•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

провокації російських фашистів у Львові

Автор Повідомлення
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 11:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Спасибі,Шугаю. Львів'яни - молодці.
Організація заходів - херова( я ловила не один раз себе на думці, коли були якісь проколи під час акцій). А шкода, бо на самоорганізації добитись щось важко.

А знаєте чому організація заходів херова? Та просто тому,що по - перше...самі організатори не організатори....а по - друге,настрій заходів як на мене ніколи не буває по - справжньому бойовим....тобто складаєтсья враження ніби ми живемо не в Україні,а десь у європі...такі знаєте налаштовані на звичайні протести у певних законних межах...такі собі "законослухняні європейці"....тому гадаю,що поки носи не порозбиваєм...поки досвіду не наберемось - ніякого толку не буде...)
і все таки маю надію,що це буде справжнім уроком....дійсно не можна приходити з хорошим настроєм,з наївним обличчям на потенційну "бойню"...)
п.м. згадалася "помаранчева революція"...як би там не було...але організація була на вищому рівні...памятаю як ми блокували облдержадміністрацію...за рівнем дисципліни нас можна було сміливо порівнювати хоч з римськими легіонерами....жодних провокацій!!! і в першу чергу завдяки тому,що ми йшли на потенційну бойню...і чітко знали для чого все це і що ми маємо робити...)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 12:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Ще знаю,що Ви не телевізор!
Про деякі речі на форумах не пишеться. Ви ж не маленька, повинні розуміти.

Вчора я випустив цікавий і дуже важливий нюанс із своєї розповіді. Фашисти приїхали на автобусах Львівських маршрутів!!!!!????? На автобусах були львівські номера і номера львівських маршрутів. Фашисти попросту орендували львівські автобуси і саме головне що їм у цьому ніхто не завадив. Як таке могли допустити?

Серед акабів, перед і після приїзду фашистів, було повне нерозуміння того - для чого вони тут взагалі знаходяться. В загостреннях - акаби виглядали розгубленими і не розуміли взагалі що їм робити. Що візьмеш із акабів-молокососів?
Інша справа - бичари. Ті підари чітко знали що вони мають робити...

Цитата:
Із тих трьох автобусів із акабами повибігали бичари із касками, резиновими дубинками і сльозогінним газом. Без будь-яких попереджень бичари почали хренячити Львів'ян по всьому периметрі дороги біля центрального входу холму слави. Люди не встигали відходити від напору бичар і попросту падали і були затоптані. Без перебору били усіх дубинками, пшикали газовими балончиками. Після того як очистили периметр від Львів'ян зробили ланцюги у дев'ять рядів перекривши усі підступи до холму. Люди підходили, говорили, обурювалися... бичарам все по барабану, стояли і баранячими очами лише лупали.
Хотів би ще доповнити. Не перший раз вже помічаю... В них це 100% фірмовий трюк - Після того як всіх віддубасили дубинками, потоптали і запшикали газом, по плану в них відбувається заспокоєння розгніваного натовпу. Виходить один із бичар, я таких називаю соловейками, і починає щебетати - мов подивіться я без зброї, я хороший, ми всі хороші, ми ваші друзі... одним словом заколисує розгніваний натовп, чистий лоховський розвід. Їх ж там ніхіра не вчать - лише вчать як управляти і маніпулювати натовпом. Виказав йому пару гарячих слів(потім Соловейко казав що я його, придурка, сильно образив), так само як і решті стаду бичар. До речі, так до них і звертався "Бичари" і "Виродки". За свої слова відповідаю. По інакшому їх і не назвеш. Провів з ними роз'яснювальну роботу... Довго розмовляв, кричав... може щось до когось і дійшло... але навряд чи. Там їм добре їхні керівники мізки прочищають. Підтримували деякі фанати... Потім підійшли якісь пацани і почали закривати мені рота, я так і не зрозумів хто це був?... швидше за все хтось із керівників фанатів... питав в них "Хто ви такі і чого мені рота закриваєте?" нічого ж такого протизаконного не кричав, у відповідь нічого не почув, тупо відгребли і вже більше не підходили...

Вже як все заспокоїлося й фашисти поїхали, перебуваючи дещо в шоковому стані я не переставав тому всьому дивуватися. Мені було дивно дивитися на те - як щойно бойові дії раптом перетворилися у абсолютний спокій. Дивувала різкість того переходу із дикої агресії і протистояння в абсолютний спокій і дружню атмосферу. Хочеш чи не хочеш - але почали лізти думки у голову про те що це все штучно створено, про те що все це лише якийсь був спектакль, про те що нас навмисно якісь ляльководи зіштовхнули лобами...
Бичари і акаби помаленьку по-розходилися, познімали каски, щось жваво обговорювали. Ніхто вже ні на кого не нападав, всі про щось говорили і обговорювали. Я стояв і слухав ті всі балачки. У бичар звучали різні думки, в більшості - їм було то все по барабану, деякі навіть збиралися йти на концерт в центрі міста...
Потім як вже зривав російські триколори із одеських вінків(сепаратисти мають бути покарані), стояв і деякий час слухав балаканину так званих "вєтєранів" і їхніх родичів. Переважно відгуки були агресивними і негативними. Практично всі говорили виключно російською. Україномовних - практично зо три десь було. Зрозумів лише одне - їх так довго зомбували, що практично немає шансів їх настановити на шлях істини у короткі терміни. Деякі з них і розуміли сьогоднішні події, але таких також одиниці. Процес їхнього роззомбування можливий, але це тривалий процес, мова не йде про години, дні і тижні - мова йде про роки... і це при умові що на них перестане впливати пропагандистська машина російських фашистів...

п.м. виступ Садового http://www.youtube.com/watch?v=7t2YMyMG16w , а це те як він гальмував разом із Цимбалюком http://www.youtube.com/watch?v=uK8TjHgHGXI , гальмував не тільки там, а взагалі цілий день. А тут бач вже голосок прорізався, обурюється сильно.
Марися

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 13:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугаю, розумію...гидке відчуття, коли викладаєшся на всі 100%, плюєш на все , а потім приходить розуміння що тебе використали...У мене було таке...після виборів.Відходила довго.Але то не зрівняти з тим, що було у Львові.

У "Свободи" такі прихильники, про які може тільки мріяти будь-яка партія. За ідею готові жертвувати всім - і в цьому наша сила.
Але висновки щодо організації час робити.Треба бути готовими до будь-якого розвитку подій.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Треба отого підара садового у відставку....клоун чистої води)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На запитання журналіста каналу 24 у російських фашистів "Чому вони розгортають червоні шмати?", один із їхніх ватажків відповів "Заборони нєбила"... Як завжди нагло брешуть. Ці скоти в житті правди ніколи не вимовлять, поки не подохнуть. Суки фашистські як завжди насильно нав'язують нормальним людям свої фашистські ідеї і думки. http://www.youtube.com/watch?v=xenL-Nx2iRc

а тим часом бичари б'ють беззбройних Львів'ян
http://www.youtube.com/watch?v=pm-rqUlZwfU
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 13:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

як вони нагло поступають...так і нам треба нагло..їхніми ж методами....бо інтелігентно з тими дубами неможна....все одно не зрозуміють..)
Проти бичар треба застосовувати киплячу суміш (чи погрожувати застосуванням тої суміщі)...тоді вони швидко порозбігуться....бо насправді це найбільщі боягузи треба то пам`ятати)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 15:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найцікавіше те, що після того як бичари без перебору лупили всіх Львів'ян дубинками, Львів'яни все ж не втратили совісті і людських чеснот. Одного із бичар, якого вирвали із бичарського стада попросту відпустили. Львів'яни не нападають декількома на одного або на беззахисних. І ще раз підкреслюю - Навіть після того як бичари віддубасили наших дубинками вони його відпустили! Висновки робіть самі.
Клістирний інтелігент

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 19:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Потім бичари вирішили загнати свої автобуси в середину бичарського периметру бо досі стояли зовні. Фанати пробували зупинити. Цей придурок поїхав із пришвидшенням просто на них. Я не знаю яким чудом пацани не потрапили під колеса автобуса.

Ніхто не догадався понакидувати шуруп, котрими

прикручують фанеру до деревини, під колеса

автобусів?

Далеко вони по розкиданих на

дорозі шурупах не заїхли ..
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Клістирний інтелігент написав:

Ніхто не догадався понакидувати шуруп

Так ніхто і не знає, чого хотіли люди, які зібрались у Львові супроти комуняцьких ганчірок. Якби хотіли мирно протистояти - не бились би з мусорами, якби хотіли дійсно протистояти - могли і цвяхів накидати на дорогу, і фарбою позаливати вікна автобусів або закидати камінням (хоча я не знаю, може з камінням у Львові дефіцит?). А за кращих обставин - і перегородити проїзд бетонними блоками...
Але то якби був організатор... А так залишається лише в інеті писякати
Слухач

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 19:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Так ніхто і не знає, чого хотіли люди, які зібрались у Львові супроти комуняцьких ганчірок. Якби хотіли мирно протистояти - не бились би з мусорами, якби хотіли дійсно протистояти - могли і цвяхів накидати на дорогу, і фарбою позаливати вікна автобусів або закидати камінням (хоча я не знаю, може з камінням у Львові дефіцит?). А за кращих обставин - і перегородити проїзд бетонними блоками...
Але то якби був організатор... А так залишається лише в інеті писякати

Ви були у Львові в той час? Ні? То може це ви в інеті писякаете?
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 20:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан.. писякаєте Ви, а львів'ни протистояли...а зараз розповідати *могли так чи не так, чи якби... * ...як би там не було Львів показав що зможе дати відсіч..

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
Алексіан.. писякаєте Ви, а львів'ни протистояли...а зараз розповідати *могли так чи не так, чи якби... * ...як би там не було Львів показав що зможе дати відсіч..

Щойно по "5-каналу" показували знову, як розтягували червоні (не одну!!!) ганчірки, як "беркутята" направо і наліво працювали кийками, а львів'яни тікали. Так що хто кому дав відсіч - не знаю...
Ще раз скажу... Якби хотіли - можна було б підготуватись в 100 разів краще: цвяхами для шин, фарбами для автобусів і провокаторів і т.д. Якщо що - звертайсь, проконсультую. А так на сьогодні бачу ліберастію з боку львів'ян
Слухач

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 20:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Щойно по "5-каналу" показували знову, як розтягували червоні (не одну!!!) ганчірки, як "беркутята" направо і наліво працювали кийками, а львів'яни тікали. Так що хто кому дав відсіч - не знаю...
Ще раз скажу... Якби хотіли - можна було б підготуватись в 100 разів краще: цвяхами для шин, фарбами для автобусів і провокаторів і т.д. Якщо що - звертайсь, проконсультую. А так на сьогодні бачу ліберастію з боку львів'ян

Так ніхто не говоре, що все було ідеально, бо так воно і дійсно не було, але вчатся на свої помилках? Що до сюжети, ну ви самі знаете які сторони ЗМІ висвітлюють. Ліберастію ви напевно попутали з толерастіею? Але начебто львівяни не були толерантними, годі вже казати що там були зовсім не ліберал. Більше схоже на те шо половина руху була довірчива до рішення суду та виконання цього рішення. Тим паче в ЗМІ лунали статті, ніби вони не будуть їхати та інше...
Ви член якогось націоналістичного руху що маете досвід в цьому?
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 21:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слухач написав:
Ви член якогось націоналістичного руху що маете досвід в цьому?

Ні, я прихильник націоналізму, але ніде не член :-)
Лишень кандидат історичних наук. Багато читаю і багато дивлюсь фільмів ;-)

Можливо, хтось все-таки задумається, що "Свобода" не настільки бездоганна, як вважють 99,9% дописувачів даного форуму, а керівники "Свободи" не настільки геніальні, як багатьом здається. Принаймні, тактики вуличних боїв і хуліганських заворушень, судячи зі всього, вони не знають АБСОЛЮТНО :-(
Шугай

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2011, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Москалі як завжди все безсоромно перекрутили і перебільшили. Для того і старалися. Якщо би хтось кашлянув вони б сказали що націоналісти стріляли :))) Коли кацапня втомиться брехати і перекручувати? питання риторичне.

Цікавий виступ пані Сех http://www.youtube.com/watch?v=8wYXxrmFMHk

Ще раз наголошую в провалі тактики. Треба було просто послати пару своїх в середину холму слави і під виглядом родичів ветеранів очікувати на фашистів. При розгортанні червоних шмат підійти і прийняти клієнтів...

В мене є тільки одне пояснення - Начальники акабів обіцяли і клялися ще за пару днів до 9 травня, що не допустять фашистів із червоними ганчірками... Львів'яни повірили цій брехні і як наслідок виявилися абсолютно неготовими...

Редаговано: Шугай (10 травня 2011, 21:08)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,