•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

18 число. Робимо ставки!

Автор Повідомлення
Ліна

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2015, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серж написав:
За 20 років проукраїнські сили не змогли провести профілактику серед людей на Донбасі .. адже ніщо не заважало їм просто приїхати в той же Донецьк і Луганськ і побалакати про життя з місцевими людьми в рамках тематичних дискусій, та й просто за чашкою чаю в кафе ..
І чому раптом вирішили, що ті кому "до лампочки" була українська Україна тільки за бажанням "чарівників" з Майдану раптом стануть українцями?
Ось страшне фсб всі роки свого існування успішно займається агітацією і агентурою в Україні, а такі сильні і сміливі українці стоять осторонь і спостерігають за цим, чекаючи допомоги Заходу замість відповідних дій у вигляді нейтралізації агентури хоча б на побутовому рівні .. але нi .. все чогось чекали .. ну дочекалися ..
Звичайно, зараз на першому місці зі слідством доводиться розбиратися, але про причини події теж не варто забувати ..

Ви зазвичай так цікаво формулюєте, що вже в першому реченні є провокація. Можливо, несвідома. Бо спостерігати за Україною з Пітера - справа невдячна. Які "проукраїнські" сили, де ви їх бачили? Проукраїнські сили були на маргінесі, ледь не в підпіллі, і в підпіллі також. УНСО розвалили, Народний Рух зійшов на пси. Дуже вміла праця не "страшного ФСБ", а того самого КДБ, який нікуди не подівся, і почувався вільно в Україні, ніби у себе вдома. Чула байки про те, що там коїлося в СБУ, але про це мають говорити самі службісти. Чула також різні історії з регіонів, як за Кучми феесбешники виловлювали хлопців-патріотів. Варто розповісти про особистий досвід. Я невелика пташка, але маю ваду не приховувати ніде своїх поглядів, ігнорувати свято Радянської Армії і розмовляти виключно українською. І 2010 навесні на роботу до мене прийшов якийсь громадянин і довго "провадив бесіду", розпитуючи щодо українського питання так би мовити і чого слід навчати сучасну українську молодь. Я йому відповідала словами Сосюри: "Любіть Україну!". Пообіцяв мені ще раз зустрітися. Я відповіла, що навряд чи потрібно. Зустрічей більше не було. Цікаво, яку загрозу становила для української державної безпеки моя проукраїнська позиція? Жодної, бо така позиція розглядається як загроза держбезпекою іншої країни. Я сподіваюся, що УРСР пішов із димом і такі події більше не повторяться...

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2015, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ось Ви і не праві,пані Ліно,з іскорок полум*я спалахує....
Уявіть,заклепочку на,припустімо,Ейфелевій вежі.Втрата однієї-жодних проблем.Кількох поряд-питання.Виліт у одному секторі-бути катастрофі....

В Україні вшановують героїв Небесної Сотні, Порошенко виступить на Майдані
http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/18/7059044/

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2015, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Отакої! Ні, це все не просто. Ось вам і відповідь, чого до мене тоді причепилися і запитували, в якому дусі треба виховувати студентську молодь.

«Церква на Майдані»: у Києві вийшла книга про участь протестантів у Революції Гідності
Видання під назвою «Церква на Майдані» (російською мовою) авторства журналіста Олексія Гордєєва містить у собі серію з 28 відвертих інтерв’ю з безпосередніми учасниками Майдану. Кожен з них на той час представляв окремий сектор наймасовіших протестів в історії України ― медичну службу, молитовний намет, «Правий сектор», Автомайдан-Автодозор тощо.
http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/59185

Слава Ісусу Христу! Слава Украні! Хай живе вільна Україна!
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2015, 00:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:

Не треба нічого робити. Не треба зайвий раз розхлюпувати воду з глечика. Треба просто пам'ятати.

А особливо про поле чудес.

Бо з того поля й починаються всі чудеса для шахраїв та злочинців.
Бо на ньому якщо й дерев'яна башка золоті монети не закопає - то дуже розумні людиноподібні свої сертифікати подарують!

А потім дозволять і решту народного добра роздерибанити - бо ж багаті тоже плачуть, а та покритка - просто Марія - так тяжко бідує.
Ну як їм не допомогти - вони ж нам доржчі від земляків та рідних!

Бож нам нічого не треба:
Цитата:
"Не треба нічого робити. Не треба зайвий раз розхлюпувати воду з глечика. Треба просто пам'ятати."

Навіть коли ті багаті почнуть для грабунку найманців та пуциферів наймати. Їм, бачте, вже замало того що їм дали, їм весь спадок потрібний.
То ж - уб'єм спадкоємця - і спадок наш буде?
Хай так і буде!
Усі від малого до старого на АТО!
Бо ж найважливіше - то поле чудес, на якому наші сертифікати мільярди родять!
Тільки чомусь не для нас.

Мабуть ми таки дубовіші від Буратіно...

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2015, 00:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

18 лютого 2014. "Героїчна" беркутня в метро
https://www.youtube.com/watch?v=osCYIEPywcw&feature=youtu.be

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2015, 23:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А які ставки на 2016 рік?

Хоч хтось знаменник 2015/2014 вже порахував?

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2015, 17:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

Ставки вже й на цей рік були не поганими якби не Пуйло, нажаль поки Пуйло є ніяких ставок бути не може

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2015, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Правдослов написав:

Ставки вже й на цей рік були не поганими якби не Пуйло, нажаль поки Пуйло є ніяких ставок бути не може

так якими ж це дебілами треба бути щоб не передбачити цю загрозу?
стали б ви щось робити під носом у США не прогнозуючи їх реакцію?
д.Тигр

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2015, 21:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:

Та ще коли в Україні керує його брат Пуйнюк.
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2015, 23:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

Ви Дядя Ваня звичайний дебіл і є, вовка боятися - в ліс не ходити, краще вмерти стоячи ніж жити на колінах зрозумів чмо кацапське ? Я так сказав, бо то є факт, факт що чмо Путлер винний у тому, що не дає жити іншим людям і за те його чекає Гаазький трибунал і ваше дебільне порівняння зі США зовсім недоречне, бо США то країна демократична на відміну від Рашки-парашки

ПовідомленняНаписане: 04 березня 2015, 23:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Дядя Ваня написав:

Ви Дядя Ваня звичайний дебіл і є, вовка боятися - в ліс не ходити, краще вмерти стоячи ніж жити на колінах зрозумів чмо кацапське ? Я так сказав, бо то є факт, факт що чмо Путлер винний у тому, що не дає жити іншим людям і за те його чекає Гаазький трибунал і ваше дебільне порівняння зі США зовсім недоречне, бо США то країна демократична на відміну від Рашки-парашки
Поки Пукіна та його даунбаських наймитів посадить на лаву підсудних Гаазький трибунал, київські "реформатори" на чолі з Кріликом Куля-в-лоб знищать своїми дебільними "реформами" на догоду МВФ більше українців, ніж москалі й сепаратюги своїми "Градами" і "Смерчами".

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2015, 09:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
і за те його чекає Гаазький трибунал і ваше дебільне порівняння зі США зовсім недоречне, бо США то країна демократична на відміну від Рашки-парашки

ще є гарна мантра - "РАШКА СКОРО РОЗВАЛИТЬСЯ (один-два місяці)
повторюйте зранку на обід і на ніч

Я уже розказував як Штати демократично анексували Техас, можу повторити, мені не важко.

Щодо демократизму два питання - чому в США уже 150 років правлять лише дві партії?
І чи знаєте ви чим республіканська партія відрізняється від демократичної?
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2015, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

Я уже розказував як Штати демократично анексували Техас, можу повторити, мені не важко.

Ну те, що Рашка розвалиться зовсім не потрібно повторювати, бо то є незворотнє майбутнє але не через місяць чи два, трохи довше але розвалиться, що ж стосується анексії Техасу то прошу, ще раз розкажіть, бо здається ви з тих хто на вигук "дурак" схильні казати "сам дурак"

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2015, 13:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Дядя Ваня написав:

Ну те, що Рашка розвалиться зовсім не потрібно повторювати, бо то є незворотнє майбутнє але не через місяць чи два, трохи довше але розвалиться, що ж стосується анексії Техасу то прошу, ще раз розкажіть, бо здається ви з тих хто на вигук "дурак" схильні казати "сам дурак"

А кому ж тоді дістанеться ядерний арсенал?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2015, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Давайте серйозно - а не на рівні гриценків-яценюків.
Чи є історичні чи геополітичні передумови вважати що РФ "ось-ось розвалиться" - і наші браві війська відібравши Краснодарський край. повернувши Крим і прихопивши ще дещо для компенсації вирушать марширувати по Червоній площі?
Чому взагалі така впевненість що найбільша космічно-ядерна держава обов"язково розвалиться? Бо так комусь хочеться? так не буває
Є прецеденти що навіть в більш скрутні часи вони не тільки не розвалювались - а навпаки, мобілізувалися і в найближчому майбутньому ще прирощували терирорії.
Чи не є лицемірством зі сторони влади з одного боку говорити про ворогів окупантів і близький крах - а з іншого нашкрібати останні мільйони щоб сплатити борги за газ продовжуючи торгуватися?
Історично ми приречені жити поряд з РФ, то чи розумно було б знищувати свій народ в безперспективній війні? У них то "баби ще нарожають" а України - як політично-територіальної одиниці на світовій мапі може уже не бути.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,