•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що таке ТОЛЕРАНТНІСТЬ?

Автор Повідомлення
Літо

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2011, 07:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віктор Німець написав:
Польовий, на що це ти вже 20 років дивишся? Націонал-Соціалісти керували Україною лише 3 роки - з 1941 до 1944 року! Жодного багатого жида, який визискував би Українців, ти б у ті роки на нашій Землі не побачив, та й комуняки тоді сиділи глибоко в підпіллі, а не розмахували своїми серпасто-молоткастими червоними шматами. Але це все історія. За останні 20 років НС жодного дня не перебували при владі, тому те, що ти бачив - наслідки діяльності комуняк, демолібералів, нацдемократів і жидів-олігархів!

А в чому справа ,прапори в руки і вперед,а назву треба змінювати ,тоді буде чесно і рейтинг зміниться на краще .

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 01:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Де-що про толерантність...

http://www.youtube.com/watch?v=rj4c5Ilnzks&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=uUXwph_7RNE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=n3YBqYCC9eM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=uaGcs2s1jMU&feature=related

Слава Україні!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2012, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=3hUqXxK5k88&NR=1

Жидівка наглюча.Як там справи в Умані цікаво.Бавляться....

Слава Україні!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2012, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найчастіше толерантного до себе ставлення вимагають російськомовні громадяни,вони у нас найображеніші!
Сьогодні в Кривому Розі мав відбутися марш пам'яті УПА,але,як завжди,щось не склалося.Зате біля того місця зібралося,десь дванадцять,лобів,один з пакетом .Постояли,почекали,позаглядали,під'їхав мікроавтобус і забрав їх.Марш пам'яті Шухевича у нас вже яйцями закидували.
Оце толерантність.

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2012, 23:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Данії мусульмани на місцевому рівні скасовують Різдво...

http://politiko.ua/blogpost87815

Слава Україні!
Вовчара

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2012, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Толерантність це звичайний страх отримати в пику.

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2012, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю всіх. Переглянув повідомлення по темі, за винятком видалених адміном. Ніде не бачив визначення терміну "толерантність", тому наведу те, яке наведене у вікіпедії:
Толерантність (від лат. tolerantia – терпіння) – у загальному значенні здатність приймати щось, не схвалюючи це. На індивідуальному рівні – це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також – особливості поведінки та способу життя інших. Терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань є умовою стабільності та єдності суспільств, особливо тих, які не є гомогенними ні у релігійному, ні в етнічному, ні в інших соціальних вимірах.
Особисто мені здається, що така якість особистості, як толерантність притамана усім нормальним людям. Іншим я співчуваю, без образ.
Не самим страшним, на мій погляд, є сьогодні те, що Україна розділена на Схід і Захід. Біда у тому, що сьогодні на міжособистісному рівні розділені між собою самі українці. А розділені між собою українці через відсутність, як раз, такою риси характеру, як толерантність. Думаю, що це розділення, таки комуь вигідне. "Розділяй і володарюй!" Чого б це?...

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2012, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко Москаль написав:
Ніде не бачив визначення терміну "толерантність"...

ТОЛЕРАНТНІСТЬ - це нав`язуваний суспільству стереотип поведінки,з метою унеможливлення суспільного спротиву в ситуації прямої загрози існування самого суспільства!
Суспільство,що приймає цей стереотип - приречене на ЗАГИБЕЛЬ!!!
А ось та "толерантність",про яку кажете ви - це індивідуальна терпимість
по відношенню до людей з різним характером,різними фізичними даними,
різними здібностями,терпимість під час виховання,дискусії. А взагалі то все це просто характеризує елементарну вихованість людини по відношенню до оточуючих її людей. Но коли її сім`ї та всьому суспільству загрожує небезпека - ось тут "терпимість" вся закінчується. Не можна бути терпимим до нищення і знущання над людською гідністю,гідністю сім`ї та суспільною гідністю. Все це загалом вкладається в поняття "вихованість людини". Отже українцям бракує елементарної національної вихованості,бо рівень ТОЛЕРАНТНОСТІ просто зашкалює.
Юрко Москаль

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2012, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Отже українцям бракує елементарної національної вихованості,бо рівень ТОЛЕРАНТНОСТІ просто зашкалює.
Вітаю, друже МіхаельВітман! Не бачу сенсу вам заперечувати. З задоволенням з вами погоджуся з однією тільки ремаркою: "все відносно".
Ви використали термін "національна вихованість"... На мою думку, вихованість - є річ інтернаціональна. У мене люди поділяються на всього 2 типи, не залежно від національності: ті, що живуть (основна мотивація поведінки) матеріальними цінностями і ті, що живуть нематеріальними цінностями. Мені жаль перших - вони хворі і, я глибоко поважаю других. Мені здається, що, не дивлячись на ідеологічні розбіжності, представники цієї категорії є людьми одного роду. Тому я переконаний, що треба поважати (не поділяючи, можливо) ідеологічні переконання усіх людей, якщо вони мають на меті досягнення загального суспільного блага і добра. А тих, хто має на меті щось інше, від влади треба усувати якомога далі... Але усунути існуючу владу ми могли б, якби були об'єднані. Об'єднатися ми б змогли, якби були дружніми... А дружніми люди стають, коли поважають цінності одне одного...
Інакше нашим розділенням будуть дуже ефективно користуватися ті, кому наше з вами благо по-барабану і, ми, розділені, ніколи не зможемо їх усунути.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2012, 00:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко Москаль написав:
Вітаю, друже МіхаельВітман! Не бачу сенсу вам заперечувати.

