•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дмитро Олександрович Корчинський

Автор Повідомлення
Уманко

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2009, 11:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Сволота він остання. І провокатор.

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2009, 00:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Уманко написав:
Сволота він остання. І провокатор.

Можна аргументи?

Неволя в рідній стороні.
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2009, 09:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Може і провокатор.Але питання він ставить гострі і правильні.Інколи провокація буває корисною.Одним словом шоумен ще той.
журавчик

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2009, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Корчинський багато в чому правий. Аналітик з нього блискучий. Тільки біда його в тому що він не може втілити в життя свої ідеї. Ну не вистачає в нього на це внутрішньої сили. Тому й є він локальним лідером на рівні бля...пробачте братства! А цинізм його породженний по-перше власною слабістю (він це не приховує), а по-друге розумінням того, що цей бидлячий народ змінити своє життя не може.

І душі померлих ідуть по землі....
Нік3

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2009, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Полегше про народ. Ти не кращий.
А Корчинський завжди в першу чергу думає про власну вигоду. На Україну йому начхати.
Взагалі, оцінюючи політиків, варто взяти за критерій їхні дії - дбають вони в першу чергу про свої шкурні інтереси чи про інтереси держави.
Вернидуб

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2009, 17:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
Взагалі, оцінюючи політиків, варто взяти за критерій їхні дії - дбають вони в першу чергу про свої шкурні інтереси чи про інтереси держави.

Складність у тому, що це визначити напевне майже неможливо.
Саід

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2009, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Корчинський завжди в першу чергу думає про власну вигоду.

Кожна людина, завжди думає, в першу чергу, про свою власну вигоду. Деякі, свідомо,а частіше несвідомо,ховаються за альтруїзм. І Корчинський в цьому випадку не виключення. Якщо певна більшість при цьому живе добре - вважається, що це дійсно толковий чолов"яга, а якщо ця сама більшість незадоволена - кричать, що він гад і егоїст

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2009, 10:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Є націоналисти, а є провокатори! Їх не завжди розпізнаєш. Та і незавжди дія сильніш від слова.
Я не скажу, що він абсолютне зло чи добро. На мою думку його місце у програмі "подвійни доказ" там він знайшов свою нішу і як нидивно впливав на людей сильніш, ніш коли брав у руки зброю.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2009, 15:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://videonews.com.ua/blogs/korchinskiy/view/106

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2009, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадимир написав:
http://videonews.com.ua/blogs/korchinskiy/view/106

Я таких 17 роликів бачив у нього, чого не побажаю іншим.

Вадимир

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2009, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:

Я таких 17 роликів бачив у нього, чого не побажаю іншим.

http://videonews.com.ua/blogs/korchinskiy/
Чому, дещо цікаве можна почути.

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2009, 16:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Салоїд написав:
Є націоналисти, а є провокатори!

"справжні націоналісти"? :D

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2009, 18:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти. Ось один з друзів Діми Корчинського: Петро Михайлович Хомяков.

http://gulag.ipvnews.org/new/article20090208.php
(коротенький відеоролік в кінці сторінки)

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2009, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://videonews.com.ua/blogs/korchinskiy/view/111

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://videonews.com.ua/blogs/korchinskiy/view/43

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"