•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Бойовий Гопак

Автор Повідомлення
Баронгопак

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2010, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

От мені дуже цікаво, чи підтримує ВО "Свобода" українське бойове мистецтво Бойовий Гопак ???

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2010, 02:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, підтримує.

Але дозвольте вас спитати, а де ви були з тим гопаком БОЙОВИМ, коли в Запоріжжі сталіну пам"ятник ставили?

Баронгопак

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2010, 06:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

По-перше: У Бойового Гопака немає спонсорів чи підтримки з боку влади(як це є у вас), щоб ті хочаби оплачували дорогу.
По-друге: у місті Запоріжжя ще не створено федерації Бойового Гопака.
По-третє: Бойовий Гопак це не оранізація, це - БОЙОВЕ мистецтво і ми не маємо наміру брати участь у подібних акціях.
По-четверте: уявіть собі, щоб вийшли на мітинг допустимо каратисти(бо ви їх теж можливо "підтримуєте") на щоб це було схоже???

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2010, 15:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бачив я ту книжку з так званого бойового гопака. Бачив показові виступи. НЕ ВІРЮ. Прикладного значення ніякого. Як культурне мистецтво, можливо. Але там понабирали різних прийомів з різних видів єдиноборств, оділи людей в шаровари і назвали гопаком. На вулиці не пригодиться. Не ефективно. Так, для загального розвитку.
"Школа адекватного реагирования", система Кадочникова. Ефективніша для вулиці і життя.
Баронгопак

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2010, 17:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

1. Що значить "бачив я ту книжку"??? Книжок Бойового Гопака є дуже багато. Це говорить про популярність бойового мистецтва.
2. А змагання ти бачив?
3. Прикладного значення чого???
4. Що значить "понабирали" ??? Традиційний козацький бій, елементи якого збереглися в народних танцях; прийоми самозахисту селян Галичини.
5. Оділи людей в шаровари? Ахахахаха, назвали "гопаком"? ЧИТАЙ: Гопа́к — український народний танець запорозького походження. Розмір — 2/4. Виконується соло або групами в швидкому темпі з використанням віртуозних карколомних стрибків. Гопак виник у побуті Війська Запорозького. Спочатку виконувався чоловіками; сучасний гопак танцюють чоловіки й жінки, однак чоловіча партія залишається провідною. У виконання гопака включаються елементи хореографічної імпровізації: стрибки, присядки, обертання й інших віртуозних танцювальних рухів. Існують різні варіанти гопака — сольний, парний, груповий. Гопак нерідко має величний, героїчний характер. Пісенні й інструментальні мелодії гопака виконуються в народі й як самостійні музичні п'єси. У них панує вільно варійована стопа анапеста.
6. А що на твою думку ефективно на вулиці???
7. І в яких змаганнях твоя система бере участь??? І чи ця система виховує воїна, чи вона виховує патріота?

ОСЬ ЧИТАЙ: ГОПАКІВЦІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕМПІОНАТА ЄВРОБИ З КІКБОКСИНГУ http://hors.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=27&Itemid=5

Маєш щось проти, наводь конкретні аргументи, до того чи до іншого!!!

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2010, 18:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

лісоруб написав:
Бачив я ту книжку з так званого бойового гопака. Бачив показові виступи. НЕ ВІРЮ. Прикладного значення ніякого. Як культурне мистецтво, можливо. Але там понабирали різних прийомів з різних видів єдиноборств, оділи людей в шаровари і назвали гопаком. На вулиці не пригодиться. Не ефективно. Так, для загального розвитку.
"Школа адекватного реагирования", система Кадочникова. Ефективніша для вулиці і життя.

Лісорубе,мені здається,що головне,це фізична підготовка людини.
А,там називайте як хочте...
Головне,що людина не буде медузою,а буде мати навички
фізкультури,і зможе за себе постояти.
Як,приклад,наш собачий світ.У нас існують дві гілки:
одна гламурно-багата,яка за гроши окупувала усі престижні
виставки,майдани. Це-показуха.
А,є ми,бідні і злі,військові і міліція.
"Товариство сприяння обороні України".
Наші собаки фізично підготовлені,і легко розірвуть той
"гламур" на ганчірки.Тільки дай команду...:))

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2010, 01:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Баронгопак написав:

У вуличній суперечці не допоможе Гопак.
З того що я бачив - забагато махають ногами. Жоден боєць цого робити не буде. Якщо піднімеш ногу, все дуже швидко скінчується.
Ногою в драці можна дати копняка по дупі супротивника, коли той вже тікає.
До того ж за шаровари дуже зручно хапати.

