•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Свобода" - хто вони?

Автор Повідомлення
Командир Еней

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2010, 12:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До: Школяр
Цитата:
Ви особисто цих безідейних персон назвати можете?

Я не партієць, тож безпосередньо цих осіб не знаю. Але Ви чудово знаєте, про кого мова - на їх появу та засилля в певних місцевих організаціях в розділі "Форум Олега Тягнибока" постійно скаржаться Ваші ПРОСТІ партійці, котрих ви, керівні свободівці, замість того, аби дієво розібратись з ситуацією, намагаєтесь "вгомонити" Статутом. Ними називаються цілком конкретні прізвища...

Ясніє Залізна Держава" (О.Ольжич)
школяр

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2010, 14:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Командир Еней написав:
Я не партієць, тож безпосередньо цих осіб не знаю. Але Ви чудово знаєте, про кого мова - на їх появу та засилля в певних місцевих організаціях в розділі "Форум Олега Тягнибока" постійно скаржаться Ваші ПРОСТІ партійці, котрих ви, керівні свободівці, замість того, аби дієво розібратись з ситуацією, намагаєтесь "вгомонити" Статутом. Ними називаються цілком конкретні прізвища...

Шановний Командир Еней, я також не можу знати всіх людей з осередків у інших областях.
Зате я досить добре знаю, що серед "Наших ПРОСТИХ партійців", на котрих Ви посилаєтесь, можна знайти кого завгодно, окрім свободівців у повному значенні цього слова : тут і відверті брехуни-провокатори, і симпатики-параноїки, і, в меншості, члени партії з числа недисциплінованих і закомплексованих, не здатних вирішити чи навіть поставити питання на місці, а схильних рвати на собі сорочку в інеті.
З усього цього гамору людина, котра "Свободи" з середини не знає і судить про неї з негативного досвіду інших партій, може зробити висновок, начебто між керівництвом та членством ВО є якась відокремленість. Із власного досвіду можу це заперечити (а високих рангів я не досяг) :).
"Свобода" не дала мені нічого, окрім можливості працювати в команді побратимів-однодумців на здійснення моєї мети - побудови Української України. Попри високі слова, кажу це щиро, як є.

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2010, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То все дуже не прості питання.
Люстрація однозначно потрібна. Країна повинна знати своїх "героїв".
Але є біблія, яка пише - самий великий гріх, то покарати невинного.
Як з цим впоратися в сьогоденні - це питання.
Впевнений в одному - якщо дати волю в цьому питанні, деякі захочуть дойти до комсомольців і піонерів.
На жаль історія знає приклади.
Впевнений у другому - спочатку потрібно об'эднати суспільство в єдину потужну силу з вірою в Свободу, Україну та в своє майбутнє. Як тільки це прийде, той час підкаже що і як робити далі.

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2010, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Президент написав:
Але є біблія, яка пише - самий великий гріх, то покарати невинного...

Але ми ж в Україні, а не в Ісраєлі. На відміну від них, у нас релігія відокремлена від держави. Тобто, будь-які релігійні догми у цій справі недоречні.

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2010, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орел написав:
Президент написав:
Але є біблія, яка пише - самий великий гріх, то покарати невинного...

Але ми ж в Україні, а не в Ісраєлі. На відміну від них, у нас релігія відокремлена від держави. Тобто, будь-які релігійні догми у цій справі недоречні.

Як же викоренити з Вас оте - розділяй та володарюй?!
Там ще є - не убий, та не вкради.
Та ще - не забажай жінки брата свого...
============================

