•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи може росіянин (русский) бути українським націоналістом?

Автор Повідомлення
Перебийніс

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2011, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звісно росіянин може бути українським націоналістом, але тільки в рідкісних випадках. Хіба ніхто не чув про чолов'ягу-москаля, який тікав з московії до України через кацапське свавілля, а тут став воювати за УПА проти совєтів? Нажаль не пам'ятаю як його звати. Чув, що ще було випущено книжку з його спогадами про „добрих ” совєтів. То цей дід ще й зараз розмовляє кацапською мовою, як ще живий. Мова звісно надважлива для збереження народу, але всеж у наш час вона перетворюється на просто засіб комунікації. У мене чимало кацапськомовних знайомих, тож мені часто доводиться говорити москальською, але ж я розмірковую як українець. і таких людей зараз чимало, звісно вони ніколи не зможуть бути духовними лідерами нації, але раптом що, підтримають українців навіть у війні з Кацапстаном.
Червона брама

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2011, 13:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В ОУН жодних москалів не було, тай наддніпрянців налічувалось досить небагато, порівняно з галичанами. В керівництві СБ взагалі був лише один надніпрянець. Тому курс має бати таким, як і раніше. Ядро націоналістичного руху має скаладатися правє виключно з галичан греко-католиків нордичної раси - це сіль української землі, бо на них не діє московсько-російський гіпноз. На Сході України можна тримати на посадах негаличан, щоб не давати приводу московській аґентурі розповсюджувати чутки що нібито український націоналізм це справа рук тільки галичан. Але серед самих галичан треба викривати прихильників неарійських культів, чорного мольфварства, бо це може бути внутрішня аґентура азійської мафії Москви.

Хлопець із лісу – Місяць на плечі.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2011, 13:53 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

От і довгоочікувана провокація :
Червона брама написав:
...... На Сході України можна тримати на посадах негаличан, щоб не давати приводу московській аґентурі розповсюджувати чутки що нібито український націоналізм це справа рук тільки галичан. ........

цікаво було - коли ж ця персона перейде до виконання прямих обов'язків. Бо що це за один - відомо вже давно :
Терорист написав:
Цікава інформація про істоту під ніком "Червона брама"

195.74.82.153 [ 84 Повідомлень ]

Користувачі, які пишуть з цього IP
Червона брама [ 84 Повідомлень ]

Митрич [ 3 Повідомлень ]

Цей учасник відповів з іншої IP-адреси
46.138.48.211 [ 3 Повідомлень ]

46.138.52.73 [ 3 Повідомлень ]

46.138.39.239 [ 3 Повідомлень ]

79.139.149.83 [ 2 Повідомлень ]

46.138.60.234 [ 2 Повідомлень ]

46.138.59.182 [ 2 Повідомлень ]

46.138.42.211 [ 1 Повідомлення ]

46.138.44.251 [ 1 Повідомлення ]

46.138.37.139 [ 1 Повідомлення ]

А тепер основне: копіюємо будь-яку ІР-адресу з поданого вище списку, вставляємо в поле на сторінці http://whois.domaintools.com/ та тиснемо "lookup".

А каже що з Дзержинського... Хоча якщо згадати, що засновником ВЧК був саме Залізний Фелікс, то істота "Червона брама" тут каже правду.

Тож, пане Червона брама, засуньте штуцера поглибше, напружтесь і не видихайте.
Користі від цього більше.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2011, 14:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чому не банять агента я навіть не запитую. Тут як прохідний двір, якщо чесно.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2011, 15:59 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Василь Стацюк написав:
Чому не банять агента я навіть не запитую. Тут як прохідний двір, якщо чесно.

цікаво ж було подивитись - з якою метою воно тут.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2011, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бачу Московська агентура працює, а "мета не є таємницею" (с). От тільки марно свій час витрачаєте, та й ріденький якийсь, не переконливий, закос під свого у дошку хлопака. Краще порадтися з керівництвом що далі робити, а то проект "Червона брама" не виправдував себе і цілком провалився.

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2011, 01:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Червона Брама! Давно з тобою, Чухрайчику не спілкуввся.
Які тенер психотропні вживаємо? Можу, між іншим, по блату у облпсиходиспансер влаштувати
Ти можеш рецептуру поміняти. Бо уже не смішно.
Як я любив твої дописи читати!
Особливо, із твоїми явками негритосів в Антарктиді.
Памяташ ти тут про чорні дири НКВД "в криївках ОУН" Ліберії грузив нас. Цікаво було.
Не памятаєш?
Старієш, друже, старієш.
А жаль, я тебе знаю, коли ти ще патлатим у бітлз команді по Кремлі вишивав. Прикольно було. Ніхто не міг у тобі впізнати мольфаріста із Карпат.
А памятаєш, як прибиральниця тебе шваброю у рило звизданула, коли ти до неї лип, намагаючись її завербуати агентом ЧеКа?.

Так мені тебе жаль було, але ж згідно Інстрцкції, я не мав права до тебе наближатися, бо ж - туберкульоз тоді косив хіппі, а ти і з ними теж вишивав, - по службі. Молодець, що не заразився. Ти справжній син сусідньої держави. Чітко виконуєш Інструції СБ ЮАР по боротьбі з Інфекцією в країнах Близького Сходу та Латинської Америки.

Ти розумієш, що це текст-шифровка. Для когось він - беззмістовний.
А для тебе - Ого-го!
Перечитай написане багато разів, бож шифр стійкий. З десятого разу - не доходить.
Не провалися, друже, бо ж сам знаєш, які тепер кволі "00" - глобальна криза. ТЧК.

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2011, 00:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я погоджуюсь, що етнічний росіянин і водночас український націоналіст - явище рідкісне.
Але чому б ні?
Любити українців, віддавати за них життя він буде, не питаючись на це дозволу тих етнічних українців, які не вважають його за людину.
Таким не потрібен буде партійний квиток "Свободи" чи СНА...

Лише Бог знає, як чинитиме людина в тій чи іншій ситуації.
Тому, мабуть, не слід поспішати судити про те, хто буде , а хто не буде віддавати життя за Україну.

Підрахуйте, скільки українців пішло в УПА після завершення 2СВ і скільки залишилося будувати світле майбутнє (навіть з найсвятіших міркувань). Серед останніх було безліч таких, які вважали себе 102%-ми українцями. Не маю права їх засуджувати, але героями були тільки ті, що більше 10 років боролися з ненависним ворогом. а потім ще 40 років спокутували свою "провину" перед радянським народом у в'язницях і концтаборах. Саме вони й мають моральне право приймати чи не приймати до своїх лав людей, які хочуть присвятити своє життя українському народові. Інші мають це право ще заслужити...

Я чув, як один росіянин (не кацап, не москаль) сказав:"Руський демократ (справжній, не спаплюжений шовінізмом і імперськими зазіханнями) має бути українським націоналістом",
На жаль, таких дійсно дуже мало. Але , гадаю, їх не злякають войовничі заяви тих, хто не вірить у їхню щирість. Коли прийде час бити загарбників, навряд чи буде сенс з'ясовувати, як лунає закінчення прізвища того, хто стане до лав захисників Української держави. Ще невідомо, де будуть ті, хто зараз проголошують себе щирими українцями і навіть провідниками нації. Тільки Бог знає, як воно буде...
Славу Україні!

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2011, 07:07 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

таксист 20-11 написав:

а українським патріотом може бути кожен - і росіянин, і нігерієць і в'єтнамець і єврей.
як наприклад є амеркианським патріотом і росіянин, і нігерієць і в'єтнамець і єврей, що мешкають в америці і її люблять.

приклад жидоліберальної підміни понять.

Слово Patria італійською означає Батьківщина.
І слово Патріот набуло свого значення в часи боротьби карбонаріїїв за незалежність Італії від австріяків.

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2011, 15:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
таксист 20-11 написав:

а українським патріотом може бути кожен - і росіянин, і нігерієць і в'єтнамець і єврей.
як наприклад є амеркианським патріотом і росіянин, і нігерієць і в'єтнамець і єврей, що мешкають в америці і її люблять.

І слово Патріот набуло свого значення в часи боротьби карбонаріїїв за незалежність Італії від австріяків.

з особами що визнання власної неправоти підміняють підтиранням постів опонента не сперечаюся.
школяр

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2011, 20:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

таксист 20-11 написав:
БАРАБАС написав:
таксист 20-11 написав:

з особами що визнання власної неправоти підміняють підтиранням постів опонента не сперечаюся.

Право називатись опонентом заслуговують не підозрами і не образами.
Це - думка вголос. Реагувати не конче, тим більше, що особисто мій інтерес до спілкування з Вами Ви вбили своїм хамським способом викладу думок. Інтелект в руках людини невихованої і національно несвідомої - гірше за гранату в руках мавпи.
Бувайте здорові.

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2011, 21:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:
таксист 20-11 написав:
БАРАБАС написав:
таксист 20-11 написав:

Це - думка вголос. Реагувати не конче, тим більше, що особисто мій інтерес до спілкування з Вами Ви вбили своїм хамським способом викладу думок. Інтелект в руках людини невихованої і національно несвідомої - гірше за гранату в руках мавпи.
Бувайте здорові.

щоб казати комусь...бувайте...треба щоб хтось вперся в вашу бесіду.
мабуть вам про такт щось казати немає сенсу, еге ж? нащо націоналісту такт, якась ворожа витівка, не інакше.)
школяр

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2011, 21:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

таксист 20-11 написав:
школяр написав:
таксист 20-11 написав:
БАРАБАС написав:
таксист 20-11 написав:

Бувайте здорові.

щоб казати комусь...бувайте...треба щоб хтось вперся в вашу бесіду.
мабуть вам про такт щось казати немає сенсу, еге ж? нащо націоналісту такт, якась ворожа витівка, не інакше.)

29 слів потрібно, щоб не сказати нічого?
Про такт розповісте в черзі за гречкою. Тут - форум, міце спілкування всіх його учасників, на який Ви "вперлись", а, отже, погодились із певними правилами, тож не треба вдавати з себе гімназистку.
Я знаю, що Барабас не заперечив би проти моєї відповіді на Ваш хамський щодо нього допис.

Не сподобалось побажання здоров'я? Вибачте, більше не буду.
Це у нас, нехамів - націоналістів вважається за добре.

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2011, 04:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слобожанський написав:
Чи може людина, котра є за національністю росіянином, котра має російське прізвище, та яка розмовляє російською мовою бути українським націоналістом? Але при цьому ця людина народилась в Україні, та як мінімум три покоління її пращурів народились теж в Україні.

Все дуже просто.
Навіть,нема потреби шукати відповідь.
Де Слобожанський зі своїми нащадками?
Нема!
От,і відповідь.

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2011, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слобожанський написав:
Чи може людина, котра є за національністю росіянином, котра має російське прізвище, та яка розмовляє російською мовою бути українським націоналістом? Але при цьому ця людина народилась в Україні, та як мінімум три покоління її пращурів народились теж в Україні.
Саме поняття "росіянин" - скоріше топонімічне, ніж етнонімічне, бо з етнічної точки зору це досить різнобарвна публіка. Треба мати на увазі, що серед них є як корінні москвини - нащадки угро-фінських племен, так і нащадки слав'ян (слав'ян - це не помилка, а історично правильне написання цього терміну), оскільки на території Московії є багато слав'янських земель - Псков, Новгород, Брянськ, Смоленськ, Курськ, Воронеж, Бєлгород, Дон, Кубань, та й з урахуванням міграційних процесів їх нащадки напевне присутні й в інших регіонах Московії, особливо серед творчої інтелігенції у великих містах, як наслідок інтелектуальної та взагалі ментальної вищості індо-європейської раси над угро-фінською.
Тому кожний випадок тут варто розглядати окремо з більш глибоким аналізом етнічного походження...
Мені особисто доводилося спілкуватися з москвинами, які дійсно люблять Україну, вважають її своєю Батьківщиною і на виборах голосують за псевдонаціоналістичні партії (бо справді націоналістичних у нас немає, та й за існуючої політичної системи не може бути), бо цілком обґрунтовано вважають, що лише ми самі можемо навести лад у своїй хаті, і ніхто за нас цього не зробить. Навряд чи нащадки угро-фінських мисливців з примісом тюрксько-монгольських кочівників спроможні на таку глибоку думку :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,