•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хто захистить народ від криміналу у погонах

Автор Повідомлення
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2010, 23:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нашу розмову я веду до того, що бидла і ідіотів на державній службі нажаль мабуть більше ніж більш менш чесних людей, тому вчиняючи будь-які дій відносоно вказаних осіб необхідо діяти виключно в рамках закону.
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 00:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий слідчий написав:
Нашу розмову я веду до того, що бидла і ідіотів на державній службі нажаль мабуть більше ніж більш менш чесних людей, тому вчиняючи будь-які дій відносоно вказаних осіб необхідо діяти виключно в рамках закону.

тут я знову з Вами погоджуюся,але моя РОБОТА виключно в рамках закону...Коли я- гр.України роблю зауваження працівнику міліції то не потрібно мене шарпати!!!!! і коли я після того, коли він побачив що не на того напав,попросив пред"явити службове посвідчення в розгорнотому вигляді(згідно закону про міліцію) він взагалі ЗАВИС!!!!Прийшлося визивати відповідального по області.Після приїзду відповідального він пред"явив зі словами ...чого я ЧОРТАМ..!!!!!.....маю пред"являти своє сл.посвідчення....ОТ ПРО ЩО Я...!!!!!!Він влада яку обирає НАРОД- МИ !!!!!ПРИКЛАД;я взяв собі собаку,годую її і вона мене на моєму подвірі КУСАЄ!!! ЩО ВИ СКАЖЕТЕ НА ЦЕ***?
Миротворець

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 00:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хоть я і МИРОТВОРЕЦЬ але за такі слова ...ЧОРТ... ,не був би він у формі,роги би йому обламав
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 09:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[quote тут я знову з Вами погоджуюся,але моя РОБОТА виключно в рамках закону...Коли я- гр.України роблю зауваження працівнику міліції то не потрібно мене шарпати!!!!! і коли я після того, коли він побачив що не на того напав,попросив пред"явити службове посвідчення в розгорнотому вигляді(згідно закону про міліцію) він взагалі ЗАВИС!!!!Прийшлося визивати відповідального по області.Після приїзду відповідального він пред"явив зі словами ...чого я ЧОРТАМ..!!!!!.....маю пред"являти своє сл.посвідчення....ОТ ПРО ЩО Я...!!!!!!Він влада яку обирає НАРОД- МИ !!!!!ПРИКЛАД;я взяв собі собаку,годую її і вона мене на моєму подвірі КУСАЄ!!! ЩО ВИ СКАЖЕТЕ НА ЦЕ***?[/quote]

Коли Ви купували собаку то напевно знали якої вона породи, якого окрасу та яка вона буде коли виросте. Придбати вівчарку, яка все життя буду Вас охороняти та буде вірним товаришем та придбати азіата, який буде рвати все підряд це різні речі. От український народ і вибирає собі владу, яка згори дає вказівки підлеглим на вибиття коштів з народу та інше, але не має жодної вказівки, щодо захисту населення та інше.
Підняли штрафи за порушення правил дорожнього руху в рази, що отримали невелике проценте співвідношення зменшення ДТП з однієї сторони і багато бабла з іншої сторони. Фактично ніяких реальних дій спрямованих на зменшення ДТП та безпеки дорожнього руху не прийнято.

А ось варіант два- підняли штрафи в рази, з цих грошенят заправила ДАЙцям машини, дали процент від штрафів, і змусили виконувати функції передбачені діючим законодавством, а саме дії спрямовані на безпуку руху, тобто ДАЇшник зранку бере в гаражі службову тачку, помиту, заправлену, відремонтовану виїжджає і патрулює дорожні рух на шляхах міста чи області. І ось через 4 місяці водій, будь він прокурором, чиновником чи кумом прокурора, начальника ДАЇ знає, що десь позаду їде якись сержант чи прапор, який зараз побачить моє порушення, дожене та отштрафує не дивлячись на персону водія. Але ж це є невигідним, тому що обласному ДАЇ наприклад на місяць держава виділила 1000 гривень на утримання автомобілів, (ремонт, заправка, мийка) і ось начальник обл ДАЇ перераховує 200 гривень на поточний банківський рахунок приватного підприємства "МІФ" за нібито виконані ремонтні роботи службових автомобілів, при цьому особовий склад самостійно виконує ремонтні роботи служб автомобілю. Після чого ПП "МІФ" перераховує вказані кошти на 3-4 інших підприємства, які в подальшому знімають безготівкові кошти з поточних банківських рахунків і передають посереднику, який в свою чергу взявши за послуги 5-10 відсотків відступних передає начальнику обл ДАЇ, таким чином бюджетні кошти повернулись до нач обл ДАЇ в сумі 180-160 гривень, але впали вже в його особистий карман.

