•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дніпропетровськ

Автор Повідомлення
Кєпич

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2012, 00:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тамплієрє, звідки Ви кажете?Бо шось у профілі не дуже зрозумів?І ще питання -як Свобода має збільшувати коло своїх прихильників?Невже вони не можуть бути у минулому членами інших партій?І ще одне,невже ви вважаєтє ,що 20% при явці виборців трохи більше 50% поганий результат для нашого міста(звичайно не Харкова)?Як людина ,яка симпатизує Свободі прошу викласти факти ,які заперечують находженню у лавах партії В .Купрія(кримінал,коррупція та такє інше).
громадянин України

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2012, 08:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кєпич написав:
Лелека- людина,яка спроможна приносити користь для Свободи тільки у віртуальному просторі(якщо це не йде у супереч з адмінами місцевого форуму),Купрій же це молодий місцевий політик,який весь час дошкуляє місцевим чиновникам(самі здогадайтєсь якої партії) і має певну підтримку населення(біля 20% виборців на посаду мера міста на попередніх виборах) .Я вважаю,що В.Купрій здатен принести більше користі для мого міста(а можливо,для всієї країни)перебуваючи у лавах Свободи,ніж Лелека біля свого монітору.

Навіщо Ви перенесли сюди наші місцеві розбірки?
Лелека2310

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2012, 21:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кєпич написав:
Лелека- людина,яка спроможна приносити користь для Свободи тільки у віртуальному просторі(якщо це не йде у супереч з адмінами місцевого форуму),Купрій же це молодий місцевий політик,який весь час дошкуляє місцевим чиновникам(самі здогадайтєсь якої партії) і має певну підтримку населення(біля 20% виборців на посаду мера міста на попередніх виборах) .Я вважаю,що В.Купрій здатен принести більше користі для мого міста(а можливо,для всієї країни)перебуваючи у лавах Свободи,ніж Лелека біля свого монітору.
Дуже добре ... можливо я мало користі приношу ... можливо - дуже мало .... проте - цей місцевий молодий політик , як я вже сказав ( адміни підтерли , мабуть ) - повторюсь - тільки - но прозвучала заява Коломойського , якщо не помиляюсь - про те що він відмовляється фінансувати проект " Україна Молода " , де був пан Віталій - і одразу ВІталій Батькович заявляє про те , що він вступив до ВО Свобода .....
Якось симптоматично - як на мене ....
Свою місію я , в принципі , виповнив - попередив про можливі наслідки ... Ваша справа , шановні - вирішувати , що буде далі ... Чи піде Свобода шляхом Батьківщини з її тушками - чи все ж таки вона залишиться ідейною партією ....
Та це - моє імхо .

І за спів дівочий, що дзвенитьу лузі.

"ДРУГИЙ ПОДИХ"
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2012, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стареньке вже відео,але цікаве,десь коментарі мляві,але видно хто там хазяйнує.

http://www.youtube.com/watch?v=mWqnZDlePrE&feature=related

Слава Україні!
Максим Воля

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2012, 21:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня всім!Про Купрія я теж міркую зараз-що переможе користь задля партії в окремому містечку чи дискредитація її в очах виборця!Ідейного виборця.Бо,мені здається,що пан Купрій не дотягує до права носити назву УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІСТ!Дай Боже,щоб я помилявся,але,мені таки здається,що мої страхи не безпідставні!Хай пан Тягнибок добре помислить про цю людину!Щоб не було потім соромно...

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2012, 08:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ну ... приблизно так сталось , як мало бути :( Свобода пішла до об"єднаної опозиції ... По 30 округу висунуто кандидатуру від опозиції - пан Морохов ... А пан Купрій ... пан Купрій йде по 30 округу самовисуванцем .... " Хаим ... Хоть тушкой , хоть чучелом - но из этой страны надо валить " ( з анекдоту ) .... от такі пиріжки . Віталію треба пролізти до ВР ... І він туди намагається таки потрапити .

"Первое, я не член ВО Свобода, а только сочувствующий." (с)
"Свобода не входит в объединенную оппозицию."(с)

І за спів дівочий, що дзвенитьу лузі.

"ДРУГИЙ ПОДИХ"
Максим Воля

ПовідомленняНаписане: 11 серпня 2012, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Первое, я не член ВО Свобода, а только сочувствующий." (с)
"Свобода не входит в объединенную оппозицию."(с)
Це Купрія?Ну,він тепер Януковича за грати вирішив закинути!!Думаю,що йому зараз буде не до "Свободи"...І Слава Богу!)))

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На сайті ВО "Свобода" відсутні контакти в Дніпропетровську. Як знайти представників? Бажаю прийняти участь в виборчій компанії, маю досвід.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Підтримую Василя.... хотілося б дізнатися контактну інформацію ВО "Свобода" в Дніпропетровську.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Андрій молодший написав:
Підтримую Василя.... хотілося б дізнатися контактну інформацію ВО "Свобода" в Дніпропетровську.
За цим телефоном пробували телефонувати? 0-800-50-29-31 - там вам мають підказати і дати координати.
Василь з Дніпра

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2012, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Телефонував за цим телефоном і отримав координати в Дніпрі. Дякую за допомогу.

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2012, 08:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня. Шановні, хто знає що трапилось 04 грудня на обласній конференції у Січеславі? Є неперевірена інфа що Галілея зняли з посади керівника осередку. На яких підставах? Сподіваюсь що буде опублікована офіційна інформація щодо цієї події. Адже Анатолій провів об"ємну роботу під час виборчої компанії, вкладав власні кошти у розвиток обласного осередку, здобув несподівано великий результат по області на користь Свободи та й взагалі був достойним керівником.
коз@к

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2012, 11:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ну так и що трапилося?

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2013, 02:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Підкажіть будь ласка контакти дніпропетровської Свободи. Дуже важко просто спостерігати те, що відбувається в країні. Останні події з Гостиного двору в Києві не залишають байдужим, спасибі хлопцям, що виправдовують очікування виборців, і встають на захист народу України і його історії.
Хотів би чим небудь допомагати свободівцям по мірі можливості.
СІВ

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2014, 20:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю, на хвилі революційних подій в місті Дніпропетровск налякані місцеві депутатики перейменували площу ім. леніна в Героїв Майдану. Однак революційний запал стух і місцеві депутати(регіанали) вирішили що слід провести опитування. На диво дуже багато комуняк-пенсіонерів володіють інтернетом... ;) (Тролі в атаці)
Тому пропоную всім небайдужим приєднатися і проголосувати за вірну та патріотичну назву для центральної площі Січеслава.

http://vote.dniprorada.gov.ua/

Слава Україні!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику