•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

9 травня - свято чи жалоба?

Автор Повідомлення
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 13 серпня 2007, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Петлюрівець написав:
Борисфен написав:
Ну і...ви вважаєте, що можливо було чинити по іншому ?

Ні, навпаки все правильно. Я ж зовсім не критикую такі плани і побажання ОУН. Я просто констатую, що попри героїзм вояків ОУН-УПА результату так і не добилися... І виходячи з цього можна сказати, що Україну війну програла.

Це факт, нажаль

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2007, 05:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:
Петлюрівець написав:
Борисфен написав:
Ну і...ви вважаєте, що можливо було чинити по іншому ?

Ні, навпаки все правильно. Я ж зовсім не критикую такі плани і побажання ОУН. Я просто констатую, що попри героїзм вояків ОУН-УПА результату так і не добилися... І виходячи з цього можна сказати, що Україну війну програла.

Це факт, нажаль

Гов-гов, панове! Не спішіть так дуже!
На той час ОУН-УПА не добились кінечного результату. Другу світову Україна програла.
Але уявіть собі якби їх не було зовсім. От зовсім не було і все! Якої ви, панове, нині писали би? І на яких форумах?
Гадаєте, що то все пропало..., мовляв дарма?!
А де ж отой, "нерушимий"? Напевно його міль з"їла, чи запліснявів...?
А "нерушимий", от уже 17 років, дожидається свою сестричку - фєдєрацію расєйськую. У гноївці дожидається...

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2007, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні, забагато експресії. Ну перемогли б фашісти, ну невже ми так схожі на них? Пішли би собакми неповноцінними на відбудову нової імперії. Інша справа - почнись 3 світова між ЗХ та СХ, там би демократичні мрії українців знайшли б свій шлях. Коротше кажучи, маємо що маємо, совєцьку каку вже скинули, жити хочемо за іншими стандартами (ну особисто я), ніякої війни на вулицях немає! От і прекрасно, залишилось гідність відстояти!
граф

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 09:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

однодумець написав:
А звідки ви взяли що Українці словяни? Я не заперечую, що в нас багато словянської крові, але також багото крові скіфів, сарматів, готів.... Що до "словян" в праці Гітлера він скоріш за все писав про західних словян бо їх вплив був дуже поширений в Австійській імперії- батьківщини німецького Фюрера.

а звідки готи взялись?

до речі 8/9 травня це свято. свято що закінчилось кровопролиття.
я не кажу що після цього жили всі довго та щасливо. але закінчилася одна із війн.
ми не знаємо, що було б, коли війну виграла німечиина. так що непотрібно
казати що ці дні повинні бути трауром.
Для наших дідів, цей день свято. а як щоб не вони, на можливо не було , і вони воювали тоді не заради "совецкой империии", а заради життя своїх близьких, майбутнього.
Джміль

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 13:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
вони воювали тоді не заради "совецкой империии", а заради життя своїх близьких, майбутнього.

Об'єктивно вони воювали не просто за совєтську імперію, а і за "родіну", і за "Сталіна". Не обов'язково усвідомлювати, що ти робиш, усе пізнається за справами. А справи були такі, що по закінченню війни у 1946-47 роках у "визволеній" Україні трапився третій тотальний голодомор, внаслідок якого вимерло 1,5 мільйони українських селян.

NB: За весь час "кривавої німецької окупації" в українському селі не було навіть натяку на голод.

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

а як же жінки та чоловіки яких забрали у полон робити на фабриках/заводах? а як же концлагері?
Соломон

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 14:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну це по розумынню наших шановных Свободывцыв було заради незалежносты нації

Г. С. Сковорода
Чорний

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 14:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

граф написав:
а як же жінки та чоловіки яких забрали у полон робити на фабриках/заводах? а як же концлагері?

Це погано. Джуе погано. Але Джміль писав про те, що марштаби ідуть навіть не на порядки.

Графе - ви відчуваєте різницю між смертю та примусовою роботою?

І ще - різницю між десятками мільйонів та десятками тисяч?

Одним словом - можна тільки уявити, яким був режим СССР, якщо в порявнянні з ним жахливий гітлерівський режим мав дуже непоганий вигляд.

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 14:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний, роботою???? Друже, мдаа.. просто немає слів. Така складається уява що вам років 10.

Г. С. Сковорода
Чорний

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

граф написав:
а як же жінки та чоловіки яких забрали у полон робити на фабриках/заводах?

Чорний написав:

Соломон написав:
Чорний, роботою???? Друже, мдаа.. просто немає слів. Така складається уява що вам років 10.

Не впевнений, що "уява" вміє складатися, але в мене складається враження що вам ще менше, остільки ви навіть нездатні проаналізувати кілька дописів, а не один окремо взятий.

До речі, а різницю між мільйонами та тисячами ви не вважаєте за можливе заперечити?

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я нічого нехочу заперечувати. та ось вигороджування фашистів (а ви саме це і робите) це просто гидко

Г. С. Сковорода
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 16:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Соломон написав:
Я нічого нехочу заперечувати. та ось вигороджування фашистів (а ви саме це і робите) це просто гидко

Фашистская Германия, бугага

читайте книжки і менше дивіться совєцкіх фільмів про так звану ВОВ

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 18:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

Одним словом - можна тільки уявити, яким був режим СССР, якщо в порівнянні з ним жахливий гітлерівський режим мав дуже непоганий вигляд.

а як же досліди над полоненими? чи це теж совєцька пропоганда? а скільки загинуло людей під час таких примусових робіт?

я ніяк не хочу вигородити владу СССР, але не потрібно і зменшувати злочини 3го рейху, і не треба вважати що якби СССР програла війну, Україні дали б Свободу.

масштаби я розумію, але у нас була війна на 2х фронтах, одну з німеччиною ми виграли, іншу з імперією ми програли
Чорний

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 20:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

граф написав:
я ніяк не хочу вигородити владу СССР, але не потрібно і зменшувати злочини 3го рейху, і не треба вважати що якби СССР програла війну, Україні дали б Свободу.

масштаби я розумію, але у нас була війна на 2х фронтах, одну з німеччиною ми виграли, іншу з імперією ми програли

Ніхто не применшує злочини 3го рейху, проте, розуміючи різницю в масштабах, ми в першу чергу звертаємо увагу на тих, хто завиним перед народом України більше, і вважаємо людей, що роблять навпаки або нерозумними, або ворогами України.

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2007, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Соломон написав:

Не хочете, бо не можете.

Я посторю:

Ви відчуваєте різницю між смертю та примусовою роботою?

Конкретних аргументів по машстабах вини тих і інших немає?

Гидко - це коли відбувається вигороджування більшого зла методом переводу стрілок на менше зло, використовуючи пропагадиські штампи більшого зла (а ви саме це і робите).

Нічим ви не відрізняєтеся ні від гебельсового брехуна, ні від берієвського м'ясника.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,