•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Світовий геноцид свинячими (грипозними) вакцинами

Автор Повідомлення
Політикан


Повідомлень: 322
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2009, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навіть здоровий глузд підказує, що не може бути так, щоб за даними тої самої ВОЗ від звичайного грипу щороку помирало 500000, а свинячим грипом тільки захворіло десь 100000 - і свинячий грип - вже смертельна хвороба. Це ще при тому, що діагнози свинячого грипу можна ставити, як зручно. На заході навіть звичайну нежить лікарі називають свинячим грипом. Продаж протигрипозних препаратів вже зріс на 900%.
Але справа виявляється ще більш серйозна, ніж змова виробників грипозних препаратів. По новинах тільки й чути про те, як розроблюються вакцини "від свинячого грипу". Вже навіть Росія підключилась. Ось, хто може бути нашим вакцинним "благодієм" (тут можна й згадати минулорічну історію з гуманітарною допомогою - кір-краснушною вакциною).
Тільки не думайте, що раша вигадала щось нове: фармацевтична мегакорпорація Baxter International запатентувала вакцину ще у 2008 році. Може, росіянам дали готовий рецепт, щоб у простого народу була більша довіра до "свого" бренду? Ба, навіть не укол, а краплі... Хитромудро.
Як будуть робити свиногрипозні вакцини, добре було б дістати дозу і зробити її детальний лабораторний аналіз. Якщо "Свобода" це зробить, вона ще раз доведе свою непідробну націоналістичність.
Вже є свідчення, що ця глобальна вакцинація була спланована світовим сіоністським урядом, який прагне усіма методами скоротити населення планети до "золотого міліярду", яким буде легше керувати. Також вони збагнули, що інші методи (звичайна вакцинація, зубожіння населення, пропаганда абортів, гомосексуалізму, сигаретний та алкагольний бізнес, інші форми геноциду) працюють, але недостатньо. Населення планети все ж зростає, рівень життя теж, а довіра до рокфелерівської (жидівської) ВОЗ та усієї вакцинації неодмінно падає. І для них майже нема іншого виходу щодо різкого скорочення населення Землі, крім тотальної вакцинації усієї планети.
Вакцину планують давати у 3 прийоми. Перший - щоб "відключити" імунну систему, другим - заразити організм букетом вірусів (як у вакцині від Baxter), третім - "увімкнути" імунну систему, щоб вона, борячись із тим вірусним коктейлем, довела організм до анафілактичного (цитоконового) шоку і смерті (так само помер і Антон Тищенко). Не кажучи вже про інші побічні ефекти. Зрозуміле, що уся істерія із свинячим грипом була заради виправдання цієї авантюри.
До речі "свинячогрипозна" вакцинація вже була в Америці (у 1976 році). Почалось це зі штучної істерії навколо того грипу. Планували вакцинувати усі штати, але вдалось це зробити лише з 34 млн. американців. Через десятки смертей, сотні інвалідностей та мільйони інших наслідків вакцинацію довелось зупинити, а CDC (центр контролю захворюваностей) вигадав у 1984 році ВІЛ-СНІД, щоб замаскувати за міфічним вірусом падіння імунітету (після вакцинації 1976 року). Після свинячогрипозної вакцинації 2009-2010 рр. будуть жахливі й широкомасштабні ускладнення, але вони не завжди з'являтимуться одразу після щеплень, та й пояснюватимуть їх теж, може, ВІЛ-СНІДом.
Панове, цей час - історичний. Завтра, коли буде свиногрипозна вакцинація, нам буде час вирішувати: вакцинація чи супротив, смерть чи здоров'я, рабство під гнітом світового сіонізму чи свободна націоналістична Україна.

Додано (07 листопада 2009): пройшло майже 2 місяці. Все йде, як заплановано. Недовірливих до вакцинації українців вирішили залякати епідемією грипу заради того, щоб вони у паніці дали собі вколоти будь-яку гидоту, а тих, хто паніці не піддався, - змусити провакцинуватися. Ющенко, наприклад, тільки й товкмачить про вакцинацію. Ніби вона - єдиний та найдієвіший засіб подолання хвороб. Скопіюю своє повідомлення з іншої гілки.
Спочатку треба розібратись, як вакцина діє. Коли вакцина (до речі, неприроднім шляхом) вводиться до організму, вона сприймається, як отрута (для цього у вакцини свідомо домішують сильну отруту, наприклад, гідроксид алюмінію - "ад'ювант"). Потім виробляється імунітет до "вакцинної" інфекції, як компоненту отрути. Але є декілька причин відмовитись від вакцинації:
1. Цей імунітет - неприродній, часто - тимчасовий, якщо взагалі виробиться.
2. Якщо щеплення містять ртуть, алюміній, формальдегід, фенол та багато інших не зовсым корисних реагентів - хіба здоровими будуть діти після щеплень? З щепленями пов'язують аутизм, зростання діабету, онкології у дітей, загальне нездоров'я нового покоління.
3. Лікарі - "ґвинтики" у медицинській системі. На них тиснуть, а за виступи проти вакцинації - гонять з роботи. Але є багато незалежних лікарів, дослідників, експертів, вчених, які проти вакцинації. Їх дослідження доводять шкоду вакцинації, але вони не афішуються широко. Треба також замислитись над тим, як сьогодні багатіє фармацевтичний бізнес на людських болячках.
4. Кажуть, вакцинацією перемогли багато хвороб. Але історія каже, що вакцинація віспу тільки збільшувала, а американських індейців звели саме вакцинацією.
5. Для вільних людей досить навіть обов'язковості щеплень, щоб стати проти них.
Читайте http://www.1796kotok.com/privivki.htm .
Особисто я думаю, що вакцинація - це жидівська біологічна зброя задля зменшення неєврейського населення Землі. Читайте http://zarubezhom.com/Vakcine.htm .
А тепер розберемось, звідки ця паніка. Це почалось з телебачення. Одразу згадуємо, кому належать "великі" канали. Правильно - жидам. Усім на форумі також добре відомо, що Тимошенко - жидовірменка Капітельман - Григрян. Докладніше про жидівство у владі - читайте книги Едуарда Ходоса. Банки та страхування - теж жидівські (Приват - Коломойського, Надра - Фірташа, ...).
Так, влада, банки та ЗМІ належать жидам. І не були б жиди жидами, якби вони все це не задіяли задля того, щоб протовкнути свою найкращу, найдієвішу та найменш підозрювану (неєвреями) зброю - вакцину. Зрозуміле, що вони для реалізму могли й запустити якусь заразу, наприклад, легеневу чуму - в них є на Україні біолабораторія, звідти дуже зручно пускати заразу. Володіє лабораторією Baxter International, той самий минулорічний патентатор грипозної вакцини. Тож, усе іде за планом.

Додано (19 грудня 2009): пройшло ще місяці з півтори. Жиди ще не полишають надію провакцинувати Україну свинячою гидотою (що то за вакцина - див. вище), але навіть у часи найбільшої епідемічної паніки на добровільну свинячу вакцинацію за опитуваннями зголосились б лише 10% громадян. Тож, жиди змушені поки що відступити з раніше заявлених 15 млн. доз свинячої вакцини (десь 30% громадян) до 3-5 млн. (якраз 10%).
Епідемія ж насправді є, але вона викликана штучно - через свою біолабораторію на Україні Baxter International пустила заразу, яку можна назвати "ускладненням грипу" - про це по радіо заявляв мікробіолог Мосад Йозеф Мойше, потім його за це заарештував американський спецназ (приклад демократичності Америки). Як видно, операція "епідемія" дала багато хворих, але не додала довіри українців до вакцинації. Що вона ще може дати - це привід ввести поголівну примусову свинячу вакцинацію під страхом у кризу втратити роботу (місце у ВНЗ, ще щось - про це докладно розповідається у цій прес-конференції), також скоріш за все цю епідемію жиди з ВОЗ назвуть "новою формою свинячого грипу" (цим жиди зараз жахають світ), яка "розвинулась" на Україні нібито від того, що українці не вакцинувались свинячою гидотою - вийде чудова реклама для другої та третьої хвиль свинячої вакцинації (див. вище).
Тим часом чутки про справжню мету свинячої паніки та вакцинації (хочуть цього жиди чи ні) вже починають виходити за межі кухонь та Інтернету - замовчувати їх стає дедалі важче. Прикладом є ця радіопрограма, особливо - її кінцева частина (коло 26 хвилини) - єдине, що там чітко не зазначене - кому це все вигідно (жидам).
Тепер - декілька слів про Америку. Як зайти на сайт сумнозвісного CDC (американського "центру боротьби з захворюваннями", одного з ініціаторів свинячої вакцинації), там майже уся головна сторінка завалена посиланнями про свинячий грип. Тисну на "Vaccination" (до речі, спочатку мені видало, що "сайт переобтяжений"), там - пошукова система ("де знайти вакцини") і такий собі цікавий малюночок-посилання на "школу масового здоров'я Джона Ґопкінса Блумберга" - ну не жидівська це ініціатива? "Масове здоров'я", а ще й Блумберга. Тож, ми маємо ще один доказ жидівського походження свинячої псевдопандемії.

_________________
Image
Геноцид вакцинами
Грип-шоу

Востаннє редаговано: Політикан (19 грудня 2009, 18:25), редаговано 3 раз
рокста


Повідомлень: 333
Звідки: Ноосфера

ПовідомленняНаписане: 20 вересня 2009, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Їм залишилося забрати в нас горілку,часник та цибулю і все - гаплик...

_________________
Ліс-наш дім,а небо-дах.
Політикан


Повідомлень: 322
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2009, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійсно, якщо стільки вірусів попаде в організми насамперед іноземців (в нас проти вакцин якраз назріває бунт), може й насправді початись пандемія різних видів грипу та застуди. Доведеться закривати кордони. І буде корабель "Україна" плавати у буремному морі серед вбитих пандемією сусідів.

_________________
Image
Геноцид вакцинами
Грип-шоу
Політикан


Повідомлень: 322
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2009, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще одне підтвердження геноцидної змови, загальна природа та володарі медичного трасту (картелю):
http://the-insider.ru/2009/раскрыт-фармакологический-картель-о/#more-567

_________________
Image
Геноцид вакцинами
Грип-шоу
Політикан


Повідомлень: 322
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2009, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

в Америці зібрались підірвати здоров'я 250000000 громадян свинячогрипозними вакцинами.

_________________
Image
Геноцид вакцинами
Грип-шоу
Політикан


Повідомлень: 322
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2009, 17:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове, прошу звернути увагу на цю тему.

_________________
Image
Геноцид вакцинами
Грип-шоу
Бородатий Юрко


Повідомлень: 893
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2009, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я розумію, що люди хворіють свинячим грипом. Але де ті, хто переносить той грип від міста до міста, від одного дитячого інтернату до іншого? Де ті люди або їх трупи?
рокста


Повідомлень: 333
Звідки: Ноосфера

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2009, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Я розумію, що люди хворіють свинячим грипом. Але де ті, хто переносить той грип від міста до міста, від одного дитячого інтернату до іншого? Де ті люди або їх трупи?

Цікаво також,чи попереджені якимось чином про ці "плани" ВОЗ члени єврейських громад України? Чи будуть наші співгромадяни єврейської національності вакцинуватися разом зі всіма,чи для них будуть ввозити якусь особливу вакцину? Це дуже важко буде приховати...
Й з іншого боку,якщо існує світова змова,то "їм" недоречно ставити під загрозу здоров'я та життя своїх одноплемінників в інших країнах. Бо тоді не тільки "золотого мільярду" не наколядується в "сухому залишку",а й "залізної сотні" не лишиться...

_________________
Ліс-наш дім,а небо-дах.
СІВ


Повідомлень: 158
Звідки: Січеслав

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2009, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найстрашніше що люди почали боятися вакцин взагалі! Хтось спеціально підіймає паніку, замовляє сюжети на тб. Моя кума написала розписку з відмовою від вакцинації маленької дитини від усього! І каже що таких вар'ятів багато! Це справжнє лихо, ціле покоління українців може бути незахищенним від будь яких біологічних атак.

_________________
Дух що тіло рве до бою...
Галиночка


Повідомлень: 55
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2009, 12:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нас не візьме, бо ми їмо сало! І взагалі, краще вмерти від сала з часником, чим від .... обрізання!

