•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Улюблена гілка Пана Майора !

Автор Повідомлення
Марися

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люба М. Джуро, в даному питанні чітко прослідковується психологія чоловіка-самця, який дуже важливим вважає процес зачаття( їм це подобається:)), але виховувати маля не поспішає.

Зате вказувати, що йому дитину не так виховали завжди готовий ( ніби він все життя десь у відрядженні перебував).

Я вважаю таку поведінку помилковою і дуже шкідливою не тільки по-відношенню до власної дитини, але й до всього суспільства.

Тішить, що таких чоловіків не так вже й багато.
:)
В традиціях українців завжди дуже важливою була роль батька у вихованні і хлопчиків, і дівчаток. А ми про це забуваємо та починаємо фантазувати. філософствувати , в казках вишукувати ( Ви вірно відмітили, що казки не для дітей придумувались.Для дітей наш народ склав колискові, а там нема ніяких лисичок з сексуальною поведінкою)...

Ви ж таки люди, не собаки!
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
.І хто вам сказав,що лисичка негативний персонаж?
Цитата:
Знаєте, Пане Майоре, лисичку не люблю з дитинства. Вона у наших казках завжди хитра, злюща, щось краде...То це Ви таку роль нашим жінкам придумали? А Кіт (ну по Вашому - чоловік) має нічого не робити, бути товстим і лінивим? І та Лисичка має його десь в лісі знайти і у люди вивести?

Ото насмішили...

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 18:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дух розповсюджується невидимим і опромінює, по аналогії, так саме, як і радіація.
І вливає він на чоловіків, щоб чоловік-Борець-Воїн переборов його і пристосувався до нових умов під опроміненням. І отримавши перемогу у цій боротьбі за виживання, чоловік-Переможець видасть здорове, добротне насіння. А жінка-Берегиня, вона прийме насіння. І насіння дасть плід. Бо жінка - надійний Оберіг. Жінка по своїй природі захищена від зовнішнього світу. А чоловік - ні! У цьому сенсі - чоловік слабка стать. Тому, бережіть чоловіків, як Лисичка Котика.

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 21:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я хочу сказати про свого батька.Він був для мене і татом,і мамою,і подругою,і сонцем.Взагалі в моєму вихованні велику роль відіграли саме чоловіки:батько,дід,брат.А жінки якось більше були спрямовані на господарство,або на себе,чомусь не сприймалися в дитинстві їхні постаті авторитетно.То ж,чоловіки бувають різні.А ще чоловіків треба виховувати.Мама має виховувати чоловіка,а не "сінька",а як мати не виховає,то доведеться це робити дружині.

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли дівчина посміхається, то у хлопця в кров залозами виділяються ендорфіни - гормони щастя. Коли дівчина хмуриться, то у хлопця виділяється адреналін - гормон горя. Емоціональна реакція хлопця на дівчину дуже сильна. Як бачимо, у хлопця під впливом емоцій дівчини міняється хімічна складова його крові. А кров поступає із таким її складом в усі органи, в тім числі - і в статеві,
А потім дівчина отримує від хлопця відповідний її власним емоціям склад насіння. Що посієш, те й пожнеш.
Хлопець одружившись із дівчиною стають одним тілом.
В першу чергу виховувати потрібно себе - і ще до зачаття. Скрізь повинна бути присутня любов.
100%-тово МіхаельВітман прав.
Пречитайте уважно його міркування, особливо, щодо містичного в стосунках людей...

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 12:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо у дівчинки батько, дідусь, брат,- справжні чоловіки, то обранець її також буде справжнім:)
Уважно придивіться до свого обранця. Він Вам нікого не нагадує?

Про виховання чоловіків жінками: ніхто нікого не виховає після одруження. Можна пристосуватись,погодитись, змиритись, пожертвувати собою - задушити своє "я", "бо люблю його без тями"))), а виховати вже сформовану дорослу людину неможливо. Хіба він - якийсь мамцін синочок. Але вже з нього не чоловік буде, а який зомбований нюня...Вам того треба?
:)

Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що ж це за штука така - ОБРАЗНЕ МИСЛЕННЯ?

Вирощуєте у саду квіти і хочете з них зібрати добротне насіння! Тому дбаєте про рослину з Божественною Любов'ю. Піклуєтеся про неї. І отримаєте те, що хотіли мати - здорове і добротне насіння. І з цього насіння через "дев'ять місяців"... (образне мислення)...народяться діти Ваші квіти!
А не будете дбати, занехаєте, не буде у Вас своїх квітів. Хіба що - в сиротинець...
_________
Пан Майор
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Леоніде,відкрийте гілку:"Я мрію мати дітей",бо тут ваші"зерня-слів" пропадуть даремно.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 18:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Пане Леоніде,відкрийте гілку:"Я мрію мати дітей",бо тут ваші"зерня-слів" пропадуть даремно.

У мене з цим проблем немає. І діти в мене є і радіація на мене не впливає. Мене хвилюють ті ж самі проблеми, що і пані Марисю. Вона дуже правильно підняла у пункті 4) НАДЗВИЧАЙНО СЕРЙОЗНІ ПРОБЛЕМИ, за що я її дуже вдячний.

Пункт 4) Тут є СЕРЙОЗНІ проблеми. Тут закладається ЗАГРОЗА ЗНИКНЕННЯ української нації.

Хіба по одному цьому не видно, що пані Марися - людина із державницьким мисленням?! Тому вести дискусію із нею не тільки цікаво, але й корисно для усієї української нації.
Тому я, будучи українським націоналістом, глибоко вник в суть цієї ПРОБЛЕМИ.
І так дуже заклопотано й серйозно узявся за СПАСІННЯ української нації. Вважаю, що прийнявши до душі ці з, точки зору сучасної науки, практично обгрунтовані життєвим досвідом багатьох поколінь українського народу ІСТИНИ, у молоді не буде проблем із дітородженням. І українців буде більше, навіть, ніж китайців:)) Не вбачаю ніякої крамоли у цій гілці, окрім Благородства.

Напиши оце усе строго науково-медицинською термінологією, а не ОБРАЗНИМ МИСЛЕННЯМ, то ніхто по-перше - не буде читати, а по-друге - нічого не зрозуміє.

Ось тому я і вибрав такий літературний жанр - глибоко наукові речі, дуже серйозні і актуальні, подати у вигляді доступності. зрозумілості і цікавості і найголовніше - ПРИВАБЛИВОСТІ!
Ви подивіться - кількість відвідувачів цієї гілки стрімко зростає! То ж нехай Бог дає усім щастя, радості і найголовніше, як було традиційно в українських сім'ях - БАГАЦЬКО ДІТЕЙ!

_________
Пан Майор
Марися

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 18:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
Що ж це за штука така - ОБРАЗНЕ МИСЛЕННЯ?

Один з видів мислення. Мислення образами.

У Вас воно непогано розвинено, але ж дійшли Ви до нього не в період босоного дитинства. Треба було трохи досвіду набратись, щось почитати, щось на зуб попробувати...:)

Пане Майор, але нащо українців з китайцями порівнювати?

М.Джура

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От,ви вмієте,пане Йорж,перекручувати слова.БОГ З ВАМИ!
Пані Марисю,всеодно хоч чоловік з жінкою і є сформованими особистостями,але в шлюбі вони підтераються одне під одного і змінюються,але змінюватись в гірший бік завжди легше.Зважаючи на те,що жінка є берегинею,відповідальність на ній більша.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Марися написала:
Цитата:
Один з видів мислення. Мислення образами. Пане Майоре у Вас воно непогано розвинено.

Пані М.Джура написала:
Цитата:
От, ви вмієте, пане Йорж, перекручувати слова. БОГ З ВАМИ!

Дорогесенькі мої жіночки пані Марися і пані М.Джура.

Я безмежно вдячний вам за те, що маю честь із вами спілкуватися.
Прошу не ображатися на мене за те, що зміст ваших слів БУКВАЛЬНИЙ надихаю змістом ДУХОВНИМ - ОБРАЗНИМ.
Не спішіть і не тікайте і ви зрозумієте усе - НАДІЮСЬ.
Адже я вам наглядно демонструю те, що чоловік і жінка - це різні ІСТОТИ, не тільки своїми видимими ФІЗИЧНИМИ ТІЛАМИ - ОРГАНІЗМОМ, але й невидимими - АУРОЮ - ДУШЕЮ.

Тільки зрозумівши це, шановні мої паняночки, своїм ІНТЕЛЕКТОМ, а ще краще - сприйнявши СЕРЦЕМ, у вас наступить ясність у стосунках із чоловіками. Ви це неодмінно помітите відразу ж. При умові, що самі цього захочете.

Тож, ГАРЯЧИХ ПОЦІЛУНКІВ вам і ЩИРОГО КОХАННЯ.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, пане Майор, оце Америку відкрили:)
І хто Вам сказав, що у нас проблеми з ясністю у стосунках з чоловіками?

Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Ну, пане Майор, оце Америку відкрили:)
І хто Вам сказав, що у нас проблеми з ясністю у стосунках з чоловіками?

Цитата:
Ага, як пан Майор їй розкаже свою теорію про опромінення духом як радіацією та про лисичку, вона або феміністкою стане, або втече...

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 01:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Пане Леоніде, відкрийте гілку: "Я мрію мати дітей", бо тут ваші "зерня-слів" пропадуть даремно.

Шановна пані М.Джура!

Константую факт, що для мене серед усього жіноцтва на цьому Форумі найавторитетніша постать - це Ви. Чому?
У Вас тонкі відчуття духовного світу. У Вас відсутня складова чоловікоподібності. Ви - жінка і залишаєтеся жінкою, навіть, коли чоловік Вам робить зле. Ви прекрасно пояснили, чому Ви так ніжно відчуваєте чоловічу натуру.
Хотілось би саме із Вами продовжити цю серйозну дискусію без усякої агресії. Тому що агресія потрібна була чоловікам, коли вони полювали на мамонтів і, ризикуючи життям, перемагали цих велетенських тварин. І, за хобота ухопивши мамонта та приволікши його до своєї печери, виснаженому жорстокою боротьбою, знесиленому і побитому, усьому в ранах та крові, чоловіку необхідна була ласка та ніжність дружини, щебетання діточок та гордість за батька вcієї сім'ї із найпершим власним прикладом дружини у шануванні величі та ЗНАЧИМОСТІ БАТЬКА.
Щиро дякую Вам, пані М.Джура, за те, що в Україні є така, за взірець для усіх жіночок ВИ - ЯСКРАВА ОСОБИСТІСТЬ - ЖІНОЧКА-УКРАЇНОЧКА!

З Повагою!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"