•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хто захистить народ від криміналу у погонах

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 05:38 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

батькоманько написав:
очень порядочный и честный человек ........ помогал партии регионов на выборах начиная с 2003 года.

Порядна і чесна людина за визначенням не могла допомагати партії регіонів на виборах у будь-якому році.
І те, що таким "порядочным и честным человекам" тепер не вистачає місця біля "кормушок" і тому вони, як щурі, починають гризти один одного, жодним чином не є проблемою ВО Свобода.

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 05:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

батькоманько написав:
хочу рассказать вам как регионалы избавляються от не нужных им людей

От лихо, так лихо. З посади зняли.
А тим хто в КПЗ по направленню від регіаналів, так то мабуть відзнака така.
батькоманько написав:
... очень порядочный и честный человек ... помогал партии регионов на выборах начиная с 2003 года.

Можна в гілку з анекдотами переносити.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 05:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
батькоманько написав:
очень порядочный и честный человек ........ помогал партии регионов на выборах начиная с 2003 года.

Порядна і чесна людина за визначенням не могла допомагати партії регіонів на виборах у будь-якому році.
І те, що таким "порядочным и честным человекам" тепер не вистачає місця біля "кормушок" і тому вони, як щурі, починають тепер гризти один одного, жодним чином не є проблемою ВО Свобода.

Всі вони порядні і чесні,тільки Україна нікому з них не потрібна.Корито ділять.Не треба було вести банду до влади. "Якщо ходиш брудними шляхами, То не будеш із чістими ногами"

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 06:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як швидко все відбувається. Поки писав Барабас випередив, хотів стерти, щоб не повторюватися, а вже відповіли і не можна. :)
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 06:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі,нашого Любоненка,він у нас був голово вже не знаю й скільки років.Хитрий лис підтримував всіх по-троху.В ПР вступив лише минулого року(у нас пів міста як бидло туди загнали).Так його відіслали в область.Головою Саша Вілкув(голова області,"губернатор")поставив свого папочку.Ну не сміх?!Якби ви бачили його на бігмордах:ну тобі старий маразматік,і звернення всюди російською.

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
батькоманько написав:

І те, що таким "порядочным и честным человекам" тепер не вистачає місця біля "кормушок" і тому вони, як щурі, починають гризти один одного, жодним чином не є проблемою ВО Свобода.

Чесна людина може підтримувати любу партію. Тещо партія Регіонів обдурила людину так це в них так прйнято, ця партія Регіонів дуже хитра партія, вони можуть до людину підлізти, наобіцяти, видавати з себе порядних, відвертих, справедливих, що люди ім вірять, а потім коли ця партія прийшла до влади,тоді вона показує справжнє обличчя! Потім вони малюють карні справи та саджають людей.
А скільки вони вже посадали патріотів, а скільки ще хочуть посадити,
це тоталитарний режим, режим Сталіна повертається.
Врятуй Боже Україну від цього режиму!

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2011, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій Ліневський написав:

Чесна людина може підтримувати любу партію.

Ви оце - серйозно? Шкода.

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:

Звісно серйозно. Ви ж знаєте як партії можуть обдурювати людей, як вони видають себе за порядних та чесних, як обіцяють людям порядок, а потім коли прийшли до влади то показують зовсім інше обличчя, і це обличчя корупції.

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 12:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:

Звісно серйозно. Ви ж знаєте як партії можуть обдурювати людей, як вони видають себе за порядних та чесних, як обіцяють людям порядок, а потім коли прийшли до влади то показують зовсім інше обличчя, і це обличчя корупції.

Які пропозиції ?

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 13:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
школяр написав:

Які пропозиції ?

Пане Барабасе, своє бачення поборення корупції в правоохоронних органах я написав на 3 сторінці цієї гілки.
Потрібно реформувати правоохоронні органи як в Грузії.
Прочитайте на 3 сторінці моє бачення тієї боротьби.

Редаговано: Сергій Ліневський (07 липня 2011, 20:14)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 14:30 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Які пропозиції ?

Пане Барабасе, своє бачення поборення корупції в правоохоронних органах я написав на 3 сторінці цієї гілки.
Прочитай те на 3 сторінці моє бачення тієї боротьби.

Та ви ж на цій сторінці написали, що вам все-одно - яку партію підтримувати.

То й звертайтесь до ПР - вони як вас почують, то обов'язково корупцію знищать.

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 14:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
БАРАБАС написав:

Які пропозиції ?

Прочитай те на 3 сторінці моє бачення тієї боротьби.

Та ви ж на цій сторінці написали, що вам все-одно - яку партію підтримувати.

То й звертайтесь до ПР - вони як вас почують, то обов'язково корупцію знищать.

Пане Барабасе, ви мене не так зрозуміли. Я мав на увазі що людину легко обдурити, що це не перший випадок коли партія Регіонів обдурює людей, що чесна людина могла голосувати за любу партію, бо такі партії як партія Регіонів знають як підлізти до людей.
Щодо мого бачення боротьби з корупцією в правоохоронних органах, то моє бачення що її можливо подолати таким шляхом яким пішла Грузія, але я не писав що її подолає партія Регіонів, бо ця партія сама в корупції і про це я писав.
Непотрібно перекручувати мої дописи.
Уважно читайте!

Редаговано: Сергій Ліневський (07 липня 2011, 19:57)
школяр

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Барабасе, ви мене не так зрозуміли. Я мав на увазі що людину легко обдурити, що це не перший випадок коли партія Регіонів обдурює людей, що чесна людина могла голосувати за любу партію, бо такі партії як партія Регіонів знають як підлізти до людей.
Щодо мого бачення боротьби з корупцією в правоохоронних роганах, то моє бачення що її можливо подолати таким шляхом яким пішла Грузія, але я не писав що її подолає партія Регіонів, бо ця партія сама в корупції і про це я писав.
Уважно читайте!

А ви самі умієте уважно читати?!
батькоманько писав :
"помогал партии регионов на выборах начиная с 2003 года. на последних выборах в районе проголосовали за регионы больше половины избирателей в благодарность его назначили главой администрации"
до чого тут голосував чи підтримував? "Обдурений" чєлавєк старай закалкі гарував на ригів вісім років!!! Послали його на..., так йому і треба, а Ви ліпите про підтримку чесними людьми будь-яких партій. До чого це?
Читайте уважно!

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 19:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тещо партія Регіонів обдурила людину так це в них так прйнято, ця партія Регіонів дуже хитра партія, вони можуть до людину підлізти, наобіцяти, видавати з себе порядних, відвертих, справедливих, що люди ім вірять, а потім коли ця партія прийшла до влади,тоді вона показує справжнє обличчя! Потім вони малюють карні справи та саджають людей[/quote]

Кіт Базиліо та лиска Аліска :)
Сергій Ліневський

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2011, 20:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

школяр написав:

Щодо мого бачення боротьби з корупцією в правоохоронних роганах, то моє бачення що її можливо подолати таким шляхом яким пішла Грузія, але я не писав що її подолає партія Регіонів, бо ця партія сама в корупції і про це я писав.
Уважно читайте!

А ви самі умієте уважно читати?!
батькоманько писав :
"помогал партии регионов на выборах начиная с 2003 года. на последних выборах в районе проголосовали за регионы больше половины избирателей в благодарность его назначили главой администрации"
до чого тут голосував чи підтримував? "Обдурений" чєлавєк старай закалкі гарував на ригів вісім років!!! Послали його на..., так йому і треба, а Ви ліпите про підтримку чесними людьми будь-яких партій. До чого це?
Читайте уважно!

Він їм допомогав а вони його кинули! Завели карну справу на його дружину, це шантаж! Вони на його тиснули через його близьких, це свідчить що партія Регіонів, це партія бандюків!
Тещо він допомогав тій партії, може він був її прихильником і відверто їм допомогав, а вони коли прийшли до влади то він їм став непотрібен.
Я не знаю як він їм на виборах допомогав, чи чесно, чи порушував закон цього я не знаю, але самої суті це не змінює, бо якщо вони зі своїми так обходяться, то це свідчить тільки одне, що це партія бандитів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,