•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Золоті цитати Степана Андрійовича Бандери.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2008, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

“Насамперед ми повинні докладно пізнати кожне середовище, серед якого думаємо вести політичну роботу... (С.А.Бандера)

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2008, 10:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Для революційних сил в Україні Організація Українських Націоналістів (ОУН), Українська Повстанська Армія (УПА), Українська Головна Визвольна Рада (УГВР) є осередком, мотором революції і унапрямлюючим чинником у революційному процесі, але не єдиним носієм і виявом. Конечна передумова успіху революції — це активна участь у боротьбі найширших народніх мас України й інших народів...
Степан Бандера . ( але не єдиним носієм)

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 16:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль абсолютно правий.

Тим-то український соціал-націоналіст відрізняється від вузьколобого фетишиста-педанта, що його цікавить сутність речей, а не політичне ідолопоклонство, де є непогрешимі і недоторкані.

Тому не задурманюємо свій розум і не обманюємо своє серце. Якщо навіть великий авторитет робить щось неправильно, то не треба цього не визнавати.

Бандера дійсно не був ідеологом і його пізні статті і вистипи ніяким чином не можуть виступати зразком ідеології українського націоналізму.
ЧЕРЕП

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 16:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ми прощаємось із баластом несправжнього

Точніше "справжнього". :)

Дійсно, пізнього Бандеру не те що націонал-соціалістом, а й просто націоналістом не можна вважати. От взяти славні часи ІІ Великого Збору...
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 18:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:
Цитата:
ми прощаємось із баластом несправжнього

Точніше "справжнього". :)

Дійсно, пізнього Бандеру не те що націонал-соціалістом, а й просто націоналістом не можна вважати. От взяти славні часи ІІ Великого Збору...
Шановний ЧЕРЕП ,а вам особисто не соромно за ці слова?

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 18:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Іван Бодхідхарма

А чому мені повинно бути соромно, якщо це правда?
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 18:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ЧЕРЕП написав:
2 Іван Бодхідхарма

А чому мені повинно бути соромно, якщо це правда?
То ваша думка.. і вона досить неприємна.Вона агресивна і самовпевнена!Мені вас шкода...

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дещенко написав:
Нахтігаль абсолютно правий.

Тим-то український соціал-націоналіст відрізняється від вузьколобого фетишиста-педанта, що його цікавить сутність речей, а не політичне ідолопоклонство, де є непогрешимі і недоторкані.

Тому не задурманюємо свій розум і не обманюємо своє серце. Якщо навіть великий авторитет робить щось неправильно, то не треба цього не визнавати.

Бандера дійсно не був ідеологом і його пізні статті і вистипи ніяким чином не можуть виступати зразком ідеології українського націоналізму.
Ну взагалі то я б вам радив просту річ. Не вірте АБСОЛЮТНО. Бо людина не може бути носієм абсолютної істини. Доречі так само і Донцов не апостол і не Бог.. Та і мрійник кампанеловець Сціборський..(Бандера дійсно не був ідеологом і його пізні статті і вистипи ніяким чином не можуть виступати зразком ідеології українського націоналізму.) А хто є зразком?

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
То ваша думка.. і вона досить неприємна.Вона агресивна і самовпевнена!Мені вас шкода...

Я реаліст і не створюю собі ілюзій. І не варто мене жаліти.
Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 20:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Думки Степана Андрійовича Бандери перестають бути актуальними для українського революціонера й соціал-націоналіста.

Скажімо не всі патріоти є соціал-націоналістами,а думки Степана Андрійовича Бандери для соціал-націоналістів не актуальні томущо мають своїх "рідних" ідеологів.
Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дещенко написав:

О,о,де-де,а от в соціал-націоналістів.
Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2008, 10:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
Нахтігаль написав:
Думки Степана Андрійовича Бандери перестають бути актуальними для українського революціонера й соціал-націоналіста.

Скажімо не всі патріоти є соціал-націоналістами,а думки Степана Андрійовича Бандери для соціал-націоналістів не актуальні томущо мають своїх "рідних" ідеологів.

Тобто, якщо С.Бандера не писав про мігрантів, то мігрантів немає?
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2008, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Наша визвольна концепція, ідеологія і програма українського націоналізму мусять чітко відбивати найістотніші прагнення українського народу, в найчистішій формі, без сторонніх і ворожих суґестій і викривлень, а одночасно формувати національно-політичну свідомість(С.А.Бандера)

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2008, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
Устим Карма написав:
Нахтігаль написав:

Тобто, якщо С.Бандера не писав про мігрантів, то мігрантів немає?
Вони (думеи С.А.Бандера) стають неактуальні для вас виключно тому , що ці думки відрізняються від ваших особистих думок.Шлях який пройшов С.А.Бандера це шлях реальної боротьби та реальних висновків в цій боротьбі. Він чітко усвідомив , що націоналізм то є жива , реалістична і потужна ідеологія. І Має бути втілена в Україні.. та останні висновки це якраз і показують його спроможність дивитись практично на політичні виклики часу.А так як він був практиком то він і дає нам пораду ..що до змін (демократичних)По вашим коментам я так зрозумів , що актуальність залежить від часу.. Ну розсмішили...

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2008, 11:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Наша визвольна концепція, ідеологія і програма українського націоналізму мусять чітко відбивати найістотніші прагнення українського народу, в найчистішій формі, без сторонніх і ворожих суґестій і викривлень, а одночасно формувати національно-політичну свідомість(С.А.Бандера)

без сторонніх і ворожих суґестій і викривлень

Тобто без лібералізму і пацифізму.

бодхідхарма, оунівці тебе б стратили. За розповсюдження пораженчеської єресі і хронічну недолугість.

актуальність залежить від часу.

Як це не дивно. Балакати про необхідність для українців лібералізму на початку ХХІ століття неактуально.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,