•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дмитро Олександрович Корчинський

Автор Повідомлення
Несправжній

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://videonews.com.ua/blogs/korchinskiy/view/43
СВВ

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2009, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

якийсь в нього нездоровий вигляд, мушу сказати )))

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2009, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Корч відривається, джерело ТСН.

Партія "Братство" заявляє, що Росія повинна безкоштовно поставляти Україні природний газ, а також "відкривати українські школи в звільнених нами містах".

"Світ завдячує визволенням від фашизму насамперед нам, українцям. І лише в другу чергу – росіянам та іншим народам Радянського Союзу. Завдяки нам танки Гудеріана не ввійшли у Москву – Росія ніколи б не справилася з ворогом самотужки", - говориться в заяві, оприлюдненій прес-службою "Братства".

"Ми чекаємо від Росії - безкоштовного газу і відкриття українських шкіл в звільнених нами містах", - заявили в організації.

Крім того, "Братство" обіцяє 9 травня "петардами і димовими шашками нагадати послам європейських країн про жахи Великої Вітчизняної війни".

"Разом із живими ветеранами ми прийдемо до посольств Франції, Польщі, Бельгії, Данії, Норвегії, Росії, Британії та Ізраїлю. Ми вимагаємо безвізового режиму для визволителів та їхніх нащадків, прийняття до ЄС, грошей та безкоштовного газу", - заявили в Братерстві.

На думку організації, "Євросоюз – це врятовані нами країни, котрі зараз бридяться бачити нас у своєму колі".

"Це зараз бельгійці, датчани та інші роблять вигляд, що не знають ніякої України. А 65 років тому, облизуючи чобіт німецького солдата, вони сподівалися лише на Перший, Другий, Третій та Четвертий Українські фронти", - підкреслили в "Братстві".

"Боляче бачити, як бідують наші ветерани. В цьому винен не тільки наш уряд, але й уряди багатьох європейських країн. Вони всі повинні платити пенсії нашим ветеранам", - йдеться в повідомленні.

На думку "Братства", "українцям довелося у XX столітті знищити дві імперії: німецьку ми подолали героїзмом, радянську – саботажем".

"Ми чекаємо від Європи вдячності, грошей, почесного місця на ринках і безвізового режиму для всіх громадян України", - резюмували в організації.

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2009, 19:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нарцизисм о є страшна річ. Самозакоханість вбиває. А де ж його;"Якщо на заводі не працює вентиляція, треба спалити кабінет директора."( Доктрина нестабільності)

Щось не зрозуміло.Д.Корчинський претеднує на роль Вчителя?Його "понятія" це чистої води провокація.Пощо? Стати другим попом Гапоном. Але СБУ не тягне на Охранку початку минулого століття.

Може досить стьобу, а краще розповісти як закінчується дорога в нікуди."Лобизанієм"( в переносному розумінні слова ) з Конотопською відьмою, поїздками на броньовику, чи може Київським Будинком моделей?

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2009, 13:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://unian.net/ukr/news/news-321679.html

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2009, 00:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Покажіть мені, аби хоч одна з маргінальних націоналістичних організацій зробила бодай одне з того, що робимо ми!

Ви називаєте «маргіналами» – «Свободу»?

Ні, вони вже не маргінальна партія, позаяк мають своє представництво в місцевих органах влади.

У «Свободи» взагалі інша естетика… Естетика і пропагандистські тези «Свободи» – це: нас побили в Криму, нас побили в Одесі, нас образили в Києві, нас не пустили на Хрещатик, нас опустили, над нами познущалися. Це ось естетика «Свободи».

У нас інша естетика – ми побили там, ми опустили там, ми напали там…

Тобто це різні жанри… Так, я визнаю, що жанр «Свободи» – ефективний жанр. Дай Боже, здоров’ячка всім таким партіям, у тому числі «Свободі». Я теж за них радію. Ми просто працюємо в різних жанрах.

Ось такі пізньої ночі думки навіяло:
А він, як завжди правий. Як не прикро це звучить, як не болісно. Можлививо й такі як він дуже потрібні зараз нашому суспільству.
Для того, щоби говорити у голос те, що ми боїмося сказати самим собі.
Такий собі злий геній, нашого націоналізму, маленький, але дуже "смердючий" троль, який виник, після доби милування так званими "націонал-демократами", котрі смердять насправді набагато гірше.

Так, ось, що до жанрів. Свобода це парламентська партія. І намагається прийти до влади парламентським шляхом. Поки така надія ще є. Але, як ця надія зникне, ось доді стануть затребувані такі, як Корч.
Можливо не він особисто та його "Брацтво", але його методи, його іронія. Він багато чому нас вчить. Вчить іронічною, гіперболізованою перверзійною методою. Але саме так потрібно боротись з ворогами. Правил немає. Є тільки війна.

Нехай він 100 разів провокатор і агант, але згодіться не дурний і його слова влучають у саме яблучко.

Чи не подумати Свободі про "інше" крило партії....скажімо так, м'яко...непарламентське.
Часи можливо настануть смутні. А мені чомусь здається, що Корч, як чорний пророк, може виявитись правий.
Може досить множити комлекс опущеності ?

Цитата:
Теперішнім українцям... Вони дуже боязливі. Усе-таки Сталін зробив селекцію свого часу, і теперішнє покоління українців уже непутяще, небоєздатне.

Подивіться навіть щодо останньої економічної кризи… Уся Європа піднялася, уся Європа кидалася пляшками з бензином у поліцейські машини, уся Європа виходила на вулиці. Що робили українці? Нічого! Ніхто ні на що не наважився.

Про що це свідчить? Свідчить про те, що нація хвора, вона всього боїться.
.....Ні, не люблю. Я не люблю теперішніх українців. Я, як і всі українці, люблю тих українців, які були колись, у XVII столітті, і сподіваюся на тих, які коли-небудь будуть.

Ті, які є зараз, мене дратують.

Люблю українців зі зброєю в руках, які найбільше люблять свободу і готові жертвувати собою за свободу й віру, одержуючи при цьому шалене задоволення.

Хочу, аби нація овець знову перетворилася на націю вовків.

Багато в чому з ним погоджуюсь.
Ви скажете, шо це неправда ?
Доті ви повний дурень !
Тоді ми йдемо до вас....жартую ;)
Промінчик

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2009, 10:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
...війна в Абхазії й Чечні ...

В той час коли Україна інтенсивно перетворювалася в Руїну,
Корчинський вивозив українських хлопців-патріотів далеко від України, туди в Абхазію й Чечню воювати, а вони могли б тут в Україні "попрацювати".

Особисто мені більше подобається СНПУ-ВО"Свобода", що направляє всі сили в першу чергу на вирішння внутрішніх проблем (хоча методи в "Свободи" це - лише політична агітація і просвітництво нації, але від офіційної політичної партії чого більше вимагати?).
а в УНСО чи "Братстві" Корчинського напрям політики партії спрямовано в першу чергу на "війну в Абхазії й Чечні", а внутрішніх проблем не помічають, а коли й помітять, то їхня войовничість до "української" влади не проявляється. Я не чув, щоб Корчинський підірвав ВРУ, чи КМУ... :)
Сумний

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2009, 17:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Промінчик написав:
Цитата:
...війна в Абхазії й Чечні ...

Я не чув, щоб Корчинський підірвав ВРУ, чи КМУ... :)

І не почуєте.Хлопець непоганий, але дуже від нього тхне романтизмом і надутістю ( читай " Війна у натовпі"). І справа не у в тому,що він "вивозив".Займався цим "Дядя Толя", а Дмитро збирав Славу.Розумний "перець", але часи "червоних бригад" вже у минулому.

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2010, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Доволі цікаве інтерв'ю Корчинського: про підприємницький Майдан, Податковий кодекс, політичну еліту України та про все таке інше.
Цитата:
... виявляється, яким би не був страшним Янукович, він боїться найменшої громадської активності.

Раніше у нашого народу було дві ілюзії - Ющенко і Янукович. Одну вже подолано, і всього за кілька місяців майже вдалося подолати й іншу. Народ, позбавлений ілюзій, це дуже добре...

http://ua.for-ua.com/interview/2010/12/08/101033.html

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2010, 11:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орел написав:
Доволі цікаве інтерв'ю Корчинського: про підприємницький Майдан, Податковий кодекс, політичну еліту України та про все таке інше.
Цитата:
... виявляється, яким би не був страшним Янукович, він боїться найменшої громадської активності.

Раніше у нашого народу було дві ілюзії - Ющенко і Янукович. Одну вже подолано, і всього за кілька місяців майже вдалося подолати й іншу. Народ, позбавлений ілюзій, це дуже добре...

http://ua.for-ua.com/interview/2010/12/08/101033.html

"Я сподіваюся, нове покоління цим і займеться, а ми, «старички», писатимемо поеми і заяви у міліцію. Я якраз серед тих, хто буде писати поеми. "

– мабуть оце і є квінтесенцією його інтерв’ю.
1709

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2010, 06:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Промінчик написав:
В той час коли Україна інтенсивно перетворювалася в Руїну, Корчинський вивозив українських хлопців-патріотів далеко від України, туди в Абхазію й Чечню воювати, а вони могли б тут в Україні "попрацювати".

Хоч я з-під пам'ятників промов-переказів, поперед діда-прадіда, не виголошую і статей-переказів-дайджестів на сайтах не пишу, але я у 1991-1994 під стіл пішки не ходив !
Тому й можу, спираючись на власний досвід, стверджувати про те,
що БУЛА КДБ-режесура, яка дозволила колишнім комуністам ВТРИМАТИ ВСІ ЕКОНОМІЧНІ ВАЖЕЛІ й ПОГРАБУВАТИ НАРОД !

У травні-1992 мені зателефонували й запропонували "взяти харчів на три дні, одяг та їхати до Криму найскоріш впроваджувати укр-мову" !
Я сказав "Чому до Криму ? Хіба у Києві все гаразд, хіба у переходах рекетири не збирають данину з колишніх науковців-інженерів-робітників, яких ті ж самі КПРС-директори масово тисячами звільняють , які змушені продавати останні нові черевики, аби хліба купити ? Хіба комуномутанти не вивозять, списавши за копійки, продаючи через Прибалтику за тисячі, все коштовне з фабрик, НІІ, НДІ, заводів" ?
А мені відповіли, що укрмова у Криму найактуальіша і за неї треба їхати й битися !
Я тоді організаторів тих послав подалі й просив мені більш не телефонувати !
З питаннями "комуномутанти грабують Київ, породжуючи десятки тисяч безробітних" я пішов до одного нардепа, який і нині "залою скаче" !
Він послухав мене 20 секунд, а потім, поплескавши мене по плечу, сказав "Братіку, це все актуально, але розкажи все це моєму секретарю" !
З цього моменту, як на мене, цей палкий патріот-нардеп почав робити НЕ НА УКРАЇНУ, а на особистий добробут і відносний спокій !

Далі цитую Артура Джміля:

У ТРАМВАЇ ДВОЄ Б'ЮТЬСЯ.

* До подій 15.10.2005 на Хрещатику у Києві.
1. Пильнуй:
У трамваї двоє б'ються, лаються, штовхають,
А злодюги (компаньйони) гаманці збирають !
2. Народне:
На одному кінці села закричали "Горить",
А на іншому - КОНЕЙ ПОКРАЛИ !

В Україні окупанти -
Комуномутантки й комуномутанти !

Клята відьма конотопська -
Морда жлобська, морда жлобська !

Кричить: "Крові на майдани,
Народної крові".
А для нас - лихі кайдани
В прапорах імперської любові.

То є фішка, є дурилка, бо ВІН біля столу
З олігархами скріпляє рабство наше знову !
Не помилимося ж вдруге: За Кравчука
"Прапор й мова" голосно кричали,
А колишні комуністи, ВСІМ НАУКА,
КРАЛИ, КРАЛИ й КРАЛИ !!

З рекетирським й мафіозним гроші поєднали,
Депутатство прикупили й закони писали
,
Потім, трохи налякавшись, до столу присіли,
А ДЕ ЧЕСНИЙ ПРЕЗИДЕНТ, ДЕ НАРОДУ СИЛА ?!

Артур Джміль,
дата 16.10.2005
Ріно

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2011, 19:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Златояр написав:
Чи не подумати Свободі про "інше" крило партії....скажімо так, м'яко...непарламентське.
Часи можливо настануть смутні. А мені чомусь здається, що Корч, як чорний пророк, може виявитись правий.

По-перше, чому як "чорний пророк"?
За іронічними висловлюваннями Корчинського криється розуму більше
ніж у палких промовах багатьох сучасних "патріотів".

По-друге, правий може виявитися не тільки він. Розумних людей багато.
Шкода тільки, що порозумітися вони між собою не можуть. Кожен пнеться у Гетьмани...

По-третє, в наших "хащах" стільки розвелося партій, їхніх філій та "крил",
що інколи, здається, плюнути нікуди щоб не потрапити раптом у чергового "батька нації".

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2011, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Корчинський в студії Шустера:
http://www.youtube.com/watch?v=tb_y349ElOM&feature=related
P.S. Сподобався коментар до даного відео(мова оригіналу):
@Israel47100 О Боже! бЕДНЫХ ЕВРЕЕВ ОТОВСЮДУ ГОНЯТ И ТАКИ ОПЯТЬ ХОТЯТ УБИТЬ!!!
trueheephop 1 день назад

Редаговано: Віндіго (05 жовтня 2011, 20:11)
Слухач

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2011, 14:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Самим евреям потрібно на коліна падати за ті страждання які вони завдали і завдають людству.
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2011, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:
Корчинський в студії Шустера:
http://www.youtube.com/watch?v=tb_y349ElOM&feature=related
P.S. Сподобався коментар до даного відео(мова оригіналу):
@Israel47100 О Боже! бЕДНЫХ ЕВРЕЕВ ОТОВСЮДУ ГОНЯТ И ТАКИ ОПЯТЬ ХОТЯТ УБИТЬ!!!
trueheephop 1 день назад

Та в жидів будь-яка спроба сказати щось їм невигідне прирівнюється до спроби негайного та поголовного винищення всіх жидів.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,