•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як популяризувати Свободу на Сході і взагалі по Україні.

Автор Повідомлення
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю товариство !
Здоров.я, наснаги у добрих справах!

Одружений, думаю Ви дуже ще молодий. Ваш юнацький максималізм ходить за Вами скрізь і навіть наступає на п,яти. Не скажу що це погано, скажу лише, що не безнадійно. У Вас все ще попереду.
Згодна з Так Собі, треба мати більшу свободу в собі. Ще треба вміти відділяти зерно від плевел, робити правильні висновки.
А на таких засадах, як Ви в останньому повідомлені видали- популяризовувати "Свободу" не треба .
Я перша відмовлюся сприймати цю організацію, де пропишеться, навіть, натякнеться, на ненависть до евреїв, чи нападки на релігію і її походження.

Редаговано: Таня Танюша (09 червня 2013, 12:13)
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 09:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як не треба вже сказали ;) А як треба?

Редаговано: Одружений (09 червня 2013, 12:20)
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 10:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
ПотПрот
Коли ми усвідомимо, що пишатися треба не козацьким родом, а Київською Руссю, що релігія в нас завезена ззовні а не рідна, тоді ми об"єднаємося. Але такий шлях єднання на цей час неможливий. Історія переписана! Життя змінене! Я запропонував лише щеплення для сприйняття Свободи громадою взагалі. Звичайно для подальшої популяризації потрібні інші кроки, але тоді Свободу вже будуть СЛУХАТИ. Сперечатися з вами не буду, все ж можлива зміна у наших поглядах.
Я й не проти, що козацтво виникло, маючи територію Київської Русі об'єктом захисту, як власності корінного народу, що на той час вже вцілому склався та сприймав себе господарем та захисником тієї землі.
Якщо ж Ви хочете запропонувати до моєї уваги свою теорію, то, принаймні, намагайтеся не суперечити собі, пишаючись на люди Київською Руссю, приміром, але, в той же час, ганьблячи її ж за факт відмови від язичності. Так - Київська Русь є колискою козацтва, гетьманщини, України. Але, здається мені, зовсім інше Ви щось мав наувазі, вкидаючи свій комент... Чи не так?... )))
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 10:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПотПрот
Козацтво виникло після падіння Київської Русі. Це була трагедія нашого народу, коли нас роздирали татари, шляхта, Річ Посполита, московія. Козацтво супроводжувалось зрадами, помилками і трагедіями. А в нас тільки й мова про козацтво, гімн - козацтво. В той же час найсильніша наша держава була за часи Київської Русі, наші пращюри ходили в походи на Константинополь і перемагали, наша земля була неосяжна. Так чому б цим не пишатись? Те, що Ви бачете поганого у язичництві, я трактую по іншому. Наші люди жили в гормонії з природою! Ми ніколи не мали рабів!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До пані Тані Танюші...
Ось Ви,шановна пані помиляєтесь.Перечитайте цю веселу статтю.Навіть серед гебреїв немає згоди на рахунок Свободи....:)
http://evreiskiy.kiev.ua/partija-svoboda-imeet-v-izraile-svoego-12373.html
пан майор

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 11:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
А як треба?

Намагатися своєю душею осягнути глибину духовного коріння української нації. Тоді в мозку виникнуть порівняльні запитання. А чому ж не було Парижської Франції? Лондоської Англії? Пекінського Китаю?
Хто це підсунув у мізки людям таку абракадабру в назві нашої держави - "Київська Русь?"
Споконвіку була Україна. А в її межах тільки центральна частина цієї найбільшої держави у Європі називалася"Русь". А саме - Київське, Чернігівське і Переяславське князівство. В Україну входили й інші князівства - Волинське, Галицьке, Червона Русь, Чорна Русь, Біла Русь та інші.
Славна, могутня, культурна, високорозвинута наша держава розкинулася своїми просторами на найпрекрасніших кліматично і найродючіших економічно землях світу. В Україні гармонійно з природними чаруючими душу райськими умовами життя українців квітла така ж милуюча й чаруюча душу мова.
І духовний корінь України сягає незапам'ятних часів. Ще не існувало на землі Єгипетських пірамід, як всі територіальні простори України впродовж і впоперек були опоясані валами, через їх архітектурну маневреність названі Зміїними. Досі невідомо і не розгадано наукою якими засобами вони були споруджені, що й досі височіють в Украні і своїм духом бережуть її від ворожої навали.
Ми - орійці, тому що наша Україна - це Оратанія. Усю Європу орючи свої чорноземи засипали українці зерном. Жито - Житомир. Жито - золоте. Мир - мирне синє небо. Тому і Синьо-жовтий стяг символізує Україну.
Україна - це не тільки Оратанія, чи Русь, це і Скіфія і Сарматія. Які б часи не були, є чи будуть, Україна завжди буде Україною, тому що це назва країни, яка є раєм на землі, тому й - Україна.

_________
Пан Майор
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 12:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Як не треба вже сказали ;) А як треба?

Таня Танюша
(свято Святої Трійці 23 червня)

Дякую, Одружений. Вибачте, не правильно порахувала. Відрахувала п.ять неділь після Паски. Та забула, що 50 днів. Дітей в церкву послала, сказала, що Трійця. Вас повчаю, а сама скочила у халепу...
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 12:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор
пан майор написав:
Споконвіку була Україна.

Самі в це вірете? Звідкілля слово "Русь"? Я не кажу россія, Русь звідкілля? Можете не відповідати, сумнів всередені!
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 12:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
До пані Тані Танюші...
Ось Ви,шановна пані помиляєтесь.Перечитайте цю веселу статтю.Навіть серед гебреїв немає згоди на рахунок Свободи....:)
http://evreiskiy.kiev.ua/partija-svoboda-imeet-v-izraile-svoego-12373.html

Та що ж це за день такий? Невже в мене сьогодні день помилок?
Вітаю Вас Дід Володя? Де у цей раз моя помилка?. Якщо якась еврейська організація вважає Свободу дружньою організацією, що з того. Не побачила жодного коментаря представників партії, чи заяви О. Тягнибока, що дає їм право так думати. Де цитати лідерів? Ну то й крапка на цьому .
А от Одружений питає як треба популяризувати " Свободу". Пам.ятаєте те посилання , яке Ви мені колись надіслали? Валерія Новодворська- лідер російської опозиції.
Ось відповідь Одруженому.
А наперед, Дід Володя , будьте послідовними. У розумниці Валерії тече єврейська кров.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XDTULNX1afA
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 13:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що Вам відповісти, Таню!
У Росії всі опозиційні партії під контролем кремля!
http://youtu.be/raFJDUXDTMs
Разом, з тим, я й не кажу, що всі у кого тече єврейська кров поганні люди! Але... є велике АЛЕ!!! У нас повинна бути освідомленість того, що діється у світі! Яким засадам зараз медіа навчає молодь? Це ж наші діти! Як популяризувати Свободу по Україні? Спершу людям потрібно дати інформацію (правду) на роздум! Бо люди зараз живуть від аванса до зарплати, ми необізнані, на це не має часу!

Редаговано: Одружений (09 червня 2013, 13:48)
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 13:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Одружений написав:
А як треба?

Намагатися своєю душею осягнути глибину духовного коріння української нації.
Які б часи не були, є чи будуть, Україна завжди буде Україною, тому що це назва країни, яка є раєм на землі, тому й - Україна.

_________
Пан Майор

Я навіть тут вставила ще свої п.ять копійок.
УКРАЇНА -- НА КРАЮ РАЯ!
Мешканцям великих міст, може це не буде зрозуміло. Але не раз за останні роки приходить у голову, коли виходжу у свій город 18 соток, я думаю про Рай. Якщо справжній Рай викличе такі ж почуття, як ті що викликають любов до своєї землі, то кращого Раю вже й не варто бажати...
Моя бабуся вже була на порозі смерті, коли раптом сказала, що якби її запитали чого вона найбільш бажала б у цю мить, то відповіла би так : піти у широкий степ, сапати бурьян і... співати пісні...!!!!
пан майор

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 13:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Спершу людям потрібно дати інформацію (правду) на роздум! Бо люди зараз живуть від аванса до зарплати, ми необзінані, на це не має часу!

Одні кажуть, щоб добре жити, потрібно працювати не тільки руками, але й ногами.
Інші кажуть - достатньо головою. А для цього не обов'язково бути обзізаним.

_________
Пан Майор
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор
Це ваша справа як працювати! Людина щаслива, якщо займається сродною їй працею! Тільки якщо побачете несправедливість на роботі то й дальше працюйте, ви ж щасливі!
Одружений

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі, ше один спосіб популяризувати Свободу!
Якщо Свобода буде публічно говорити про захист українців від шкідливих продуктів харчування, це також її дуже сильно популяризує!
пан майор

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
пан майор написав:
Одружений написав:
А як треба?

Намагатися своєю душею осягнути глибину духовного коріння української нації.
Які б часи не були, є чи будуть, Україна завжди буде Україною, тому що це назва країни, яка є раєм на землі, тому й - Україна.

Я навіть тут вставила ще свої п.ять копійок.
УКРАЇНА -- НА КРАЮ РАЯ!
Мешканцям великих міст, може це не буде зрозуміло. Але не раз за останні роки приходить у голову, коли виходжу у свій город 18 соток, я думаю про Рай. Якщо справжній Рай викличе такі ж почуття, як ті що викликають любов до своєї землі, то кращого Раю вже й не варто бажати...
Моя бабуся вже була на порозі смерті, коли раптом сказала, що якби її запитали чого вона найбільш бажала б у цю мить, то відповіла би так : піти у широкий степ, сапати бурьян і... співати пісні...!!!!

М.Джура написав:
пан майор написав:
Скіф900 написав:
Мені не треба раю на землі од свободи, мені хай і важче було б, якби тикі ТБ було українське, книжкі були українські, історія була українська - україна була українська. втричи хай трудніше буде - на душі легше було б

Тю...Так це ж і є РАЙ!

Любов до своєї землі, то кращого Раю вже й не варто бажати...
Піти у широкий степ, сапати бурьян і... співати пісні...!!!!
Мені хай і важче було б, якби тикі ТБ було українське, книжкі були українські, історія була українська - Україна була українська. втричи хай трудніше буде - на душі легше було б.
Тю...Так це ж і є РАЙ!

Істинні Українці! Вони живуть душею!
Тому й вічна Україна! Бо є ж такі Українці! Дух в яких - одвічная стихія - це Любов до України! А - Любов! Любов - незнищенна, як і їх душі!
_________
Пан Майор

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику