•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ЩО РОБИТИ З РОСІЙСЬКОЮ ЦЕРКОВНОЮ АГРЕСІЄЮ???

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 10:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
БАРАБАС написав:
Понтієць написав:
А чого Ви такий злий ?
Агресивність при викладенні власних поглядів часто-густо вказує на глибинні сумніви з їх істиності.

Може нагадаєте ДЕ САМЕ я таке нібито писав? Чи якщо фактів немає, то ми їх самі придумаєм?
Це було питання ДО ВАС. Я просто дав зрозуміти, що це відповідь на Ваш попередній пост, не ставши його цитувати.
Втім це мабуть не важливо, бо наскільки я розумію, Ви є звичайним атеїстом, який знайшов собі ярлика ( ἄγνωστος ), що відповідає його інтелектуальним потребам.
Бог - це не інтелектуальна конструкція нашого мозку, Бог - це відчуття Серця, що є єдиною справжньою реальністю. Якщо Ви цього не відчули..... значить Ви просто цього не здатні зрозуміти.
От і все.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 10:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
ЩО РОБИТИ? Робіть як я, будьте атеїстами, ну принаймі агностиками - зручна філософія, якщо не бажаєте шокувати "віруючих" приятелів. З моєї точки зору "вірити" - себто базувати свою поведінку та ставити власне життя в залежність від того, що не існує( за визначенням, бо все що існує піддається вивченню, отже там є слово "знати") - щонайменше нераціонально. Одні "вірять", інші ними таким чином "маніпулюють" на свою користь. Ось у це я не "вірю", а "знаю".

Ви, пане Барабас, мій перший допис взагалі читали, чи ні?

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 10:50 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:

Ви, пане Барабас, мій перший допис взагалі читали, чи ні?
Так, читав, тому і почав розпитувати.
Втім він також добре доповнює і пояснює мій останній. В цьому його універсальність для інтелектуального спілкування. Можна занотувати і тільки вчасно витягати з кишені.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 10:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
А щодо людства, то воно стільки всякої фігні "напрацювало", що досі розгрісти не може. Але продовжує "напрацьовувати".
Не варто ідеалізувати людство, бо воно добряче схиблене.

І не кажіть, пане Барабас, одне напрацювання 324 різних релігій чого варте...

Понтієць

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Бог - це не інтелектуальна конструкція нашого мозку, Бог - це відчуття Серця, що є єдиною справжньою реальністю. Якщо Ви цього не відчули..... значить Ви просто цього не здатні зрозуміти.
От і все.

Відчуття є єдиною реальністю? Не нова філософія, як хибна давно відкинута.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 11:30 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
БАРАБАС написав:
От і все.

Ну по-перше, - це, все-таки, не філософія. Це -відчуття.
По-друге, як може бути відкинуте щось тими, хто не здатен цього сприйняти ? Вони просто існують незалежно. І якщо використовувати в якості показника істинності звичайне людське щастя, то філософи виглядають не найкращим чином. Тому залишається питання - хто кого відкинув.
Понтійцю ! Я був у Вашій шкурі, і знаю, як часом буває нестерпно, коли твоя конструкція Світу виявляється повним лайном.
Не доводьте до того.
Хоча не знаю, чи можна від того застерігти. Мабуть життя покаже.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2008, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:

Чи розглядають агностики Бога як джерело енергії для підтримання існування Всесвіту? Ні, не розглядають. Вони розглядають його як першопричину виникнення Всесвіту, і все. В перекладі на мову сучасної фізики - Бог -це вірогідність появи сингулярності, яка має необхідні параметри з вакууму.
Відносно моєго запитання - пане Барабас, я все ще чекаю від Вас доказів того, що ви дійсно у своїх висловлюваннях представляєте Бога(якщо Ви так вже прагнете перевести мене з стану "знати" у стан "вірити"), а не власні фантазії і маячню. Себто - я чекаю від Вас ФАКТІВ, котрі однозначно твердять - Бог є, Він проявляє себе у світі, Він вимагає "віри". І фактів, що однозначно доводять - Він саме такий, яким Ви його уявляєте, а не, наприклад, яким його уявляє пан Добронрав чи будисти, чи ще хтось.

Бог - це дух Всесвіту. План за яким розвивається Всесвіт. Наше минуле, теперішнє і майбутнє для Бога є сьогоденням, тому що Він є поза часом.

Все, що ми бачимо, знаємо, чи думаємо, що знаємо - є прояви (ніби на фотопапері, що проявлєтся в проявнику) Божественної сутності.

Для Бога все вже сталось в усій повноті. Ми ж, люди, лише проходимо часові етапи: минуле, теперішнє, майбутнє.

Ваші дії, слова, думки, пане Понтієць, завтра чи післязавтра уже для Бога стались. Більше того, знай я Вас краще, то міг би легко їх передбачити, оскільки вони є етапами уже готового Божественного плану в якому все пов'язано причинно-наслідковими зв'язками.

А те, як хто уявляє Бога, насправді не має ніякого значення.

І наші молитви потрібні лише нам, для того щоб збагнути Божественну сутність, віднайти Бога в собі, оскільки ми є частка цієї Божественної сутності.
Джміль

ПовідомленняНаписане: 01 липня 2008, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Аналітик написав:
Треба вірити в Бога, все від того, що українці ходять до церкви, але мало вірять по-справжньому. Так само вони люблять Україну - словами і співами. а не дією. По ділах їх віру їхню пізнаєте...

Золоті слова!
От я сиджу і якраз думаю: що ж робити, не балакати, а саме робити - у сенсі любові до України?
Ви, я бачу, людина розумна, освічена, може скажете конкретно: от що просто зараз почати робити?

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2008, 19:19 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Частное определение Комиссии президиума Верховного Совета РФ по расследованию причин и обстоятельств ГКЧП28

28 Документ был доступен по адресу: http://ortodox.land.ru/talibanstvo.htm

Руководителям, иерархам Русской Православной Церкви:

Комиссия обращает внимание руководства РПЦ на антиконституционное использование Центральным комитетом КПСС и органами КГБ СССР ряда церковных органов в своих целях путем вербовки и засылки в них агентуры КГБ. Так, по линии Отдела внешних церковных сношений выезжали за рубеж и выполняли задания руководства КГБ агенты, обозначенные кличками "Святослав", "Адамант", "Михайлов", "Топаз", "Нестерович", "Кузнецов", "Огнев", "Есауленко" и другие. Характер исполняемых ими поручений свидетельствует о неотделенности указанного Отдела от государства, о его трансформации в скрытый центр агентуры КГБ среди верующих.

Через посредство агентуры держались под контролем международные религиозные организации, в которых участвовала и РПЦ: Мiровой Совет Церквей, Христианская Мирная Конференция, Конференция Европейских Церквей. Политбюро ЦК КПСС, председа тель КГБ СССР Ю.Андропов докладывал ЦК КПСС о том, что КГБ держит под контролем отношения РПЦ с Ватиканом.

Такая глубокая инфильтрация агентуры спецслужб в религиозные объединения представляет собой серьезную опасность для общества и государства… Как показал государственный переворот 19-21 августа 1991 года, возможность использования религии в антиконституционных целях была реальной.

Глубокую обезпокоенность вызывает визит митрополита Питирима (Нечаева) к объявленному Президентом России вне закона государственному преступнику Б.К.Пуго 21 августа 1991 года. На дипломатическом языке – это признание "де-факто". Питательной средой для такого визита явилось то обстоятельство, что Издательский отдел Московской Патриархии контролировался агентурой КГБ. В отчетах 5 управления КГБ СССР по линии Издательского отдела постоянно упоминаются агенты "Аббат" (из иерархов) и "Григорьев", часто ездившие за рубеж и, очевидно, занимавшие (занимающие) высокие посты в этом учреждении.

Несомненная вина в сложившемся положении – на КПСС и подотчетных ей органах государства. Но несомненно и то, что сами религиозные объединения не знают всей правды о своих сотрудниках. Люстрация церковной агентуры могла бы быть жестким, даже жестоким актом по отношению к Церкви, и без того много пострадавшей. Комиссия считает, что лучше если верующие сами найдут способ очищения от привнесенных, антиконституционных элементов.

Но, к сожалению, руководство Церкви до сих пор не высказало официального отношения к проблеме своей деполитизации. Референт Патриарха Алексия II, диакон Андрей Кураев, объявил публикации о материалах Комиссии гонением на Церковь и даже "триумфом" самого КГБ ("Московские новости" № 10 за 1992 год). Однако архиепископ Вильнюсский Хризостом по существу опроверг диакона Кураева и рассказал о своем 18-летнем (!) сотрудничестве с КГБ ("Российская газета" № 52/388 за 1992 год, стр. 7).

