•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Улюблена гілка Пана Майора !

Автор Повідомлення
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2012, 21:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Марися написав:
не уявляю як можна поєднати логічне і духовне. Духовне сприймати треба "навіру", а логічне вимагає матеріального пояснення.
Які гарні і правильні слова!
Дякую, Марисю.

Логічне вимагає матеріального пояснення.
Дійсно, це так.
Але ж так, як логічно не передається духовне, то інтелектуали наступне пояснення назвуть клінікою, шмарклями і витруть. Автора забанять. І продовжать своє самозакохане життя.

Від самозакоханості, що є дуже великим гріхом, у дівчат вагітність не наступає. Для того, щоб дівчина завагітніла їй потрібно покохати хлопця.

Кохання ж - це суто духовне поняття! Це духовне поєднання хлопця і дівчини.

Тілесне ж поєднання - це страсть.

Перший доказ - у повій від страсті часто-густо вагітність не можлива. Чому? Дух!

Другий доказ. У подружжя від страсті немає своїх дітей. Вони усиновлюють із сиротинця дитину і зразу ж жіночка завагітніла. Чому? Дух.

Попробую застосувати "клініку".
Логічне вимагає матір реального пояснення.
У матір реальному світі усе пояснюється грішми. Любов до грошей - це корінь усього зла на землі. Богиня грошей, багатства у матір реальному світі так і називається Мамо-на.
Але ж, навіть, маючи величезну купу грошей, тобто, - Мам-они, мам-а так і не завагітніє.

Що ж робити?
Знати, що у Бога нічого неможливого немає.
Не "перти" проти Духа Святого! Бо це - найстрашніший гріх! Це - смертний гріх, який не проститься ні в цьому, ні в наступному світі.

Спасатися дітородженням.
Каятися не попові у церкві, а признатися у скоєних гріхах тому, перед ким согрішила.
Чому, навіть, у похилому віці жінки, раптом, народжують дітей?
Бо Святий Дух зійшов на них!
Не вірите? Провірте!

Будете ж так, як Ви ставитися до чоловіків, - ФІГ завагітнієте!

Бо ж вагітніють не від "кореня життя", а від Духа Святого!

Усі інтелектуали дружно заіржуть!

І скажуть іронічно: " О, це Велика таємниця!"
І напишуть:

КЛІНІКА

Але ж, як бачимо, клініка не в змозі допомогти! Стирати ж це, що написане тут від щирого серця і з ЛЮБОВ'Ю, А ЛЮБОВ - ЦЕ БОГ, це теж гріх. Бо безпліддя для усіх жіночок - то кара Господня! Хай прочитають у нас на Форумі це - і спасаються! Проти них - теж не можна грішити. Бо вони ж - нещасні. Любіть ближнього.

НЕХАЙ ВАМ БОГ ДОПОМОЖЕ!

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2012, 22:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ой, пане Майор, ну і тему Ви зачепили:)
Я собі так думаю, що дитина дається Богом не просто жінці, а подружжю. Приходить вона у наш світ з певною місією, яку знає тільки Творець.

Чи на радість,чи для випробування дається малятко чоловікові і жінці - по-різному буває.

Якби дитя було би тільки в нагороду послано батькам - то як пояснити багато дітей у сім'ях алкоголіків? Чому так легко вагітніють особи легкої поведінки?

Тут все дуже не просто .

Народження дитини - перший етап, але набагато важливішим є наступне : виховати її і самим батькам стати кращими в процесі цього виховання.

Ви ж таки люди, не собаки!
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2012, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Ой, пане Майор, ну і тему Ви зачепили:)
Я собі так думаю...

Пані Марисю, Ви собі так думаєте! Ну, хіба ж Вам хтось забороняє так думати?
Ви ж собі думаєте, не комусь!
І те, що Ви собі думаєте - те й будете мати.
Марисю! Гарно думайте! Негарні думки гоніть від себе!

Марисю, я Вам не наказую. Я цього не маю права робити. Я, просто, із Вами ділюся своїми думками.
Не нав'язую своїх думок нікому. І Вам - теж.
Я радий від того, що Ви встигли мої думки прочитати. Якщо хочете, то хутенько скопіюйте їх, щоб розмова наша була предметною, а не по пам'яті.
Щоб можна було сказати: "Вибачте, я так не говорив, прочитайте те, що я говорив. Бо Ви мене не так зрозуміли."
В словах - дух. І мова наша духовна. В духовному світі гроші не ходять. Духовний світ - невидимий. Тому його не розуміють. Крім одиниць. Видимий світ усі бачать. І усі вважають себе хитрими в ньому.
Світ видимий - світ брехні. Невидимий - правди.

Яке щастя зустріти людину, яка живе у невидимому світі! Світі - правди. Цей невидимий світ - це рай на землі. Він є. Але ж ніхто не вірить.
Бо вважають, що усе купується за гроші. А це - не так.

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2012, 09:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас Григорович Шевченко

Зацвіла в долині
Червона калина,
Ніби засміялась
Дівчина-дитина.
Любо-любо стало
Пташечка зраділа
І защебетала.
Почула дівчина
І в білій свитині
З біленької хати
Вийшла погуляти.
У гай на долину.
І вийшов до неї
З зеленого гаю
Козак молоденький;
Цілує, вітає,
І йдуть по долині,
І йдучи співають.
Як діточок двоє.
Під тую калину
Прийшли посідали
І поцілувались.

Якого ж ми раю
У Бога благаєм?
Рай у серце лізе,
А ми в церкву лізем,
Заплющивши очі, -
Такого не хочем.
Сказав би я правду,
Та що з неї буде?
Самому завадить,
А попам та людям
Однаково буде.

А ми в церкву лізем,
Заплющивши очі, -
Такого не хочем.
Сказав би я правду,
Та що з неї буде?
Самому завадить,
А попам та людям
Однаково буде.
Сказав би я правду,

Та що з неї буде?
КЛІНІКА
(Для матеріалістів)
(Грошолюбів)

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 14:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПАН КОЦЬКИЙ
(Українська народна казка)

Марися написала
Цитата:
Знаєте, Пане Майоре, лисичку не люблю з дитинства. Вона у наших казках завжди хитра, злюща, щось краде...То це Ви таку роль нашим жінкам придумали? А Кіт (ну по Вашому - чоловік) має нічого не робити, бути товстим і лінивим? І та Лисичка має його десь в лісі знайти і у люди вивести?

Ото насмішили...

Запитання: Пані Марисю, Ви ж повинні знати, чому Курочка щодуху тікає від Півня?

Перша відповідь у видимому світі
- у видимому світі, у тому, який Ви бачите наяву, тобто, у матеріалістичному світі, світі де панує брехня: Курочка не хоче із Півнем зпаровуватися - це неправда.

Друга відповідь у невидимому світі - у невидимому світі, який Ви не бачите, але він є, він існує. Це світ Правди і саме Він керує видимим світом: Курочка, так саме, як і Півень, дуже хоче спаруватися із ним, але вона щодуху тікає від нього, тому що не хоче мати покалічених своїх дітей-курчат від Півня-каліки.
Тому й Курочка хоче, дуже хоче, щоб її наздогнав саме Півень-Переможець. Богатир!
- це Правда!

Казка про Пана Коцького учить дівчаток ще з раннього дитинства, щоб у Майбутньому, у дорослому житті, вони Духовно Возвеличували свого чоловіка у будь-якому випадку, щоб на Духовному рівні її чоловік був Переможцем! Богатирем! Як той Півень, наздогнав її і вона від Нього народила Прекрасних, Сильних дітей!

Бож Зачаття - від Духу Святого! А КЛІНІКА тут ні до чого!

Ось Вам і "Яйце-райце"!
Ось Вам і "Велика таємниця"!

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знаєте, пане Майор, занадто великого значення Ви надаєте зачаттю,
вже досить про те.

Народити купу дітей і кинути на призволяще - великого розуму не треба. Та й казок можна не знати і не читати, взагалі...

Не хочу про курок і панів коцьких.
Мене більше турбує проблема виховання дітей. Тут є серйозні проблеми. Тут закладається загроза зникнення української нації.

Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 20:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написала
Цитата:
Знаєте, Пане Майоре, мені бабуся ще й інші казочки розповідала.
Я найбільше "Котик і Півник" любила.

Ви "Котика і Півника" у видимому світі любили.

А у невидимому - не так, як "Лисичку"?

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тут Ви не праві,пані Марися,бо процес формування людини відбувається
ще з моменту зачаття!! Хіба Ви цього не знали? Це знали нащі пращури ще з давніх давен. Тому власне і таке серйозне ставлення було до цнотливости. Все ж взаїмопов`язано...
Марися

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міхаелю, це ж зрозуміло.
Хоча мені більше подобається вірити, що Душа ще до зачаття сама собі обирає батьків.

Я тільки завжди дивувалась, чому чоловіки з таким трепетом відносяться до зачаття (тут вони свою важливу роль відчувають) і зовсім не розуміють великого значення своєї участі у вихованні дитини. Духовний зв'язок ніби невидима нитка між батьком і дитиною встановлюється назавжди і дуже велика біда буде, коли той зв'язок послабшає.

Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
1) Мені більше подобається вірити...

2) тільки завжди дивувалась, чому чоловіки з таким трепетом відносяться до зачаття тут вони свою важливу роль ВІДЧУВАЮТЬ і зовсім НЕ РОЗУМІЮТЬ великого значення своєї участі у вихованні дитини.

3) Духовний зв'язок ніби невидима нитка між батьком і дитиною.

4) Тут є СЕРЙОЗНІ проблеми. Тут закладається ЗАГРОЗА ЗНИКНЕННЯ української нації.

Пані Марисю, не спішіть!
Ви ж піднімаєте величезні пласти, які потребують надзвичайно серйозної розмови.
"Наскоком" нічого тут не вирішити...
Давайте усе - поспіль.

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Марисю,Ви знаєте,що я серйозно ставлюся до виховання дітей і в вашій бесіді розділяю позицію Міхаеля і пана Майора,але не можу не згадати жарт:У багатодітного батька запитали:"Ви,мабуть,любите дітей?"
"Та мені більше процес подобається".

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А лисичка в казочці про пана Коцького була ще та хитрюшка:і чого то до неї зайчик надосвітках бігав?..Але як з'явився пан Коцький,вона ні-ні...Молодець Лисичка вміла чоловікові догодить.

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
А лисичка в казочці про пана Коцького була ще та хитрюшка:і чого то до неї зайчик надосвітках бігав?..Але як з'явився пан Коцький,вона ні-ні...Молодець Лисичка вміла чоловікові догодить.
У дітей сприйняття оточуючого світу духовне. Тому вони живуть у невидимому світі. Є таке поняття, як "образне мислення". У дітей воно по природі дуже сильно розвинуте. Тому й взаємини між казковими героями діти сприймають, як взаємини між людьми. Дорослі ж черствіють, бо образне мислення у них поступово чахне і зовсім зникає і живуть вони у видимому світі - у світі грошей. Тому для них лисичка негативний образ хитрої і злодійкуватоЇ. А для дітей - вона позитивний герой. Хто прав? Діти! Люди, які довго не прощаються з дитинством - надзвичайно добрі люди. Тому Святе Письмо і вчить - будьте, як діти.
Діти - надзвичайно розумні. Багато чому є повчитися у них, наших крихіток...

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 14:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Казки створювалися дорослими для дорослих,просто раніше дорослі були як діти,простіше сприймали світ.Вже пізнише казки переробили для дітей.І хто вам сказав,що лисичка негативний персонаж?

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 16:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майор, Ви видаєте бажана за дійсне. Це або через брак досвіду у вихованні дітей, або не розумінні їх ( треба просто вміти опуститись до рівня мислення дитини:)).Ваша теза про те, що вони живуть у невидимому світі - смішна. Вони - матеріальні, можливо і здатні бачити ангелів, але діти видимі - це точно.

Не плутайте образне мислення,яке пов'язане з розвитком інтелекту, уяви, фантазії, життєвого досвіду( тобто всього того, що дає можливість створити ОБРАЗ з понять,на основі аналзу, порівнянь, критичних оцінок і т.д.) з дитячим мисленням ( вільним,бо є егоцентричним)

Про образне мислення у дорослих - може в когось воно і чахне, але , взагалі-то, розвивається в нормальної і здорової людини :)

Але, я щось загубила предмет дискусії.
Давайте конкретною, без натяків і недомовок.

п.м. Прошу врахувати, що я не підліток,чогось в житті таки навчилась,до чужої думки прислухаюсь, але повчань не терплю...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"