Подивіться на бій рукопашників і все стане зрозуміло.

А на змаганнях з кікбоксінгу змагаються з кікбоксінгу.

Все інше що Ви кажете, то добре.
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2010, 10:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Баронгопак написав:
1. Що значить "бачив я ту книжку"??? Книжок Бойового Гопака є дуже багато. Це говорить про популярність бойового мистецтва.
2. А змагання ти бачив?
4. Що значить "понабирали" ??? Традиційний козацький бій, елементи якого збереглися в народних танцях; прийоми самозахисту селян Галичини.
5. Оділи людей в шаровари? Ахахахаха, назвали "гопаком"? ЧИТАЙ: Гопа́к — український народний танець запорозького походження. Розмір — 2/4. Виконується соло або групами в швидкому темпі з використанням віртуозних карколомних стрибків. Гопак виник у побуті Війська Запорозького. Спочатку виконувався чоловіками; сучасний гопак танцюють чоловіки й жінки, однак чоловіча партія залишається провідною. У виконання гопака включаються елементи хореографічної імпровізації: стрибки, присядки, обертання й інших віртуозних танцювальних рухів. Існують різні варіанти гопака — сольний, парний, груповий. Гопак нерідко має величний, героїчний характер. Пісенні й інструментальні мелодії гопака виконуються в народі й як самостійні музичні п'єси. У них панує вільно варійована стопа анапеста.
6. А що на твою думку ефективно на вулиці???
7. І в яких змаганнях твоя система бере участь??? І чи ця система виховує воїна, чи вона виховує патріота?

ОСЬ ЧИТАЙ: ГОПАКІВЦІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕМПІОНАТА ЄВРОБИ З КІКБОКСИНГУ http://hors.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=27&Itemid=5

Маєш щось проти, наводь конкретні аргументи, до того чи до іншого!!!

Дякую, погчитав.
1 Читав саму першу книжку Пилата. Ще навіть тоді, коли вона була в самвидаві. Пізніше бачив ту книжку за 25 грвн.
2 Змагання не бачив. Бачив нарізки по ТБ. Якщо помиляюся, то дуже буду радий. А шо таке змагання? Я правили бою не знаю. Але якоїсь специфічної і есклюзивної техніки і прийомів, що є лише в гопаку, а в інших бойових местецтвах не має, я не знайшов. Тому зробив висновок, що чоловік зробив "солянку" під український маневр і назвав бойовим гопаком.
3 гопак-це танець. Гарний танець, укріпляє фізику. Для фізичного розвитку і культурної пропоганди підійде. Для ведення вуличних боїв(драк), рукопашного бою, захисту від переважаючих сил, проти озброєного чоловіка, проти собак, під час вуличних заворушень, малоефективний. І не підходить.
4 Якщо виставити підготовленого гопаківця проти підготовленого рукопашника, чи класного вуличного хулігана, а ще краще двох, то набере гопаківець повну торбу.
5 Які там селяни Галичини до гопака? Не смішіть. Це по типу корейських, китайських селян? І де було описано в запорожців ці прийоми? Були здорові молоді хлопи. З удару бика валили, ось і вся методика. Хто краще витримає удар суперника і сильніше нанесе сам, той виграв. По типу російської стінка на стінку. Була спецпідготовка володіння саблею, ножем, вогнепальною зброєю, військово- прикладною підготовкою. А про бойовий гопак не чув.
6 Патріота виховує тренер, сім"я, авторитети. Сама система патріота не виховує. Любу систему можна використати проти. Карате проти японця, у-шу проти китайоза.
7 Що таке змагання? Це набір правил, умовностей, табу. Так, для укріплення здоров"я, загального розвитку любе зайняття спортом корисне і потрібно. А ще краще чим більше видів і різновидів тим для людини краще. Це все для дітей і підростків.
8 Ті всі панти(підкрутки, обороти, скакання, підскакування, підняття ніг) то крок до поразки на вулиці.
Ногам б"ють не вище яєць. Голінь, ступня, коліно. Під час любого бою, супернику потрібно дивитися в очі. Тоді можна ефективно захищатися. А тут обертання і підкрутки. Не можна втрачати рівновагу. А ту попхнеш з підкрутки і людина полетить. Захист руками і ногами слабенький і не дуже ефективний. Ударів різними частинами руки, пальці, локоть в смертельні для людини місця не відробленні. І ще багато, чого я в гопаку не побачив. Це ж БОЙОВИЙ ГОПАК. ВІН ПОТРІБЕН ДЛЯ БОЮ НА ВИЖИВАННЯ, А НЕ ДЛЯ ЗМАГАНЬ.
9 Що таке"прикладне значення"? Це набір прийомів і засобів, які дозволять чоловікові залишитися живим і здоровим в ектримальній ситуації.
Не всі, а лише декілька тезісів.
- універсальні захисні рухи.
- бойові пересування
-травмувальні підставки
-ефективні ударні форми невідбиваємі удари
- уміння тримати удар
-тренування суставів, звязок, розвиток надсили, реакції, перефирійного і теплового зору, вправи з деревами, гімнастики воїнів, бойова медитація, способи преодоління страху, психофізична підготовка, лобові атаки, як боротися на вулиці.
-система бойових тестів
- протистояння озброєним атакам і групі атакуючих
-прийоми впливу на тварини
- використання жестів, слів, і голосу,
- бойовий і лікувальний одяг
-лікування ран і поранень
- методи скритого тренування.
- як себе вести під час вуличних мітингів і демонтрацій. Масових не покор
багато знаю

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2010, 16:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знову повторюється стара тема http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=6615&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F1%E0%EC%EE%EE%E1%EE%F0%EE%ED%E0&start=0
Баронгопак

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2010, 07:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо, ти бачив книжку рукопаша гопака, БГ і рукопаш - це зовсім різні речі!
Якщо ти сумніваєшся в техніці Бойового Гопака, то прийди до нас на тренування, приведи кого хочеш і скільки хочеш, тоді побачимо хто з нас правий!(звичайно у тебе не вийде прийти, можеш не писати оправдовування!)
А от тобі і наші змаги:
http://www.youtube.com/watch?v=uo2xfOCJ3H0
http://www.youtube.com/watch?v=L_LCT6X_82U
http://www.youtube.com/watch?v=XVJDDhjrvWU
http://www.youtube.com/watch?v=z0xX-v5zfns
http://www.youtube.com/watch?v=ZkctLksphSE

НЕ суди і не судимий будеш!

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2010, 08:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Баронгопак, та я не збирався вас судити. Ви поцікавилися, я відповів. Удачі Вам. Подивився. Спасибі. Молодці. Кожному своє. Шахмати і карти теж спорт.
Може Вам і Вашим товаришам буде цікаво. Задайте на пошуку "СИСТЕМА КАДОЧНИКОВА".
Чи ось це
http://shkola-shar.narod.ru/.
Я не говорю, що це панацея. Без багатогодиних тренувань і синців ніколи нічого не вийде. Просто для загального розвитку. Щоб оцінити своє, потрібно хоча б трохи знати інше.
В мене дійсно не вийде прийти. Ви мене поб"єте. Ви найсильніші. Куда мені до таких супербійців. То чого мені їхати стільки, щоб набрати повну торбу? Я краще тут, пивка поп"ю і карти пограю. Також спорт. Але цей спорт для пенсіонерів. А ВАМ ПОТРІБНО ВЧИТИСЯ, ВЧИТИСЯ, ВЧИТИСЯ.
Не смію у Вас спитати, ви спарингуєте в шкіряних боксерських рукавицях? А що в галицьких селян були рукавиці? Чи може в козаків? Якщо Ви боксуєте, чи щось схоже на кікбокс, то відповідно не використовуєте" захвати, больові прийоми, кидки(кидок через себе на підлозі не рахуємо), підсічки і т.д."? І відповідно ви не використовуєте удари пальцями, різними частинами кінцівок, не б"єте по багатьом "больовим органам" людини. У вас методика пересування в спарингу не дуже. Хлопці підскакують(відповідно втрачають землю під ногами), відступають по прямій(а це пряма дорога до поразки). Я вже не говорю, що відвертаються від ударів і відповідно гублять противника. Системи захисту не побачив також. Спаринг з довгим волоссям і такими широкими штанами на вулиці може дорого коштувати. І саме головне, я не побачив як гопаківці можуть витримувати сильні і болісні удари. До прикладу кірзовим чоботом в голінь, чи коліно? Чи з носка в живіт? Про горло, очі я вже і не питаю.
Баронгопак

