•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що нам заважає стати нацією?

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 02:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікава підбірка фактів про Україну,яка дозволяє бути гордими за себе і свою націю.
http://golbis.com/pin/neveroyatnyie-faktyi-pro-ukrainu-kotoryie-malo-kto-znaet/#.U1Wv0KJw7rT

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 03:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
До речі, хто нам нав'язує другу державну мову? Чомусь мені здається, що тут заслуга надтолерантної Європи навіть більша ніж росії.

Я маю досвід спілкування з ними.
Вони досі верзуть, що Яник легітимний, бо його бач люди вибрали а "послідовники фошістів роздмухали кризу". Прямо Дансбас атдихаєт.
А скажеш, що хтось там не знає мови, то взагалі це за зухвальство.
Мічений написав:
Подібні кроки і є шляхом до розуміння, що ми нація, а не збіговисько бандерлогів перед удавом Каа

Так от як раз мій допис стосувався того, що в Європі нам заборонять шанувати тих, кого ми вважаємо за потрібне. Тому немає жодного сенсу перти туди під гасло "волі" і "свободи слова". Для українського патріота важлива система певних поглядів. Якщо квадратному ватніку запропонувати подивитися на красиві краєвиди, скуштувати борщу, вареників - він не відмовиться. Але це не означає що він любить Україну. Любити = боротися. А в Європі антифа.

Я про те, що навіщо нам Європа, яка підтакувала ганебному суду проти героїв, який зчинив Якунович? Ми вже мичали в мацковському стійлі і хочемо в інше, бо там в доярки відро не іржаве, а емаліроване? А бути не коровою в кращому стійлі, а гірською сарною не краще?

І казочка про Європу потрібна для совкової біомаси, вона була одним із способів будити. Наша назва має безліч тлумачень (украяна Богом, Ук+Ра+Їна та інші). Згадаймо трипільців, які не мали на той час аналогів у світі. І треба Європа, де гроші-курево-пиво-секс-гєндер = ключові моральні цінності.

Також відсутність кордону з Польщею гарантує повторення Волині!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 05:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Цікава підбірка фактів про Україну,яка дозволяє бути гордими за себе і свою націю.
http://golbis.com/pin/neveroyatnyie-faktyi-pro-ukrainu-kotoryie-malo-kto-znaet/#.U1Wv0KJw7rT

передмова до статті псує сенс нище написаного.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 06:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тим не менш,шановна пані Джуро,добра частина Небесної сотні-були російськомовні українські патріоти.Може то в цілях приманки для російськомовних вступне слово тієї статті.?
Невже фаріонофренія така заразлива?Що то у Вас зранку з гумором не склалось,пані Вранішня Зоря?

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 10:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Христос Воскрес!
Приїхав росіянин , завітав до знайомого на місцевий ринок. У радіусі п.яти яток усі рота пороззявляли від несподіванки, коли той став голосно розповідати, як він "імел ввиду Рассею і все єйо блага", весело розмальовуючи усі "прелєсті жизні в глубінкє".
Кругом недоумки, які в очікуванні путінських пенсій, зарплат і манни, останній розум втратили , тупо мовчали, навіть розпитувати не наважилися .
Одже , один нормальний росіянин може зробити більше, ніж місяць потуг п.ятого каналу.
Треба розкручувати отих диверсантів, що купує Коломойський, на привселюдні сповіді, і вдесятеро торгувати за кордон. Бюджетники дніпропетровщини будуть вдячні і з пропагандою поборемося.
(Прошу не шити мені торгівлю людьми). А ля гер, ком а ля гер. Навіщо розстріли, ми ж демократи:)
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Тим не менш,шановна пані Джуро,добра частина Небесної сотні-були російськомовні українські патріоти.Може то в цілях приманки для російськомовних вступне слово тієї статті.?
Невже фаріонофренія така заразлива?Що то у Вас зранку з гумором не склалось,пані Вранішня Зоря?

Я не про мову, а про зміст.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 12:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:

Так от як раз мій допис стосувався того, що в Європі нам заборонять шанувати тих, кого ми вважаємо за потрібне. Тому немає жодного сенсу перти туди під гасло "волі" і "свободи слова". Для українського патріота важлива система певних поглядів. Якщо квадратному ватніку запропонувати подивитися на красиві краєвиди, скуштувати борщу, вареників - він не відмовиться. Але це не означає що він любить Україну. Любити = боротися. А в Європі антифа.

Я про те, що навіщо нам Європа, яка підтакувала ганебному суду проти героїв, який зчинив Якунович? Ми вже мичали в мацковському стійлі і хочемо в інше, бо там в доярки відро не іржаве, а емаліроване? А бути не коровою в кращому стійлі, а гірською сарною не краще?

І казочка про Європу потрібна для совкової біомаси, вона була одним із способів будити. Наша назва має безліч тлумачень (украяна Богом, Ук+Ра+Їна та інші). Згадаймо трипільців, які не мали на той час аналогів у світі. І треба Європа, де гроші-курево-пиво-секс-гєндер = ключові моральні цінності.

Також відсутність кордону з Польщею гарантує повторення Волині!

http://ukrainian.voanews.com/content/article/1887546.html Це теж європеєць, в країні якого є громадяни і НЕ громадяни. І ця країна член ЄС, НАТО.Нас в ЄС ніхто не тягне на налигачі, а тим більше не "оптимізує" і саме головне не лізе захищати своїх "соотєчєствєнніков". Волинська трагедія то більш робота "старшого" брата, яку вчасно не розгледіли.З того потрібно робити висновки. Наша хата, наші правила. При наявності нацистської імперії під боком жити без друзів неможливо. В ЄС мінімум 70% продукції споживається в ЄС. Нам це правило з нашими 10% внутрішнього споживання якраз саме та мікстура для видужання. І ринок вони для нас відкривають, як для своїх. То чим не взаємовигідна співпрацяґ? Вони ж нам не розказують, що націоналізм це фашизм. А гавкання маріонеток кремляді в ЄС, то як щедрі подарунки вселенському патріарху "канончної" сергіянської церкви.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Я не про мову, а про зміст.

Форма мови - це те, як виговарюються слова, яке їх розташування в реченні.
Зміст мови - це те що формується мозком в голові. Бува пишуть люди - геніальні, а читають інші - суфлери.
Дух мови - це те, що іде з душі. З душі генія - іде одне при прочитанні тексту. А з душі суфлера - інше при прочитанні того ж тексту.
Ось, коли важна пані керуючись високими ідеалами, привселюдно дитятку в дитсадочку плює в душу - і сама того не помічає. Це говорить що душа у тієї пані брехлива. Згодом ця брехня вилазить.
Я був вражений тим, що дух мови брехлива людина не спроможна сприйняти.
Задумався - чому?

І відповідь знайшов. В забороненому ефірі. Забороненому тими, у кого душі чорні від брехні.
У брехливої людини душа забита "сажою" брехні, як у шахтаря легені - пилом вугілля.
І через це не засвоюють його легені повітря повноцінно, так і брехун повноцінно не спроможний засвоїти дух мови.

P.S. Константація факту - узагальнена.
Без переходу на особистості.
Кожен сам, як ніхто, знає істинний стан своєї душі.
Я ж - не вправі судити.
Бог - всім суддя.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Висловлюю власну думку без претензії на істину в останній інстанції. Я так відчуваю: не можна насміхатися над вшануванням Небесної сотні, але й не можна спекулювати, фальшивим пафосом вихолощуючи вічну сутність цього факту історії України. Ще не захолола земля на цвинтарі, як такі спроби почалися.
"За що вмирала Небесна сотня? Чи не будуть ці жертви даремними?"
Блюзнірство. Вагомість цих жертв не залежить від поточного суспільно-політичного контексту і спроможності чи недолугості тимчасового уряду.
Не варто приплітати до Небесної сотні ще й мовне питання, яке апріорі не обговорюється в нормальній країні. Хоча в нормальній країні правоохоронні органи не вбивають в центрі столиці беззбройних людей.
Якби в незалежній двадцятидворічній державі Україна українці, доклавши зусиль, розмовляли українською, то не треба було б вмирати за свою гідність на центральній площі столиці.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2014, 00:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що нам заважає стати нацією?

По-перше,треба визнати,що нація є!
Може нас мало,але достатньо щоб дати рішучий бій.
Не вперше.

Ви мабудь плутаєте зі словом "держава".
Коли ця "держава" тільки і займається тим,що констактує факти...
наших стільки то вбили,наших викрали....
Я не знаю,що робити!!!!!!!!!!!!
Йти душити турчинова з аваковим?
Чи вже це допоможе? Чи не запізно?
Буде як завжди. Нарід,звичайний нарід.Нація.
Відстоять свою землю.

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2014, 00:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По всім каналам телебачення лунає дурня,по багатьом-російськи серіали.
Зі всіх каналів має лунати тільки одне-наша країна в небезпеці.
і з кожного каналу підіймати патріотичний дух.
Здається таке,що пахне Крутами.
Нажаль.