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Свобода" - хто вони? , я це запитання і собі задаю .
Я знаю багатьох членів Свободи вони хороші хлопці , а ось ідеологія це що таке ...
Читаю статут Свободи чи то програму , і дивлюсь що одні золоті гори і дорога в рай , а чи мислимо такі обіцянки виконати , панове мати ідею і мати можливість виконати ідею це не одне і теж саме , я вам симпатизую а чи не лопне Свобода як мильний пузирь , тому що збирати прихильників потрібні роки а все зруйнувати і вистачить однієї хвилини.
Як за Януковича усі голосували на виборах і тіж підприємці , а тепер стоять біля стін Верховної Ради , як за цим смішно спостерігати , партія Януковича в очах людей провалилась , а чи не провалиться і ВО Свобода коли прийде до Парламенту чи не втне якусь дурницю , чи з кимось Укладе договір , народ на зневіру у нас мастак і за хвилину зненавидить те що любив так довго.
Президент

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас.Чорновіл написав:
"Свобода" - хто вони? , я це запитання і собі задаю .
Я знаю багатьох членів Свободи вони хороші хлопці , а ось ідеологія це що таке ...
Читаю статут Свободи чи то програму , і дивлюсь що одні золоті гори і дорога в рай , а чи мислимо такі обіцянки виконати , панове мати ідею і мати можливість виконати ідею це не одне і теж саме , я вам симпатизую а чи не лопне Свобода як мильний пузирь , тому що збирати прихильників потрібні роки а все зруйнувати і вистачить однієї хвилини.
Як за Януковича усі голосували на виборах і тіж підприємці , а тепер стоять біля стін Верховної Ради , як за цим смішно спостерігати , партія Януковича в очах людей провалилась , а чи не провалиться і ВО Свобода коли прийде до Парламенту чи не втне якусь дурницю , чи з кимось Укладе договір , народ на зневіру у нас мастак і за хвилину зненавидить те що любив так довго.

Так, зараз то є так.
Але ж написано: - спочатку було слово....,
===============
...Запалили серця ті слова
і осяяли нам добру путь...
===============
а потім віра...
Але люди повірять в самих себе, в своїх дітей і їх майбутнє.
Віра прийде в серця людей, в їх оселі в їх душі.
І то є велика сила.

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 16:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Президент написав:

Так, зараз то є так.
Але ж написано: - спочатку було слово....,
===============
...Запалили серця ті слова
і осяяли нам добру путь...
===============
а потім віра...
Але люди повірять в самих себе, в своїх дітей і їх майбутнє.
Віра прийде в серця людей, в їх оселі в їх душі.
І то є велика сила.

І тоді приходить зрада
і починає переділ награбованого.
Всі до влади приходять бідняками
а виходять з неї мульти міліонерами.
Ні кого ще влада не зробила людиною ,
лише навпаки
з приходом до влади перестали бути людьми
влада це зло і ніколи не було по іншому !
Дивак

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 16:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас.Чорновіл написав:

І тоді приходить зрада
і починає переділ награбованого.
Всі до влади приходять бідняками
а виходять з неї мульти міліонерами.
Ні кого ще влада не зробила людиною ,
лише навпаки
з приходом до влади перестали бути людьми
влада це зло і ніколи не було по іншому !

по собі судите? як би ви повелись якби у вас була влада?
не потрібно всіх гребсти під одну гребінку.

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 17:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дивак написав:

по собі судите? як би ви повелись якби у вас була влада?
не потрібно всіх гребсти під одну гребінку.

Панове я не одного знаю з політичної сили і знаю які в них статки , і добро , які машини і які дома, верхівка розкошує а низи слинку ковтають , і буде ще більша різниця коли дорвуться до парламенту.
Якщо зараз розїджають на джипах то що буде на далі , а де заповідь божа Поділись з ближнім ,чи церкву використовують в корисливих намірах , і ні хто не збирається ділитися , і граб на грабоване.
ВО Свобода себе вважає не від'ємним від церкви , а заповіді забула .
Дивак

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас.Чорновіл написав:

Панове я не одного знаю з політичної сили і знаю які в них статки , і добро , які машини і які дома, верхівка розкошує а низи слинку ковтають , і буде ще більша різниця коли дорвуться до парламенту.
Якщо зараз розїджають на джипах то що буде на далі , а де заповідь божа Поділись з ближнім ,чи церкву використовують в корисливих намірах , і ні хто не збирається ділитися , і граб на грабоване.

