•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи треба усувати цю владу і в який спосіб це краще зробити?

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2017, 22:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тупе бидло,яке Свобода на чолі з Тягнибоком навчило вигукувати
Слава Україні за останнє десятеліття,зараз кричить-ату його,ату Свободу.
Куди з цим бидлом більшістю далі рухатись?

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2017, 00:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Власне,для Свободи немає часу колисатись в гамаку,бо Азов ударними темпами взявся за молодь.Свободу поголять більш радикальніші і крикливіші...
Я їх "мочив" і "мочитиму" далі . Азов -це "скурвлені"-"зсучені"провокатори,а ніякі не націоналісти...Їх задача ,щоб від вересканення патріотичних гасел - вас нудило .Тобто дискредитація націоналізму і зведення молоді на манівці...Це Молода гвардія Авакова.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2017, 10:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звісно,Ваша думка має право на існування.
Можливо навіть маєте рацію.
То що,в Україні вже геть нікого нема на кого покласти сподівання?

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2017, 10:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Якщо не вірити у себе та у Бога, то дійсно геть нікого...

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2017, 13:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Власне,для Свободи немає часу колисатись в гамаку,бо Азов ударними темпами взявся за молодь.Свободу поголять більш радикальніші і крикливіші...
Я їх "мочив" і "мочитиму" далі . Азов -це "скурвлені"-"зсучені"провокатори,а ніякі не націоналісти...Їх задача ,щоб від вересканення патріотичних гасел - вас нудило .Тобто дискредитація націоналізму і зведення молоді на манівці...Це Молода гвардія Авакова.

Легковажно, Дід Володя. Я би не став хлопців, що дали на Римарській реальний бій кацапській агентурі, отак просто називати як попало. Плюс Маріуполь і багато акцій прямої дії по містах. Нема смислу заперечувати факти.

Природу зв'язків "Азова" з Аваковим, якщо вони є, можна досліджувати окремо. Так само, як їхніх міжнародних зв'язків та ініціатив, чи їхніх принципів роботи з молоддю.

Те саме стосується "Правого Сектора", "Білого Молота", команди Яроша, і всіх решта, рівною мірою. Вони мають різне походження, різний стиль, різні помилки. Абсолютно очевидно, що влада всіх їх опрацьовує. Вище пані Ліна навела приклади відповідної творчості. Там скрізь простий, очевидний намір - розсварити правих між собою, закрити за хуліганство і тоді вже диктувати умови. Будемо допомагати, чи як?

Тобто, я не проти того, щоб уважно дивитися, хто де скурвлений, це функція, що має виконуватися щоденно за дефолтом. Але звинувачувати увесь, немаленький, рух, тисячі людей із незаперечними досягненнями - то неправильно.

І я це стверджую не тому, що от, надумав собі когось захистити. Нажаль, зовсім не так легкі наші справи. У нас попереду ще роки війни, при постійній загрозі цілісності, вже сусіди на Заході зізнаються, що їм пропонувався розділ України. Коли закінчимо, нас чекає навала кацапів зі Сходу, це ж ясно, як день. Полізуть, як таргани, на запах вареників з сиром. Прочитайте, я давав посилання на бесіду здається, із Сугоняко, як вже команда Януковича планувала розпродаж решти державних активів. Набратися боргів і вкрасти, а розрахуватися землею, стратегічними підприємствами. Хтось має сумніви, що Вальцман а)Знає про ці плани б)Прорвався до керма, щоб очолити процес в)Вже запустив таймер ???

http://antikor.com.ua/articles/155865-oleksandr_sugonjako_gontarjevu_treba_chimskorish_posaditi_v_tjurmu._poki_vona_ne_vtekla

" Я почну здалеку… У 2011-му, якраз у березні, ми пішли вітати Арбузова (тодішнього голову Національного банку України, - ред. ) із днем народження. Я тоді принагідно в нього запитав: яке у вас бачення розвитку вітчизняної економіки, її кредитування - адже без цього ви з зовнішнім боргом не розрахуєтеся… Його відповідь мене шокувала. Арбузов заявив: «А ми й не збираємося економіку розвивати…». Я відповідаю за ці слова. Він сказав: «Ми будемо розраховуватися активами, які є в Україні». Тобто - землею, корисними копалини, людьми."

Хто, що може зупинити навалу і протидіяти загрозам? Крім сильного правого руху, умовно кажучи, Правої Згоди, Правого Альянсу, Правого Корпусу - ніхто. В усякому разі, без присутності в політикумі такої сили всі решта прогнозовано поводитимуться, як вищезгадані таргани. І ми такого вже досить надивилися. Праві рухи, поставлені в шеренгу, не матимуть значних можливостей для скурвлення. Про принципи єднання можна домовитись, для того є відповідальні очільники. На кону - Україна.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2017, 17:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо замало кличка з кріликом - можна, звичайно, і добавку замовити...

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2017, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Будь-який рух ,який розсіюється при усуненні вождя - безідейний,імпотентний і нежиттєвий .
Білецький - такий самий фейк ,як і Ярош ,тільки більш підступний і небезпечний...

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 00:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Будь-який рух ,який розсіюється при усуненні вождя - безідейний,імпотентний і нежиттєвий .
Білецький - такий самий фейк ,як і Ярош ,тільки більш підступний і небезпечний...

Це ми зможемо оцінити трохи згодом. Зверніть увагу, я не заперечую. Більше того, я маю власний комплект питань до Білецького. Але з ним ще не все ясно, як з Ярошем. Він створив реальний підрозділ і організував кацапам реальний головняк. Змушений був взаємодіяти з мусорами, ВСУ, і усякими стрьомними тіпочками. І так далі.

Отут я вважав би за доречне згадати, як я в дитинстві бачив старих дідів, що воювали під командуванням мого предка. Вони всі мали жахливу, важку вдачу. Можливо, за винятком діда Будики, садівника, пічника і бондаря, який щоразу дарував мені сопілки. Навіть колишня кулеметниця Ганна Павлівна була таким демоном у спідниці, що Маргарет Тетчер ще рости і рости до її рівня.

У мене ще тоді в голові не вміщалося, як такі люди взагалі могли щось робити разом? І я почав підозрювати, що предок мав характер значно важчий, ніж будь - хто з його людей, по-перше, і що інакше і не могло бути, по-друге. Бо таке є реальне життя. Зараз я в цьому вже твердо переконаний.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 02:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гарна відповідь.Дякую!
Хочу лиш нагадати,що якби Азов не "захистив" Маріуполь - про Азов ми б і не чули ...
Маріуполь...На 1 січня 2015 кількість населення склала 455 063 чол., з підлеглими територіями (смт Сартана, смт Талаківка, смт Старий Крим) — 476 827 чол.
Втримав і захистив батальон Азов..
Цей досвід мають вивчати провідні військові академіїї світу...
Полк «Азов»
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%BA_%C2%AB%D0%90%D0%B7%D0%BE%D0%B2%C2%BB
Полк "Азов" стане бригадою спеціального призначення
http://ipress.ua/news/polk_azov_stane_brygadoyu_spetsialnogo_pryznachennya_128197.html

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 06:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

Майбутній чоколядовий ПОП-сюрприз у повний зріст?
Та хоч вся кацапогейропа у поміч!

Майбутню приголомшливу перемогу України над Кацапією

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 08:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Правдослов написав:

Майбутній чоколядовий ПОП-сюрприз у повний зріст?
Та хоч вся кацапогейропа у поміч!

Майбутню приголомшливу перемогу України над Кацапією

"Воно б, може, так і сталось,

Якби не осталось

Сліду панського в Украйні."

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 12:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Шкода написав:

Якщо не вірити у себе та у Бога, то дійсно геть нікого...

Віра,на щастя ще залишилась.
Але ж Бог має нам у якійсь спосіб допомагати,правильно?
То чому Ви не припускаєте,що наприклад той самий Білецький і є знаряддям допомоги в руках Божих?

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 12:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Гарна відповідь.Дякую!
Хочу лиш нагадати,що якби Азов не "захистив" Маріуполь - про Азов ми б і не чули ...
Маріуполь...На 1 січня 2015 кількість населення склала 455 063 чол., з підлеглими територіями (смт Сартана, смт Талаківка, смт Старий Крим) — 476 827 чол.
Втримав і захистив батальон Азов..
Цей досвід мають вивчати провідні військові академіїї світу...
.....................................

Сюди, задля справедливості, слід додати Харків, півтора мільйона людей, бо якби не дали, зокрема, бій на Римарській, і вся та кацапота залишилася цілою і не потікала, не відчула спротиву, то могло скінчитися як у Донецьку. Там їм не дали належного прочухана, і що? Як там із чисельністю населення?

Відстоювання Маріуполя - це весна і літо 2014 року. Насіров якраз одержує запасні паспорти, Вальцман саме організовує панамський офшор. Все це в той час, коли хлопці, витримавши в бліндажах пекельний артобстріл, один снаряд на один квадратний метр поля бою, зустрічають кацапські танки і мотопіхоту.

А що зробили втаємничені керівники "АТО"? Чого досягли? Пропустили Гіркіндта без бою їз Слав'янська у Донецьк? Зробили парад у Києві під час Іловайська? Обмивали нові погони, поки кацапи розстрілювали котел? Чи, може, запишемо їм у досягнення, що не дали підтримки бронею, коли "Азов" відкинув кацапню від Маріуполя, одним ударом забравши у кацапів можливість тероризувати "Градами" ті самі 500.000 населення?

"Азов" поставив правий рух на новий рівень. Із власною естетикою, активними міжнародними і внутрішньодержавними зв'язками, ефективними акціями, і т.д. Це одразу перетворило на непотрібне сміття майже увесь арсенал ліберально - комуністичних способів боротьби проти правих. Одночасно збільшилося різноманіття у правому таборі, його вітальна сила. Тож очевидне завдання - розумно скористатися для зміцнення позицій правиці у суспільстві й політикумі, мислячи стратегічно. А не затівати гризню між однодумцями.
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

Якби не осталось

Воно не може, воно точно станеться

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2017, 19:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Правдослов написав:

Якби не осталось

Воно не може, воно точно станеться

Що, пан уже спакував усе, що має?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info