•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Стратегія та тактика, чи важливі поняття для Свободи?

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 22:59 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша, ніхто Вас не жене, і не звертайте, будь ласка уваги на тих, хто демонструє тут надмірне супер-пупер націоналістичне биття себе в груди на публіку - то вони так тренуються і самостверджуються.
До того ж Ви самі від початку почали їх провокувати.
Між тим на форумі є багато корисних і цікавих тем, що їх варто просто прочитати, навіть без дискусій, особливо в розділі "Визвольні змагання".
А ще в нас є дуже популярна тема, де Ви покищо, на жаль, не відзначились : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_5762.php

Залишайтесь з нами !

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 23:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Милий наш БАРАБАСЕ!:)
Нарешті,звершилось. Я вже думала, що Ви чисто забули традицію всіх жіночок через кухню пропускати.

А от гілку "Визвольні змагання" Танюші треба добре проштудіювати ( після "Борщу", звичайно, бо щось дуже ця новенька плаксива)
:)

Ви ж таки люди, не собаки!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не ображайтесь,бо я не маю,а ні можливості,ні повноважень Вас десь проганяти,і найголовніше бажання.То правда,а ось бажання вивести Вас з рівноваги-таки справді мав...Каюсь....

Востаннє редаговано: дід Володя (13 березня 2013, 20:03), редаговано 3 раз
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 04:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вам краще вибрати більш жіночі теми-поезію,або кухню....
Я знайомий з Симчичем.Дуже його поважаю,бо дійсно неординарна людина,хоча кожен пройдисвіт пробує використати його в своїх корисних цілях....

Востаннє редаговано: дід Володя (13 березня 2013, 23:23), редаговано 2 раз
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 09:03 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Люба Марисю, тема "Кулінарія" - це як лакмусовий папірець : хто з наших дівчат її витримав (не буду вказувати персонально), є в моїх очах справжнім золотом.
А після чудового виступу Олега Тягнибока на "Сніданку 1+1" з чарівними налисниками, яким Він підкреслив важливість цієї теми, особисто Вас, на кого я покладав величезні надії, вже потроху схиляюсь вважати дезертиром.
А про Шкоду то й взагалі мовчу...

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дід Володя. От показалися і знов сховалися у свою шкаралупу. Зранку мене так втішили, що сміялась і два рази перечитувала. Уявляла таку картинку : сидить на печі сивий дід. Брови сиві на очі звисають. В однієї руці попкорн, в іншої пепсі кола, сидить і хрумкає дивлячись чесні новини, і чекає , коли ж йому привезуть ті апельсини - гостинці. Не бійтеся, я не копіювала. Небось родичі про зайвий клопіт Вам нагадали?
Та я спостережлива, Ви , мабуть, усю ніч крутилися, не спали, переживали , що образили людину, бо встали щось дуже раненько й відразу писати. Чи ви рання птаха?
Ну добре, мир.
Ось прочитала на головній дійсно цікаву річ: інтерв.ю з
сотенним УПА, політв'язнем Мирославом Симчичем. Вражаючі деталі. Грамотний журналіст, ставив цікаві питання. Заінтригував момент про їжу та охоту. Звірів в лісах багато патрони є, але не охотилися, бо жалко було вбивати природню живність. Як воно таке може бути?
Чи селяни так добре кормили здорових хлопців, що без полювання обходились?
Щодо борщів, кулінарії, кури-гусенята,- мені ці питання на цьому форумі не турбують. Глаза ламати в інтернеті? не хочу. Я ці питання з кумами та тутешніми знайомими якось повирішую. А супроводжувати мене на кухню, з якої я не вилазю, не потрібно.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 22:53 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ясно - ще одна законспірована феміністка, що Борщ не вміє варити :(((

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2013, 05:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую!Трішки послідкував за Вами і бачу,що ся помиляв.Я чесно,то подумав,що чергова істеричка забрела і зараз почне права качати...Соромно,вибачте.А Ви,з*ясувалось,культурна і освічена жінка....
http://chasipodii.com/index.php/chas-i-podii/item/143-kryvonis
Ви звернули увагу на Симчича,він у тій журналістській розвідці рекомендує почитати трилогію Михайла Андрусяка.
http://www.youtube.com/watch?v=H5b-gntc-vE
http://www.vox-populi.com.ua/rubriki/istoria/operacia-visla/upavouvalainakubaniavtorlasenkosergij
дійсно не пожалкуєте,то чудові,майже енциклопедичні твори...
http://www.rulit.net/books/brati-gromu-read-76677-1.html
http://www.rulit.net/books/brati-vognyu-read-76670-1.html
*Брати просторів* не знайшов для читання,тільки купити...
Постараюсь попросити у Мирослава Симчича для Вас світлину з автографом,щоб загладити свою провину.....
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2013, 10:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 19:01)
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2013, 12:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дід Володя. Вітаю Вас . І... ловлю на слові. Припасіть для мене, якщо буде можливість, світлину пана Мирослава за його підписом. Це був би для нас з чоловіком справжній подарунок. Я вже йому переповіла це інтерв.ю (це його теж цікавить). То ж бо всім ,хто до хати приходить переповідала б і показувала. Ніколи ,жодній людині, не нав.язувала свої ідеї. І я, і наші друзі - люди далекі від політики. Але заронити зерно в головах моїх добрих знайомих все ж бажання маю.. Хоча, навіть розмовляти з ними на ці теми-справа не вдячна , бо плодів не дає. Кожен на своїй, окремій, орбіті крутиться і вважає себе освіченим.
М. Андрусяка обов.язково прочитаю якось. Дякую за посилання.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2013, 11:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 19:05)
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2013, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бесарабські історії.

Моя сусідка баба Катря велика трудяга, яка те тільки й знає у свої... за 70, що порпатися у городі, саджати, поливати, навіть дрова пиляти ( що бува неодноразово бачила), так ось якось мені переповіла одну історію.
От всі ми вже чули багато про голод 32-33 рр. Багато про це писали і говорили.
Та немає спогадів очевидців про голод !946-1947 року у нашім бесарабськім краї. А голод таки був лютий!. У 1946-47 році він був спричиненій саме неврожаєм. Велика посуха не дозволила зійти засівам, а що зійшло, то посохло.
Моя бабуся переповідала, що коли до осіні ще якось доживали на запасах та забивали худобу, та взимку та весною вже лютував голод. Моя родина і родини моїх родичів і сусідів вціліли, бо мі всі з рибалок. Мої діди , прадіди - всі рибалки. Тож, коли взимку по селах люди пухли з голоду, падали на вулицях та помирали, рибалки опинилися в найкращих умовах.
Бабусин чоловік, мій дідусь, був у рибальській ватазі. Взимку 1947 року Дністровський лиман замерз і не розмерзався до весни. Риба вся пішла на зимів.я на дно. Тож робили ополонки ( якийсь особливий спосіб вилову риби. Робили декілька ополонок і тягнула сіти під дном, якимось чином. Витягали одніх саме йоржів ( колюча маленька рибинка ), з тих йоржів варили баланду та їли, тому моя мати народжена в 1947 році і вижила.
Голодні люди, що сходилися з сіл, бабуся казала, купками стояли осторонь рибалок, та як ті витягали сіти з невеличкою кількістю йоржей, та викидали їх поодинці, бо колючі , із сітей на кригу, то накидався цей люд на рибину і їли її сиру й колючу не відходячі...
Отак розповідали дідусь і бабуся.
Мій інший вже дідусь, з батькової сторони, жив у селі далеченько від лиману. Мав велику родину, ,вже було на той час п.ятеро дітей.
Та не чекав він коли його родина буде пухнути з голоду, брав якісь речі та їхав на Західну Україну, де голоду не було. За його оповідями він і такі самі видиралися на товарні потяги, та їхали за зерном. Та багато на Західну так і не доїжджали. Бандити на малій швидкості потяга закидали крюка, та тягнули, що вже прийдеться, де мішок, а де людина, то вже ніхто не розбирався. Скільки людей загублено тими крюками!!.
Якось у голод навесні, бабуся розповідала, такі що з мішечками зерна поверталися із Західної (а найближчий шлях до наших сіл проходив через лиман по кризі.
Усю зиму лиман простояв у льоду, та навесні крига потоншала., Відірвалася крига разом із юрбою бідолашних людей. Та бабуся каже, це сталося вночі. Не було світла ні електрики. Та крик тих людей такий стояв по всій місцевості декілька годин, що люди до ранку не спали, та до світання вже все затихло.
Якщо хтось знає широкий Дністровський лиман, той вже зрозуміє приреченість тих людей на кризі. Шансів на порятунок- жодних.
Не змогла втриматися. Починала про бабу Катрю та звела на голодомор у моїй Бесарабії. Та все одно, краще зрозумієте, що то був за голод.
Та ось про бабу Катрю.
Її батько й мати повели себе ще розумніше під час голоду. Вони всією сім.єю вірушили на Західну Україну. Попросилися на проживання до заможної родини та жили працювали в них і разом з ними десь півтора року. А коли минув голод, і поверталися, та западенська господиня ще й корову їм подарувала!!!!
Багато вже вона доброго розповідала про западенців. Та чи багато впливу на національну свідомість баби Катрі мала та історія? Гадаю ні. Вона й досі вважає ,що нам потрібен Сталін, бо, з її слів, "дисципліна була". Ну чого вже вимагати від неписменної, неосвіченої, все життя тяжко працюючої жінки?
Та ви, всі ті, що вчені та писмені, чому ви не робите висновки, чому так любите СРСР, та комуністів?
Чи допомогла бесарабцям , (чи намагалася, та не виходило) у голод та радянська влада? Нічогісінько!!
Післявоєнні тяжкі часи, скажете ви, та вже будете лукавити. Бо цій владі було байдуже!
У 32-33 р. хохли дохли, то й ще виздихають, то нічого. Нове виросте, безголове , рабське та покірливе. Ще й завеземо на розплод іншіх рабів. Нехай собі раби плодяться.
І не помилилася! Таке і виросло.

Востаннє редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 19:12), редаговано 2 раз
Ліна

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2013, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Причини Голодомору 1946-1947 – це не тільки посуха. Ось початок статті у Вікіпедії:
«Голодомор в Україні 1946–1947 — масовий (третій голодомор), який влаштувала народам СРСР російсько-комуністична диктатура, був спричинений не так повоєнним неврожаєм, як спланованою акцією сталінського Політбюро з метою забрати в селян залишки зерна і продати чи подарувати його братнім режимам в соціалістичному таборі».
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96_1946%E2%80%941947
Від себе додам спогади мами. Її дід, який мешкав у селі Запорізької області, загинув від голоду в 1947 році в той час, коли повертався з Європи його син-солдат, мамин дядько. Повертається солдат в Україну і бачить потяги, завантажені зерном, що йдуть назустріч. З радісним уявленням, що люди живуть сито, бо країна ділиться надлишком, він в’їжджає в лютий голод.
По селах люди вмирали, в містах ледь-ледь виживали. Вічна ганьба катам України! Не уявляю, що за люди сумують за цим «порядком». Можливо, Голодоморами знищили найкращих людей у країні. Залишилося населення, менш здатне до опору, з схильністю до мімікрії й мазохізму.
Марися

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2013, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Можливо, Голодоморами знищили найкращих людей у країні. Залишилося населення, менш здатне до опору, з схильністю до мімікрії й мазохізму.

Можливо, але не варто забувати, що одразу після Голодомору на
територію України масово завозилося інше населення ... Італійський консул у Харкові Сержіо Граденіго писав послу
Італії в Москві, що "наслідком теперішнього лиха в Україні буде
російська колонізація цієї країни, яка призведе до зміни її
етнографічного характеру.
В майбутньому і, либонь дуже близькому
майбутньому, ніхто більше не говоритиме про Україну чи про український
народ, а то і про українську проблему, бо Україна стане де факто
територією з переважно російським населенням
"

От і пожинаємо плоди...От де витоки страху. Виглядає дивом те, що українська нація наперекір всьому збереглась. Тому і лютують українофоби, бо їхні плани провалились. Але дуже дивує психологія українців, які володіють генетичною пам'яттю, відчувають, що мають бути господарями на своїй землі, а все одно поширюють холуйство, гордяться хохляцтвом, співають про дружбу-братство і ненавидять западенців ...

Ви ж таки люди, не собаки!
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2013, 19:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 19:12)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,