_________________
Галиночка
Люмен


Повідомлень: 1279
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2009, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Політикан,бачу ви дуже гарно розуміете стан справ.
Ви лікарем працюєте?
Політикан


Повідомлень: 322
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2009, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Найстрашніше що люди почали боятися вакцин взагалі! Хтось спеціально підіймає паніку, замовляє сюжети на тб. Моя кума написала розписку з відмовою від вакцинації маленької дитини від усього! І каже що таких вар'ятів багато! Це справжнє лихо, ціле покоління українців може бути незахищенним від будь яких біологічних атак.

А чи не думали ви, що вакцинація як така - жидівська біологічна зброя? Чому таке нездорове молоде покоління? Чорнобиль? Екологія:)? Та що завгодно, хоч Марс, тільки не вакцинація - так скажуть лікарі. А насправді так: провакцинуйте Князевича (міністра МОЗ) усіми вакцинами, що колять малим дітям - він гарантовано помре у муках. Чи не так? Для новонароджених ті вакцини ненабагато корисніші: феноли, формальдегід, ртуть (мертиолят), солі алюмінію - що завгодно знайдете в тих вакцинах, навіть автомобільний антифриз. Про "користь" вакцин - див. мій перший допис. Кажете, що у випадку заборони вакцинації цілі покоління українців стануть вразливими для біологічних атак - так сама вакцинація і є біологічною атакою. Ну, не зуміли нас жиди звести ядерною війною, хоча у 1952 планували, - так покоління за поколінням зводять вакцинаціями. Люди стають більш вразливими для бактеріологічних атак, як нинішня епідемія (див. мій перший допис).
Цитата:
Цікаво також,чи попереджені якимось чином про ці "плани" ВОЗ члени єврейських громад України?

Рабін Рабіновіч у 1952 відповів так: самопожертвование всегда было отличительной чертой нашего народа, и смерть нескольких тысяч меньших евреев – это, согласитесь, небольшая плата за господство над всем миром.
Цитата:
Нас не візьме, бо ми їмо сало! І взагалі, краще вмерти від сала з часником, чим від .... обрізання!

Вакцинація будь-кого візьме. А про обрізання згоден. Треба заборонити жидам калічити своїх жиденят на 8 дні життя.
Люмен написав:
Політикан,бачу ви дуже гарно розуміете стан справ.
Ви лікарем працюєте?

Пан "Люмен", щось забагато ви на форумі ставите питань суто приватних. Імена розпитуєте, зараз - місце роботи. Хочете, щоб мене та інших дописувачів вирахували жидівські спецслужби? Чи ви до тих спецслужб належите, а підпис такий - щоб відвести підозру? Жиди, на жаль, не тупі й знають, як хитрувати.

_________________
Image
Геноцид вакцинами
Грип-шоу
Вартовий


Повідомлень: 119
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2009, 03:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://vdesyatku.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=1938&Itemid=36
Люмен


Повідомлень: 1279
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2009, 15:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Політикан,мені просто цікаво--чи маєте ви медічну освіту?
Політикан


Повідомлень: 322
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2009, 17:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Пане Політикан,мені просто цікаво--чи маєте ви медічну освіту?

Судіть за дописами.
Цитата:
http://vdesyatku.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=1938&Itemid=36

Чудова стаття. Ось вам і уся користь вакцин. Є ще одна цікава стаття про жидівський фактор (Сильверстайни, Рокфелери, Ротшильди...).
Щодо Йозефа Моше - йому за такий дзвінок треба давати Героя України. Наврядчи мікробіолог Мосад не знав, що на нього полюватимуть за таке откровення (що Baxter International, минулорічний патентатор свинячогрипозної вакцини, має на Україні свою біолабораторію). Взагалі мікробіологів останніми роками вбиває якась невідома хвороба. Одні загинули у літаку нібито від української ракети ЗРК, інші закінчили свій вік під машиною... Видно, забагато знають. Йозеф Моше мабуть вирішив "підстрахуватись", щоб у разі "нещасного випадку" усі знали справжню причину його смерті. І що з ним зараз? Як він себе почуває у застінках ЦРУ? Мабуть, там панують найкращі традиції сталінських часів (чи Америка набагато демократичніша?).

_________________
Image
Геноцид вакцинами
Грип-шоу

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET