•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ВО "Свобода" на Сумщині

Автор Повідомлення
д.Тигр

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2011, 22:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Краснопілля.
Відомий

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2011, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це дуже далеко від мене!!!я є Шостки!

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2011, 19:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто є ще з Сумщини пишіть звідки ви,давайте знайомиться!!!!!!

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2011, 23:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пошукай тут VALENTINiKo@bigmir.net
Відомий

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2011, 21:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що нема біль нікого з Сумської області?давайте спілкуватися!мій адрес esculap181@mail.ru

Редаговано: Відомий (09 січня 2012, 11:18)
Окіпний

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2011, 08:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто хоч щось знає про депутатку-свободівку в Роменській міськраді Людмилу Смоленську???

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2011, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я особисто не знаю,але вона йшла №1 до Роменської міської ради!Я так розумію в неї вся родина в ВО"Свобода".а що ви так нею цікавитесь???я взагалі з Шостки.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2011, 21:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікавлюся, бо маю рідню в Ромнах і мені ЦІКАВО знати про діяльність ЄДИНОГО націоналістичного депутата на Сумщині. Натомість - ЖОДНОЇ інформації.

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2011, 09:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви краще подзвоніть голові Сумської організації Игорю Мирошниченко він повинен знати!
А я хочу зібрати до купи всіх прихильників,щоб хоч якось знати що твориться в області,якось гуртуватись,координуватись!щоб знайти поодиноких борців за націоналізм!

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2011, 17:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний друже Відомий! Ви не праві щодо "поодиноких борців за націоналізм". Їх на Сумщині дуже багато! Особисто я знаю багатьох. Хоча, напевно-таки, (з об'єктивних причин) на півночі області (Шостка, Ямпіль, Глухів) націоналістів значно менше ніж на півдні (Суми, Ромни, Лебедин).

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2011, 17:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Будь ласка треба нам єднатись і спілкуватись!мій емейл esculap181@mail.ru хай пишуть,чи ви дайте їх координати!!!

Редаговано: Відомий (11 травня 2011, 21:44)
Окіпний

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2011, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друже Відомий, а в Шостці у Вас є коло однодумців? Ви член "Свободи"?

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2011, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так я Свободівец.але однодумців багато!а Свободівців я не зустрів жодного!!!підкажіть де вони???

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2011, 17:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Януковоч, хАзаров, хАметов - не українці, а окупанти. А ті, хто допомагають окупантам, називаються колабораціоністами.[/quote]

Януковоч, хАзаров, хАметов не українці це зрозуміло.Лише Сумщина тут до чого?
Окіпний

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2011, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Відомий написав:
Так я Свободівец.але однодумців багато!а Свободівців я не зустрів жодного!!!підкажіть де вони???

Якщо Ви свободівець, то чого ж говорите, що "Свободівців я не зустрів жодного!!!"? У Шостці вас має бути як мінімум троє (мінімальна кількість для створення осередку - троє осіб).

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,