•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Рекомендую: "Щире серце – наша допомога сиротинцю"

Автор Повідомлення
Чорний

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2010, 23:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Отут докладно:

http://opir.info/2010/04/11/schyre-sertse-nasha-dopomoha-syrotyntsyu/

А коротко по суті - "скінхеди", "хулігани" а також інші "печерні націоналісти" з "неонациського" середовища автономних правих взяли шефство над дитячим будинком, і роблять що можуть в силу своїх можливостей, поки розумні та гуманні топчуть клавіатури.

(Чисто до речі - можливості там не дуже великі, тому зайвих грошей немає. Якщо є бажаючі підкинути сотню-другу гривень - за це отримують велику подяку від ініціативної групи. Якщо хтось вірить в карму, то напевно карма також трішки покращиться. Бажаючим контактувати на вищевказаному сайті з адміністрацією, якщо хто лінивий - можна зі мною, я організую передачу всіх отриманих ресурсів.)

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2010, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дайте реквізити!!!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2010, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не знайшла адресу цього дитячого дому.
Я можу вислати посилкою,або сама відвезти якщо не дуже далеко
одяг і взуття.
Єдине,чи буде це зручно і не образливо,що воно ношене,
але у нормальному стані?
Якщо ні,то напишіть куди надіслати гроши.
Але хотілося б і фруктів передати.
Тим більше ,що влітку у мене завжди проблема,куди дівати ці фрукти.

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2010, 23:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Слушне зауваження....в мене та сама проблема!!
Марибор

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 00:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

така акція вимагає безперервного контролю,бо всі речі які перебувають в хорошому стані переважна більшість вихователів забирає собі для своїх же власних дітей(хто їх має,звісно)
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Це Львівська область.

Думаю, найкраще буде розпитати наших товаришів і подруг, чи є там потреба в одязі-взутті (і яких саме)...

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 00:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А скільки з них, так і не отримавши любові, турботи та гідного наслідування, зіб’ється на манівці і закінчить своє життя в тюрмі або на вулиці?! І це лише через те, що в них не вірили, не показали дороги в краще життя.
Адже діти не народжуються виродками, вони стають ними в процесі життя.
+1000%
Шкода

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 01:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Львівська ,звичайно далекувато,але один раз можна з"їздити.
але,щоб тільки загрузитись по-повній.

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 01:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігалю,будь ласка,надішліть мені на скриньку конкретну адресу,
а я там сама вже розберусь.
Я,думала,що у дитбудиночках все нормально,і нема про що хвилюватись.
Ім потрібні не тільки одяг і їжа.

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таких сиротинців повно по всій Україні. Дівчата на моїй роботі збирали іграшки і одяг і відвозили до Переяслава-Хмельницького. Коли працював на заводі, то там дівчата возили кудись в Святошино. Десь раз в квартал бачу дядька, що на Майдані збирає пожертви для сиротинця, його мєнти постійно ганяють, бо заважає професійним "попрошайкам".

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2010, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Трохи поцікавилась дитячими будинками,
і з жахом з"ясувала,що нікуди не ділася совітська градація.
Колись у всіх дитячих закладах існувала така собі негласна градація.
Як,приклад,класи "А" і "Б"-всі пам"ятаєте?
Але,то був відбір(негласний) в один клас корисних,в інший решту.
Ця держава не змінила політику,є діти яких треба любити,а яки
вже якось.

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2010, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

http://opir.info/pidtrymaj-opir/

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2010, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Перебуваючи на різних форумах, я побачив стільки словесної полови, що просто диву даєшся. В країні, яка стоїть на краю прірви, люди проводять стільки часу в пустій демагогії на різні теми. Але ж американці зробили Інтернет для вирішення конкретних справ, а ми з нього робимо те, що вже зробили з «соціалізмом», «демократією», «лібералізмом». Все, що попадає в руки людей з культурою «рашен», перетворюється на сурогат. Одночасно від нас виходить стільки патетики та пафосу, що просто диву даєшся з такої невідповідності. Ми свою молоду державу проговорили. При чому це стосується всіх частин національного спектру. Починаючи від національно налаштованих пустобрехів типу Яворівського з початку 90-х до тупого читання підсунутих текстів відомого бандюка.
Відходячи від словесної патетики та пафосу, реально можна робити корисні справи для суспільства. Тому я й хочу цією темою зробити хоч якусь користь з перебування на форумі та поставити на вид реальність ваги перебуваючих тут громадян України. В реальних справах проявляється суть людини. Але найголовніше буде в тому, що ми зробимо реальну корисну справу цим форумом. Отже побачимо, на що ми варті. До речі, і іноземцям теж можна в якійсь мірі підключитися до цього.
Визначення мети акції. Головна – соціальна допомога дітям-сиротам. Побічна – спасіння професійних кадрів України, в якої скоро на десять політологів та моделей буде менше одного фрезерувальника.
Метод вирішення проблеми. Громадським тиском на виконавчу владу примусити її приступити до виконання. Я особисто цим займаюся вже біля десяти років, але далі отримання поглажування по голівці (який ти молодець, що цим займаєшся) від владних паразитів справа не пішла. Машинобудівний проект, який я приготував для цього, морально старіє, директори залишків заводів вже й не надіються знайти десь молодого толкового токаря, а випускники сиротинців поповнюють ряди знедоленого та в відчаї нашого народу.
Я готовий організувати координацію ваших зусиль, якщо вони з’являться. А зараз пропоную вашій увазі деякі попередні зусилля по цій справі.

«Міністрові праці та соціальної політики від інженера ….
Звертаюся до вас по рекомендації віце-прем’єра України п. Табачника Д., хоча піднята мною проблема стосується і Міносвіти та Мінпромполітики. Україна все більше втрачає свої позиції машинобудівної держави. Якщо технології та конструкторські розробки можна буде якось оновити за рахунок іноземних інвестицій, то робочі кадри відновити з часом все буде важче. Ми втратили ціле покоління машинобудівників. Вже зараз оживаюче виробництво стикається з катастрофічним дефіцитом молодих робітників. Тому без всяких зволікань потрібно організувати передачу знань та досвіду від пенсійних залишків молодим людям. Нинішні міносвітні ПТУ цю проблему не вирішать ні по кількості, ні по якості. І проблема не тільки в фінансах, а, головне, в малоінтелектуальному кадровому потенціалі, починаючи з міністерства і закінчуючи п’яничкою-наставником на 1000 грн біля верстата. Поки ця навчальна галузь буде керуватися по-совковому Міносвіти, вона буде відірваною від справжнього виробничого життя. І тому буде випускати малокваліфікований напівфабрикат.
Маючи досвід машинобудівника з 1961 року, я твердо переконаний, що готувати кадри потрібно тільки в реальному виробництві. І вчити їх повинні кращі інженери, токарі чи фрезерувальники, які мають позитивний досвід реального виробництва, а не випадкові вчителі, які нічим себе не проявили в реальному виробництві. На попередньо пропоноване потрібні гроші, технології та інноваційні конструкторські розробки. Держава повинна на це не скупитися, інакше скоро будемо завозити і ложки з технічно відсталої Туреччини.
В країні є також проблема з майбутнім дітей-сиріт, які закінчують інтернати. Держава просто викидає їх непідготовленими в самостійне життя без належної кваліфікації та роботи, часто без житла та відсутності достатньої підтримки. Ми повинні їх забезпечити хоча б хорошою кваліфікацією для їх гарантованого входження в доросле життя.
Для вирішення цих двох проблем я пропоную хоча би в масштабах Києва організувати виробничо-навчальне підприємство, куди необхідно стягнути достойні технології та відповідні кадри. Нехватка бюджетних коштів може дотуватися виробництвом Поконкурентноздатної продукції. І не треба ховатися бездарам-чиновникам за бюрократичні пункти законів про “некомерційність навчальних закладів”. Потрібно діяти на кінцеву мету, звільняючись від подібних чиновників та змінюючи гальмівні закони. Особисто я готовий передати для цієї мети крім свого досвіду ще й відповідний інноваційний проект сучасної конкурентноздатної продукції, яка вже майже готова в металі і пройшла перші експлуатаційні випробовування. Її треба довести до дослідного виставкового зразка і провести маркетингові дослідження на спеціалізованій виставці ( директор Експоцентру п. Марценюк готовий для дітей-сиріт це зробити безкоштовно).
Подібна пропозиція передана Секретаріатом Президента (п. Биструшкін ) в Міносвіти, але, на мою думку, якщо в них не забрати ПТУ, то ці чиновники, які в очі ніколи не бачили виробництво, доведуть до краху цю галузь. Отже прошу – дайте нам постарівшим фахівцям можливість передати досвід онукам.
28.08.07р. інженер Некоз Р.С.»

Цитати з відповіді Мінпраці за №763/021/106-07 від 27.09.07 року.
Крім маси теоретичних викладок про те, як вони повинні працювати на поліпшення ситуації з кадрами даю лиш викладки по суті листа:
«Проблема, порушена в вашому листі, є на сьогодні край важлива та актуальна для нашої держави і ми вдячні за Ваше небайдуже ставлення та намагання взяти в участь в її вирішенні.»
«Зміст Вашого листа підтверджує наявність вищезазначених проблем, але одночасно направлений на вирішення декількох конкретних завдань, а саме:
- створенню в Києві сучасного виробничо-навчального підприємства для підготовки кваліфікованих виробничих кадрів;
- підвищення соціального захисту дітей-сиріт шляхом забезпечення їх продуктивної занятості;…
По результати розгляду піднятих вище питань в державних структурах Вам буде повідомлено додатково.»

Крім цього були звернення до чергового уряду Тимошенко з пропозиціями для цього використати збанкрутілий завод «Арсенал» чи невикористовувані державою технологічні потужності в/ч А 2070. Але паразитичні державні структури так і не проявили бажання вирішувати вказані вище проблеми. Відповіді по суті автор пропозиції так і не отримав по цей день.
Для учасників форуму пропонується взяти активну участь в вирішенні цих проблем шляхом тиску на відповідні державні структури. Цей тиск можна організувати надсиланням особистого листа до Віце-прем’єрів Семиноженка чи Тигіпка з постановкою відповідного питання - чому державні структури не займаються вказаними вище проблемами дефіциту кадрів та допомоги дітям-сиротам, чому не приймають допомогу в цьому від громадян, які вболівають за це?
Надіслані листи та відповіді на них можна публікувати в цій темі.
Адреси відповідних структур наводжу:
Кабінет міністрів, Грушевського 12/2, Київ, 01008
Для Семиноженка – по питанню дітей-сиріт;
Для Тигіпка – по питанню дефіциту кадрів.
Містерство праці та соцполітики, Еспланадна, 8/10, Київ, 01001.

Результатом попереднього ми перевіримо себе кожен на жлобство чи ідіотизм в визначення давніх греків (ідіот – людина, яка живе виключно для себе та навколо себе) та перевіркою, чи є в нашій поки що сурогатній державі так необхідне ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО.
роман степанович

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2010, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для лінькуватих даю варіант листа до виконавчої влади.

Віце-прем’єрові Семиноженко В. П.
Від гр. … , проживаючого по адресі …

В Україні є наступні проблеми: відсутність достойної кваліфікації в дітей-сиріт при виході в самостійне життя; дефіцит кадрів робітничих машинобудівних професій; простоюючи машинобудівні потужності та незадіяні вітчизняні інновації. Одночасно з Інтернету відомо про спроби громадян України допомогти вирішити ці проблеми. Так на нашому форумі було опубліковано лист інж. Некоз Р.С. з подібними пропозиціями, в якому він пропонує створити Виробничо-навчальний центр для надання допомоги дітям-сиротам та схвальну реакцію Мінпраці на нього за №763/021/106-07 від 27.09.07року.
Запитання до уряду – чому дана пропозиція так і потонула в бюрократично-паразитичних нетрях виконавчої влади? Чи можливий все-таки розгляд цієї пропозиції по суті? Чи уряд навіть не може переварити чужі ідеї та допомогу? Ваша відповідь буде опублікована на нашому громадянському форумі з оцінкою вашої професійності по швидкості та якості вирішення проблем. Ось так починає жити часто цитоване вами ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО в Україні.
Дата Підпис
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2010, 05:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Я можу вислати посилкою,або сама відвезти якщо не дуже далеко
одяг і взуття.
Єдине,чи буде це зручно і не образливо,що воно ношене,
але у нормальному стані?

Це зручно і не образливо, з огляду хоча б на те, що доводиться носити у більшості випадків діткам.

Цитата:
Якщо ні,то напишіть куди надіслати гроши.
Але хотілося б і фруктів передати.

Пишіть сюди

http://opir.info/kontakty/

ПМ, А речі можна передавати потягом через провідника...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,