•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Одеса

Автор Повідомлення
Вітер Змін

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2009, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Так воно є й власник атв Ігор Марков - жидюра галохічна, а зозігрує з себе чорносотенця.
Москалі це не люди й не нація - це цепні пси жидви.
Одесит

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 00:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одеса.
13 травня - в середу - перед обідом у Приморському суді буде судове зачідання стосовно катьки 2, по фактам - її мають зняти.
Судове засідання відкрите. МОжна прийти підтримати.
Завтра повідомлю докладніше.

Орел

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 03:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вітер Змін написав:
Москалі це не люди й не нація - це цепні пси жидви.

Повністю з Вами згоден. Точніш й не скажеш.

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 05:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

13 травня 2009 року о 10-30 у Приморському суді м.Одеса (кім.212, суддя Загороднюк В.І.) призначено чергове судове засідання за позовом до Оденської міської ради щодо неправомірності встановлення пам”ятника Катерині-ІІ
На сьогодні є незаперечні юридичні підстави:
Адміністративний суд м.Києва Постановою №9/92 від 20.05.2008 р. Визнав нечинними і скасував
–наказ Державної служби з питань нацональної культурної спадщини Міністерства культури і туризма України №9 від 17.04.2007р. в частині надання дозволу на переміщення пам”ятки історії, монументального мистецтва, містобудування і архитектури „Потьомкинцям – нащадки”
- дозвіл цієї ж служби від 18.04.2007р. №9/24 „Про переміщення пам”ятника „потьомкинцям – нащадки””
- рішення набрало законої сили 01.08.2008 р.
Таким чином фактично встановлена відсутність компітентності Одеської міської ради щодо прийняття рішення від 04.07.2007р. №1401-V в частині встановлення пам”ятника Катерині-ІІ. Цей пам”ятник є символом неіснуючої імперії, використовується як генератор нагнітання міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі, мали місце криваві сутички. Таким чином оскаржуване рішення міськради призвело до виникнення в до того спокійній Одесі ескалації політичного міжрелігійного та міжнаціонального протистояння.
Влада та суд ухиляються проийняти законе рішення щодо скасування рішення міськради про встановлення пам”ятника російський імператриці, тому потрібна підтримка громадськості в суді.

Наталя

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 09:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ця тема має безпосереднє відношення до мого рідного міста, тому я вирішила запитати: чи хоче СВОБОДА бути популярною та перемагати на виборах у Одесі?
Галичанин_Львів

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 10:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наталя написав:
Ця тема має безпосереднє відношення до мого рідного міста, тому я вирішила запитати: чи хоче СВОБОДА бути популярною та перемагати на виборах у Одесі?

Ясно що хоче.
Що за питання.
Що Ви пропонуєте?

P.S. Я не свободівець, але позволив собі відповісти за неї.
Наталя

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 16:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Галичанин_Львів
А на мій жаль - СВОБОДА не хоче бути популярною в нас. Тому що постійно конфліктує з громадянами Одеси (не плутати з міською владою). Як приклад - памя*тник Катерині ІІ. Більшість громадян "за" поновлення цього монументу (хто не знає, раніш на цьому місці був монумент революціонерам-Потьомкінцям). Катерина ІІ була засновницею сучасної Одеси (лекцій про греціку, турецьку та ін. історію Одеси прошу мені не читати, бо я історію рідного міста знаю). Пам*ятник дуже гарний, естетично вписується в архітектуру КАТЕРИНИНСЬКОЇ площі, де встановлений. При поновлені цього пам*тника меценати виділили кошти на ремонт, всіх будинків, які оточують площу, де він встанолвений. Ну, подобається, одеситам цей пам*ятник!
СВОБОДА, ну займись чимось більш корисним у нашому місті!
Скіф

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 17:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наталя, ви погано знаїте історію рідного міста. Коцюбієво - Одесу заснував Данило Галицький 22 жовтня 1229 року.
Більш корисними справами в Одесі ми займаємось. Читайте інформація на нашому сайті.
Наталя

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2009, 08:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скіф написав:
Читайте інформація на нашому сайті.

