•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про антисемітизм чи... дружбу народів

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 15:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бачите пане, гм, Абраме, у нас нервова атмосфера, не дуже Ви вчасно своєю любов"ю
спробуйте завтра
а краще з понеділка
дерех цлаха, ейфо шейрутім!
грего

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
грего написав:
Венеційський купець Вільяма Шекспіра також. Антисемітизм скрізь, де Євреї. На мій погляд, він полягає в єврейської культури.

А Ви знайомі з працями Григорія Клімова ?

Я не знал. Але знал o погро́мах, депортаціях Євреїв в Іспанії, Німеччині, Англії, Польщі, в Римській імперії, в Російській імперії, в стародавнину і в середні віки та новий час. Невдача ? Я не думаю.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 18:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Абрам"]
Цікаво мені ...
У тому числі, про галичанський антисемітизм…. Про який з жахом згадують євреї всього світу.

Являє єврейський народ зараз виключно Ізраїль!
...quote]

Читаю цей міш-маш. Хочу щось відповісти.

Пам’ятаю, ще в моїй далекій наївній молодості мені доручили написати статтю про сіонізм. В кількох бібліотеках віднайшов книги, брошури з цього питання. Минуло сорок років, але дещо пригадую. Жиди з певних причин у VІІ столітті почали покидати свою обітовану (обіцяну, святу) землю і переселятися спочатку в країни західної Европи. А на початку XV століття масово рушили на схід. В Україну вони прийшли через Польщу.

Пане Абрам! Не ображайтесь на слово „жид”. Це так ваш нарід називається на українській мові і на мовах західних словян. „Єврей” – це совєцька і московитська назва.
Чому жидів незлюбили? Бо з самого початку вони себе зарекомендували, як лихварі , шинкарі, „процентщики”, (мос. – ростовщики), здирники, обманщики, шейлоки. Чесна праця – не для них.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Ні українцям, ні німям, ні всім іншим народам НЕМА в чому каятись перед жидами! Хочуть жиди, щоб їх ніхто не "холокостив"? - нехай забираються в свій Ізраїль і там з арабами (своїми братами по крові через прабатька Авраама-Ібрагіма) кутаками міряються - у кого краще і правильніше обрізаний. А ми якось без їхніх олігархів, лихварів та хохмачів проживемо!
Ну, тут таке.
Всім є в чому каятись, бо всі ми грішні.
І світ таким чином збудований, що без будь кого можна прожити.
Я без вас, ви без мене...
Але, якщо ми вже живемо поряд, 3 години льоту, то чи не краще жити без ненавісті?
А якщо краще, то чи не слід спитати в себе: що я можу зробити, что б світ став добрішим?
Ви кажете, що євреям треба було забираться геть? Забрались.
Ну?
Теперь перешкод нема?
Чи є?

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ну?
Теперь перешкод нема?
Чи є?

Ну так не забрались же! Коломойський, Пінчук, Тимошенко (Гріг'ян-Капітельман), Рабіновіч, Добкін, Кернес, Гройсман... Це лише декілька прізвищ, які відразу прийшли на пам'ять, а їх набагато більше! Я ще не згадав журналістів, телеведучих, хохмачів-"юморістів", поп-зірок та інших "володарів дум"... Чи не забагато - у відсотковому відношенні - на душу українського населення пропорційно до кількості жидів в Україні?
Порівняйте з кількістю неєвреїв у бізнесі, політиці, культурі, ЗМІ жидівської держави Ізраїль, і вам все стане зрозуміло!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
грего

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:

Всім є в чому каятись, бо всі ми грішні.
Це відноситься до людей, нє до націй.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Леонід Шокало"]
Абрам написав:

Цікаво мені ...
У тому числі, про галичанський антисемітизм…. Про який з жахом згадують євреї всього світу.

Являє єврейський народ зараз виключно Ізраїль!
...quote]

Читаю цей міш-маш. Хочу щось відповісти.

Пам’ятаю, ще в моїй далекій наївній молодості мені доручили написати статтю про сіонізм. В кількох бібліотеках віднайшов книги, брошури з цього питання. Минуло сорок років, але дещо пригадую. Жиди з певних причин у VІІ столітті почали покидати свою обітовану (обіцяну, святу) землю і переселятися спочатку в країни західної Европи. А на початку XV століття масово рушили на схід. В Україну вони прийшли через Польщу.

Пане Абрам! Не ображайтесь на слово „жид”. Це так ваш нарід називається на українській мові і на мовах західних словян. „Єврей” – це совєцька і московитська назва.
Чому жидів незлюбили? Бо з самого початку вони себе зарекомендували, як лихварі , шинкарі, „процентщики”, (мос. – ростовщики), здирники, обманщики, шейлоки. Чесна праця – не для них.
Я не ображаюсь.
Хоча з поваги до співмовника можна було б не вживати слів, які йому, завідомо неприємні... Ні. Не ображаюсь, і з лінгвістикою знайомий...
Я у своїй вступній статті написав, що євреї (жиди, по-вашому) "розбіглися межі людьми мов мишенята" і тому, як чужаки, вікликали ненавість до себе.
Трапилось це за часів Римської Імперії, куди вони й потрапили, як раби, в першому столітті нашої ери. В 70-му році,
Жиди не хотіли, щоб Імператор Тіт зробив з них рабів. Але програли...
Таким чином, не зі своєї воли жиди (євреї) потрапили в чужі краї!
Чи ви, українці, хотіли жити в СРСР? А в таборах Сибіру?
І ми, і ви піддалися насильству!
Приїзджайте в Ізраїль, подивіться, що ми тут побудували! Які ліси понасаджували, яких корів вивели... Ми! Самі.
То це ми ледащі?
Ні в кого тут нема робочого дня 8 годин! 12, 14 - норма!
То ж я кажу: пробачте, хлопці, что ми затримались у вас надовго. Не за своєю волею - так житття склалось. Не хотіли ми втрачати своєї ідентіфікації, тобто свєї мови, релігії, свят й таке інше.
І коли Бог дав нам наш клаптик землі, ми з радістю побігли додому!
Нас не пускали комуністи, саджали за грати за вивчення своєї мови...
Але ми нарешті вдома.
Чого мені не вистачає?
Покайтесь і ви! Всім є в чому! Всім! Ну, хоча б у тому, що ненавиділи мене, мого прадіда, що жив у Чернігові... Хоча й не знали особисто ні його, ні мене!

Редаговано: Абрам (27 травня 2014, 21:20)
Абрам

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 21:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Цитата:
Ну?
Теперь перешкод нема?
Чи є?

Ну так не забрались же! Коломойський, Пінчук, Тимошенко (Гріг'ян-Капітельман), Рабіновіч, Добкін, Кернес, Гройсман... Це лише декілька прізвищ, які відразу прийшли на пам'ять, а їх набагато більше! Я ще не згадав журналістів, телеведучих, хохмачів-"юморістів", поп-зірок та інших "володарів дум"... Чи не забагато - у відсотковому відношенні - на душу українського населення пропорційно до кількості жидів в Україні?
Порівняйте з кількістю неєвреїв у бізнесі, політиці, культурі, ЗМІ жидівської держави Ізраїль, і вам все стане зрозуміло!
Скажіть, будь ласка, це я обрав вам таку компанію?
Це все трапилось не при мені! Мене нема в Україні вже 24 роки!
Кернеса я вам обирав? А Пупкіна чи Допкіна? Я?
Рабіновіч щось вкрав? Посадіть його за грати!
Він суддів купляє? О! То, може, суддів на гілляку...
До кого ви маєте претензії?
Кого хочте, тих обирайте, сажайте, преміюйте.
Я чим винуватий?

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:
Але, якщо ми вже живемо поряд, 3 години льоту, то чи не краще жити без ненавісті?

Якщо євреї сповідують Іудаїзм, відповідно до якого усі крім євреїв гої, які повинні тільки прислужувати євреям, то питання негативного ставлення чи нетерпимості рано чи пізно постає само собою. Незалежно від того українці, американці, німці чи хтось ще. І це не єдине джерело нетерпимості до євреїв. Тому з моральної точки зору, питання ворожого ставлення євреї повинні адресувати до себе, або взагалі мовчати. Але це з моральної точки зору, а з точки зору Іудаїзму, євреям краще робити вигляд що все ніби не так і більше того, показово кричати, що он як нас ненавидять, а ми ж так страждали, всю історію, все життя.. Оце я і бачу від євреїв всюди.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абраме, якщо Вас вже 24 роки нема в Україні... То я не розумію, чим Ви переймаєтесь? Чому жиди мають право будувати національну Державу Ізраїль, у якій нащадки Авраама, Ісаака та Яакова займають ключові місця у політиці, бізнесі, культурі, ЗМІ тощо, а нам, Українцям, вони, жиди, в такому праві відмовляють та ще й закликають любити їхніх щуренят і миритися з їхньою присутністю у всіх сферах українського життя? Заберіть тих щуренят до себе, в "землю обітовану", і в Україні не буде підстав для антисемітизму! А чому і коли вони з'явилися на Нашій Рідній Землі - мене не цікавить: це їхні, жидівські, проблеми, які на сьогоднішній день цілком реально вирішити - через повернення на їхню історичну батьківщину.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 21:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Абраме! У моїй відповіді Вам написане те, що відбувалось віками, а не одномоментно. Ось такий феномен. До речі, моє дитинство припало на війну 1939-1944. В моєму рідному селі (Польща) двох жидів, чоловіка і жінку, православні українці переховували від німців чотири роки. Під страхом смерті. Мені було 4 роки, коли вони були передані в нашу сім’ю. Уявіть, троє малих дітей, тато ховається від німців у схроні. Одна мама на господарці. А їх не тільки сховати треба було, але й накормити, щось попити, помитись. Це можна назвати дружбою народів?

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам
Не переймайтеся ідіотами. Якщо жид за Україну, він буде нам братом.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:
...
Допомогти інвестиціями, технологіями....

Як Ви розціните ось таке. В Україні ведуться
розмови, підкріплені новими порушеннями Росією умов Будапештського меморандуму, про відновлення ядерного статусу. Аналітики зазначають, що Україна має всі необхідні технічні можливості для виготовлення та зберігання ядерної зброї, але для цього потрібна політична воля та наявність великих фінансових вкладень. Також варто зазначити, що такі дії однозначно викликали б величезний міжнародний резонанс та могли б призвести до безпосередньої міжнародної ізоляції України.

В свою чергу до заяв політиків про відновлення Україною ядерного статусу можна віднести звернення Тернопільської обласної ради до Віктора Ющенка, від 27 серпня 2008 року, де депутати вимагали від тодішнього президента розірвати Будапештський договір та проголосити про відновлення ядерного статусу. Ізраїль прагне також долучитись до ядерного клубу.

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2014, 04:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Абрам написав:

Якщо євреї сповідують Іудаїзм, відповідно до якого усі крім євреїв гої, які повинні тільки прислужувати євреям, то питання негативного ставлення чи нетерпимості рано чи пізно постає само собою. Незалежно від того українці, американці, німці чи хтось ще. І це не єдине джерело нетерпимості до євреїв. Тому з моральної точки зору, питання ворожого ставлення євреї повинні адресувати до себе, або взагалі мовчати. Але це з моральної точки зору, а з точки зору Іудаїзму, євреям краще робити вигляд що все ніби не так і більше того, показово кричати, що он як нас ненавидять, а ми ж так страждали, всю історію, все життя.. Оце я і бачу від євреїв всюди.
1. Так, гоями ми звемо тих, хто не євреї.
2. Те, що ми вважаємо гоїв здатними тільки прислужувати нам - вигадка. Те, що в голові якогось дурного жида може народитись така думка, зовсім не є доказ відсутності глузду в Іудаїзмі.
3. Іудаїзм негативно ставиться до месіанства, тому відношення до гоїв, взагалі, більш... байдужість. Релігіозний іудей не бачить нікого, крім євреїв і Бога. Йому нема справи до гоїв.
Тому не треба перебільшувати ролі гоїв в житті євреїв...

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2014, 05:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Абраме, якщо Вас вже 24 роки нема в Україні... То я не розумію, чим Ви переймаєтесь? Чому жиди мають право будувати національну Державу Ізраїль, у якій нащадки Авраама, Ісаака та Яакова займають ключові місця у політиці, бізнесі, культурі, ЗМІ тощо, а нам, Українцям, вони, жиди, в такому праві відмовляють та ще й закликають любити їхніх щуренят і миритися з їхньою присутністю у всіх сферах українського життя? Заберіть тих щуренят до себе, в "землю обітовану", і в Україні не буде підстав для антисемітизму! А чому і коли вони з'явилися на Нашій Рідній Землі - мене не цікавить: це їхні, жидівські, проблеми, які на сьогоднішній день цілком реально вирішити - через повернення на їхню історичну батьківщину.
Євреї, Боже збав, не відмовляют вам ні в чому! Ні в якому праві!
Навпаки! У нас є, чим поділитися з вами при розбудові вашої Держави!
Бо в нас найкраща медиціна, с/г, дороги, безпека, хайтек, інше...
"Заберіть тих щуренят" - що за заклик?
Ми запрошуємо їх! Ми відкриті до них!
В нас є закон, по якому ми не можемо їм відмовити! Але, що таке "заберіть"? Силою?
Як ви собі це уявляєте?
Ми створили могутнє агенство, яке допомогає єереям виїхати... СОХНУТ.
Що можна ще зробить?
Як "забрать"?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику