,і яка багато читала і цікавилася своєю історією,
просто,не взмозі сприймати "язик",на якому вбивали,катували,
наших співвітчизників-українців.
Так,я розмовляю не досконало рідною мовою.
Але,у відрядженнях це мій виклик!(схід)
Це моя шана пам"яті загиблим українцям,
і як я можу зрадити іх!
Знову сюди лізуть вже потомки цих російськомовних-жидів,
а деяки ще живі...
Гоголь! На якій мові допитували полонених українців?
А я тобі скажу-на твоїй,на москальській.
І нема їм за це прощення!

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2010, 22:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я скажу шо вашему упрямству аплодируют ворогы Украины !

А когда меня читают то понимают что я опасен! (и особенно здесь)

А Вы им не опасны- вы им наруку

Сила Украины в розумных патриотах !

( поднимем уровень - спасем Украину)

Редаговано: М.Гоголь-Яновский (26 липня 2010, 23:32)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2010, 22:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Гоголь-Яновский написав:
я скажу шо вашему упрямству аплодируют воргы Украины !

А когда меня читают то понимают что я опасен! (и особенно здесь)

Сила Украины в розумных патриотах !

( поднимем уровень - спасем Украину)

"Розумні патріоти"-це вашим і нашим?
Хочеш підняти уровень?
Обіцяю,у тебе паля буде найвища.

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2010, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я наприклад не розумію, такого патріотизму: живеш в Україні, важає себе її патріотом, а сам ведеш розмову на ворожій українському народу мові.

Той, хто не любить своєї країни, нічого любитине може.

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

Раби - це нація, котра не має Слова.
Тому й не може себе захистити
М.Гоголь-Яновский

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2010, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

а 70% народа Украины вы понимаете ?

Думать и работать надо !
Марибор

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2010, 23:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Чи може бути патріотом України людина,яка розмовляє іноземною мовою-мовою окупанта цієї країни?
Ні! І ще раз,ні!

Чому?Яка різниця якою мовою він говорить, патріотизм в тому не вимірюється
Дивно як з таким підходом ви хочете набрати більше 3% голосів
М.Гоголь-Яновский написав:
я скажу шо вашему упрямству аплодируют ворогы Украины !

+1
Вектор

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 01:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Східняків (ті що омоскалелись) потрібно якось інтегрувати в Україну. Зараз час "м'якої сили". Подобається нам російськомовні чи ні, головне ЩОБ ЗАРАЗ людина була патріотом. Буде патріотом з часом вивчить і мову. Доводилось багато спілкуватись з "несвідомими" зі Сходу, все там настільки "тонко", що непотрібно їх відлякувати гаслами "вчи мову, або йди геть".)) ІМХО.

Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 01:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як можна вірити людині, яка навіть трішечки не прикладає зусиль,
щоб вшанувати Мовою нашу 300-річну боротьбу за Волю,
за Незалежність?

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 06:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
за Незалежність?

Згоден на всі 100. А ще не зрозуміло, російськомовність - це принципово, патамуштоятакхачу, чи інтелектуальна захланність? Має ж бути якесь пояснення.

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 06:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
за Незалежність?

Підтримую повністю! Всі патріоти вже давно вивчили мову, а рускогаварящіє - москалі. З такими говорити про національне - марно час тратити...З такими боротись треба, а не пробувати переагітувати.
СНІГУР

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 07:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
за Незалежність?
Та як можна вважати його патріотом, якщо отой маскаль-гоголь не може вибачитись за образу форрумчан. На мій погляд він цілком володіє Українською( інакше ак би він зрозумів залишені повідомлення?) Та все одно він Українською спілкуватись не буде, бо йому походження не дозволяє, а також політичні переконання. Так, він істинний патріот тільки московії.
Едвін СС

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 08:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чи то не той Доній котрому "оригінали" дали кулаком у довбешку?

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вектор написав:
Східняків (ті що омоскалелись) потрібно якось інтегрувати в Україну. Зараз час "м'якої сили". Подобається нам російськомовні чи ні, головне ЩОБ ЗАРАЗ людина була патріотом. Буде патріотом з часом вивчить і мову. Доводилось багато спілкуватись з "несвідомими" зі Сходу, все там настільки "тонко", що непотрібно їх відлякувати гаслами "вчи мову, або йди геть".)) ІМХО.

+1
нажаль, ще не всі це зрозуміли
Спокій

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 10:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Володимир Київський написав:
Скажіть будь ласка, чи справді ви вважаєте, що російськомовний українець не може бути патріотом?

Російськомовних українців нема. Є здичавілі українці, що тимчасово розмовляють кацапською. Хазаров - не українець. Я знаю негрів, що знають українську краще від хазарів, але вони також неукраїнці.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,