То що ви пропонуєте тепер, нікого не підтримувати? Просто сидіти склавши руки і най все воно пропаде пропадом? У бородьбі немає самих лише звершень, є і поразки. Але лише в продовженні бородьби навіть після поразки гартуєтсья характер.
От тількик давайте не будемо про свободу і заповіді, це уже провокація, дотого ж, це ж не релігійна організація. А для прикладу підставляти другу щуку, або ж любити всіх (і навіть тих хто плюндрує честь України, тих хто її грабує і знущається з народом) то вже тут я ще не бачив жодної матері Терези щоб всіх любила. Чи ви пропонуєте дотриматись народові і смиренно підставляти щоку, терпимість проявляти, підіть то на майдан розкажіть, а потім я особисто з пінцетом і мікроскопом вас позбираю. І взагалі, то все рабська релігія, і це потрібно переносити в розділ релігії. Адже ті старі жидівскі заповіді навчають бути смиренними рабами і не боротись.

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 17:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дивак написав:
Тарас.Чорновіл написав:

То що ви пропонуєте тепер, нікого не підтримувати? Просто сидіти склавши руки і най все воно пропаде пропадом? У бородьбі немає самих лише звершень, є і поразки. Але лише в продовженні бородьби навіть після поразки гартуєтсья характер.
От тількик давайте не будемо про свободу і заповіді, це уже провокація, дотого ж, це ж не релігійна організація. А для прикладу підставляти другу щуку, або ж любити всіх (і навіть тих хто плюндрує честь України, тих хто її грабує і знущається з народом) то вже тут я ще не бачив жодної матері Терези щоб всіх любила. Чи ви пропонуєте дотриматись народові і смиренно підставляти щоку, терпимість проявляти, підіть то на майдан розкажіть, а потім я особисто з пінцетом і мікроскопом вас позбираю. І взагалі, то все рабська релігія, і це потрібно переносити в розділ релігії. Адже ті старі жидівскі заповіді навчають бути смиренними рабами і не боротись.

Тоді відтричітся від церкви і не плюндруйте святе , або ви віруючий на всі 100% , або ви атеїст на всі 100% і іншого шляху нема , до речі в статуті сказано ні АТЕЇСТАМ в лавах Свободи , тому ви ворог і провокатор .
Дивак

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас.Чорновіл написав:

Тоді відтричітся від церкви і не плюндруйте святе , або ви віруючий на всі 100% , або ви атеїст на всі 100% і іншого шляху нема , до речі в статуті сказано ні АТЕЇСТАМ в лавах Свободи , тому ви ворог і провокатор .

Тут ви пане помиляєтесь, адже нічого немає на 100%, все навколо суб'єктивно. Взалежності від того з якої сторони ми дивомось, об'єктивним може бути річ, або явище котре існує не залежно від того хочемо цього ми чи ні, сприймаємо чи ні і так далі.
То ж немає сто відсоткого праведника, адже всі ми грішні, лишень сліпий серцем може сліпо вірити. І немає сто відсоткого атеїста)) Ще, великий філософ китайський Дао, ствержував що у всього є частка протилежного тому чим воно є. Доречі Даоси́зм — китайське традиційне вчення, в якому присутні елементи релігії, містики, гадань, шаманізму, медитацій, а також традиційна філософія і наука.
То ж провокатором являєтесь ви, шановний, адже у даному випадку ви шукаєте мінуси в будь-якій політичній силі, чи людині, чи явищі. І або не розумієте, або не хочете зрозуміти що без негативу, не буде позитиву і навпаки.

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 18:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас.Чорновіл написав:

Шановний, менше слів- дешевше телеграма. Наведіть факти, посилання, док-ти та таке інше, про тих кого ви знаєте з політичноі сили. І вже потім поговоримо. Досить патякати несенітниці!!!

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2010, 18:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тарас.Чорновіл - або факти в студію або бан на місці за провокаторство.

А з таким ніком - то точно провокатор.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"