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви все правильно пишите,але пставии задачу вн.безпеці ЗЇСТИ івона за тиждень НАКОПАЄ стільки, що на внуків вистачить!!!!!! але ВОРОН ВОРОНУ ОКО НЕ ВИКЛЮЄ....
Новий слідчий

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 19:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миротворець написав:
Ви все правильно пишите,але пставии задачу вн.безпеці ЗЇСТИ івона за тиждень НАКОПАЄ стільки, що на внуків вистачить!!!!!! але ВОРОН ВОРОНУ ОКО НЕ ВИКЛЮЄ....

ВВБ в міліції це люди, які працють на керівника обл апарату МВД і до їх основних функціональних обовязків входить прикриття незаконної діяльності колег, перехоплення інформації інших оперативних структур з приводу документування працівників МВД та інше. Нічого вони копати не будуть, самі і тій ямі сидять. ВВБ, ДАЇ, інші структурні підрозділи підпорядковані начальнику обл апарат МВД, проблеми в любому структурному підрозділі це проблеми у нач обл апарата МВД. Думайте...

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий слідчий написав:
Миротворець написав:

ВВБ в міліції це люди, які працють на керівника обл апарату МВД і до їх основних функціональних обовязків входить прикриття незаконної діяльності колег, перехоплення інформації інших оперативних структур з приводу документування працівників МВД та інше. Нічого вони копати не будуть, самі і тій ямі сидять. ВВБ, ДАЇ, інші структурні підрозділи підпорядковані начальнику обл апарат МВД, проблеми в любому структурному підрозділі це проблеми у нач обл апарата МВД. Думайте...

не думайте а я знаю що Макс. ... кавю"ка кум!!!! і нема тут про що думати
Бородатий Юрко

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2010, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я знаю як захиститись від правоПохоронців.
Треба тупо тікати.
Я (дякувати Богу) вже 2 рази вирвався, уникнув арешту, чого і Вам бажаю.
Можу проінструктувати, як від них втікати.
Орел

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2010, 21:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Смерть водія на Сумщині спричинили злочинні дії працівників міліції.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=937976

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2010, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На Луганщині міліціянти катували чоловіка, щоб він визнав себе винним.
Цитата:
Коли чоловік відмовився підписувати зізнання, в обмін на волю йому запропонували заплатити тисячу доларів. Грошей при собі він не мав, тож його повезли до родичів та знайомих збирати потрібну суму.

http://kriminal.tv/news/na-luganshchini-militsioneri-katuvali-cholovika-shchob-vin-viznav-sebe-vinnim.html

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2010, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Після допиту в СБУ зник редактор інтернет-видання "Фраза":

http://censor.net.ua/ru/news/view/145754/v_zastenkah_sbu_ischez_jurnalist_ukrainskogo_internetizdaniya

Вже звільнили:
http://mycityua.com/news/country/2010/12/11/142954.html

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2011, 15:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

СБУ затримала співробітників відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків за оборудки з наркотичними речовинами.
Цитата:
... міліціонери вимагали від наркозалежних осіб гроші за уникнення їх від кримінальної відповідальності (збереження та розповсюдження наркоречовин). Крім того, співробітники ВБНОН пропонували цим особам підкидати наркотики (найчастіше маріхуану) представникам так званої «золотої молоді», від батьків яких можна було вимагати чималі кошти за припинення кримінального переслідування їхніх дітей.

http://www.unian.net/ukr/news/news-421103.html

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2011, 05:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В Україні кожні 40 секунд менти катують громадян.
Цитата:
"За оцінками соціологів, кількість постраждалих від насильства в міліції становить 780-790 тисяч осіб. Це досить достовірні результати. Вдумайтеся, кожні 40 секунд в Україні стаються факти насильства з боку співробітників міліції"...

http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2011/02/24/38083

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2011, 16:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Кобеляках міліціонери "попросили" дівчинку-сироту зізнатись у вбивстві.

http://dumka.pl.ua/component/content/article/56-blog-ok/987-2011-04-07-08-58-09.html

Редаговано: Цой (12 квітня 2011, 18:41)
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2011, 18:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цой написав:
міліціонери попросили

Що...так і попросили?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови