•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Футбол

Автор Повідомлення
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009, 12:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Франція- не остання в футболі країна. Шахтар переграв Марсель. Грали красиво. Київ не програв в Парижі, і то добре. Як буде дальше ніхто не знає. Мене більше лякає, що буде через два роки, коли від України в Європі гратимуть 6 команд? Відповідно очки , до коефіцієнту країни, будуть ділитися на 6.
СВВ можете зіграти краще? Вперед і з піснею. До Ліги наші не дотягують, але прогрес є.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009, 14:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
По-моєму, ті, хто з арсеналом грали в 1 ночі на ТЕТі в вівторок - то якраз і був Вальядолід. А, вибачаюся, то Вільяреал був, вище - назва їхнього міста :)

Вальядолід і Вільяреал - це дві апсолютно різні команди і з різних міст Іспанії.

Мені молодим помирати
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

То не суттєво, головне своїх обгадити.
СВВ

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

коротше, ті, шо в жовтих футболках були :)))

і що значить обгадити??? якщо я бачу, що наші грають дійсно гірше, ніж дехто, мені хочеться, щоб вони грали як мінімум так само. це максималізм називається

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2009, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
якщо я бачу, що наші грають дійсно гірше, ніж дехто, мені хочеться, щоб вони грали як мінімум так само. це максималізм називається

Це не максималізм - це кузьмічівська зависть. ))
ССВ, в Івано-Франківську є класна футбольна команда "Прикарпаття". В ній не грає жодного негра чи жодного іноземця. Всі гравці з Івано-Франківська, або з області... Так от, наша обласна команда грає 17 квітня в гостях... Поїхали на футбол?

Мені молодим помирати
рудя

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2009, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

грьобані спекулянти...як їх можна на законодавчому рівні прибрати і куди можна гуманно на них пожалітися?

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2009, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Рудя, жалітися не гарно. Потрібно приймати рішення.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2009, 14:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
СВВ написав:
якщо я бачу, що наші грають дійсно гірше, ніж дехто, мені хочеться, щоб вони грали як мінімум так само. це максималізм називається

Це не максималізм - це кузьмічівська зависть. ))
ССВ, в Івано-Франківську є класна футбольна команда "Прикарпаття". В ній не грає жодного негра чи жодного іноземця. Всі гравці з Івано-Франківська, або з області... Так от, наша обласна команда грає 17 квітня в гостях... Поїхали на футбол?

СВВ, але, перед тим, як погодитись, ви мусите знати, що Кайзер пива з непартійцямиї не п"є.:)

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2009, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Україна, в цьому році по рейтингу УЄФА, займе Перше місце. Що дасть можливість на наступний рік виставити 5 команд, а ще через рік 6. Во видали!!!
Кайзер, в Франківську може і класна команда, але у неї є один Великий недолік. У неї річний бюджет не має ну хоча б 10 млн вічнозелених баксів. А без грошей в професійному спорті не витянеш. І тому толкові західноукраїнські хлопці їдуть працювати в інші регіони. Прикро, але що поробиш? Таке життя.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2009, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
У неї річний бюджет не має ну хоча б 10 млн вічнозелених баксів. А без грошей в професійному спорті не витянеш.

А в "Свободи" нема стільки грошей, скільки є в Ахмєтова... і що?
Вболівати треба за своїх, а не за того - в кого є гроші, чи за того хто перемагає....

ПМ. Я був в Олександрії... а от де був щирий вболівальник СВВ?!

Мені молодим помирати
СВВ

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2009, 02:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ніякий я не щирий вболівальник, відчепіться!!! :))) я свою позицію виклав вище

а результат наших двох "збірних світу" мене здивував... видно, тому виграли і грали більш-менш нормально, що я не дивився трансляцію )))))

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2009, 06:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вболівати дійсно потрібно за своїх, і не міняти команди, як рукавиці. Про Прикарпаття, і в загалі про команди Західної України, я так з жалем сказав в загальному. Як констатацію факту. Шкода, що у нас не має такого ахметова. В нашому регіоні футбол дуже люблять. І молодь завжди є талановита. Якби був, якийсь фан з мішком, то було б дуже класно. Любий вболівальник хоче бачити свою команду на вершині і при тому, щоб вона грала красиво.
СВВ, я Вас дуже прошу, не дивіться футбол. Ми пізніше Вам все розповімо.
Селянин

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2009, 15:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

хорватія - україна = 2-2
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2009, 18:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода. Могли виграти. Пятов заграв вже. Шо в Англії тупив, шо в Хорватії.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2009, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю "Кієвскоє Дінамо", яке перемогло Рубін. Я вже почав засинати, аж тут Юсуф розбудив мене і мабуть усю футбольну Україну. Гарна перемога. Море дев'яток в матчі, таке рідко буває. Але шкода, що зупинились і не продовжували натиск, не хочуть паразити на публіку грати. Як завжди дратує Мілевський (Клоун).

Молодці.

Решта матчів "Кієвского Дінамо" в Лізі, я відчуваю, краще не дивитись.
Я досі ситий матчем Барселона - Шахтар в суперкубку.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,