•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ізраїль

Автор Повідомлення
Миланка

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2008, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Для мене це одне і те ж. Тому я слова "єврей" не вживаю. Або рідко. Автор теми використовує слово "єврей". З цього я зробила висновок, що він розмежовує жидів і євреїв. Чому він розмежовує, я написала вище.

Вернидуб

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2008, 19:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Для мене це одне і те ж. Тому я слова "єврей" не вживаю. Або рідко. Автор теми використовує слово "єврей". З цього я зробила висновок, що він розмежовує жидів і євреїв. Чому він розмежовує, я написала вище.

Чого тоді пишеш:
Миланка написав:
Євреї ще нічого, а ось жиди геть нам життя псують.
?
Тож, може спробувати поставити крапку - між жидом і євреєм є різниця?
Древ

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2008, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікава позиція. Може нехай автор сам пояснить чи він розмежовує євреїв і жидів :) А не робити це за нього.
Миланка

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2008, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
Миланка написав:

Чого тоді пишеш:
Миланка написав:
Євреї ще нічого, а ось жиди геть нам життя псують.
?
Тож, може спробувати поставити крапку - між жидом і євреєм є різниця?

Я ж писала, для мене - нема.

СВВ

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2008, 20:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

треба розрізняти жидів і уідеїв, перші - зачасту нормальні люди, в других же в священній книзі написано кидати і вважати гірше тварин не-іудеїв

от і все. це не національність, це віра

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2008, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
треба розрізняти жидів і уідеїв, перші - зачасту нормальні люди, в других же в священній книзі написано кидати і вважати гірше тварин не-іудеїв

от і все. це не національність, це віра

Вишуканий гумор у вас, СВВ, не вимушений такий і безпосередньо-добрий!
СВВ

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2008, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

стараюся як можу )))))

хоча за умови життя в іудейській общині кожен жид-неіудей, напевно, набереться таких же самих рис поведінки.

а в доброту ізольованих євреїв я вірю ))))))

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2008, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
стараюся як можу )))))

хоча за умови життя в іудейській общині кожен жид-неіудей, напевно, набереться таких же самих рис поведінки.
а в доброту ізольованих євреїв я вірю ))))))

Тобто ви жид-неіудей і належите до якоїсь певної общини? Ви страждаєте від цього?
СВВ

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2008, 22:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ладно, друже, я на "сам дурак" відповідати не збираюся )))))
хоча з жидами мене ніхто ще не плутав ))

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2008, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
ладно, друже, я на "сам дурак" відповідати не збираюся )))))
хоча з жидами мене ніхто ще не плутав ))

Мене просто збило з пантелику оце:
СВВ написав:
стараюся як можу )))))

Ладно, я переборщив - визнаю :):)
Миланка

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2008, 15:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не звертайте увагу! Вернидуб останнім часом трохи агресивний.

Вернидуб

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2008, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Не звертайте увагу! Вернидуб останнім часом трохи агресивний.

А кому зараз легко?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2008, 22:50 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
А кому зараз легко?

Так я ж і кажу : Вернидубе, іди ставити чайник для грілки і не пручайся під час клістиру.
Буде легше.
Амінь.

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2008, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Вернидуб написав:
А кому зараз легко?

Так я ж і кажу : Вернидубе, іди ставити чайник для грілки і не пручайся під час клістиру.
Буде легше.
Амінь.

преп. отче БАРАБАСе йди краще реферат писати про галушки, горе.
Едвін СС

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2008, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Димаю, що між жидом і євреєм різниці немає жодної. Слово жид прийшло з польської мови. В Польщі, якщо запитати хто такі євреї вас просто не зрозуміють! Слово жид в Польщі немає лайливого значення, і якщо депутата польського сейму обізвати жидом за це його з фракції як колись Тягнибока ніхто не вижене.
Наприклад у Варшаві є (пишу українською на польський манер)- пшистанек жидовскій-зупинка жидівська, цвинтаж жидовскій - жидівське кладовище.
Думаю, що тут потрібен філолог, який би міг дати толкове тлумачення.
Думаю, що слово жид пішло від jude- одне із колін Ізраїлевих, яке заснувало Юдейське царство. Що стосується слова єврей, то воно пішло скоріше від слова "гебрей"- назва племен, які колись населяли теперішній Ізраїль.
Один мій знайомий-гуморист розшифровує слово жид наступним чином: Житель Иорданської Долини!
А в цілому, якщо жиди ображаються за те, що їх називають жидами, то тут треба шукати причину між ними самими. Так не буває, щоб всі ненавиділи жидів. Причина муситть бути.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,