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2014, 01:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Власне,що створимо націю-створимо й Державу.Майдан-це був тільки яскравий старт націотворення.Нації,як такової ще немає.Тобто не сформована остаточно,хоча б з огляду на події на східних теренах.
Ще не має бажання етносів і етнічних груп створити єдину націю зі спільною мовою,спільними поглядами на майбутнє і бажанням жити в згоді,поважаючи права інших.
Після кожної революції,закономірно настають часи реакції,чи контрреволюції.Маю надію,що ми вже ніколи не вляпаємось в такий політичний заколот,які самі ж з радістю видаватимемо,як революцію.
Революція передбачає зміну політичної системи правління,а не заміну тирана на 300 тиранчиків.
Тому краще вважати це бунтом проти правлячої партії,хоча це був бунт і світовартісний і духовний,це безперечно.Ми бунту надали романтичності і ідеї духовності.А ось політичні негідники,вдало маніпулюючи на наших почуттях і духовних цінностях,конвертували наш порив і шляхетні жертви в хлібні місця.
Тому не потрібно нам ніяких псевдореволюцій,а бунти-таки навіть необхідно час від часу вчиняти...
Особисто Янукович мені кривди ніякої не завдав,тому він в жодному разі не може бути моїм персональним ворогом.Хіба я не знав хто став президентом,чи чого від нього очікувати?
Я щось не чую про вину теперішньої влади у тих трагічних подіях на Майдані.Чи це не через їхню жадібність до влади сталося?
Вони вилізли тепер нам на голову і пробують поганяти нами.Боюсь це зле для них в короткому часі закінчиться.Рано чи пізно,а до громадянського конфлікту ми б дійшли всерівно.Питання,на чию перемогу поставили ставки світові геогравці.І чи ми з тим погодимось...

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2014, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:

Особисто Янукович мені кривди ніякої не завдав,тому він в жодному разі не може бути моїм персональним ворогом. Хіба я не знав хто став президентом,чи чого від нього очікувати?

Дід Володя, оскільки Ви шануєте Небесну сотню, трактую Ваші слова як невдале оформлення думки.
Якщо не брати до уваги засади "брат за брата", то й мені Янукович особисто нічого не зробив. Щоправда, я на початку березня важко виводила з стану непритомності маму, яка через нездужання на Майдані не була, але весь людський біль пропустила через власне серце.
А поза цим все пречудово склалося... 18.02 мене оминула куля й граната, й навіть кийок у руках беркутівця, який мене помилував, а сусіда ні. І 20.02 снайпер поцілив не мене.
Але я бачила вбитих і їхніх родичів. Я не знала, які слова говорити вдові й старшій доньці киянина Сергія Шаповала. І не можу забути убієнного Михайла Жизневського, який ще юнаком обрав життя у вільнішій за Білорусь Україні, і за це був вбитий.
Мене скорботні картинки Майдану й досі не відпускають. А винуватці цього всього - дві потвори, Владімір Путін і йому підпорядкований Віктор Янукович, до яких нейтрального ставлення бути не може.
А ще були північнокорейські закони 16.01, які розповсюджувалися не лише на майданівців.
Тому не бавтеся прізвищем Януковича.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нарешті пальцем поворухнули,а Свобода ж могла це питання під контроль взяти..
Кабмин уволил Бродского за ненадлежащую заботу о семьях "Небесной сотни", - Ярема
http://www.rbc.ua/rus/news/politics/kabmin-uvolil-brodskogo-za-nenadlezhashchuyu-zabotu-o-semyah-27052014141900

Яценюк сделал замечание Шеремете, Мусию и Денисовой из-за проблем с выплатами по "Небесной сотне"
http://www.rbc.ua/rus/news/politics/yatsenyuk-sdelal-zamechanie-sheremete-musiyu-i-denisovoy-iz-za-27052014135600

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 23:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні форумчани !!! Скільки часу спостерігав і читав Ваші дописи,хоча на мою думку я самий молодший на Вашому Форумі,я просто в дуже великому розпачі ,з Ваших суперечок -можливо з Ваших правдивих дописів є частина правди -частина Патріотизму просто запамятайте МИ є просто цепочка обговорення з наших дописів беруть інформацію-і проходить піар!!!!!!!! ЯКЩО В 2009 БУЛО 73,8-ЖИДІВ В ПАРЛАМЕНТІ ТО ПІСЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПОРРОХА В ПРЕЗИДЕНТИ БУДЕ -ПОВІРТЕ 101%ЖИДІВ Ітоді ми заживем по ШОКОЛАДНОМУ

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,