•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чужі пам'ятники на Нашій землі..

Автор Повідомлення
Марися

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2012, 00:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний дід Володя. Ви даремно іронізуєте, бо націоналісти туди ( без символіки), але ходять і беруть участь в молебнях. Саме через те, що там лежать українці і вони не винні, що опинились в лавах ча.

Ви ж таки люди, не собаки!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2012, 01:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я ніяк не можу второпати, чому ви всі такі наївні?
Чого це у Польщі переймаються нашими пам"ятниками?
На київщині є тількі могилки в лісі Вояків, які намагаємося
впорядковувати, і нема там ніяких пам"ятників.
а комуняцькі пам"ятники треба зносити.
Мені дуже подобається ідея, зносити іх привселюдно,
під український Гімн.

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2012, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Чого це у Польщі переймаються нашими пам"ятниками?

Я Вам відповім.
Тому що українська діаспора Польщі вважає себе частиною українського народу.

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2012, 10:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Україні стоять і будуються нові пам'ятники борцям з Українською Державністю (я не пишу про могили)

Ви вважаєте, що це так собі минеться і ніяким чином не вплине на Українську Державність?

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2012, 21:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марисю, просто не дуже приємно, коли хтось там з за кордону
починає давати вказівки людям, котрі знаходяться на передовій.

ПовідомленняНаписане: 16 липня 2012, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкодо, погоджуюсь.
Але цікаво,до чого він хилить. Чи не до федералізації...

дід Володя

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2012, 04:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Шановний дід Володя. Ви даремно іронізуєте, бо націоналісти туди ( без символіки), але ходять і беруть участь в молебнях. Саме через те, що там лежать українці і вони не винні, що опинились в лавах ча.

Та ні,голубонько,я не іронізую.Я теж бува ходжу,бо один з моїх дідів
поліг під Москвою в 41му.Я про те,що ми до цього з розумінням відносимось,на відміну від клятих комуняк.Але це не повинно поширюватись на НКВДистів і різну зрадницьку наволоч.

Слава Україні!
верба

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2012, 10:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пам"ятники мають бути українські державні (такі як Софія Київська, п. Богдану Хмельницькому, п. Шевченку, Івасюку...), місцеві, інші.
За інші мають сплачувати "інші" громаді, на території якої встановлений п. Наприклад, стоїть п. Голді Меєр в Києві, але тоді зацікавлені мають платити в фонд збереження культурних пам"яток. І тариф прямо пропорціональний шкоді, яку символізує пам"ятник. Тоді тариф бесарабського ідола буде такий, що на погруддя сталіна в комуністів грошей не стане.
Коли відмовляються платити за оренду території, за існування п., демонтаж по їх проханню, то всі організації "інших" рахувати банкротами і забороняти.

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2012, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Головні нищителі української державності: царська Росія, комуністична Росія, Польща, Угорщина.
Пам'ятники (не могили) цим державам та державним діячам стоять, або будуються на Україні. Вони виховують в Україні "нелояльний елемент" до української державності, а в державах окупантах нові покоління з відчуттям втрачених територій. Це дуже небезпечно для української державності.

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2012, 18:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До теми
Криваві кати і їхні нащадки, або навіщо на Луганщині пам'ятник Олександру ІІ?
http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/031434/

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2012, 09:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, така ж сволота, цей Шурік Намбер Ту, кріпацтво відмінив. А як файно ж було, коли пан Пшекдупський батогом полосував. А цей, москаль, без такого кайфу залишив.
верба

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2012, 10:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
А цей, москаль, без такого кайфу залишив.

Вони закріпачили і вони розкріпачили. Плюс і мінус взаємнопоглинаються. Пшик. Тому ставити їм в заслугу розкріпачення не варто. Тим більше це була їх єдина можливість економічного розвитку.
Не давали кріпаки бажаного процвітання.

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2012, 12:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, закріпачувала козацька старшина теж, і дуже активно.
Але царі теж частина української історії. І на відміну від більшовиків зовсім не така вже одностайно погана. Україна була частиною Російської Імперії, але колонією не була. І українці дуже великих успіхів в цій імперії досягли. Я проти того, щоб викидати цю частину історії, і щоб мазати її чорною фарбою. Мені не "муляють" ні Катерина Друга, ні Олександр Другий, ні Микола Другий. (Ось Пєтю я не люблю). Це люди суперечливі, але видатні, тому пам"ятники їм (звичайно, не на кожному куті, а там де це архітектурно і історично доречно) можуть бути. Можливо, містечко це було за часів Олександра Другого засноване. Все ж краще, ніж черговий мільонний Ленін.
Марися

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2012, 12:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
"Моргенштерн" Мені не "муляють" ні Катерина Друга, ні Олександр Другий, ні Микола Другий. (Ось Пєтю я не люблю). Це люди суперечливі, але видатні, тому пам"ятники їм (звичайно, не на кожному куті, а там де це архітектурно і історично доречно) можуть бути. Можливо, містечко це було за часів Олександра Другого засноване. Все ж краще, ніж черговий мільонний Ленін.

Ви при свідомості це пишете?
Ті, хто неволив і фізично нищив українців, перетворював Україну у колонію,грабував її, будував на кістках наших прадідів свої архітектурні шедеври, тормозив розвиток нашої науки, культури, нищив нашу мову, хто виплекав "хохляцтво" ...мають ще й пам'ятниками стояти на нашій землі? Хіба лише для того, щоб на них плювали,гімном їх мастили і дітям про катів розказувіали...

верба

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2012, 13:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Ну, закріпачувала козацька старшина теж, і дуже активно.

Саме москалі прийшли з своєю кріпацькою організацією суспільства, яка чужа на нашій території. Козацька старшина прийняла чужі правила, а не ініціювала їх.
Моргенштерн написав:

Але царі теж частина української історії. І на відміну від більшовиків зовсім не така вже одностайно погана.

Царі це їх історія. Ми їх вибирали? Родили? Добровільно були готові вмерти за них? Рвали волосся по їх смерті?
В нас паралельно була своя історія. І саме вона наша.
Росіяни гордяться схибленими кривавими тиранами Іваном, Петром, а ми сумніваємся в доцільності гордитись Мазепою, бо він хотів переспати не з тією, з ким би нам хотілось.
Моргенштерн написав:
Україна була частиною Російської Імперії, але колонією не була.

Я не дуже розбираюсь в таких тонкощах. Поясніть різницю.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,