•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Совість. Хто що скаже ?

Автор Повідомлення
Джокер

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адвокат написав:
Джокер написав:
Не зло когось обікрасти, зло коли обікрали тебе. - логічний висновок, що можна зробити спираючись на ваше спрощення. :)

Вимкніть віру і вмикніть розум. А після цього скажіть, де я ПРО ТАКЕ написав?
Ваш висновок- це Ваш вимисел :)

Уважніше читайте те що ви пишете шановний і не буде виникати подібних запитань. :)
Чи може той пост з якого я цитував не ваш: "Його написали інопланетяни!" :)))

А двері до яких немає входу.
І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Я вихід із всього на світі.
Адвокат

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 11:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Чи може той пост з якого я цитував не ваш: "Його написали інопланетяни!" :)))

Знову ви опираєтеся на власні вимисли. Які "інопланетяни"? Хто про них й де говорив?
Пост мій, однак висновок ваш, до мого посту ніякого відношення не має. Бо я про таке, що ви придумали не писав і навіть не думав :)

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 13:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адвокат написав:
Знову ви опираєтеся на власні вимисли. Які "інопланетяни"? Хто про них й де говорив?
Пост мій, однак висновок ваш, до мого посту ніякого відношення не має. Бо я про таке, що ви придумали не писав і навіть не думав :)

"Власне усвідомлення добра і зла" - здається фраза звучала так, вірно?!

(((:УВАГА прем'єра. П'єса "Самоусвідомлення добра та зла".
За мотивами роману "Адвоката"
Режисер: "Джокер" :)))
Я ж привів приклад усвідомлення добра і зла. Це була інтерпритація ваших слів. От і все.

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Нік3

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
І взагалі хто вважає своїми предками мавп, хай з цього тішиться, а християни, то діти Божі і їм до самої лампочки, що там букають потомки недолугої мавпи.

Думати що предками людини є мавпи надто примітивно. Предком людини є стародавня людина - одна із віток еволюції. Таке ж творіння Бога, як і мавпи та інші тварини, але наділене самосвідомістю (душею живою).
Адвокат

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
І взагалі хто вважає своїми предками мавп, хай з цього тішиться, а християни, то діти Божі і їм до самої лампочки, що там букають потомки недолугої мавпи.

Мої предки записані в моєму свідоцтві про народження. немає там ніяких мавп. Не думаю, що у християн в свідоцтвах батьками записані Ісус Христос та діва марія :)

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 09:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адвокат написав:
Джокер написав:

Мої предки записані в моєму свідоцтві про народження. немає там ніяких мавп. Не думаю, що у християн в свідоцтвах батьками записані Ісус Христос та діва марія :)

Ми говоримо про походження людини, а не про ваше свідоцтво. Можете його вкласти в рамочку і повішати в себе на стінку та дуже довго ним пишитись. Задється ви писали, що ви "хомо сапінс". А згідно ж вашої теорії, тобто наукового підходу "хомо сапінс" - це продукт еволюції мавпи.
І взагалі прослідкувується атеїстично - маразматична бюрократичність ваших погядів.
- Я пророк
- Пред'явіть документи на пророкування!
Щось подібне вводять зараз китайці по відношеню до реінкарнації живих буд в Тибеті.

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Адвокат

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 12:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокере, як на мене, то це ви усе сприймаєте релігійно-маразматично.
Ви самі написали, що "віруючі то- діти божі". З цього випливає, що ваш батько, як і у всіх віруючих,- бог? Хіба не маразм?
Усе живе на нашій планеті, в тому числі й люди- продукт еволюційного процесу. Це доведено наукою й не залежить від того, подобається вам це чи ні :)
Якщо ви з цим не згодні, тоді скажіть, звідки по-вашому з'явилася людина і все інше живе на Землі? Тільки будь-ласка підтверджуйте свої слова хоч якимись доказами і аргументами.

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 16:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адвокат написав:
Джокере, як на мене, то це ви усе сприймаєте релігійно-маразматично.
Ви самі написали, що "віруючі то- діти божі". З цього випливає, що ваш батько, як і у всіх віруючих,- бог? Хіба не маразм?
Усе живе на нашій планеті, в тому числі й люди- продукт еволюційного процесу. Це доведено наукою й не залежить від того, подобається вам це чи ні :)
Якщо ви з цим не згодні, тоді скажіть, звідки по-вашому з'явилася людина і все інше живе на Землі? Тільки будь-ласка підтверджуйте свої слова хоч якимись доказами і аргументами.

16 Але, як ти теплий, а не гарячий ні холодний, то виплюну тебе із уст моїх.
17 оти кажеш: "я багатий, розбагатів розбагатів і ні в чому не маю потреби"; а не знаєш, що ти несчасний, і нікчемний, і убогий, і сліпий, і голий.
18 Раджу тобі купити в мене золото, вогнем очищене, щоб тобі збагатитися, і білу одежу, щоб одягнутися і щоб не видна була срамота наготи твої, і очною мазю помаж очі твої, щоб бачити.
19 Кого Я люблю, тих нагороджую і караю. Тож будь ревний і покайся.

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 16:59 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Адвокат написав:

Згадайте : вам 2 чи 3 роки. Хтось зі старших виліпив для вас коника з пластиліну.
Для вас це коник, чи просто пластилін ?

Чому ваша уява зараз цілком атрофована ?
Спробуйте згадати : хто і коли вас так скалічив ?

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 17:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Згадайте : вам 2 чи 3 роки. Хтось зі старших виліпив для вас коника з пластиліну.
Для вас це коник, чи просто пластилін ?

Пластиліновий коник.
І що ви цим запитанням хотіли сказати? Що у мене нема уяви? Є у мене уява. Заспокойтеся :)

БАРАБАС написав:
Чому ваша уява зараз цілком атрофована ?
Спробуйте згадати : хто і коли вас так скалічив ?

Ніхто й ніколи мене не калічив. Уява в нормі. Не атрофована. ще раз можете заспокоїтися :)
Ми вели цілком серйозну розмову про походження людини. Мій опонент цілком серйозно заявив, що його батько- бог (як і у всіх інших віруючих).
Я стверджую, що це- маразм. До чого тут уява?

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
16 Але, як ти теплий, а не гарячий ні холодний, то виплюну тебе із уст моїх.
17 оти кажеш: "я багатий, розбагатів розбагатів і ні в чому не маю потреби"; а не знаєш, що ти несчасний, і нікчемний, і убогий, і сліпий, і голий.
18 Раджу тобі купити в мене золото, вогнем очищене, щоб тобі збагатитися, і білу одежу, щоб одягнутися і щоб не видна була срамота наготи твої, і очною мазю помаж очі твої, щоб бачити.
19 Кого Я люблю, тих нагороджую і караю. Тож будь ревний і покайся.

Ну, і який ця маячня має стосунок до походження людини?

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 17:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Адвокат написав:
Ми вели цілком серйозну розмову про походження людини. Мій опонент цілком серйозно заявив, що його батько- бог (як і у всіх інших віруючих).
Я стверджую, що це- маразм. До чого тут уява?

Не хочете відповідати - ваша справа.
Але поки ви не відповісте самі собі на це питання (неважливо, коник то був чи, наприклад, равлик) ви не сможете зрозуміти, що людина має в собі два корені (сутності) - тілесний (тваринний) та духовний (Безмежний і Вічний).
Всі Святі Писання адресуються виключно до духовної сутності людини і намагатись її пояснити вам це все одно що...
Навіть не буду казати, бо все-одно сприймете лише як образу.
На жаль.

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2008, 17:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Духовний рівень, тваринний рівень - дурню кажете. В людей це називається перша, друга і третя сигнальні системи. Мабуть ви з Джокером не знати яким ізмом займались на уроках біології в 11 класі.

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2008, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
В голівудських бойовиках дуже часто помічаю, як герої, всаджуючи кулю один одному в голову примовляють москальською мовою :
"Нічєво лічново. Только бізнес".
Мабуть в тій моделі поведінки, що нав"язується жидівською матрицею сучасному поколінню, цей вислів має завдання компенсувати докори сумління герою, що залишається переможцем в досить сумнівній ситуації.
Втім питання, на мій погляд, можна трактувати набагато ширше.
Отже було б цікаво почути думки форумчан на тему : Що таке совість, і звідки вона береться ?

Що таке совість.
Якщо від себе і коротко.
Cовість це-риса,докори совісті це-почуття. Коли ми кажимо що людини совістна ми маємо на увазі що чесна, справедлива, людина яка постійно притримується моральних принципів. Совість моральна свідомість.
Докори совісті це емоційне почуття яке виникає при самооцінці власних дій по відношення до когось,до чогось і залежить від рівня моральної свідомості.
Людина яка притримується моральних принципів (з ровиненою моральною свідомістю) при добрих безкорисливих діях отримує задоволення в протилежних діях самозасуджує себе що приносить духовні (емоційні) страждання,каяння.
Функцією совісті є запобігання скоєння аморальних вчинків.

Совість, звідки вона береться.
Може бути вродженою,генетично, може бути набутою залежно від виховання.Проблема полягає в тому, що так само як людина при народжені може бути з вродженою моральною свідомістю, може бути також без неї,або з потягом до аморальних вчинків, в цьому випадку виховання впливає рідко з позитивним результатом.

Щодо того як ви кажите "нав"язується жидівською матрицею " я б не спішив поперед батька в пекло.
Безумовно подібні фільми,література не є зразком для наслідування.
Але якщо вам кортить визначити за єтнічною ознакою хто самий безсовісний народ в Україні то це насамперед українці. Безвідповідальні батьки, безвідповідальні діти.Ми самі себе своїми руками без чужої допомоги. Нас дивитися або читати ніхто насильно не заставляє. Нехочите не дивіться, а як ні то робіть акції протесту,петиції.

Що мовчите.Отож,борці за моральні принципи.

Міжнародна організація Transparency International представила свій щорічний рейтинг, в якому оцінюється рівень корупції у 180 країнах світу. Україна погіршила свої позиції, ставши однією із найбільш корумпованих країн.
В 2008 році в світовому рейтингу корупції Україна втратила одразу вісімнадцять позицій і опустилася на 134 місце - між Пакистаном і Ліберією.
http://www.dw-world.com/dw/article/0,2144,3666078,00.html

От тільки не кажіть що то вина євреїв, а то в мене складеться враження що українці це нацменшина.
Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2008, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Своєрідний культ для атеїста де атеїст вклоняється самому собі фактично говорячи - "Я бог і немає інших богів окрім мене".

Якщо атеїст не вірить в існування бога то як може себе ним вважати? Як не релігійна людина не може мати ніякого культу й тим самим вклонятися.

Доречі http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5:Irreligion_statistics_by_country.png

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,