•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

США

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2011, 15:30 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Людині, яка хотіла повернути долару золотий вміст, грозить 20 років тюрми. "Вільний долар" фон НотХауса:
http://ibk.ru/62111.html

Цікава ситуація.
Мені на Уралі колись розповідали таку історію : Знаменитий фабрикант Дємідов (найстарший) мав багато заздрісників у Петербурзі, що постійно "капали" на нього, що непомірно багатіє.
Аби відвести від себе невдоволення КатериниЦвай, він відчеканив і надіслав їй в подарунок п'ять возів золотих червінців з її профілем.
Заздрісники моментально звинуватили його у фальшуванні, але коли зробили аналіз, то виявилось, що вміст золота в його червінцях був навіть вище, ніж в царських.
Це було достатньою підставою, аби зняти всі звинуваченні і Катерина нагородила Дємідова орденом.

Якщо дивитись ціну срібла в наших банках, то унція зараз коштує близько 50 доларів. http://www.prostobank.ua/spravochniki/bankovskie_metally/(cur)/XAG/(weight)/6
Якщо ж
Цитата:
20 "свободных долларов" стоили равноценно унции серебра.
, то виходить, що уряд США теж має нагородити цього Бернарда фон НотХауса (Bernard von NotHaus) хоча б срібною медаллю :).

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2011, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто не переглядав-цікаво.

http://vkinobar.ru/dokumentalistika-onlajn/3188-Bolshoe-Amerikanskoe-shou-smotret-onlayn.html

Слава Україні!
Холодно

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2011, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Штати почнуть вивід військ а Афганістану.
Давно пора.
Нарешті кацапи почнуть займатися своїми справами на півдні, а не лишень рятувати Україну , задовбали вже.

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2012, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У США законодавчо заборонені протести та мітинги
http://translate.google.com.ua/translate?sl=en&tl=uk&js=n&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Frt.com%2Fusa%2Fnews%2F348-act-tresspass-buildings-437%2F&act=url
Згідно нових правил у США, будь-якій людині забороняються будь-які прояви протесту і демонстрації.
А за участь Ви можете потрапити за грати.
Також Вас можуть посадити за те, що хтось донесе на Вас за те, що Ви проти чогось збираєтеся протестувати.
Холодно

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не призначений для преси фрагмент розмови між американським і російським президентами в Сеулі потрапив до ЗМІ.

Дмитро Медведєв і Барак Обама розмовляли при працюючому мікрофоні ще до початку прес-конференції.

Зокрема, Обама сказав Медведєву, що після виборів матиме більше можливостей для співпраці з Росією у питанні ПРО в Європі.

Як пише The Guardian, журналісти змогли почути наступну розмову:

"Щодо усіх цих питань, особливо протиракетного захисту, це може бути вирішено. Але важливо, щоб він дав мені простір", - сказав Обама.

"Так, я розумію. Я розумію ваше повідомлення про простір (для маневру). Простір для вас", - відповів Медведєв.

Обама додав: "Це мої останні вибори. Після виборів я зможу бути більш гнучким".

"Я розумію. Я передам цю інформацію Володимиру (Путіну)", - відповів Медведєв.

от це так президент Америки ))))) , комуж ти поступаєшся, сучка ти крашена, така Держава як штати?

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 21:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 29 березня 2012, 07:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

от це так президент Америки ))))) , комуж ти поступаєшся, сучка ти крашена, така Держава як штати?

Кому? Тому хто гроші тримає, це раз, бо ж якщо Росія і Китай виведуть свої капітали з США, Америка буде лапу сосати.

І по друге, я хто такий Обама? Це лівак, навіть не американець - і не негр, до речі. Бо негри - це американці, нащадки рабів, які 300 років працювали в Америці, жили там, воювали за неї. А він кенієць, тобто просто іноземець. Дружина його, хоча й американка-негритянка, але ще більш ліва, в юності з "Чорних пантер", комуністичної негритянської організації.
Він сам повністю вихований під впливом американських ліваків, переважно з числа колишніх радянських агентів впливу (ясно якої національності), а також різної троцкістської мерзоти.

