•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жиди не винні?!

Автор Повідомлення
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2005, 23:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:

(постійна загроза сатанинських проявів антисемітизму

Шановний, досить палати йом-кіпурським гнівом....проблеми жидівського етносу--це проблеми жидівського етносу, відтак міфічний і вигаданий ними ж "антисемітизм" не є предметом зацікавлень учасників даної спільноти. Хочете поплакатись в кацавейку--шукайте вдячнішої авдиторії. Ваше нав'язливе, на межі параноїдального психозу, намагання повернути дискусію на вигадані проблеми специфічного етносу з перманентним комплексом власної неповноцінності і манією величі абсолютно не цікавить українців. Особливо огидне в цьому контексті Ваше намагання маніпулювати своїм нібито патріотичним іміджем, наївний догматизм у поєднанні з вимахуванням обрізаною рухманівською версією так званого "толерантного українського націоналізму". Ви заблукали, друже. Вам про це вже казали.

І ще одне. Хлопці, не піддавайтеся на примітивні провокації, хай гевалтмахер шукає співрозмовників деінде і жере чужий трафік. Нам своє робить.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 09:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
запитайте пересічного жида, ЗА ЩО їх так не любив Гітлер

А за що москалі так Україну не люблять?

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Усім привіт.

Жиди завжди наступають на одні й тіж самі граблі.
Ось пригадайте коліївщину - повстання Залізняка і Гонти.
Воно теж почалось з того, що жиди-орендарі встановили грабіжницькі побори з селян Поділля. А крім того ще чинили релігійний тиск.
Результат -Уманська різня.
Жовтнева жидівська революція, результат - Білий терор.
Прикладів в історії просто уйма. Але правильні висновки жиди не роблять.
І кожного разу чути вереск : "Рятуйте, холокост".

Але це все нецікаво.
Мені одне цікаво. Чому коли колонижидів вели у Бабій Яр, то невиникло повстання? Чому з голими руками не кинулись душити охорону? Чому просто не тікали? Чому цього не було ні Києві, ні у Одесі, ні в Освенцімі?
Ця нація втратила інстинкт самозбереження?
Вареник

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 10:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:

Головна причина у тому, що Бог покарав євреїв за відступництво до приходу Його Сина, за розп'яття Христа і багато інших великих гріхів, розкидавши їх по всьому світу таким чином, щоб вони були гонимими. Але це покарання було ТИМЧАСОВИМ і хочеться сподіватися, що воно закінчилося 3-м Рейхом. Інакше євреї після всього, що з ними творили НЕ змогли би створити таку потужну державу як сучасний Ізраїль на своїй землі у 1948 році, перемогти арабів в усіх війнах і бути настільки впливовими у світі. Разом з тим Боже покарання євреїв триває і нині (постійна загроза сатанинських проявів антисемітизму і арабського тероризму), але масштаби цього покарання закономірно є меншими.

Гей, хлопче, ти себе Господом Богом уявив? Тимчасове покарання до третього райху. Регочу_не_можу.

21-річний написав:

Ну Ви може і однодумець. Але спроби реабілітувати гітлеризм саме в контексті антисемітських звірств усіма правдами і неправдами іншими учасниками, на жаль, очевидні. Наприклад: "Гітлер в Німеччині до влади прийшов законним шляхом, отримавши більшість голосів виборців. Чув про кришталеву ніч в Німеччині? Влада сказала можна - і за одну ніч люди розгромили всі жидовські крамниці. Бо люди того хотіли". Очевидно, з точки зору автора ЦЕ - нормальне явише. :(

Слухайте, як добре що в мене в селі, ше сі п*єц лишив. От зловлю, і буде з тобою як в казочці про Івасика Телесика. Але тобі так як Івасику не пощастить, бо реальне життя відрізняється від казкового. Будеш шкварчати як має бути. (Про газову камеру забудь - в моєї бабці газу нема, то так легко, як твої брати по духу в 40-х, не відбудешся;-)

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 11:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ярко написав:
Чорний написав:
запитайте пересічного жида, ЗА ЩО їх так не любив Гітлер

А за що москалі так Україну не люблять?

А москалі просто нікого не люблять. В тоц час, коли гітлерівці не любили саме жидів. Так що аналогія не аналогічна.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний.

Є певні правила ведення дискусій на розумних форумах - запитання - відповідь. Посилаєшся на факт - бажано знизу лінк. Ти посилашся на Нюрнберг, на ще щось - давай посилання.

Ти мене переконав - я більше з тобою не говоритиму. Йди, читай книгу Естер - сам на неї ж послався - вище по форуму я виклав, без коментарів. Чим ти думав, коли посилався? Чи ти якусь інакшу читав? :)

Аргументація просто вбиває.

Відсотково циганів більше, кількісно українців... але згадують жидів. На мою думку, це свідчить тільки про те, що той що згадує жидів - прибріхує. На твою - не знаю... Але Нюрнберг і Ющенко - незаперечні авторитети... Ну що ж... УРА! ТАК! ТАК! ТАК!

Коли бракло всіх аргументів, все звелося до "Христос сказав любити". Ну що ж, амінь.

Христос казав любити, хрестоносці показали як любити.

Церква, яку ти ненавидиш за "середньовічну інквізицію та полювання на відьом (жидівських)" в кінці стала найвагомішим аргументом.

Бог терпів, і жидам велів. Тимчасово. Тому що послідовний. Алілуя!

Правда тоді Бог - антисеміт? Свят-свят-свят...

13 апостол був, але звали його Мойша, і того про нього не згадують. Алілуя!

Папа - ессівець. Тому антисемітизм. А ще - втілення апостола Петра. Петро - антисеміт. Алілуя!

Ти або провокатор, або дурний. В обох випадках - вічна пам'ять. Накручуй відвідуваність форуму.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 12:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ізраїль підтримується з усих сил США і світовим капіталом, так що думаю могутність далеко не безмежна...
Щодо сіонізму: видно шановний 21-річний не читав ніх.. з історії сіонізму та творів його засновників: Герцля, та ін.
Раджу також почитати твори його одномленінника антисіоніста Едуарда Ходоса

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 15:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:
Українська Нація в Україні є титульною...

А що власне таке - нація? Це сума громадян юдейського, африканського, тощо походження, які "допомагають москалям будувати вільну Україну"...
Під "титульним" вірніше розуміти "етнос", аби уникати тотожності "народу" у політичному та генетичному сенсах.

Тут форум за генетичною, а не патріотичною ознакою, ситуація дивна, якщо не зважати на нещодавнє колоніяльне поневолення, що й робить зрозумілою таку вакханалію русо-, юдо- і т.п. фобії. Якщо українці позбудуться комплекса меншовартості, то й нацистські настрої зійдуть нанівець, а державницькі, себто - націоналістичні, візьмут гору.

Але з позиції наци є цілковито зрозумілим, що фашистські колаборанти мало відрізнялися від партизанів УПА. До речі, такої ж думки дотримуються й червоні реваншисти - протилежності притягуються аж до однаковості.

Утім різниця між патріотами та СС таки є:
Перші билися за позитивну ідею, а решта - за негативну, добро проти зла, щирість проти користі, тобто відрізняти СС та НКВД - в принципі неможна, бо це ті ж самі фальшиві "протилежності", що у дійсності співпадають.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 19:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ярко написав:
Тобто відрізняти СС та НКВД - в принципі неможна, бо це ті ж самі фальшиві "протилежності", що у дійсності співпадають.

Я це вже пояснював, спробую пояснити ще Вам особисто.

Ви обсолютно праві. СС та НКВД - тотожності. Але глянемо на внутрішні механізми:

Як СС, так і НКВД мало каральні та фронтові частини. Тотожно.

Так історично склалося - тому що керівництво і тих і інших боролося за сфери впливу з керівництвам армії Рейху і СССР відповідно. Тому намагалися збільшити свою кількість умовно підлеглих більшою кількістю частин. Тотожно.

От тому і були СС "Галичина", СС "Вікінг" та багато інших СС - які були вояками, а не карателями. Які за всю свою історію не воювали з мирним населенням, а тільки з озброїним ворогом, і тому до звірств каральних СС не мають жодного відношення крім назви. І ними затикали діри та "котли", тому більшість загинула.

Так само були прикордонники СССР, які всі були НКВД - бо так сі стало, що прикордонні війська рахувалися НКВД. І вони також воювали тільки з ворогом, і також більшість загинула. І вони також не мають жодного відношення до катів з НКВД, крім назви.

Тотожно.

Висновок:

Я вважаю катів НКВД - злочинцями, яких треба судити не зважаючи на вік.

Я вважаю карателів СС - злочинцями, яких треба судити не зважаючи на вік.

Я вважаю, що діяльність структур СС та НКВД в цілому злочинна, але треба чітко відділяти де-юре, і де-факто злочинців.

Мені шкода фронтових вояків НКВД та СС любої національності, і я не маю, що їм закинути або чим дорікнути.

Відповідно до вищезказаного, я не маю що закинути СС "Галичині". Це логічно.

Тут спиніться, і подумайте, чи ви хочете щось заперечити. Я думаю, люба розумна людина погодиться зі мною.

А от якщо ви не погодитися з цією мою думкою, то це вже ваша особиста справа:

Я трішки з більшою повагою та жалем ставлюся до СС "Галичини", тому що, на відміну від інших, вони мої земляки. Це не логічно. Це називається патріотизмом.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 19:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ярко написав:
21-річний написав:
Українська Нація в Україні є титульною...

А що власне таке - нація? Це сума громадян юдейського, африканського, тощо походження, які "допомагають москалям будувати вільну Україну"...
Під "титульним" вірніше розуміти "етнос", аби уникати тотожності "народу" у політичному та генетичному сенсах.

Тут форум за генетичною, а не патріотичною ознакою, ситуація дивна, якщо не зважати на нещодавнє колоніяльне поневолення, що й робить зрозумілою таку вакханалію русо-, юдо- і т.п. фобії. Якщо українці позбудуться комплекса меншовартості, то й нацистські настрої зійдуть нанівець, а державницькі, себто - націоналістичні, візьмут гору.

Але з позиції наци є цілковито зрозумілим, що фашистські колаборанти мало відрізнялися від партизанів УПА. До речі, такої ж думки дотримуються й червоні реваншисти - протилежності притягуються аж до однаковості.

Утім різниця між патріотами та СС таки є:
Перші билися за позитивну ідею, а решта - за негативну, добро проти зла, щирість проти користі, тобто відрізняти СС та НКВД - в принципі неможна, бо це ті ж самі фальшиві "протилежності", що у дійсності співпадають.

Повністю солідаризуюсь. Щоправда, Ваше останнє речення доцільно перефразувати в більш глобальному значенні: гітлерівський нацизм та сталінський більшовизм в їх ідеології відрізняти не доцільно, бо це фальшиві "протилежності", які на практиці збігаються в ФАШИЗМ. :(
Адміну.
Буде чесно якщо авторство цієї гілки Ви перепишите з мене на себе, оскільки її назву писав не я. ;)

Востаннє редаговано: 21-річний (08 листопада 2005, 23:01), редаговано 2 раз
Чорний

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2005, 20:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:
Повністю солідаризуюсь. Щоправда, Ваше останнє речення доцільно перефразувати більш глобально: гітлерівський нацизм та сталінський більшовизм на практиці збігаються в ФАШИЗМ. :(

Хлопці відкрили для себе Америку. Так це само собою, що системи тотожні. Тоталітарні системи формують цінність - велика германська нація, робочий клас, і образ ворога - унтерменші, або буржуїв. Ну і велику мету - всесвітній Інтернаціонал, або Вічний Третій Райх.

Не хочу починати знову, як з "сіонізмом", але термін "фашизм" - то трішки не те. Фашизм - це споконвічна українська байка про віник - якого важко розламати вкупі, але легко по патичкам.

21-річний написав:
Буде чесно якщо авторство цієї гілки Ви перепишите з мене на себе, оскільки її назву писав не я. ;)

Мені значно легше змінити назву, та й розпочали тему ви. На яку змінити? Забрати знаки питання та оклику в кінці буде достатньо?

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2005, 00:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Не хочу починати знову, як з "сіонізмом"

До речі, щодо сіонізму буде справедливо визнати, що ідеологія цієї єврейської течії аналогічна ідеології ОУН і УПА в головних питаннях: ставленні до комунізму та нацизму і, відповідно, до радянської та гітлерівської імперій зла. Це означає, що незважаючи на провокації єврейських і українських крайніх елементів, стосунки між євреями та українцями в Україні повинні бути якщо не лояльними, то принаймні взаємотолерантними. Наразі усі проблеми в цих стосунках є штучними.

Чорний

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2005, 01:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

21-річний написав:
До речі, щодо сіонізму буде справедливо визнати, що ідеологія цієї єврейської течії аналогічна ідеології ОУН і УПА в головних питаннях: ставленні до комунізму та нацизму і, відповідно, до радянської та гітлерівської імперій зла. Це означає, що незважаючи на провокації єврейських і українських крайніх елементів, стосунки між євреями та українцями в Україні повинні бути якщо не лояльними, то принаймні взаємотолерантними. Наразі усі проблеми в цих стосунках є штучними.

Як завжди, ви майже праві.

1. Так, сіонізм та український націоналізм визнають своїми ворогами антинародні імперії. Це нормально, будь-яка патріотична сила не любить чужих нацистів :)

2. Різниця в тому, що сіонізм - це нацизм, а український націоналізм - ні.

Саме тому, відповідно до пункту 1, особисто я не люблю сіоністів - не тому, що вони жиди, а тому, що вони жидівські нацисти.

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2005, 03:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
відповідно до пункту 1, особисто я не люблю сіоністів - не тому, що вони жиди, а тому, що вони жидівські нацисти.

Це було визнано Нюрнберзьким трибуналом?
Сіоністський рух Палестини був таким же національно-визвольним як рух ОУН-УПА в Україні. Не дивно, що комуняки ненавидять ОУН-УПА і єврейський сіонізм.

П.С. А "жидівські відьми" теж були гіршими, ніж гітлерівці? Настільки, що заслужили спалення живцем "християнськими" сатаністами? :((((

21-річний

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2005, 03:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1. Звірства ССівських КАТІВ проти невинних людей, особливо жінок і дітей, за логікою НЕ можуть бути КАРАльними. НІЯК!
2. "Ти або провокатор, або дурний".
Звичайно, я розумію, що маючи привілейоване становище, можна безпідставно критикувати і ображати кого завгодно. Але все ж мушу відповісти: дурним я не був ніколи, а "провокатором" я можу бути хіба що у Вашій чи ще чиїйсь заангажованій антиукраїнській уяві.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,