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2010, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Ну от бачиш, ти тільки язиком тріпаєш і пивко п*єш, тут все сказано.
У БГ є три різновиду змагань:
1. Забава(без рукавиць) - змаг без дотику.
2. Борня( з рукавицями) - легкий контакт.
3. Герць(без рукавиць) - ПОВНИЙ КОНТАКТ.

Якщо ти міняєш національне бойове мистецво на якусь "систему кадочникова", яка не є навіть бойовим мистецтвом і спортом то ти зайдаі зрадник. І не знаючи нічого про своє, рідне, українське ти намагаєшся нав'язати щось таке, що начебто є кращим за рідне бойове мистцецтво.
А хто каже, що Бойовим Гопаком займались галичани, козаки і що вони бились в рукавицях? Це ж абсурд. Бойовий Гопак виник не в XVI ст. а 1985 року. Просто тоді, коли Бойовий Гопак стане олімпійським видом спорту я подивлюсь як ти заспіваш, що українське бойове мистецтво - найкраще!

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2010, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Баронгопак, ніхто не має наміру якось принизити Вас чи Гопак.
Вам намагаються пояснити недоліки практичного застосування Гопака в реальній вуличній суперечці.

Баронгопак написав:

Якщо ти міняєш національне бойове мистецво на якусь "систему кадочникова", яка не є навіть бойовим мистецтвом і спортом то ти зайдаі зрадник.

Це майже дослівно повторює такого собі чоловіка з великими вусами на призвисько Будьоний, коли він перед війною агітував за кавалерію.
За його висловлюваннями, зрадники то були ті, хто вважав що кавалерія проти танків то дурниці. Йому багато людей вигукувало "Ура!" та називало справжним патріотом. Якщо не помиляюсь, то багатьох "танкістів" тоді постріляли. А кавалерію кілька разів тоді кидали на танки.
Сподіваюсь розумієте які були наслідки.

Повторю ще раз.
Фізичне, патріотичне виховання молоді, перемога в змаганнях то все чудово і це потрібно робити. Але коли доведеться вступити в суперечку з якимось міліціянтом, який пройшов лише початковий курс рукопашного бою (в якому, до речі, є багато від того ж Кадочникова), то гопаківці будуть биті.
Тут я хочу сподіватись, що гопаківці хлопці не дурні і коли почнуть отримувати стусанів, то швидко забудуть оті усі підстрибування, а згадають як вони працювали кулаками коли билися на вулиці за дівчину, чи ще за щось. Ось тут і згодиться та фізична підготовка, яку вони отримали займаючись Гопаком.
Баронгопак

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2010, 15:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Питання до всіх! як ви ставитесь до кікбоксингу та муаю-таю ???

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2010, 15:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Баронгопак, я ж по доброму. Можу і не говорити. Не я тему відкривав. Не я питав "Як хто відноситься"? Ви що чекали, що Вам всі почнуть писати оди і восхваляння? Так, займатися Гопаком набагато краще і корисніше ніж пити пиво. Але. Аналізувати і слухати критику, не злу, а доброзичливу, виправляти недоліки, якшо вони є і праця, праця, праця. Це шлях до майстерності. Якщо не буде праці, то залишеться пиво. І не потрібно тупо захищати без аргументів своє. Як там в класика? Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь. Потрібно бути патріотом, любити свою рідну землю, але завжди вміти, цікавитися і використовувати найкраще від інших народів і країн. А Гопак- це добре. Але потрібно, ще щось і до Гопака.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,