Є в Америці такий собі колишній ЦРУшник якого звуть Кент Клізбі. Він написав про це цілу книжку, назву якої можна перекласти як "Добровільні помічники". Саме про те, як радянські агенти впливу, навіть вже після розформування СРСР, створювали атмосферу політкоректності і антиамериканських настроїв в самих США.
Ось дані автора і книжки.
http://kentclizbe.com/
http://www.amazon.com/gp/product/0983426406/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&tag=willinaccomp-20&linkCode=as2&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=0983426406
http://www.willingaccomplices.com/
Я, правда, її ще не читав.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2012, 03:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.isra.com/news/155910

Слава УКраїні!
Свенц

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2012, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не розумію навіщо ви шукаєте якісь теорії заговору щодо США. Хлопці, треба було б знати, що Америка чи ненайближча нам українцям країна світу (треба просто відкрити карту тих країн що визнали Голодомор геноцидом українського народу). Послідовно, США проводять про-українську політику протягом десятиліть. Якби не Обама і Янукович, мабуть ми би мали хорошого економічного та політичного партнера, а це дуже особливо зважаючи на позицію РФ. До речі, за Буша мл. США намагалися створити коаліцію з України та Польщі у Східній Європі, але 2008 рік перекреслив всі ці перспективи. Але якщо вам так не до вподоби глобальна роль штатів, уявіть собі що може статися зі світом коли ця прерогатива перейде від Заходу до Азії (Китаю разом з РФ), чи до такіх прекрасних країн як Індія?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 12:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Послідовно, США проводять про-українську політику протягом десятиліть

Знову таки, можна факти?
Кубинці (кляті комуняки) протягом десятиліть лікують тисячі українських дітей, особисто знаю людину, якій на Кубі зробили дуже складну операцію на хребті, така операція в США (та і в Україні) коштувала б десятки тисяч доларів.
От не чув щоб в США запросили оздоровитись бодай одну єдину дитину. Ще одна тьотя Катя Чумаченко, знаєте? Уже скільки років дитячу клініку майбутнього будує, яму викопали - так і стоїть, мабуть уже завалилася. От вам і глобальна роль. Ото хіба про загальнолюдські цінності потриндіти, і якийсь фонд зафігачити. Ну ще дружину Гонгадзе пристроїли. І Мельниченка :)
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2012, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свенц написав:
Не розумію навіщо ви шукаєте якісь теорії заговору щодо США. Хлопці, треба було б знати, що Америка чи ненайближча нам українцям країна світу (треба просто відкрити карту тих країн що визнали Голодомор геноцидом українського народу). Послідовно, США проводять про-українську політику протягом десятиліть.
)))
У часы Галадамору валахатыя бальшавікі вядомай нацыянальнасці прадавалі збожжа, адабранае ва ўкраінскіх сялянаў, валахатым капіталістам тае ж нацыянальнасці ў ЗША.
Калі пад час экспансіі албанскіх экстрэмістаў на Балканах, ва Украіны быў шанс стаць самай уплывовай там дзякуючы падтрымкі славянскіх краінаў (перахапіўшы ініцыятыву ў Расеі), і украінцы дапамаглі напрыклад македонцам, то хто пазваніў Кучме ? ))
Такое паняцце, як Вашынгтонскі абкам, ведаеце ? ))

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2012, 03:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Знову таки, можна факти?
Кубинці (кляті комуняки) протягом десятиліть лікують тисячі українських дітей, особисто знаю людину, якій на Кубі зробили дуже складну операцію на хребті, така операція в США (та і в Україні) коштувала б десятки тисяч доларів.
От не чув щоб в США запросили оздоровитись бодай одну єдину дитину. Ще одна тьотя Катя Чумаченко, знаєте? Уже скільки років дитячу клініку майбутнього будує, яму викопали - так і стоїть, мабуть уже завалилася. От вам і глобальна роль. Ото хіба про загальнолюдські цінності потриндіти, і якийсь фонд зафігачити. Ну ще дружину Гонгадзе пристроїли. І Мельниченка :)