В виду отсутствия официальной точки зрения руководства Церкви Комиссия рекомендует внести в канонические и гражданские уставы запреты на тайное сотрудничество ответственных работников Церкви с органами государства, а также изучить предшествующую деятельность своих органов управления и международных отделов в свете соответствия этой деятельности конституционному принципу отделения Церкви от государства. Со своей стороны, для устранения опасности использования Церкви в антиконституционных целях (бывает и такое! – ред.), Комиссия предложила внести поправки в действующее законодательство, воспрещающие привлекать священнослужителей к оперативно-розыскной деятельности. Однако добиться практического исполнения этого положения можно только при запрете с обеих сторон – и со стороны государства, и со стороны самой Церкви.

Комиссия выражает надежду, что РПЦ сможет преодолеть тяжелое наследие прошлого.

Председатель Комиссии, народный депутат П.Пономарев. 1992 г.

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2008, 21:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ти бач...єпископи розповідають про свою багатолітню співпрацю з органами влади ідейними... звичайно і зрозуміло, так завжди було і буде - найбільші ідеологічні інститути, типа церкви - завжди будуть нерозривно пов'язані з владою.
ЧЕРЕП

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2008, 01:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ЩО РОБИТИ? Робіть як я, будьте атеїстами, ну принаймі агностиками - зручна філософія, якщо не бажаєте шокувати "віруючих" приятелів. З моєї точки зору "вірити" - себто базувати свою поведінку та ставити власне життя в залежність від того, що не існує( за визначенням, бо все що існує піддається вивченню, отже там є слово "знати") - щонайменше нераціонально. Одні "вірять", інші ними таким чином "маніпулюють" на свою користь. Ось у це я не "вірю", а "знаю".

+100

Цитата:
Світ створений Богом

Де докази?

Цитата:
Атом - найменша цеглинка Всесвіту, вона стабільна і неподільна.

Це не так.

Цитата:
Але ж після відкриття електрона і протона, виникає питання - а хто ж той електрон на протязі міль"ярдів років крутить по орбіті ? Він же (електрон) - не перпетум мобілє, значить потребує енергії.
То за рахунок чого він, клятий, крутиться, якщо Бог себе ніяк не проявляє ?

Він має певну енергію, і якщо не відбудеться який небудь процес, при якому частина його енергії перейде іншому обєкту, то дійсно він буде "крутитись" вічно.

Цитата:
Вже і електрон не найменший, комбінація кварків

Комбінаціями кварків є протони нейтрони та інші частинки, але не електрони.

Цитата:
А згідно Планка елементарних часток взагалі не існує, є лише перерозподіл енергій в вигляді коливань.

Не зовсім. На даному етапі розвитку фізики вважається, що існують лише квантові поля та їх кванти (найменші неподільні складові): наприклад, електрон - квант електронного поля, фотон - фотонного або електромагнітного і т. д. Хоча теорія суперструн та М-теорія йде далі, описуючи квантові поля як апроксимацію суперструн при низьких енергіях.

Цитата:
Якщо-ж далі вивчення моделі Бора Ви не зайшли, до дискутувати далі нам немає про що, та і взагалі я не надто розуміюсь у фізиці, я біолог, і тому якщо у фізиці Ви просунулись далі моделі Бора, то дискутувати далі нам знову немає сенсу, вже з причини моєї некомпетентності.

До речі, навіть примітивна модель Бора пояснює чому електрон "крутиться".

Цитата:
Ну я не уявляю собі дідуся з бородою, що бігає між електронами і їх розкручує, але маю таке відчуття, що і електрон, і кварк і дерево за вікном, і ми в своїх тілесних оболонках і поза ними, - то і є суцільний прояв енергії Бога.

Дуже часто доводиться чути, що бог - це енергія. Тоді панове, ми знайдемо бога і в купі лайна.

Цитата:
" Я - в Отце, а Отец во мне " - так, здається, казав Ісус.
Щось мені підказує, що Він був правий.
Але ж звідки Він міг це знати ?

Та ляпнув просто так. Людям подобається висловлюватися загальними фразами. До речі, дуже велика імовірність, що Ісуса взагалі ніколи не існувало.

Цитата:
в світогляді сучасного агностика, Бог як джерело енергії, що підтримує існування Всесвіту, існує, чи - ні ?

Не потрібно ніякого джерела енергії. Енергія просто існує і все. Джерело потрібне лише для трансформації одного типу енергії в інший. Наприклад, генератор переводить механічну енергію в електричну.

Цитата:
Якщо це джерело енергії, то це вже не бог, а джерело енергії:), або комбінація енергій що визначає закони розвитку, тобто той самий античний ЗАКОН. Тому звертатись до нього з молитвами, це теж саме що молитись вінику, або до вашого монітору, як Ви казали в нашій попередній дискусії

+100

Цитата:
На мій погляд справжня молитва - це якраз і є намагання визначити волю Божу, співставити свою волю з волею Бога.

Сам зрозумів, що написав? Схоластика.

Цитата:
Пане унл! З свого боку радив-би Вам збагатити Ваш розум тими знаннями, що їх напрацювало людство на протязі власної історії. Тоді Ви, можливо, і зрозумієте, що пан Берліоз не був агностиком, і розмовляв він не з Люцифером, а з Воландом, і все це не наука, а художня література, що до теологічних питань не має жодного відношення. Після збагачення Вашого могучого інтелекту знаннями, якщо Ви те зробите, Вам перестане "здаватися" що то є - агностик, ви будете "знати", а якщо не перестане, то хоча-б крестіться, теж, кажуть, допомагає.

+100

Цитата:
Змінились, як правильно пам"ятаю, три концепції і останнє слово фізики - теорія суперструн, що вже повністю пояснює будову матерії і Всесвіту, їх зародження(тобто появу) і розвиток. Ця теорія об"єднує, як окремі випадки, загальну теорію Ейнштейна(справедливу для макросвіту) і квантову механіку(справедливу для мікросвіту), тобто є синтетичною.

Правильно! Тільки концепцій змінилось набагато більше. І теорія суперструн - не останнє слово. Існує 5 типів теорій суперструн, але всі вони обєднуються в рамках формалізму, який має робочу назву - М-теорія. Можливо виявиться, що це і є та сама Кінцева Теорія, пошуком якої займаються фізики. Але там все дуже складно і ще працювати й працювати.

Цитата:
Про фізику не можу говорити з абсолютною впевненістю - я не фізик, а от що в біології Бог як природний феномен не знайдений, не спостерігається, і не потрібний для пояснення і розуміння будь-яких біологічних процесів, включаючи появу і розвиток самого життя як феномену(а як логічний наслідок - не існує), про це можу казати впевнено.

У фізиці ті ж самі справи. Там бога немає. Зважаючи на те, що вся наука є редукціоністською, воно й не дивно.

Цитата:
Вони розглядають його як першопричину виникнення Всесвіту, і все.

Все таки бездоказово.

Цитата:
Вони розглядають його як першопричину виникнення Всесвіту, і все. В перекладі на мову сучасної фізики - Бог -це вірогідність появи сингулярності, яка має необхідні параметри з вакууму.

Це мяко кажучи вже не є мовою сучасної фізики. Сьогодні вважається, що сингулярності не мають віжношення до реальності, а є лише наслідком недосконалого формалізму загальної теорії відносності.
Наприклад в теоріях суперструн та М-теорії сингулярності не виникають.

Цитата:
Відносно моєго запитання - пане Барабас, я все ще чекаю від Вас доказів того, що ви дійсно у своїх висловлюваннях представляєте Бога(якщо Ви так вже прагнете перевести мене з стану "знати" у стан "вірити"), а не власні фантазії і маячню. Себто - я чекаю від Вас ФАКТІВ, котрі однозначно твердять - Бог є, Він проявляє себе у світі, Він вимагає "віри". І фактів, що однозначно доводять - Він саме такий, яким Ви його уявляєте, а не, наприклад, яким його уявляє пан Добронрав чи будисти, чи ще хтось.

Понтієць, +100.

Цитата:
Бог - це відчуття Серця

Стоп. Так що ж таке бог - відчуття серця чи енергія?

Цитата:
І не кажіть, пане Барабас, одне напрацювання 324 різних релігій чого варте...

+100

Цитата:

Це ви про субєктивний ідеалізм?

Цитата:
Я був у Вашій шкурі, і знаю, як часом буває нестерпно, коли твоя конструкція Світу виявляється повним лайном.

От щоб такого більше не відбувалося, переважна більшість фізиків (і взагалі вчених) сьогодні сповідують філософську концепцію, яка називається реалізм (або науковий релізм).

Цитата:
Бог - це дух Всесвіту. План за яким розвивається Всесвіт. Наше минуле, теперішнє і майбутнє для Бога є сьогоденням, тому що Він є поза часом.

Все, що ми бачимо, знаємо, чи думаємо, що знаємо - є прояви (ніби на фотопапері, що проявлєтся в проявнику) Божественної сутності.

Для Бога все вже сталось в усій повноті. Ми ж, люди, лише проходимо часові етапи: минуле, теперішнє, майбутнє.

Ваші дії, слова, думки, пане Понтієць, завтра чи післязавтра уже для Бога стались. Більше того, знай я Вас краще, то міг би легко їх передбачити, оскільки вони є етапами уже готового Божественного плану в якому все пов'язано причинно-наслідковими зв'язками.

А те, як хто уявляє Бога, насправді не має ніякого значення.

І наші молитви потрібні лише нам, для того щоб збагнути Божественну сутність, віднайти Бога в собі, оскільки ми є частка цієї Божественної сутності.

Нічим не підтверджене словоблудіє.
ЧЕРЕП

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2008, 15:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Популярною мовою про теорії суперструн та М-теорію тут:
http://www.philosophy.nsc.ru/DEPPHIL/PHILSCIENCE/golovko/appendix-b-new.pdf
ДениМ

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2008, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добронрав написав:
Стисло Тарас написав:
Окрім влади ще потрібне сильне вольове суспільство.

Абсолютно вірно. Ну а мою думку щодо християнства, особливо москальського канонічєскаго жидославія, я я гадаю всі вже знають

Так, проте за стат.даними кількість общин УПЦ Московського Патріархату найбільша в України та щороку зростає, кожні десь два місяці зявляється інформація, що та чи інша укр.община "Київського Патріархату" чи греко-католицька переходить під омофор мітрополита Володимира (Сабодана). Усі великі, відомі на весь світ монастирі, підтримують Москву.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2008, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ДениМ написав:
Добронрав написав:
Стисло Тарас написав:
Окрім влади ще потрібне сильне вольове суспільство.

Абсолютно вірно. Ну а мою думку щодо християнства, особливо москальського канонічєскаго жидославія, я я гадаю всі вже знають

Так, проте за стат.даними кількість общин УПЦ Московського Патріархату найбільша в України та щороку зростає, кожні десь два місяці зявляється інформація, що та чи інша укр.община "Київського Патріархату" чи греко-католицька переходить під омофор мітрополита Володимира (Сабодана). Усі великі, відомі на весь світ монастирі, підтримують Москву.

Посилання на статистику про "зростання", інакше трактую як провокацію з подальним баном. Чекаю до вечора.

ПовідомленняНаписане: 05 вересня 2008, 00:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:

Цитата:
Вони розглядають його як першопричину виникнення Всесвіту, і все. В перекладі на мову сучасної фізики - Бог -це вірогідність появи сингулярності, яка має необхідні параметри з вакууму.

Це мяко кажучи вже не є мовою сучасної фізики. Сьогодні вважається, що сингулярності не мають віжношення до реальності, а є лише наслідком недосконалого формалізму загальної теорії відносності.
Наприклад в теоріях суперструн та М-теорії сингулярності не виникають.

Цитата:

Це ви про субєктивний ідеалізм?

Коли я писав про Бога як сингулярність, я намагався описати мовою фізики причину виникнення Всесвіту з точки зору агностицизму. На абсолютній межі своїх знань. Враховуючи, що я не є достатньо компетентний ні у фізиці, ні у філософії- єдине, на що я сподіваюсь, що я не написав якоїсь зовсім уже несусвітньої дурниці. До речі, якщо Вам не важко, пане Череп, чи не могли би Ви коротенько викласти чи дати посилання на щось популярне, як пояснює М-теорія виникнення Всесвіту?

Про суб"єктивний ідеалізм- коли я те писав, то згадав про індійського філософа Нагарджуна, ІІст. н.е., що створив вчення про порожнечу, з якого випливало- що усе у цьому світі є іллюзія, і розвиваючи ту думку він цілком послідовно і логічно дійшов до висновку, що його власне існування (себто він сам з усіма його думками) також є іллюзією. Коли стикаюсь з ідеалістами- завжди згадую цього найпослідовнішого з усіх ідеалістів.:)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,