•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Порадьте, що почитати

Автор Повідомлення
шляк би мене трафив

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2010, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

- "Власть доллара" Энтони Саттон
- "Великая ложь ХХ века. Миф о геноциде евреев в период ІІ Мировой войны" Юрген Граф
- Почем опиум для народа, или что такое
библейская "божья благодать",Байда Д.,Любимова Е.
- Миф ХХ века Альфред Розенберг
- Лебедія,Як і коли виникла Україна? Сергій Плачинда
http://slovoor.info/Knyharnia.htm

Г.Лозко : «Пробуджена Енея», «Українське народознавство», «ВЕЛЕСОВА КНИГА.ВОЛХОВНИК», «Антологія християнства»;
Міфи та легенди давньої України, В.Войтович
«Космос Древньої України»,
Ю.Шилов «Истоки славянской цивилизации»,
відун Рувит «Містифікація тисячоліть»
- Євангеліє від Тараса, Воєслав Кобза
- Україна під Ісусом, або коріння геноциду арійців, Орій
- Виникнення давніх євреїв та подальший розвиток їхнього культу Г. Щокін
Адреса: 01010,м. Київ, пл.Слави,ТЦ"Квадрат", Українська Язичницька Книгарня Тел: (044) 5319971, 2235747, 8050 3395747
www.svarga.kiev.ua

И.В. Дьяков «Великая Гражданская война 1941-1945гг.»
«Иностранные формирования в рядах Вермахта»,

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2010, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановне братерство!
Мабуть, така тема вже точно була десь на форумі (щось таке бачив, але не пам'ятаю достеменно).
Та все ж таки: може хтось-таки поділиться інформацією про існування ґрунтовної та консолідованої історії України, яку б можна було узяти в руки, щоб, образно кажучи, «тицьнути в пику» кожному, хто розмахуватиме аргументами щодо нашої історії з «чиєїсь там» (не української) точки зору?
Поясню своє питання на прикладі та поділюся думками з приводу, розказавши про цілком офіційну (рекомендовану Міністерством освіти для вступників!) комплексну Історію України під редакцією Бажана-Мицика-Власова (видавництво Києво-Могилянки).
Перш за все, хотів би привітати авторів підручника (і себе) з тим, що нарешті зміг подивитися на історію України очима українців, а не з точки зору тих, хто вивчає нас здалеку наче аборигенів дивної та чужої землі.
Мене, як людину, що вивчала зо два десятки різноманітних історичних наук (від усіх регіонів СРСР до індіанських цивілізацій Америки), глибоко і приємно вразив такий погляд на нас самих, позаяк кардинально відрізняється від усього попереднього досвіду.
Але, разом із тим, є і низка зауважень та побажань до названої праці.
Занадто важка академічна мова, як у науковій монографії.
Введення та вживання нових термінів та понять без їх пояснення (начебто абітурієнти володіють всім понятійно-категоріальним апаратом історичної науки на рівні доцентів). Певна плутанина з хронологічним порядком викладу і перевантаження фактичним матеріалом (як на мене, зайвим: чи потрібно вчорашнім школярам висушувати собі мозок, запам'ятовуючи проміжні цифри, дати і назви), наявні смислові повтори у тексті тощо.
Але в цілому, повторюся: враження на мене книга справила неабияке.
Отже, після наведеної критики та суб‘єктивної оцінки, повернуся до свого запитання: шукав я і в Мережі, і в магазинах, та не знайшов більше нічого вартого уваги з огляду на свої вимоги: повна Історія України, написана зрозуміло і достовірно.
Хто що знає з цього приводу?
Чи я забагато хочу?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2010, 18:00 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:

Чи я забагато хочу?

Хорошого забагато хотіти неможливо.

Поки жоден український історик не може роз"яснити походження Змієвих валів, чому столицею Атілли скандинавських літописів було місто Куяб на річці Данпар, навіщо Володимир "хрестив" Русь в той час, коли Київ вже мав свого митрополита, то і книжки з української історії будуть саме такими, про які Ви розповідаєте.

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2010, 18:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

...чому столицею Атілли скандинавських літописів було місто Куяб на річці Данпар, навіщо Володимир "хрестив" Русь в той час, коли Київ вже мав свого митрополита...[/quote]

Цікаво...
"Місто Куяб на річці Данпар" дуже спадає на "місто Києве на Дніпрі"...
Де б його про це почитати?
притомна

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2010, 22:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже рекомендую Забужко Оксану - "хроніки від Фортінбраса" - це такий глибокий аналіз націі (аналіз з любов"ю). допомога у розумінні самих себе
Лапський

ПовідомленняНаписане: 15 березня 2010, 22:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В.Суворов

ПовідомленняНаписане: 15 березня 2010, 23:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Неадекватність. Редаговано адміністрацією.]

Редаговано: Роберг (19 березня 2010, 11:54)
Лісник

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2010, 11:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Валерія Бобровича - "Щоденник сотника Устима".
шляк би мене трафив

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2010, 20:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

доктор філософських наук, Лозко Галина Сергіївна - "Антологія християнства"
http://kultura.ho.ua/bib_sofia_kf.htm

Редаговано: шляк би мене трафив (27 березня 2010, 00:11)
шляк би мене трафив

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2010, 20:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Славчик написав:
повна Історія України, написана зрозуміло і достовірно.
Хто що знає з цього приводу?
дохристиянський період - Юрій Шилов "Витоки слов'янської цивілізації",
післяхристиянський - Лев Силенко "Мага Віра"
Ще Валерій Дьомін "От арієв к русічам" (тільки під русичами слід розуміти українців, а не москалюг)

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2010, 12:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Неадекватність. Редаговано адміністрацією.]
шляк би мене трафив

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2010, 13:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лапський написав:
В.Суворов
-гарний автор, гарно критикує комуністичну ідеологію, більшовизм, викриває їхні наміри окупувати цілий світ, "міровую революцію", але постійно замовчує жидівську складову творців більшовизму та національний склад керівників совєцької більшовицької імперії.

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2010, 09:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Радянські органи державної безпеки у 1939 - червні 1941 року. Документи ГДА СБ України. - Київ. Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2009.

Більшість документів друкується вперше, в т.ч. про нац.визвольну боротьбу.
Лісник

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2010, 10:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі...

У ГДА СБУ зберігається одна з найбільших колекцій до кументів з історії ОУН та УПА.
Це десятки тисяч справ, фотоматеріали, агентурні справи, посібники з боротьби з повстанцями, описи легендованих (тобто фальшивих) проводів ОУН (б) Коломийського окружного, Карпатського крайового та багато чого іншого...
Це справа № 372 (103 томи)
Справа № 376 (88 томів)
Справа № 398 (51 том)

З огляду на прихід до влади в Україні кремлівських холуїв є небезпека знищення цих матеріалів.

Створено цю колекцію на початку 60-х років за вказівкою Москви колективом упорядників (24 особи) на чолі з полковником Павленко (заст.нач.2-го управління КДБ УРСР).
Прізвища упорядників свідчать, що осіб з українськими коренями було серед них 15, московитів - 11 (хоча практика інфільтрації московітської агентури свідчить, що московіти не гребували змінювати свої офіційні прізвища на український лад, аби бути "сваім" серед чужої їм Нації).
укрволя

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2010, 21:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Інгул написав:
Книга - бомба : Борис Сулевой : "СПЕЦНАЗ ЗЛА". Книга про жидів, їхні витоки, сутність, мета, механізми захоплення влади в різних країнах світу. Після виходу цієї книги її автора було жорстоко вбито. Ця книга офіційно заборонена в Україні, Білорусі та в Росії. Це вам не Ходос. Тож шукайте, купуйте, читайте !!!

Щиро дякую книжка бомба. Багато на що відкриває очі. Шукаю ГЕРАЩЕНКА "Жидівське ярмо України" якщо знаєте підскажіть де знайти.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,