Дядя Ваня це знови ви. Як у прекрасному радянському кіні, які ви так полюбляєте. Про випадок з дітьми на Кубі знаю. Добрі люди. Але як я розумію ми тут говоримо про цінності Дядя Ваня. Коли я пишу "про-українська політика" це може бути навіть слово, уявляєте, навіть слово, подяка, чи співчуття! Американці співчувають нам за ті страшні втрати які понесла Україна в наслідок голодоморів-геноцідів, війн та окупації Радянським Союзом. Москалі нам не співчувають у цих питаннях. Як я це знаю? По-перше мав багато розмов, по друге на офіційному рівні Москва (як правоприємниця СРСР) не визнає всіх цих злочинів. Нам ніхто не повинен лікувати наших дітей, але ми самі, ніхто нам не винен гроші, навіть Америка. До речі, про "про-українську політику", є такі структури як МВФ та Світовий Банк які працюють під патронатом США, і ви Дядя Ваня навіть не уявляєте скільки грошей вони виділили на розвиток України. А ви кажете, яка там "про-українська політика," як у прекрасному радянському кіні памятаєте - "на весчи нужно смотреть ширше."

Редаговано: Свенц (30 грудня 2012, 05:58)
Свенц

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2012, 04:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Яйнут, дуже тішуся з того що Ви пишите білоруською мовою, але ж на українському форумі. Ваше запитання не зрозумів, але якщо зрозумів правильно, то воно мені смішне так само, як і вам смішний мій попередній пост.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2013, 09:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Як у прекрасному радянському кіні, які ви так полюбляєте.

Угу
без остраху про психіку дитини можу вмикати лише радянські фільми - бо точно впевнений що там не буде чорнухи порнухи нікому не відріжуть голову і нікого не згвалтують.
От за співчуття - велика подяка.
Цитата:
ви Дядя Ваня навіть не уявляєте скільки грошей вони виділили на розвиток України

А скільки виділили і що саме розвинули? Дякую.
гм... і скільки витягнули З України?
Політика чудова - як у банків - беріть кредит - розкрадайте, платіть пенсії, проїдайте, дерибаньте - ваші проблеми - але потім віддавайте з %-ми... аяяй-немає грошей? продавайте квартиру а жити під міст. оце щось таке і з Україною. Доречі, пенсійний вік, за який проклинають Януковича і Регіони - це вимога саме МВФ - як Ви це прокоментуєте?
Свенц

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2013, 04:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Політика чудова - як у банків - беріть кредит - розкрадайте, платіть пенсії, проїдайте, дерибаньте - ваші проблеми - але потім віддавайте з %-ми... аяяй-немає грошей? продавайте квартиру а жити під міст. оце щось таке і з Україною. Доречі, пенсійний вік, за який проклинають Януковича і Регіони - це вимога саме МВФ - як Ви це прокоментуєте?

Яка є альтернатива сучасній ринковій економіці і міжнародному кредиту? Як ви зрозуміли це було риторичне запитання. Про Януковіча відповідати немає сенсу. Якщо неподобаються банки, треба створювати кредитні спілки, які є більш демократичними та контролюютсья всіма їх членами. Але Україні вкрай потрібно нарощувати внутрішній споживчий та фінансовий ринкі; разом із тим підвищувати середню заробітну платню. Звісно що такі структури, як МВФ шукають нові ринкі, вкладають гроші туди де вони очікують прибутків. Але їх гроші нам необхідні. Корупція, це внутрішня проблема отримувача. Хороший приклад політикі запозичення - Прибалтика, поганий - Греція!

Альтернативи ринковим відносинам примарні, а частіше навіть просто утопічні. СРСР це продемонстрував. З Новим Роком!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,