•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як боротись з бидлом.Креатив.

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2013, 00:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А де вони паркуються?
Мабуть,що ніде. Аби бути непомітними.
Барабасе,не зліть мене!
Я на брєд відповідаю адекватно. Брєдом:)
Не зліть мене!
Барабасе.
14 будете у нас? В столиці?

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2013, 10:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нормальна тема, не видаляйте!
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 09:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

брєд - це блохасто-гельмітних цуциків принаджувати
а паркуватися на клумбах - просто жлобство
Одружений

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 12:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А нормально то взагалі, коли йдеш вулицею, наприклад з дитиною, і бачиш таку будку, з якої вискакують і гавкають відв'язані пси? А Шкоді тільки смішно, охороняють голубчики мене.. а діти потім собак лякаються лише як побачать. А сусідам нормально? Вночі спати не дають і за калитку вийти не можна, ці гади гавкають.

Редаговано: Одружений (14 жовтня 2013, 13:46)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 12:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
з якої вискакують і гавкають відв'язані пси

а нещасні собачки, які сплять, дбайливо укриті ганчірками перед входу в метро, або біля дитячої (!!!) лікарні? І гуманісти з персоналу (!) їх же і підгодовують! Дуже по-європейському.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 12:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

живий прилад - собачки півтора тижня тому покусали колегу по роботі
добряче
а якби дитина йшла? і перелякавшись побігла?
Одружений

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 12:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Да то Шкода їх і підгодовує біля 7 лікарні
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

але найбільше мене бісять гламурні гьорли з кишеньковими собачками в модних прікідах (і собачки і гьорли)
повбивав би :)
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас теж біля будинку особин з десять собак і, стільки ж, котів мешкає, там одна цілком нормальна сімейна пані їх підгодовує. І нікого вони не кусають, і діти живуть з відчуттям себе часточки Світу, в якому людина не єдина жива істота:, ми маємо вчитися ділити простір з іншими істотами. Так, собаки гавкають, на те вони і собаки, а як в селі собаки гавкають, то й нічого.
От на клумби дійсно машини краще не ставити, бо ж квітів шкода. Хоча, мені цього року айстри на клумбі потоптали діти, найсумніше те, що сталося це наприкінці літа, коли квіти вже мали квітнути.

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура
Прийдуть холоди, побачите як ваші песики будуть себе поводити в голоді та холоді. Тільки потім не плачте як покусають!
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ми маємо вчитися ділити простір з іншими істотами.

а як відносно тарганів, щурів (одних з найрозумніших істот), мишей і колорадських жуків?
готові ділити простір?
Цитата:
есять собак і, стільки ж, котів мешкає, там одна цілком нормальна сімейна пані

мабуть все-таки не дуже нормальна
і як котики, розмножуються?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
М.Джура
Прийдуть холоди, побачите як ваші песики будуть себе поводити в голоді та холоді. Тільки потім не плачте як покусають!

Так не перший рік вже живуть.

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Одружений написав:
М.Джура

Так не перший рік вже живуть.

Розумієте, пані, мені зазначена проблема дуже близька, оскільки донька в мене саме через подібний випадок дуже боїться собак, і великих і маленьких. Якщо б у Вас дитину злякала якась собака, то Ви б говорили інакше! Розумієте різницю? Взагалі-то переконаний, що у Вашому будинку також не всі однозначно люблять цих песиків!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ми з вами вже про це говорили. Є мій простір, а є їхній простір, я не чепаю їх на їхній території, а вони нехай поважають мою.
Жінка нормална, вона ж не веде їх усіх до себе додому, а просто виносить їм поїсти. Чи коти розмножуються? А ви що хочете собі кошенятко взяти?

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Чи коти розмножуються? А ви що хочете собі кошенятко взяти?

значить все таки розмножуються
уявляю "концерти" під вікнами :)
коти верещать, собачки виють... іділія! :)
зі
а ці котики нищать гнізда пташок, щоб Ви знали про всяк випадок

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику