•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Совість. Хто що скаже ?

Автор Повідомлення
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 13:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Понтієць написав:
Спочатку Ви писали про "перехідну ланку між мавпою і людиною", мовляв, поясніть мені, і я визнаю правильність позиції науки (і атеїстів) у цьому питанні. Тут-же "з"їхали" на тему загальної еволюції і з неї на тему виникнення життя взагалі. От це і називається:"злив". Ніякі доводи Вам, я бачу, не потрібні, бо Ваш світогляд збудовано на фантазіях, які при зіткнені з фактами- рушаться. І шукаєте Ви не істину, а просто намагаєтесь знайти в релігії казочку про "безсмертя", бо страшно Вам думати, що ось помру- і все... Ну ще інстинкт підкорення альфа-самцю Вами двигає. Ось, мовляв, віднесу попу трішки грошей- і буду жити вічно, і все у мене буде добре, бо бозя за мене подбає. Позиція страуса, що ховає голову в пісок(хоча це образно, бо страуси не наскільки дурні, це тільки люди можуть займатись такими інтелектуальними дурницями). :))

Напевно ви надивилися американських мультиків, якщо сприймаєте безсмертя саме в такому сенсі. Одразу видно людину, яка окрім своїх особистих поглядів нічого не хоче знати.
Прийшло і строїть з себе професора, мол "зараз я вам покажу, який я правильний і розумний". Ти хочеш доказів, що Бог є, а покажи докази, що Бога нема. Бог чітко сказав, що до Апокаліпсису ніяких більше чудес не буде (як би хоч щось читало, то не скакало б тут як мавпа з зеркальцем).

А якби ти, тупе, хоч щось читало, крім своїх жидівських авторів, то знало-би, що "чудес"- взагалі не існує, є причинно-наслідкові зв"язки. Втім, ти шахрай, що видурює грошенят з обдурених бабусь, отже- це мабуть і сам знаєш, тільки заради бізнесу треба іншу агітацію розводити. Бо "на храм" не принесуть, і піп без нової машини залишиться...:((
Що "Бога- нема"- взагалі-то доказів не потребує, докази потрібні для доведення існування чогось, а все, існування чого не доведене- слід вважати неіснуючим. Бо якщо навпаки- то тоді "існує" будь-що, що тільки і будь-яку дурну голову збреде. А от ЖОДНОГО ДОКАЗУ існування богів- як раз і немає, і саме тому той, хто стверджує їх існування як факт- обдурює людей.

Джокер

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Нік3"]
ЧЕРЕП написав:
Крім боротьби за виживання є ще і духовна боротьба між добром і злом. Кожен із нас в цій боротьбі є і полем битви і її учасником

Добро:

- правда
- виявляти неправду і заміняти її правдою
- душевна щедрість
- природна любов між чоловіком і жінкою
- розум, проникаючий в суть речей
- щирість
- добрість
- лагідність
- довготерпіння
- розкаяння в спричиненому злі
- добрі діла
- духовність, віра в Бога, мир із Богом
- любов до ближнього
- виховувати в собі сина Божого, а не дияволового
- бути благовісником миру, благовісником добра

Зло:

- неправда
- гамувати правду неправдою, заміняти правду неправдою
- ганебна пожадливість до всього
- ганебний блуд, протиприродна одностатева любов
- розум перевернений, затуманений
- лукавство
- злоба
- заздрість
- убивство
- сварка
- омана
- лихі звичаї
- обмовлення, наклеп
- богоненависть
- чванькуватість, пишність
- винахідливість на зло
- зрада
- нелюбовність
- немилостивість
- підтакування лиходіям
- жорстокість
- нерозкаянність серця
- злодійство
- перелюб
- війна

Можна наводити багато інших проявів Добра і Зла. Але навіщо? Всі ми прекрасно знаємо, що таке Добро і що таке Зло. Але дехто, від розуму перевернутого тим же Злом, говорить, що немає ні добра, ні зла...

"... Немає пекла, ані раю
Немає Бога, тільки я
Та куций німець узлуватий..." (себто наука)
(Т. Г. Шевченко)

Я так зрозумів ви християн до зла відносите?
Не забувайте, що добро легко підміняється злом.
Більшість людей і досі не можуть відрізнити коли в їх житті з'являється любов, а коли закоханість, де милосердя, а де самопожертва. А ви свідомі, що розрізняєте добро та зло?

А двері до яких немає входу.
І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Я вихід із всього на світі.
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 13:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
Терорист написав:
Понтієць написав:
Я- готовий визнати усе, що буде підтверджено неспростовними доказами і відповідатиме фактам

А якщо припустити, що на даний момент таких доказів немає? І що докази з’являться років так за 200-300 (ну, не народився ще той, хто створить пристрій для замірів параметрів Бога)?

Чому "припустити"? Якби у Вас були хоч якісь докази- Ви їх неодмінно навели-би. Отже, визнаєте- жодних доказів немає. Отже- теорія існування Бога Яхве на даний момент має рівно скільки прав на існування, як і теорія створення Буратіно папою Карло з пенька. ...

Я уже писав вище на цю тему, тільки шахраям Джокерам невигідно помічати, що існування Яхве так само реальне, як і існування Буратіно...Так-що питання наведення доказів існування "бога" зовсім не знімається. І без наведення таких доказів- балакати з релігійними фанатиками- нема про що.

Терорист

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Якого милого згадуєте про Яхве? В Українській мові є слово БОГ.

П.М. Зауважив цікаву тенденцію - наші доморощені атеїсти нападають лише на християнство (чогось навіть іудаїзм туди приплітають), а мусульман та язичників для них не існує...

Рєліґія - опіум для народа! Десь ми вже це чули...

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 13:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:
Напевно ви надивилися американських мультиків, якщо сприймаєте безсмертя саме в такому сенсі. Одразу видно людину, яка окрім своїх особистих поглядів нічого не хоче знати.
Прийшло і строїть з себе професора, мол "зараз я вам покажу, який я правильний і розумний". Ти хочеш доказів, що Бог є, а покажи докази, що Бога нема. Бог чітко сказав, що до Апокаліпсису ніяких більше чудес не буде (як би хоч щось читало, то не скакало б тут як мавпа з зеркальцем).

А якби ти, тупе, хоч щось читало, крім своїх жидівських авторів, то знало-би, що "чудес"- взагалі не існує, є причинно-наслідкові зв"язки. Втім, ти шахрай, що видурює грошенят з обдурених бабусь, отже- це мабуть і сам знаєш, тільки заради бізнесу треба іншу агітацію розводити. Бо "на храм" не принесуть, і піп без нової машини залишиться...:((
Що "Бога- нема"- взагалі-то доказів не потребує, докази потрібні для доведення існування чогось, а все, існування чого не доведене- слід вважати неіснуючим. Бо якщо навпаки- то тоді "існує" будь-що, що тільки і будь-яку дурну голову збреде. А от ЖОДНОГО ДОКАЗУ існування богів- як раз і немає, і саме тому той, хто стверджує їх існування як факт- обдурює людей.[/quote]
Нова мода останіх років запущена нашими шановними сусідами добре себе чухає навіть на націоналістичних форумах, називається "козел-провокатор". Трохи відійду від теми і розкажу про саме поняття. Колись (та й сьогодні) є проблемою загнати стадо на бойню. Відчуваючи запах крові вони пручаються і доводиться прикладати купу лишніх сил. Щоб загнати їх легко і без проблем прибойні тримають такого собі козла. Його гудують кожен день на бойні. І коли загониться отара його між них запускають. І він спокійно заходить до бойні, бо знає, що його там нагодують. А решта дивиться, що він туди заходить і йдуть за ним. Тут та сама ситуація. Певна ворожа сила, наприклад ФСБ, наймає такого собі тюхтія, що кожен божий день ладен сидіти перед монітором (навіть безкоштовно), а тут йому пропонують ще й 400$. І це лиш за те, що він сидить за монітором і пише те, що вони йому скажуть. Зайдіть на будь-який форум чи обговорення статі. Їх там море! Мета - формування громадської думки "в правильному напрямку". Понтієць яскравий тому приклад. Навіть нік від русского слова - панты.

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Джокер

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 13:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
Сатана такий же міфічний персонаж як і Дід Мороз.

Дыйсно для тебе ж чортик - це істота з ріжками, копитцями і хвостиком, що носить червону накидку і тризубі вила. :)))

І коли щось я говорю
То не слова, а вітер.
Я там де небо п'є зорю,
Анатолій_З

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 14:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний, зроби щось щоб не було оцих образ (не те щоб сварок).
Не приємно ж читати.
Гарні ж теми гілок для обговорення - хай вони сперечаються через e-mail.
Понтієць

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 14:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Якого милого згадуєте про Яхве? В Українській мові є слово БОГ.

П.М. Зауважив цікаву тенденцію - наші доморощені атеїсти нападають лише на християнство (чогось навіть іудаїзм туди приплітають), а мусульман та язичників для них не існує...

Рєліґія - опіум для народа! Десь ми вже це чули...

Та будь-ласка: мусульманство, язичництво, будизм, як якусь трясцю забув-то додайте- це такі самі глупі, нічим не підтверджені видумки і казки, як і християнство. І не брешіть про атеїстів, доморощений Ви віруючий, це уже неодноразово тут писалось. Просто на цьому форумі саме "віруючі християни" взялись обливати брудом атеїстів, ну то і отримуєте навзаєм.

Понтієць

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Понтієць написав:
Джокер написав:

Що "Бога- нема"- взагалі-то доказів не потребує, докази потрібні для доведення існування чогось, а все, існування чого не доведене- слід вважати неіснуючим. Бо якщо навпаки- то тоді "існує" будь-що, що тільки і будь-яку дурну голову збреде. А от ЖОДНОГО ДОКАЗУ існування богів- як раз і немає, і саме тому той, хто стверджує їх існування як факт- обдурює людей.

Нова мода останіх років запущена нашими шановними сусідами добре себе чухає навіть на націоналістичних форумах, називається "козел-провокатор". Трохи відійду від теми і розкажу про саме поняття. Колись (та й сьогодні) є проблемою загнати стадо на бойню. Відчуваючи запах крові вони пручаються і доводиться прикладати купу лишніх сил. Щоб загнати їх легко і без проблем прибойні тримають такого собі козла. Його гудують кожен день на бойні. І коли загониться отара його між них запускають. І він спокійно заходить до бойні, бо знає, що його там нагодують. А решта дивиться, що він туди заходить і йдуть за ним. Тут та сама ситуація. Певна ворожа сила, наприклад ФСБ, наймає такого собі тюхтія, що кожен божий день ладен сидіти перед монітором (навіть безкоштовно), а тут йому пропонують ще й 400$. І це лиш за те, що він сидить за монітором і пише те, що вони йому скажуть. Зайдіть на будь-який форум чи обговорення статі. Їх там море! Мета - формування громадської думки "в правильному напрямку". Понтієць яскравий тому приклад. Навіть нік від русского слова - панты.

Дуже по-суті справи. Ти сам- жидівський провокатор, що пропагує тут жидівську релігію, сидить на ставці у ФСБ, бо це ФСБшнутий Путєн вічно з свічками у церквах отирається, от ти за 400 зелених і дуриш тут гоїв побрехеньками. Можна і так відповісти тобі. Але правильно буде так:
Наведи ХОЧ ОДИН доказ існування богів, про яких ти тут безперестанку триндиш, бо інакше- ти просто брехун, а коли збираєш "пожертви" на те, що не існує, то тоді ще і шахрай. Правда у тому, що будь-які докази відсутні, і уся твоя лайка- це просто спроба шахрая перевести розмову на щось інше, так само як крадій голосніше усіх репетує- "Тримай злодія!"

Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джокер написав:
Устим Карма написав:
рік 313 [21 жовтня]
Император Костянтин І (Т.зв. "Костянтин Великий"-- Флавій Валерій Константин-- син римського офіцера Константа і "святої" Гелени, імператор Риму з 306 року по травень 337.-- Svarga) затверджує міланський "Едикт терпимості". Християни розцінюють його як дозвіл на початок переслідування язичників (клірики звільняються від особистих повинностей, а протягом 313-315 року церква звільняється від податків-- так само, як потім на Русі за часів "татарської навали", у 330-331 роках від податей і особистих повинностей звільняються також жидівські старшини і пресвітери. Отже, церква перетворюється на паразитичну орґанізацію.-- Svarga).

313р. - Зустріч Константина і Ліцинія в Медіолане. Одруження Ліцинія на Констанції. Костянтин і Ліциній прислали Діоклетіану запрошення на весільний бенкет. Той відмовився, але вони наполягали. Діоклетіан прийняв отруту. Медіоланській едикт Константина і Ліцинія про свободу віросповідання для християн. Повернення християнам конфіскованих церков і майна (а не розправ над язичниками). Костянтин виступив на захист християнства від донатістів. Заснування міста Константина.

Мова про розправу над язичниками не йде, являєтьcя лише місцем відліку, зародженням, початком яке в подальшому майбутьому привело до насадження християнства далеко не християнськими методами .

Цитата:
314 (315) - Єпископський з'їзд в Арелаті на заході імперії. Костянтин головує на ньому. Заборонено дезертирувати з армії під страхом відлучення.
- 341-382/3 - Єпископ готський Улфілас (Вульфіла) (ок.311-382/3). Аріанін. Переклав Біблію готською мовою.
341
- Вульфіла направлений на проповідь християнства до придунайських готів.
- Готи обернуті в християнство (аріанського толку).
- 341-342 - Єпископ Константинополя Павло I (повторно).
- 341 (почало IV століття) - Св. Фрументій ввів християнство (коптського толку) в Аксумі. Біблія перекладена мовою Аксума (гєєз).

Ці факти не несуть жодних протиріч щодо мною наведених хронологічних подій.

Цитата:
"Император Костянтин ІІ" - антипапа, родом лангобард. Зайняв папський престол в 767 році, за життя папи Павла, але в 768 був повалений законним папою Стефаном III і засліплений. Убитий лангобардами в монастирі Сан-Саба (Рим).

Антипа́па — термін, яким у католицькій церкві прийнято називати людину, що хибно привласнила собі звання папи. Зазвичай питання про те, хто з претендентів, що одночасно сперечаються за папський сан, є леґітимним папою, а хто антипапою, вирішувалося вже післе історичної «перемоги» прихильників одного з них.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B0

По-перше, антипапа це не язичник, як ви думаєте.
По-друге, до чого тут "Імператор Костянтин ІІ", антипапа Костянтин ІІ не був Імператором.

Цитата:
Тут ясно видно, що текст повен неточностей і маячні.
Не бачу далі сенсу розбирати цю нісенітницю.

Це ваша власна справа.
Устим Карма

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 15:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хочу нагадати всім що мова йде про природу сумління.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 15:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
Хочу нагадати всім що мова йде про природу сумління.
Дуже доречне зауваження, втім для атеїстів сумління є лише наслідком взаємодії хімічних речовин, тому не має жодного значення.

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 16:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Правильне визначення
100%

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Втім для атеїстів сумління є лише наслідком взаємодії хімічних речовин, тому не має жодного значення.

З історії видно що не всі хто сповідують християнство,але називають себе такими є християнами, томущо не дотримуються тих моральних принципів які прописані в Біблії.

Неможна беззаперечно ствердувати що всі хто називають себе християнами мають сумління, так само не можна стверджувати що всі атеїсти не мають сумління.
Нік3

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2008, 18:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:

Типове релігійне глупство так і пре з Вас, на жаль...

Мушу визнати, що типове атеїстичне глупство так і пре з Вас на жаль

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"