дайте, будьласка, силку
Бродник

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2009, 08:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені б теж було цікаво подивитися. Я нещодавно хотів знайти Одесу або Хаджибей на давніх картах. Результат - нуль. От Білгород (він же Аккерман) присутній, а про Одесу немає навіть хрестика, що тут було місто.
Одесит

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2009, 23:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Білгород-Дністровському (Аккерман) 2500 літ, а Одесі (Хаджибей) - 600 літ. Тож не дивно що в продовж 1900 літ на мапі півдня України не з"являвся на ряду з Аккерманом хрестик на місці сучасної Одеси.
Одесит

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2009, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пройшло засідання 13 числа - демагогія, упередженість і перекручування та інше демонстрував куплений суддя Загороднюк В.І.

Патріотка сама в суді обстоювало наше право жити без ганьби (статуї в центрі міста кату) - ніхто не прийшов підтримати (крім мене).

Це треба було бачити. Добре було якби булит репортери, журналісти і засняли цю брехню всю.

НА НАСТУПНИЙ РАЗ ТРЕБА:
1.Розповісти де тільки можна в інеті та друзям-патріотам про суд
2.Прийти всі кто може підтримати
3.Підписатись під позовом! (бланки роздрукуємо - треба тільки підпис)
4.Просимо всіх підтримати - організації , партії та патріотів - і показати що ми єдині у відстоювані своїх прав і гідності, своєї української ідентичності.
5.Тримати зв'язок.

ВСІМ ПРИХОДИТИ І РОЗПОВІДАТИ ПАТРІОТАМ ЦЕ!

Прийти: маршутки №203, 213, 156, 164, 165, 191, 206, 209, 213, 223, 232, 237

розказати іншим: головне що є законі підстави для зняття - треба розголос, аби не змогли спустити на гальмах!!!

29 травня 2009 року о 12-30 у Приморському суді

м.Одеса (кім.212, суддя Загороднюк В.І.) призначено чергове судове засідання за позовом до Одеської міської ради щодо неправомірності встановлення пам’ятника Катерині-ІІ

Редаговано: Одесит (16 травня 2009, 12:47)
Наталя

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2009, 09:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одесит написав:
ніхто не прийшов підтримати (крім мене)

нннндддааа, не дуже хочу зловтішатися, але таки напишу шо "узок круг декабристов, страшно далеки они от народа....", звичайні одесити і не прийдуть Вас підтримувати. Хоча я розумію, якщо вже судова тяганина була розпочата, то кидати справу напівдорозі, якось не солідно.
Бродник

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2009, 09:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одесит написав:
Білгород-Дністровському (Аккерман) 2500 літ, а Одесі (Хаджибей) - 600 літ. Тож не дивно що в продовж 1900 літ на мапі півдня України не з"являвся на ряду з Аккерманом хрестик на місці сучасної Одеси.

На карті Боплана 17 ст. Білгород є, а Одеси теж не позначено. http://250.org.ua/e107_plugins/mediagallery/view.php?107#
Лісник

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2009, 09:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наталя написав:
Одесит написав:
ніхто не прийшов підтримати (крім мене)

нннндддааа, не дуже хочу зловтішатися, але таки напишу шо "узок круг декабристов, страшно далеки они от народа....", звичайні одесити і не прийдуть Вас підтримувати. Хоча я розумію, якщо вже судова тяганина була розпочата, то кидати справу напівдорозі, якось не солідно.

Шлях в тисячу кроків починається з першого.

Одна справа "бути популярним"
Інша справа казати людям сувору і жорстоку ПРАВДУ.

Правда полягає в тому, що Катерина 2 не була, не є і не буде вшановуватись на території України як представниця окупаційного режиму, пам`ятник якій для мене так само огидний як пам`ятники Леніну, Сталіну та ін.покидькам.

Це принципова моя позиція як українця (по-перше), як нащадка запорізького козацтва (по-друге), як громадянина держави, яка позбавляється символів імперського панування Московського царства (по-третє).

З`їхати з теми, посилаючись на "ндравітся", "вписується", "тіпа я знаю історію" і т.п. відмазки не вийде.

Якби ви поставили пам`ятник, наприклад, професору філософії Ришельєвського ліцею Й.Міхневичу, який був вчителем видатного засновника російської школи космізму М.Ф.Федорова, який згодом став вчителем Ціолковського, Вернадського, Чижевського, я б пишався вами.

А за цей холуйський пам`ятник кривавій імператриці, яка писала лицемірні листи Вольтеру та хвалилась своїми військовими досягненнями побудованими на козацькій крові, ви не отримали нічого крім ганьби і презирства.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,