•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Доний считает идеологией регионалов русский национализм

Автор Повідомлення
Марися

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Спокій написав:

Російськомовних українців нема. Є здичавілі українці, що тимчасово розмовляють кацапською.

Влучно!
:)).
Спокій,а як думаєте, вони здичавіли назавжди? Чи можуть вони якось цивілізуватись ? А може то у них, як у Мауглі - навічно?
Марибор

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:

Спокій,а як думаєте, вони здичавіли назавжди? Чи можуть вони якось цивілізуватись ?

Ви на своє питання відповіли самі:
Марися написав:
З такими говорити про національне - марно час тратити...З такими боротись треба, а не пробувати переагітувати.
Марися

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:
Марися написав:

Спокій,а як думаєте, вони здичавіли назавжди? Чи можуть вони якось цивілізуватись ?

Ви на своє питання відповіли самі:
Марися написав:
З такими говорити про національне - марно час тратити...З такими боротись треба, а не пробувати переагітувати.

Дякую. Але мені просто цікаво знати думку Спокою.
Марибор

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 11:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Марися, вона від вашої майже не відрізняється:)
Літо

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну якщо всі патріоти и вже давно вивчили мову, а рускогаварящіє - москалі".,то такі як Ющенко , Баклаї,,Герман ,Чорновол-молодший ,Тимошенко і...пан проффесор ,який вивчив досить пристойно ази української - саме ті , до яких можна відносити вищесказаних.Отже визначаєм за патріотів лише тих , хто володіє українською ,а інших зачислим до ворогів?А не здається вам , що після цього кількість ворогів переважатиме над патріотами?То хто кого переможе?
Кволий і непослідовний Ющенко дав більш розумнішу формулу " Не словом , а ділом!"Можливо це одне з небогатьох розумних критеріїв , від яких не потрібно відказуватись

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 16:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А зараз озирніться на тему: ідеологія ПР - російський націоналізм.
Але Ви за що зачепились язиком. Ганьба. Це, що Ви робити - це має назву на усіх мовах одну - демагогія. не можна людині, яка прийшла з добром відповідати не по суті але тільки по формі. Це свідче лише про те, що Ви не розумієте про що іде мова по суті, по темі, не можете оцінити того факту, що дійсно до влади прийшли в Україні російські націоналісти, не можете дати людині відповідь - що ж робити в цих умовах, не можете визнати справедливість цього факту.
Хоча б відповіли спочатку, що це так - при владі в Україні російські націоналісти, а потім провіряли б орфографію.
До речі, модератори, така невірна, бездуховна, неадекватна реакція стала нормою на форумі.

Редаговано: Чорний Сотник (29 липня 2010, 10:53)
Літо

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 17:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не думаю , що ідеологію ПР можна назвати російським націоналізмом .Це постколоніальний регіональний егоїзм.Націоналізм передбачає в першу чергу самостійність в мисленні і політиці .Сама назва ПР говорить про вузький інтерес регіонального клану,що постійно демонструє свою залежність.

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 17:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні,неправда!В Україні при владі-космополіти,для яких основна ідеологія-баксозаробляння.Дуже чітко це виразив один із їх представників-Баранов."Я буду вести дела с кем угодно:с коммунистами,с бандеровцами или даже с инопланетянами!"(Це не дослівно,але думка така)До чого тут російський націоналізм?Тим більше що термін "російський націоналізм"-це нонсенс.Якщо націоналізм-то вже "русский"."Россияне" це і Роман Абрамович,і Аман Тулєєв,і багаточисельні китайці,які заселяють Далекий Схід.

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний Сотник написав:
А зараз подивитись на тему: ідеологія ПР - росіїський націоналізм.
Але Ви за що зачепились язиком. Ганьба. Це, що Ви робити - це має назву на усіх мовах одну - демагогія. не можна людині, яка прийшла з добром відповідати не по суті але тільки по формі. Це свідче лише про те, що Ви не розумієте про що іде мова по суті, по темі, не можете оцінити того факту, що дійсно до влади прийшли в Україні росіїські націоналісти, не можете дати людині відповідь - що ж робити в цих умовах, не можете визнати справедливість цього факту.
Хоча б відповіли спочатку, що це так - при владі в Україні росіїські націоналісти, а потім провіряли б орфографію.
До речі, модератори, така невірна, бездуховна, нелюдинна, неадекватна реакція стала нормою на форумі.

Сила Украины в розумных националистах !

просвещайте их шановный пан !
М.Гоголь-Яновский

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 18:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Літо написав:
Ну якщо всі патріоти и вже давно вивчили мову, а рускогаварящіє - москалі".,то такі як Ющенко , Баклаї,,Герман ,Чорновол-молодший ,Тимошенко і...пан проффесор ,який вивчив досить пристойно ази української - саме ті , до яких можна відносити вищесказаних.Отже визначаєм за патріотів лише тих , хто володіє українською ,а інших зачислим до ворогів?А не здається вам , що після цього кількість ворогів переважатиме над патріотами?То хто кого переможе?
Кволий і непослідовний Ющенко дав більш розумнішу формулу " Не словом , а ділом!"Можливо це одне з небогатьох розумних критеріїв , від яких не потрібно відказуватись

И Вы шановный робить теж саме !
Літо

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 20:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вам бракує стилістики ,орфографії і багато чого,щоб розмовляти по-українськи.А то щось незрозімілий хід Ваших думок.Я стараюсь більше ділами , ніж словами ,Але іноді слово теж мое бути справою,тим більше ,що жоден від нього на форумі не відказується.

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Гоголь-Яновский написав:
Чорний Сотник написав:
А зараз подивитись на тему: ідеологія ПР - росіїський націоналізм.
Але Ви за що зачепились язиком. Ганьба. Це, що Ви робити - це має назву на усіх мовах одну - демагогія. не можна людині, яка прийшла з добром відповідати не по суті але тільки по формі. Це свідче лише про те, що Ви не розумієте про що іде мова по суті, по темі, не можете оцінити того факту, що дійсно до влади прийшли в Україні росіїські націоналісти, не можете дати людині відповідь - що ж робити в цих умовах, не можете визнати справедливість цього факту.
Хоча б відповіли спочатку, що це так - при владі в Україні росіїські націоналісти, а потім провіряли б орфографію.
До речі, модератори, така невірна, бездуховна, нелюдинна, неадекватна реакція стала нормою на форумі.

Сила Украины в розумных националистах !

просвещайте их шановный пан !

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Варнак написав:
Ні,неправда!В Україні при владі-космополіти,для яких основна ідеологія-баксозаробляння.Дуже чітко це виразив один із їх представників-Баранов."Я буду вести дела с кем угодно:с коммунистами,с бандеровцами или даже с инопланетянами!"(Це не дослівно,але думка така)До чого тут російський націоналізм?Тим більше що термін "російський націоналізм"-це нонсенс.Якщо націоналізм-то вже "русский"."Россияне" це і Роман Абрамович,і Аман Тулєєв,і багаточисельні китайці,які заселяють Далекий Схід.

Що значить - неправда? сказане мною цьому абсолютно не суперечить

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2010, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачте,Літо.Я відповідав не Вам,а Чорному сотнику.З Вами я 100% згоден.

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2010, 00:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Літо написав:
Вам бракує стилістики ,орфографії і багато чого,щоб розмовляти по-українськи. ..

Оскільки, ми справжні свідомі патріоти, літератури собачою та окупантською мовою не читаємо, то нам важко зрозуміти, що стилістика М.Гоголя-Яновского це мова, якою писав М.Гоголь-Яновський ( в ХіХ ст.):)) Зважаючи на своє псевдо, думаю він і надалі так писатиме.
Загалом, з Вами згоден Літо. Підтримую написане тут Марибором та Вектором.

Редаговано: Іггор (28 липня 2010, 00:41)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,