•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Надія Савченко - не наша героїня!!!

Автор Повідомлення
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2016, 18:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не актуально

Редаговано: Леонід Шокало (21 серпня 2016, 20:43)
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 12 серпня 2016, 20:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Не хочу повторюватись. Але після слів діда Володі:"Дівка без башні", але пацанів намагалась урятувати, раптом подумалось: а чи є живі свідки, як вона потрапила у полон?

Є звісно але з кацапського боку

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2016, 10:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Протестні акції Савченко можуть нашкодити полоненим, – Солошенко

14/08/2016 - 11:16

Колишній політичний в’язень Кремля Юрій Солошенко пояснив, чому протестні акції Надії Савченко можуть зашкодити звільненню полонених.
Про це повідомляє 24 Канал.
“Президента є за що лаяти, але на місці Савченко я б почекав з критикою. Уявляю, чого варто було Порошенкові говорити, скажімо, про мене з Путіним. З ним мало хто хоче спілкуватися. Росія вже і так один великий ГУЛАГ. А Путін ще й перетворив країну на ізгоя.

http://informator.news/protestni-aktsiji-savchenko-mozhut-nashkodyty-polonenym-soloshenko/

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2016, 11:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало,я ще жодного разу ніде не дописувала на тему Савченко.
Вам першому скажу свої думки.
Хоча...у принципі,нема ніяких думок.
Ви сказали фразу "вона не варта нашої поваги", а я скажу так-
вона не варта нашої уваги.
Є Надя,та й є собі.

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2016, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Спочатку дописала,а потім прочитала гілку.
Товариство,ми таки однодумці. Всім на Надю пофік:)

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2016, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Не варта, то не варта але не звертати уваги на її маячню не можна, бо вона за великим рахунком є розкрученою мученицею, та ще й народним депутатом. Ще з пів-року тому для багатьох патріотів вона була взірцем стійкости, тому якщо зараз не наголошувати на тому, що Савченко явно впала пикою у багнюку виголошуючи тези про які мріє Пуйло, можна пропустити далі владною верхівкою людину яка на справді там не потрібна.

ПовідомленняНаписане: 18 серпня 2016, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Леонід Шокало,я ще жодного разу ніде не дописувала на тему Савченко.
Вам першому скажу свої думки.
Хоча...у принципі,нема ніяких думок.
Є Надя,та й є собі.

А є баба Катька, чи тітка Маруся. І вони щось там балакають. І що?
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 18 серпня 2016, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не актуально

Редаговано: Леонід Шокало (21 серпня 2016, 20:41)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2016, 06:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не актуально

Редаговано: Леонід Шокало (21 серпня 2016, 20:42)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 10:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гайде Різаєва: «Точно можу сказати: те, де була Савченко – це не полон, а політична акція» (кацапське нарєчіє)
http://fakty.ua/221159-dvazhdy-pobyvav-v-zastenkah-pnr-i-projdya-pytki-tochno-mogu-skazat-to-gde-byla-savchenko-eto-ne-plen-a-politicheskaya-akciya

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не актуально

Редаговано: Леонід Шокало (21 серпня 2016, 20:42)
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 17:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове !!! Вже час плюнути на то всьо, і розтерти. Це той самий випадок, коли мертві сами мають ховати своїх мерців. Зараз копати, як попала у полон, як з нею працювали у полоні, на яких умовах випускали - можна, але нащо? Коли і так видно, що вона робить, в чиїх інтересах, за чиєї підтримки? Нащо купуватися на картонну дурілку?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 17:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Там були свідки,і загинуло не 17.
Думаю,вона не гірша ніж всі наші українські "воші".
Одною більше,одною менше.
А піярити її не слід.

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2016, 02:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не заради фігуранта справи, а заради неординарної події. Дивіться самі:

Надія Савченко. Герой чи злочинець?
http://molodukrainy.com.ua/ua/novini/21-nadiya-savchenko-geroy-chi-zlochinets

Звернення до головного війського прокурора України
http://molodukrainy.com.ua/ua/novini/17-zvernennya-do-golovnogo-viyskogo-prokurora-ukraini

Пресс-конференция: "Как разоблачить псевдогероя"
https://www.youtube.com/watch?v=oilfz5PHMcU

Не знаю, що там відбулося під час взяття до полону. Але бачу, що відбувається після полону. Запитань занадто багато. Виявляється, Надя і щодо "Торнадо" встигла висловитися у звичній манері медведчуківської пацанки без мізків: "Торнадо" бояться на Донбасі". Але з "апалчєнцамі" треба говорити і домовлятися.

Хотілося б вірити, що ця прес-конференція - це ініціатива знизу, а не хтось підштовхує молодь у "правильному напрямку".
Дуже сподобалося, що сказала Віта Шаляпіна.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2016, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І ще раз про Надію. Друзі мали змогу почути і побачити її біля Апеляційного. Висновок - вона-таки несповна розуму. І те саме, мабуть, думають і її побратиму з "Айдару", які вчора їй гукнули: "Пуля, ти здуріла!". Може, і має рацію Забужко, яка попереджала задалегідь, що ФСБ пошкоджує жертві мозок?

http://informator.news/savchenko-vyismeyaly-pry-popyitke-urehulyrovat-konflykt-vozle-apellyatsyonnoho-suda/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,