•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Не вір, не бійся, не проси (С)

Автор Повідомлення
Гімлі

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 03:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люмен написав:
Не бачу дій Свободи.В нас хочуть продати міський водоканал у приватну власність одній московськой компанії.
Янек нещодавно сказав про бажання продати 33,3% української ГТС "Газпрому",це також "нічого страшного"?

Це вже задовбало! Все Свобода... Свобода. Постійно хтось якихось дій не бачить. Люмене, хіба херсонці настільки тупоголове стадо, що самі не можуть організувати акції протесту?
Каміньар

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 10:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Бородатий Юрко написав:
Пане Каміньаре.
Ідеї і конструктив у мене є (на відміну від Вас).
Програла вибори бо Янукович хитріший, нахабніший, багатший, віроломніший, злодійкуватіший, зліший, і більше наобіцяв ворогам України.
За Тимошенко франківців агітувати не треба, вони дали рекордних 88,89%, противсіх лише 2,84%.
До речі, за неї голосували навіть її вороги - так вимагала тактика і елементарна логіка.
Дай Бог всім Вам бути такими патріотами України, як наші прикарпатці.

Мої друзі були в числі тих 2,8%, бо так вимагало сумління,а не біла й пухнаста тактика.
Слава Україні!

Героям СЛАВА!
+100
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не вір, не бійся, не проси. Залишайся завжди українцем. Не питай нікого дозволу, бери своє. Ми на своїй Богом дані землі. Ми тут господарі. Тут жили наші батьки і тут жити нашим дітям. Якшо хтось думає по другому, нехай попробує нас посунути. Ми нащадки Бандери, Коновальця, Шухевича, Гонти, Залізняка, Кривоноса, Богуна, Махно та інших мільйонів героїв-українців. Наші діди і прадіди боронили нашу землю від окупантів. На нашій землі діяли такі героїчні військові формування як дружини князів, козаки, січові стрільці, УГА, ОУН-УПА, махновці, петлюрівці, СС ГАЛИЧИНА, НАХТІГАЛЬ і мільйони інших військових формувань. Ми нащадки цих героїв. Ми з ними однієї української крові. Ми такі самі, як і вони. У нас такі самі гени. Ми зуміли пережити імперії, комуни, красний терор, голодомор, війни. Ми не зламалися, вижили, не втратили мову і національну ідентичність. Ми залишилися українцями. Українці можливо і терпеливі, але якщо терпець уривався, а уривався він частенько, тоді туго приходилося окупанту. Нам не має шо губити. У нас нічого не має. Тому, нам немає за що і кого боятися. Нехай бояться вороги. А ми будемо готуватися і спостерігати за їх діями. Нехай працюють. А ми подивимося нащо, наскільки і на кого вони напрацюють. Всього з собою не заберуть. А там розберемося.
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 11:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Русієць, ви собі самі вирішіть хто ваші нащадки. І чиїх ви будете. То ваші особисті проблеми. Була ще Совєтская Армія, НКВД, КГБ, були ще Виниченко, Грушевський, слабка соплива інтєлігенція і дємократи, була КПСС, ВЛКСМ, були кріпаки, були пролєтаріат і крєстьянє, калхози. Багато шо було в нашій історії. Сексоти і зрадники теж були. Багато їх було. І гетьманів також завжди декілька. Кожна людина повинна вибрати своїх героїв сама. Ви маєте шо губити? Я радий за вас. Ваша хата з краю? Я вас розумію. Не кожному дано бути воїном. У вас і таких як ви, завжди буде шо втрачати. Раб боїться втратити пайку хліба і глечик води. Він завжди боїться. Тому і раб. Йому є що втрачати. Боягуз завжди може виправдати перед собою свою заячу породу.
Каміньар

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 11:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руссієць написав:
...Якщо бажаєте, вважайте себе їх послідовником та нащадком, а мене від такого звільнить.

Так чому ви пишите свої коментарі на форумі УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ, які вважають Бандеру, Коновальця, Шухевича - ГЕРОЯМИ, ЯКІ ПОКЛАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ !
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 11:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Каміньяр, він тут пише, бо він - хворий параноїк-троль. Як той же Бородатий Юрко, Істинко, Яновський ітд.

Не вступайте з ними в дискусії.

Мені молодим помирати
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Русієць, а я шо вас кудись запрошував? Живіть, як знаєте. Як вам совість підказує. Мені однаково. Але якщо ви знаєте своїх нащадків до 19 сторіччя, то поділіться тими героями. Я за вас порадію. Я ж написав "та інших". В кожного українця свої герої. Якщо б почав перераховувати всі героїчні сторінки нашої історії, то прийшлося роками писати. Одне знаю точно, і впевнений в тому, що українці нація вільних людей. І рабами УКРАЇНЦІ, ніколи не будуть. Хто мої герої я показав. Ваших не знаю. Можу лише здогадуватися. Та й якшо чесно, не дуже цікаво. Все одно правди не скажете, та й перевіряти я не збираюся.
Каміньар

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бородатий Юрко написав:
Кайзер написав:
Каміньяр, він тут пише, бо він - хворий параноїк-троль. Як той же Бородатий Юрко, Істинко, Яновський ітд. Не вступайте з ними в дискусії.
Хло, відповіси за слова?
(телефон мій знаєш)

Ви чомусь сьогодні дуже мало працюєте,Центральний інформаційний сервер Народного Союза "Наша Україна" у рейтингу йде по п"ятам форума ВО Свобода.
http://top.topua.net/rating/7/41/1a.html
Марися

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руссієць, як ви так вболіваєте за об*єднання України і пишете дурниці на націоналістичному форумі,то мали би розуміти,що для ВО СВОБОДА є цінності, за які ми готові життя віддати. І Ви це знаєте! Пишучи НАВМИСНО образи - провокуєте. Нащо??? Щоб таким чином "об*єднати"?
Каміньар

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руссієць написав:
...Та щоб Ви зрозуміли Україна, це не Галичина з Волинню, а набагато більше.

А то не ваші "герої" в Україні Голодомори творили та знищували українців ?

Image
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 17:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

до теми :
ці вибори (особливо другий тур) чітко показали відсоток дійсно громадянського суспільства - з одної сторони, і відсоток маніпульованого натовпу - з другого.

І навіть явно занижена остаточна цифра "проти всіх" є цілком достатньою, аби здорова сила, що здатна спертися на цей прошарок мислячої громадськості, отримала змогу пройти до ВР, аби, кінець кінцем, отримати змогу пробудити тих, кого ще можливо.

Отже - Україна ще не вмерла.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 21:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наші діди,батьки не боялися, а вірили і звіроюГУРТУВАЛИСЬ .Боролись,сиділи і..дочекались.А то що зараз РОбиться-перетпрпимо і настане наш час скоро... СЛАВА УКРАІНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Буковинка

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2010, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
Не вір, не бійся, не проси. Залишайся завжди українцем. Не питай нікого дозволу, бери своє. Ми на своїй Богом дані землі. Ми тут господарі. Тут жили наші батьки і тут жити нашим дітям. Ми нащадки Бандери, Коновальця, Шухевича, Гонти, Залізняка, Кривоноса, Богуна, Махно та інших мільйонів героїв-українців. Наші діди і прадіди боронили нашу землю від окупантів. На нашій землі діяли такі героїчні військові формування як дружини князів, козаки, січові стрільці, УГА, ОУН-УПА, махновці, петлюрівці, СС ГАЛИЧИНА, НАХТІГАЛЬ і мільйони інших військових формувань. Ми нащадки цих героїв. Ми з ними однієї української крові. Ми такі самі, як і вони. У нас такі самі гени. Ми зуміли пережити імперії, комуни, красний терор, голодомор, війни. Ми не зламалися, вижили, не втратили мову і національну ідентичність. Ми залишилися українцями. Українці можливо і терпеливі, але якщо терпець уривався, а уривався він частенько, тоді туго приходилося окупанту. Нам не має шо губити. У нас нічого не має. Тому, нам немає за що і кого боятися. Нехай бояться вороги. А ми будемо готуватися і спостерігати за їх діями. Нехай працюють. А ми подивимося нащо, наскільки і на кого вони напрацюють. Всього з собою не заберуть. А там розберемося.

Підтримую кожне сказане слово!!!!
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2010, 12:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Роберг написав:

Чому зараз панує жид? А тому що він не лобом пробивався до влади, а розумом - точніше підлістю і лукавством та чужими руками.
І щоб взяти владу потрібно робити це тими ж методами.

Красно дякую за пораду, але чи так уже того варта влада, щоб іти до неї підлістю, лукавством і чужими руками? І чи не залишиться підлість, лукавство і намагання діяти чужими руками нормою життя, після того , як влада буде добута такими методами? То для чого тоді люстрація, адже подібними "чеснотами" досконало володіє теперішня влада, може простіше буде просто перекупити управлінців і не ламати ідеологічних "списів".

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2010, 12:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кобзар-кулеметник написав:
дід Володя написав:

Мої друзі були в числі тих 2,8%, бо так вимагало сумління,а не біла й пухнаста тактика.
Слава Україні!

В нас таких називають самоліквідаторами тож не дивно, що тільки 2,8 відсотка

Ще назовіть шахідами,чи камікадзе.А може ліквідаторами антиукраїнських мегаблоків?
Слава Україні!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"