•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Революційний соціал-націоналіст

Автор Повідомлення
Фігурист

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2008, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стаття просто супер!!!
Адвокат

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2008, 21:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Клініка.....
Вас з якої палати якого дурдому повипускали?

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2008, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адвокат написав:
Клініка.....

Кажіть прямо - що або хто вас не влаштовує.

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2008, 08:38 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Спектр написав:
Адвокат написав:
Клініка.....

Кажіть прямо - що або хто вас не влаштовує.

Не влаштовує, що нас повипускали, а його залишили.
І схоже - назавжди.

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2008, 12:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

:)

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2008, 22:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Флейм. Адміністрація.]
Дещенко

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2008, 23:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стаття блискуча і здатна стати основою для нового Декалогу.

Друже Нахтігаль, вітаю.
Stem

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2008, 09:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ця стаття є дороговказом (як і багато речей написаних другом Нахтігалем) для новітнього українського націоналізму. Сподіваюся, з Нахтігаля вийде новий Донцов ХХІ ст. Без жартів.

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2008, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

+1!!!

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2008, 16:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
[Флейм. Адміністрація.]

Художній стиль якщо він є не витримує критики.
Можна написати набагато ліпше.
Амінь !
Stem

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 08:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Устим Карма написав:
Устим Карма написав:
[Флейм. Адміністрація.]

Художній стиль якщо він є не витримує критики.
Можна написати набагато ліпше.
Амінь !

Напиши. Час пішов. Чекаємо.

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стаття написана дуже відверто і емоційно.Як кажуть від чистого серця.Що до перспектив появи нового Донцова ..цілком можливо. Це він зможе зробити.(Головне більш уваги виключно українському наповненню...відсунути закоханість у Німеччину)А взагалі все ж таки я сприймаю цю статтю як сторінку особистого щоденника.Ідеально це кристалізація виключно укаїнського націоналізму як ідеології яка має особисту і унікальну історію і перспективу.Український націоналізм стоїть окремо .(це моя особиста думка ..може я і помиляюсь...але якого дідька дивитись на італійців та німців... хіба у нас мало свого матеріала для ідеології націоналізму?)

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 20:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Стаття написана дуже відверто і емоційно.Як кажуть від чистого серця.Що до перспектив появи нового Донцова ..цілком можливо. Це він зможе зробити.(Головне більш уваги виключно українському наповненню...відсунути закоханість у Німеччину)А взагалі все ж таки я сприймаю цю статтю як сторінку особистого щоденника.Ідеально це кристалізація виключно укаїнського націоналізму як ідеології яка має особисту і унікальну історію і перспективу.Український націоналізм стоїть окремо .(це моя особиста думка ..може я і помиляюсь...але якого дідька дивитись на італійців та німців... хіба у нас мало свого матеріала для ідеології націоналізму?)

Може і від слова "націоналізм" відмовися, тому що воно іноземного походження?

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Іван Бодхідхарма написав:

Може і від слова "націоналізм" відмовися, тому що воно іноземного походження?

Якщо вже відмовлятись від іншомовних термінів, запозичених слів, інтернаціоналізмів тощо, то в першу чергу треба відмовитись від таких термінів як "толерантність", "демократія", "лібералізм" як таких, що не є природніми для українського духу та ментальності і ніяк не вписуються в українську історичну традицію

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2008, 22:11 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:
таких, що не є природніми для українського духу та ментальності і ніяк не вписуються в українську історичну традицію

Ну Ви скажете таке...
Тоді ж і від слова "Бодхідхарма" доведеться відмовлятись !

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,