Ой,та ну перестаньте! Не бачу сенсу ходити по 136 - му колу. Надоїло.
На форумі лежить маса пояснень, чому ваша точка зора хибна. Захочете - самі знайдете і почитаєте. Хоча моя особиста думка,що все це марно.
Ну гаразд,для вас особисто пояснюю: не буває людей матеріально налаштованих і нематеріально. Все це хєрня. Всі люди з самого початку є матеріально - духовними. Питання лиш в мотивації діяльності кожного.
Це залежить від типу психіки людини: бувють люди з тваринним типом психіки,коли мотиви її діяльності визначаютсья інстинктами (десь тут Барабас згадував Фрейда,який тваринний тип психіки переносив на всіх людей),бувають біороботи,які послуговуються автоматизмами в свому житті,бувають люди з психікою "демонів",напр.наш викладач права був "демоном",жив заради того,щоб показати який він розумний. А ще бувають люди з людським типом психіки,коли людина живе за призначенням самої людини,послуговуючись інтуїцією та совістю в своїй діяльності.
Масовий тип психіки формуєтсья в соціумі і диктується культурою,в якій ми живемо. Сучасна культура направлена на породження біороботів і сексуальних дегенератів. Тому без зміни інформаційного середовища нічого не можливо змінити впринципі. А більщість т.званих "власних думок" формується інформаційним середовищем,на основі стереотипів,з якими нерозлучна більшість людей. Тому говорити про якусь там повагу до різних думок просто без користі,тому як ті "різні думки" переважно формуються з одного джерела: ЗМІ.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2012, 06:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Fair play: «жид» чи «єврей»?

просте-не просте питання.....

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/dzobanv/a86902

Слава Україні!
Юрко Москаль

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2012, 11:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Fair play: «жид» чи «єврей»?

просте-не просте питання.....

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/dzobanv/a86902

Слава Україні!

Особливо потішило ось це, на самому початку:
"Якщо до чогось залучено більше одного українця, то чекай сварки." ))))
Може комусь це здається нормальним? Мені - ні.

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2012, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Ой,та ну перестаньте! Не бачу сенсу ходити по 136 - му колу. Надоїло.

Мені залишається, хіба що, вибачитися перед вами за майже викликану у вас нудоту своїми наївними сентенціями. :( Вибачте.
Я такий по-життю. Хочу з усіма нормальними порозумітися і залишитися друзями. З огляду на матеріал, запропонований дідом Володьою, це майже не можливо... ))) Але "надія гине останньою".)))
От узяти, наприклад, націоналістів і комуністів. Чим вони відрізняються? Як на мій погляд, то принципово, ні чим. Обидві сили є радикальними (не переносять одне одну), обидві крайні (праві, ліві), і ті і інші не уявляють майбутнє України з олігархами, обидві формально бажають добра народу України, обидві є ідейно налаштованими і т.д. Чому ж чубляться, якщо такі схожі? Бо не бажають почути одно одного, зрозуміти, що і в тих і в інших є певні історичні цінності, пов'язані з людськими долями, цінності занадто дорогі, щоб від них відмовитися... І ні з того, ні з іншого боку не має навіть натяку на те, щоб висловити (не поділяючи ті цінності), бодай співчуття (просте людське) одне одному, зрозуміти біль і тих і інших... Гавкають і гиркають одне на одного, не як люди, а, вибачте, як собаки.
Я згодний з вами - все залежить від "маскультури" і від того, які хто канали дивиться чи слухає. Але результат маємо усі один і той самий - ми розділені... Хіба не тому, що дурні? Мабудь так і є.
Ще раз, вибачте.

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійсно,як все індивідуально:однаковість націоналістів і комуністів?"Змішались в купу коні й люди"...Днями один тимчасово російськомовний на радіо "ера"похвалився,що голосував за Свободу,а от по мажоритарці свободівця не було,тому проголосував за комуніста.
У Саймака цікава думка стосовно толерантності:толерантне ставлення принижує того на кого воно спрямоване.Ставлячись толерантно до когось,ти визнаєш свою вищість над тою особою і лише терпиш її.

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрко Москаль написав:
От узяти, наприклад, націоналістів і комуністів. Чим вони відрізняються?

Комунізм є пародією на націоналізм. Бо останній прагне благополуччя конкретній нації, а перший «благополуччя взагалі». Комунізм був розроблений євреями щоб заплутати людину і дати владу над нею світовому сіонізму.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,