•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ЩО РОБИТИ З РОСІЙСЬКОЮ ЦЕРКОВНОЮ АГРЕСІЄЮ???

Автор Повідомлення
Добронрав

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 07:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Він же (електрон) - не перпетум мобілє, значить потребує енергії.
То за рахунок чого він, клятий, крутиться, якщо Бог себе ніяк не проявляє ?

Вже і електрон не найменший, комбінація кварків. А згідно Планка елементарних часток взагалі не існує, є лише перерозподіл енергій в вигляді коливань. В цьому сенсі античне створення всесвіту більш логічне. Що існував Закон і Хаос завдяки яким сталася викристалізація первинних елементів. Але яким боком до цього жидохристиянський шестоднів?:)
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 08:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А він взагалі-то не крутиться, пане Барабас, він просто має імовірність більшу- чи меншу знаходитись в певному місці електронної хмари. З подібного Вашого твердження я можу лише зробити висновок, що Ви вважаєте, що Бог персонально підштовхує кожен електрон, щоби він не зупинився, то наведіть мені докази, що електрон "крутиться", як вони будуть переконливі, я радо стану на Вашу точку зору, а Ви отримаєте Нобелівську премію. Якщо-ж далі вивчення моделі Бора Ви не зайшли, до дискутувати далі нам немає про що, та і взагалі я не надто розуміюсь у фізиці, я біолог, і тому якщо у фізиці Ви просунулись далі моделі Бора, то дискутувати далі нам знову немає сенсу, вже з причини моєї некомпетентності.

Інгул

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 09:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Козацький гайдамака написав:
проте УГКЦ - політично-релігійний гібрид, плід польських політичних інтриг 1596 року, крок до католизації Великої Української Нації
- ти би поїхав спочатку до Святоуспенської Унівської Лаври перш ніж писати такі нісенітниці, бо твої знання щодо УГКЦ обмежуються шкільним підручником з історії, якого складали комуністи, жиди і москалі. Почитай книгу "Історія Церкви в Україні автор - о. Юрій Федорів http://www.svichado.com/catalog/istoriya/0/49.html і не пиши більше таких дурниць. Якби не УГКЦ, то на Західній Україні було б те саме, що на сході, тільки балакали би не кацапською, а польською.
унл

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 09:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дорогий понтійцю!!!
Раджу вам ще раз перечитати "Майстера і Маргариту" Булгакова...
Особливо початок цього шедевру...
Особливо розмову пр-ра Берліоза з Люцифером...
Здається мені,він бідолага також був агностиком...

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 10:30 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

унл написав:
Дорогий понтійцю!!!

Блискуча відповідь !
Приєднуюсь !
Бо тут справді є вибір, сподіватись на майбутні досягнення квантової фізики, що може колись дійде до краю Безмежності, або пояснити собі все до того, як Аннушка розілл"є масло.
Понтієць написав:
Ви вважаєте, що Бог персонально підштовхує кожен електрон, щоби він не зупинився,
Ну я не уявляю собі дідуся з бородою, що бігає між електронами і їх розкручує, але маю таке відчуття, що і електрон, і кварк і дерево за вікном, і ми в своїх тілесних оболонках і поза ними, - то і є суцільний прояв енергії Бога.
" Я - в Отце, а Отец во мне " - так, здається, казав Ісус.
Щось мені підказує, що Він був правий.
Але ж звідки Він міг це знати ?

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 11:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

Це запозичено з язичества сходу, частково з індуїзму. Що всі Боги є частиною одного Бога, да і в слов"янському такі ідеї теж присутні. Але чомусь інших Ісус визначив як рабів божих, і при цьому не просто рабів. а рабів жидівського Бога. Ось в чому суть
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 11:15 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Добронрав написав:
Цитата:

Це запозичено з язичества сходу, частково з індуїзму. Що всі Боги є частиною одного Бога, да і в слов"янському такі ідеї теж присутні. Але чомусь інших Ісус визначив як рабів божих, і при цьому не просто рабів. а рабів жидівського Бога. Ось в чому суть

Прошу звернути увагу : особисто Ісус ніколи не визначав рабів жидівського Бога !
Було тільки визначення : " Раб гріха "
Тож питання до Понтійця залишається в силі.

p.s. Добронраве, Ви знову забули перейти на глаголицю.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 13:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Барабас писав:"Тож питання до Понтійця залишається в силі. "
Ні, шановний, то до Вас питання залишаеться в силі, і не треба мені цитувати Біблії, я і сам майстер на цитати з неї, не ухиляйтесь від дискусії, бо на Ваше питання я Вам відповідь дав. на своє не отримав жодної, крім недолугого згадування "Майстра і маргарити". Якщо є що сказати по суті, без оливи, аннушки і голої пропаганди - кажіть, якщо ні - питання закрите.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 16:04 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
Пан Барабас писав:"Тож питання до Понтійця залишається в силі. "
Ні, шановний, то до Вас питання залишаеться в силі, і не треба мені цитувати Біблії, я і сам майстер на цитати з неї, не ухиляйтесь від дискусії, бо на Ваше питання я Вам відповідь дав. на своє не отримав жодної, крім недолугого згадування "Майстра і маргарити". Якщо є що сказати по суті, без оливи, аннушки і голої пропаганди - кажіть, якщо ні - питання закрите.
Шукав, шукав, та так і не знайшов нічого, крім моделі Бора, Але ж питання було щодо Бога, а оскільки неоагностики з числа тих, що мені траплялись, дуже люблять "прописувати" якісь рецепти християнам, от я і хочу вияснити : в світогляді сучасного агностика, Бог як джерело енергії, що підтримує існування Всесвіту, існує, чи - ні ?

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Бог як джерело енергії, що підтримує існування Всесвіту, існує, чи - ні ?

Якщо це джерело енергії, то це вже не бог, а джерело енергії:), або комбінація енергій що визначає закони розвитку, тобто той самий античний ЗАКОН. Тому звертатись до нього з молитвами, це теж саме що молитись вінику, або до вашого монітору, як Ви казали в нашій попередній дискусії
Нік3

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2008, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На мій погляд справжня молитва - це якраз і є намагання визначити волю Божу, співставити свою волю з волею Бога.

9 Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє,
10 нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.
11 Хліба нашого насущного дай нам сьогодні.
12 І прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим.
13 І не введи нас у випробовування, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь.

(Матв.6:9-13)
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 09:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

унл написав:
Дорогий понтійцю!!!

Пане унл! З свого боку радив-би Вам збагатити Ваш розум тими знаннями, що їх напрацювало людство на протязі власної історії. Тоді Ви, можливо, і зрозумієте, що пан Берліоз не був агностиком, і розмовляв він не з Люцифером, а з Воландом, і все це не наука, а художня література, що до теологічних питань не має жодного відношення. Після збагачення Вашого могучого інтелекту знаннями, якщо Ви те зробите, Вам перестане "здаватися" що то є - агностик, ви будете "знати", а якщо не перестане, то хоча-б крестіться, теж, кажуть, допомагає.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 09:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
А чого Ви такий злий ?

Агресивність при викладенні власних поглядів часто-густо вказує на глибинні сумніви з їх істиності.

Цитата:
збагатити Ваш розум тими знаннями, що їх напрацювало людство на протязі власної історії
А щодо людства, то воно стільки всякої фігні "напрацювало", що досі розгрісти не може. Але продовжує "напрацьовувати".
Не варто ідеалізувати людство, бо воно добряче схиблене.

Відповідальність за відносини з оточуючою реальністю завжди є виключно персональною.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Шукав, шукав, та так і не знайшов нічого, крім моделі Бора, Але ж питання було щодо Бога, а оскільки неоагностики з числа тих, що мені траплялись, дуже люблять "прописувати" якісь рецепти християнам, от я і хочу вияснити : в світогляді сучасного агностика, Бог як джерело енергії, що підтримує існування Всесвіту, існує, чи - ні ?

Дуже погано шукали, пане Барабас. Модель Бора - штука якій близько 80-90 років, точно не пам"ятаю, в наш час використовується лише для навчання азам школярів та студентів. Якщо Ви думаєте, що з часів Бора людство не отримало жодних нових знань у цій галузі, то дуже помиляєтесь. Змінились, як правильно пам"ятаю, три концепції і останнє слово фізики - теорія суперструн, що вже повністю пояснює будову матерії і Всесвіту, їх зародження(тобто появу) і розвиток. Ця теорія об"єднує, як окремі випадки, загальну теорію Ейнштейна(справедливу для макросвіту) і квантову механіку(справедливу для мікросвіту), тобто є синтетичною.
Про фізику не можу говорити з абсолютною впевненістю - я не фізик, а от що в біології Бог як природний феномен не знайдений, не спостерігається, і не потрібний для пояснення і розуміння будь-яких біологічних процесів, включаючи появу і розвиток самого життя як феномену(а як логічний наслідок - не існує), про це можу казати впевнено.
Чи розглядають агностики Бога як джерело енергії для підтримання існування Всесвіту? Ні, не розглядають. Вони розглядають його як першопричину виникнення Всесвіту, і все. В перекладі на мову сучасної фізики - Бог -це вірогідність появи сингулярності, яка має необхідні параметри з вакууму.
Відносно моєго запитання - пане Барабас, я все ще чекаю від Вас доказів того, що ви дійсно у своїх висловлюваннях представляєте Бога(якщо Ви так вже прагнете перевести мене з стану "знати" у стан "вірити"), а не власні фантазії і маячню. Себто - я чекаю від Вас ФАКТІВ, котрі однозначно твердять - Бог є, Він проявляє себе у світі, Він вимагає "віри". І фактів, що однозначно доводять - Він саме такий, яким Ви його уявляєте, а не, наприклад, яким його уявляє пан Добронрав чи будисти, чи ще хтось.

Понтієць

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 10:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Понтієць написав:
А чого Ви такий злий ?
Агресивність при викладенні власних поглядів часто-густо вказує на глибинні сумніви з їх істиності.

Може нагадаєте ДЕ САМЕ я таке нібито писав? Чи якщо фактів немає, то ми їх самі придумаєм?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,