•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що таке ТОЛЕРАНТНІСТЬ?

Автор Повідомлення
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 15:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий чого ти хочеш? що ти хочеш тут довести? що українці всі такі погані?а решта націй - всі хорощі? чому дехто з українців (далеко не 50%) не хоче бути українцем? та просто тому,що бути українцем просто економічно не вигідно....от до чого перетворює людей демо - ліберальна маячня....люди стають предметами побуту....)
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не перекручуй моїх слів..без української України нічого не буде...крапка!)
Віктор Німець

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Своє ставлення до наркоманії й збочень я вже висловив. З дегенератами слід чинити так, як це робили в Третьому Райху, а наркоторгівців - безжально знищувати, щоб Україна не перетворилась на бордель, а Українські Міста - на Амстердам.

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий написав:
МіхаельВітман написав:
не перекручуй моїх слів..без української України нічого не буде...крапка!)

я думаю може бути...тільки в інших межах...

От тільки не треба по інші межі...Дуже просто було б від'єднати три західні області ( москві цього і треба, всі провокації з боку маркова-калєснічєнка на це і направлені). Але невже скільки поколінь українців віддавали своє життя за єдину державу, щоб зараз ми утворили її в межах малюнього кусочка?
Марися

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 19:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий, прошу запам'ятати, що я - Марися!

Яке має значення : 3, чи 5? Не треба спекулювати на цьому, бо і мадяри, і румуни, і поляки давно мріють собі часточку нашої землі захапати. Ждуть моменту. Тому подібні розмови кожен українець мусить забути. Маємо велику державу і треба все робити, щоб тут людям жилось нормально . Не можна дозволяти витісняти українців з їх споконвічних земель. От Ви, приміром, дозволите частину своєї квартири віддати комусь тільки через те, що там шпалери відстали і треба поциклювати паркет?
Марися

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 21:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польвий, і в Донецьку, і в Одесі дуже багато українців живуть.Нам що так просто і їх віддати разом з землею???Ви уявляєте ЩО буде з українцями там ТОДІ?
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Ви уявляєте ЩО буде з українцями там ТОДІ?

От я можу точно сказати....тут є два варіанти: 1) їм буде дуже погано і вони будуть змушені втікати..2) вони просто стануть "рускімі"...а оскільки "рускіє" також нікому не потрібні...то також будуть змушені втікати...)
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 21:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий написав:
МіхаельВітман написав:
Марися написав:
Ви уявляєте ЩО буде з українцями там ТОДІ?

От я можу точно сказати....тут є два варіанти: 1) їм буде дуже погано і вони будуть змушені втікати..2) вони просто стануть "рускімі"...а оскільки "рускіє" також нікому не потрібні...то також будуть змушені втікати...)

Міша, ну ти ж не дівчинка Марися, ти ж мужик)))...скажи мені скільки українців на Донбасі?..не треба мені пререпис наводити...по суті, без лірики?..

На Даунбасі українці є....але їх дуже мало...але ж все таки вони існують!!!...і в Одесі вони є...вони існують...багато приїжджих з Волинської,Рівненської,Хмельницької областей....майже всі швидко русифікуються,але українцями бути не перестають...дуже багато українців в Одеській області...тобто якщо ми кажемо за область - це інша справа...якщо ми кажемо за місто...от тоді і всі проблеми виникають..)
п.м. А за пані Марисю можна і в харю отримати)
Марися

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 21:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий написав:
Марися написав:
Польвий, і в Донецьку, і в Одесі дуже багато українців живуть.Нам що так просто і їх віддати разом з землею???Ви уявляєте ЩО буде з українцями там ТОДІ?

Сонечко, де ти живеш і скільки тобі років?..Які в пень українці в Донецьку?..Скільки їх?...5 штук, 10 штук?..Та в одному твоєму 200 тисячному Франківську живе більше "русских", ніж в 5 мільйонному Донбасі разом узятому...

Ну "Сонечком" мене вже давно не називали:) Дякую, приємно.
Рочків мені,нажаль, не мало:((
Про Франківськ - БРЕХНЯ! "Ожили" після останніх президентських виборів і заговорили "на язикє" деякі - факт, але вони погоди не роблять.
В Донецьку не була, не знаю. Моя мама була спостерігачем на виборах до ВР у Донецьку і розповідала, що нормальних людей,українців там не мало, в селах - ще більше. До Вашого відома, багато випускників ІФІНГу за напрвленнями їхали з Франківська саме туди. Тому і наші там є.
Віктор Німець

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 21:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий! Їдь до москалів і порадь їм відділити етнічні Українські Землі, захоплені і приєднані більшовиками до РСФСР: Кубань, Білгородщину, Курщину. А ще - Зелений Клин на Далекому Сході, де багато етнічних Українців. Нехай "старший брат" поділиться з нами по-братерськи! Потім завітай до ляхів - нехай повернуть Лемківщину, Холмщину, Підляшшя - Українські Землі, подаровані їм Сталіним. Успіхів тобі в цих місіях! А з русифікованим Донбасом і одеськими жидами ми якось самі впораємось, без твоїх рецептів!

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 21:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий написав:

міша, ну що це за відповідь?..мало це скільки?...1%, 2%???...я маю із-за 2% русифікуватися?..так в мене в Тернополі мінімум процентів 15% українофоби і прихильники ПР...

якщо казати за місто Одеса...то десь відсотків 30...в Донецьку - відсотків 15...області не рахую...) отже треба працювати з тими українцями,з якими можна знайти спільну мову....я знаю дівчину з Донецька...так от...її рідня - з Хмельниччини....і вона за Україну...їй там не легко....і кидати на призволяще тих людей - це свинство...)
Марися

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 22:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Польвий, розкажіть про Ваше бачення майбутнього?
І класичне питання:ЩО РОБИТИ?
Віктор Німець

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польовий, на що це ти вже 20 років дивишся? Націонал-Соціалісти керували Україною лише 3 роки - з 1941 до 1944 року! Жодного багатого жида, який визискував би Українців, ти б у ті роки на нашій Землі не побачив, та й комуняки тоді сиділи глибоко в підпіллі, а не розмахували своїми серпасто-молоткастими червоними шматами. Але це все історія. За останні 20 років НС жодного дня не перебували при владі, тому те, що ти бачив - наслідки діяльності комуняк, демолібералів, нацдемократів і жидів-олігархів!

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2011, 22:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Дописувач - падло кацапське.
Воно ж - гольдштейн, сергій чайка та екс майор. Адміністрація.]
Літо

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2011, 07:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гарно і толерантно,а чи не можна булоб прочитати написане Польовим ,щоб ще раз переконатись в його великих гріхах.Така толерантність значно благородніша совєцької сталінської цензури..Авангард!

[Воно Вам треба? Істини у смітнику не шукають. Адміністрація.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"