•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Свобода в Хмельницькому

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не дуже знаючи проблеми Хмельниччини все ж задоволенням перечитую тему - тому що моє дитинство пройшло в Славуті, і вихоплювати з тексту знайомі назви надзвичайно приємно.

:)

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 10:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_5663.php

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_5651.php

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_5839.php

Редаговано: Вареник (13 лютого 2009, 10:27)
Слово
Гість

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2009, 11:28           Відповісти цитуючи     Догори

доброзичливець_хм написав:
Я шанувальник Свободи ще з часів СНПУ хочу попередити усіх людей причетних до керівництва партії: в Хмельницькому зі Свободою - БІДА!!!!! Організації фактично немає!!!!!! Серед націоналістичних діє лише КУН і все!!! Там прийшов новий хлопчина і закрутив усю роботу!!! Вони і намет ставлять в центрі постійно, вони в пресі постійно, на телебаченні, листівки розповсюджують, короче їх робота на виду, з ким не говориш це дуже помітно. Є козаки-характерники, вони теж діють. Свобода ж фактично вмерла, коли не зайду в офіс, нікого немає, роботи слуху взагалі немає!!! Робіть щось бо капець буде!!!!! Перетягніть кунівців до себе чи що!!!
В КУНу, на мою думку, перспектив немає, ма місцевому рвін можливо, але на всеукраїнському їм вже повний тиндєц, лише Свобода з націоналістичних сил має майбутнє, а отже повинна підтримуватися усіма, лише на вас ми покладаємо надію!!!! Але такий регіон як Хмельницький не можна втрачати, тут націоналістів чимало, а прихильників тим паче!!! Це демонструє і робота КУн, зокрема.
Ще рах прошу, зверніть увагу, інакше все!!!

Якась дивина в КУНУ немає перспектив хоч і робота рухається, а в свободи перспектива є але ніхто не хоче працювати?
Коломиянин

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2009, 05:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мабуть я знову Кайзера захарю, але... ви чесне слово як сліпі. Вам вже купа людей з Хмельниччини писало про відсутність Свободи в регіоні, а реакції 0. Прикро.

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2009, 14:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І я про те ж саме... В Славуті,Шепетівці,Нетішині..."Свободи" не чути...

ПовідомленняНаписане: 16 лютого 2009, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

унл написав:

І ще багато де не чути... пропонуєте щоб вам активіста в Славуту вислали?

Мені молодим помирати
Богдан Хмельницький

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2009, 17:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
унл написав:

І ще багато де не чути... пропонуєте щоб вам активіста в Славуту вислали?

якщо партія хоче перемагати - вона повинна шукати варіанти, якщо її потрібно кусочок України (Львів, Тернопіль, Франківськ) і нікчемних 3% - вона шукає відмазки типу ваших.
не можете знайти на місцях активістів - підтягуйте КУН, не хочете КУН (а він в Хмельницькому куди потужніший та активніший) підтягуйте унпешників, рухівців, повірте серед них багато хороших людей.

Не хочете так, закидайте своїх, перевірених кадрів (як похідні групи УНР, а згодом ОУН), вони, якщо дійсно здалі за кілька місяців запустять роботу.
Грунт на Хмельниччині - сприяйтливий повірте! ереконаний, що схожа ситуація на Вінничинні, Черкащині, Кіровоградщині і т.д.
Потрібно працювати, а не шукати відмазки!!!!
ПетроП

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2009, 10:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я наприклад в Хмельницьку не бачив жодної акції Свободи. Я зараз хочу вступити в партію, заходжу на сайт обласної організації і дивлюсь як можна зв'язатись, бачу номер Icq пишу запитання і вже майже місяць чекаю відповіді на запитання(даний номер аськи взагалі не з'являється в мережі). Взагалі немає ніякої співпраці з людьми. Адже я напевно не один хто хоче вступити до Свободи, а через таку байдужість до людей ми і втрачаємо людей які дійсно можуть щось зробити для України!!!

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2009, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо є ініціатива знизу і є люди, які підтримують Програму ВО "Свобода" та її ідеологію, то чому б вам, шановні хмельничани, не почати створення первинних осередків в районах з тим, щоб з вашого кола висунулись молоді організатори, які б виходили на керівництво обласної організації (або якщо ви на місці краще розумієте, що вас в ньому не влаштовує, то й у центральні органи).

Не лінуйтесь, хлопці та дівчата.
Не чекайте, доки до вас хтось прийде з прапором і поведе за собою.
Якщо не ВИ, то ХТО?

Пам`ятайте - у боротьбі Великих Грошей і Великих Ідей перемагають Ідеї!

ПН. І не вляпайтесь в безпринципний лібералізм, будь-ласка, бо з ним ви ні на яку Люстрацію не будете здатні. Дякую за увагу.

ППН. Будьте рішучими, нетолерантними, неполіткоректними, наполегливими та дієвими. Ніхто за Вас Україну українською державою не зробить.
Лісник

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2009, 12:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моя спроба зв`язатись з авторами дописів під ім`ями "Доброзичливець_хм", "Подолянин_я", "Автогонщик" була невдалою.
Вказаних поштових скриньок не існує (або люди їх змінили на інші, що теж можливо).
КПВТ

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2009, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Все гаразд .
СВОБОДА в Хмельницькому є.
Всім бажаючим приймати участь у роботі організації -- 8067-30-55-729 Святослав.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2009, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці - РЕСПЕКТ!
Багато друзів, які заповнили анкети прихільників СВОБОДИ отримали поздаровлення на ВЕЛИКДЕНЬ. РЕСПЕКТ!
Якшо так піде і далі -- повторимо "Тернопіль" і у Хмельницькому!!!!
ТРИМАЙМОСЯ!!!

ТРИМАЙСЯ!
понінка

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2009, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну не знаю народ,де Свободу чути а де ні?я сам вирішив вступити до Свободи,створив тут тему як мені звязатися з Свободою в Хмельницькій обл,і зокрема у Полонному-мені прийшли відповіді і на електронку з номером телефону куди звернутися,я звернувся і сьогодні отримав анкету на вступ до партії!Скажу так в Полонному про Свободу мало знають а з Понінки(містечко за 10км,я там живу)взагалі нікого немає тому ми з моїм другом стали першими з нашого містечка,газети які нам дали розійшлися без проблем,тому до Свободи інтерес великий!
Потрібно самому якщо цікаво знаходити свободівців,і долучатись до роботи,бо наприклад в Полонному одна людина відповідає за всю Свободу,тому вона не може фізично провести широку кампанію хочаб для того щоб люди знали що є в їх районі така партія!
подільський

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2009, 10:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

10 травня хмельницькі свободівці спільно із СУМом провели акцію до Дня Матері. кілька груп хлопців і дівчат у вишиванках вітали молодих матерів квітами та вітальними листівками на вулицях Хмельницького

на зустрічі в Шепетівці Олег Тягнибок говорив про відродження Свободи на Хмельниччині. розпочалося нове життя, життя активне та енергійне, яке неодмінно дасть свої позитивні плоди.

вперед до перемоги!
ПетроП

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2009, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

17 травня члени КУНу на Хмельниччині прийняли рішення про перехід до ВО Свобода. Отож Свобода на Хмельниччині дійсно вже має великі перспективи.

ПС. Є хто з Ярмолинець, пишіть.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"