•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Від кого захищатися?

Автор Повідомлення
менсон

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Клець написав:
Хлопці, не дратуйтеся, що мало до кого дійшло - це ж світова наукова новизна. Прочому, створена засобами абстрактно-логічного мислення. Ви ж у своїй інтелектуальній незайманості тішитеся лише мисленням конкретно-емоційним, з яким вас матінка-природа і випустила в світ. А тут така оказія, що думаючі люди (з укрїнців серед них, здається, лише я - на превеликий жаль) за тисячі років створили і продовжують вдосконалювати мислення якраз для пояснення суті та властивостей абстракцій, в т.ч. і суспільства та його закономірностей. Так що помаленьку вчіться - мого вже дещо є в Інеті. А те, що ви не любите грамотних українців - справа відносна. Бо для більшості своїх же однопартійців ви й самі є "занадто грамотними".

Навіщо, пану інтелектуалу спілкуватися на форумі, де багато глупих українців? В інеті є багато форумів для дуже розвинених людей і вони чекають на вас! Вперед, Світ чекає на тебе, генію!

Ковбаса

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008, 12:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

менсон написав:
Дмитро Клець написав:
Хлопці, не дратуйтеся, що мало до кого дійшло - це ж світова наукова новизна. Прочому, створена засобами абстрактно-логічного мислення. Ви ж у своїй інтелектуальній незайманості тішитеся лише мисленням конкретно-емоційним, з яким вас матінка-природа і випустила в світ. А тут така оказія, що думаючі люди (з укрїнців серед них, здається, лише я - на превеликий жаль) за тисячі років створили і продовжують вдосконалювати мислення якраз для пояснення суті та властивостей абстракцій, в т.ч. і суспільства та його закономірностей. Так що помаленьку вчіться - мого вже дещо є в Інеті. А те, що ви не любите грамотних українців - справа відносна. Бо для більшості своїх же однопартійців ви й самі є "занадто грамотними".

Навіщо, пану інтелектуалу спілкуватися на форумі, де багато глупих українців? В інеті є багато форумів для дуже розвинених людей і вони чекають на вас! Вперед, Світ чекає на тебе, генію!

Якби українці були розумними, то були б давно в шоколаді. Тому, якщо з'являється розумна людина, якій є що сказати - її
варто вислухати. А "розумні" починають відразу її проводжати.

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008, 14:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ковбаса написав:
менсон написав:
Дмитро Клець написав:

Якби українці були розумними, то були б давно в шоколаді. Тому, якщо з'являється розумна людина, якій є що сказати - її
варто вислухати. А "розумні" починають відразу її проводжати.

Одразу попереджую, що не требо марнувати час на нас, безнадійних! Весь розумний люд вже давно зібрався на форумі БЮТу і краще спілкуватися там зі справжніми патріотами.

Джміль

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008, 17:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ковбаса написав:
якщо з'являється розумна людина, якій є що сказати.

Розумна людина, як правило, щось зробила розумне, а не просто струшує повітря, роздаючи вельмимудрі поради.
Пане Клець, що зробили ви, крім анонімок до совєтського уряду?

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Клець написав:
А тут така оказія, що думаючі люди (з укрїнців серед них, здається, лише я - на превеликий жаль)

А, так би й зразу. Сказали б просто, скромно і відверто, що ви--геній. А то де нам люмпенам братися.....

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дмитро Клець написав:

Шановний і поважний сіячу новизни!
По моєму це Ви надто емоційний. Немає нічого нового під сонцем і новизна Ваша насправді вже кимось давно описана чи продумана. Справа не в новизні такого гатунку, адже хто розумний, той знає як реагують українці і хто вони насправді. Бути такий час бездержавним і не пропасти- це треба бути вічною дитиною людства. Але не будемо копирсатись у власних пелюшках і памерсах.Треба видати практичну методологію становлення нації, хоч цей процес вже помалу йде без нас, але занаддто повільно. Водночас нам треба ще й захищатись від захланного світу і власних зарозумілих дурнів. Може Ви, єдино-думаючий податель новизни, щось запропогуєте і це було б корисним в сучасгний момент?
Тільки без емоцій і образ, якщо можна!

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2008, 07:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні, так є вже значна частина моєї конкретики в Інеті, читайте. Звичайно, я згоден опублікувати своє і навіть розробив концепцію комерційної вигоди від цього видавцям, але... На жаль за багато років я не знайшов людей чи організацій, які справді цікавляться українською науково-технічною новизною та реалізують її хоча б для власного зиску (адже в Україні перспективної новизни чимало і без мене).
Зрештою, судіть по собі. Всі ви знаєте, що все пізнається у порівнянні. То котрийсь і сказав би:"Пане Дмитре, нашу проблематику найдоказовіше на сьогодні пояснює така-то теорія, надрукована там-то. І перевірка її нашою ж практикою принесла українцям такі-то успіхи (статистика). А коли Ви вважаєте своє пояснення кращим, то почитайте цей текст, порівняйте і наведіть докази переваг саме вашої теорії."
Якраз так чинять у передових країнах (через те, власне, вони і передові). Але українці - ви! - роблять цілкоим протилежне. А саме: голослівно та з відвертою неприязню заперечують і заздрісно обпльовують. І якраз тому, що я ваш одноплемінник. То як же українці почнуть краще жити (а для цього треба постйіно щось незадовільне замінюватим новим(!), кращим), коли ви автоматично не лише замовчуєте необхідну для цього вітчизняну новизну, але і свідомо намагаєтеся її знищити!? При цьому ви ще є кращими представниками українців, бо хоч користуєтеся словами, більшими від трьох букв), а абсолютна більшість взагалі задоволена власним спинномозковим життям.
А тому вкотре вам пропоную: пробуйте хоча б подумки замінити власне вороже ставлення до одноплемінників-новаторів на комерційний інтерес до їхніх результатів. Адже це єдиний шлях до покращення життя всякого етносу.

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2008, 10:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ппц, це вже не смішно, людина дуже хвора :(

Понтієць

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2008, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Дмитро Клець! При всій повазі до Вас, але у Ваших дописах видно поки-що лише рекламу того, що Ви "десь-там" зробили. Присутнім про Ваші розробки абсолютно нічого не відомо, при тому Ви звинувачуєте їх у тому, що вони Вас "ненавидять", лише тому, що Ви є українець. Пане Клець, дозвольте дати Вам пораду: замість писати довжелезні статті у різні теми, викладіть ліпше СУТЬ Ваших розробок у одній темі, хоч-би у тій, що Ви її відкрили, але без емоцій, заяв що то "новизна" і т.д. і т.п. Тоді ми усі будемо мати можливість оцінити суть Ваших розробок, а не Вашу думку про те, які вони геніяльні. Бо усе, що я прочитав від Вас досі, нагадує мені особисто науку дуже мало, а саморекламу- дуже сильно.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,