•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хто головний ворог України

Автор Повідомлення
Липи

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 17:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

савва написав:
Росія зараз слабка і не являється загрозою для України.

В сучасній Україні існує таке явище як українофобія, і на цьому грунті жиди і москалі порозумілись дуже добре. Саме жиди і москалі стурбовані націоналістичною фракцією у ВР, і мені нав`язують не американський світ, а лайно під назвою "рускай мір".
Ну і історію я не забув, в моїй родині 1/2 родичів загинуло від рук москалів, не американців, а я сам народився не в Кентукі чи на Алясці, а вісцях менш приємних.
І попрошу не називати мене рабом, тільки тому що я вважаю москалів більшим злом ніж американців.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 18:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Одна з, але не головна. Ізраїль спочатку, в 40-50-х роках утворився як націонал-соціалістична держава, вперше за тисячи років євреї могли стати на ній народом зовсім іншим, з лихварів і крамарів перетворившись на селян і воїнів, з плугом в одній руці і з автоматом в іншій. Ця тенденція і до цього часу живе в кібуцах. Але Заходу треба було мати жандарма на Близькому Сході, і через американських євреїв (які самі ніяк не хотіли туди їхати) Ізраїль поступово перетворився в середземноморський варіант Брукліна. Мені чомусь здається, коли б продовжилася націонал-соціалістична лінія Бен-Гуріона і Голди Меїр, Ізраїль не став би кінцівкою американського списа, то вони би і компроміса з арабами би досягли і тихою гаванню для олігархії би не стали.

Зараз світом править жидівська фінансова олігархія, ви згодні? Там не всі, але більшість жиди. Ось із цього факту і треба виходити.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
савва написав:
Росія зараз слабка і не являється загрозою для України.

В сучасній Україні існує таке явище як українофобія, і на цьому грунті жиди і москалі порозумілись дуже добре. Саме жиди і москалі стурбовані націоналістичною фракцією у ВР, і мені нав`язують не американський світ, а лайно під назвою "рускай мір".
Ну і історію я не забув, в моїй родині 1/2 родичів загинуло від рук москалів, не американців, а я сам народився не в Кентукі чи на Алясці, а вісцях менш приємних.
І попрошу не називати мене рабом, тільки тому що я вважаю москалів більшим злом ніж американців.

Дурню, американський світ це і є жидівський світ. Ти не знав? Жиди і деякі українці я бачу теж порозумілись дуже добре. Твої родичі загинули від жидівського большевистського режиму. Жидівського! Ленін і його оточення -усі жиди із Америки приїхали (300 чоловік). Це щоб ти знав, любитель жидів.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 18:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так що, і Ленін з америки приїхав? А на чому цікаво? Запломбованим потягом?
Порядок

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Запломбованою субмариною. І жидів було на 300, а 333 - так більш сакрально.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 19:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порядок написав:
Запломбованою субмариною. І жидів було на 300, а 333 - так більш сакрально.

Ще один любитель жидів. Ленін приїхав із Європи. А 300 жидів привіз твій родич Троцький із Америки.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 19:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Насправді їх все ж було 299, бо Лейбів двоюрідний брат Ізя перед відправкою до Росії програв свого квитка на пароплав якомусь негру-вантажнику в порту в "двадцять одно", хоча сам і набрав аж 19 очок. Історики переконані, що негр махлював, ховаючи бубнову (за іншими даними - трефову) сімку в рейтузах.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порядок написав:
Насправді їх все ж було 299, бо Лейбів двоюрідний брат Ізя перед відправкою до Росії програв свого квитка на пароплав якомусь негру-вантажнику в порту в "двадцять одно", хоча сам і набрав аж 19 очок. Історики переконані, що негр махлював, ховаючи бубнову (за іншими даними - трефову) сімку в рейтузах.

Ти ба, як ти добре знаєш справи твоїх родичів. Може, ще щось розкажеш, любитель жидів? Це ж як цікаво!

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 20:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Більше не можу балакати, бо треба ще всі семисвічники в синагозі попротирати, а по тому ще й встигнути наловити немовлят для ритуальних релігійних убивств... Коротше, маса роботи. Звиняй, гою :)
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 20:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порядок написав:
Більше не можу балакати, бо треба ще всі семисвічники в синагозі попротирати, а по тому ще й встигнути наловити немовлят для ритуальних релігійних убивств... Коротше, маса роботи. Звиняй, гою :)

Бувай, жидяро. Мене, мене, текел, упарсин. Не забувай.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

савва написав:

Дурню, американський світ це і є жидівський світ. Ти не знав? Жиди і деякі українці я бачу теж порозумілись дуже добре. Твої родичі загинули від жидівського большевистського режиму. Жидівського! Ленін і його оточення -усі жиди із Америки приїхали (300 чоловік). Це щоб ти знав, любитель жидів.

Америка, до повальної еміграції із Росії була державою ворожою до жидівства. Тому всі ваші комісари місцевого розливу.

Проблема в тому що москалі дуже завзято і доборовільно підтримують Кремлівську, владну, з ваших слів жидівську лінію, от наприклад на українськом форумі від них немає спокою. А років з 50 тому москалі так полюбили Україну що камню на камні не лишили. Так вони люблять Україну, що готові стерти із пам`ятті її мову і історію.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
савва написав:

Америка, до повальної еміграції із Росії була державою ворожою до жидівства. Тому всі ваші комісари місцевого розливу.

Проблема в тому що москалі дуже завзято і доборовільно підтримують Кремлівську, владну, з ваших слів жидівську лінію, от наприклад на українськом форумі від них немає спокою. А років з 50 тому москалі так полюбили Україну що камню на камні не лишили. Так вони люблять Україну, що готові стерти із пам`ятті її мову і історію.

Я -українець, дурепо. Це по-перше. По-вдруге, Америка уже років щонайменше 150 знаходиться під владою жидівської олігархії. Майже всі американські олігархи є євреї. Вони і саме вони фінансували Гітлера, який знищував українців як нижчу расу. Вони і москалів знищували. Бо вони усіх слов'ян вважали нижче себе (гої ). Не було ніякого холокосту, це все вигадки євреїв, міфи, це уже доведено. Єврейська фінансова олігархія панує над світом і панує над Україною. Мета- зробити із України колонію гоїв-рабів. Колонія-ось що нас чекає. Зараз Росія не має до України ніякого відношення. Вона сама вже майже стала єврейсько-англо-саксонською колонією. А жиди хочуть панувати над усім світом. Так хто є головним наши ворогом? Хто, я тебе запитую? Америка-Британія-Ізраїль. Ось хто.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 21:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не варто також забувати про Свазіленд, де у свій час також були потужні жидівські общини.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 22:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порядок написав:
Не варто також забувати про Свазіленд, де у свій час також були потужні жидівські общини.

Не хвилюйтесь ви так. Нічого не забудемо, усе пригадаємо. Може ще щось згадаєте і доповните? Будь ласка.

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2013, 00:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

савва написав:

всі американські олігархи є євреї.

З великою помпою загальновідомі факти проповідуєте. Коли вас так осенило?

Не розумію вашої логіки, поясніть, бажано без дурепів, дурнів і т.і., якщо москаль не відповідає за свої вчинки тому що влада в Кремлі жидівська, то чому американці мають відповідати за політику в Білому домі?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,